De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - AFC Champions League - 2020 - Home

Voetbal - AFC Champions League - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

AFC Champions League 2020 - Home

Kwalificatie Playoffs (14/01/2020 - 28/01/2020)


Eerste Ronde
14 Januari 2020
12h30United City FC (PHI)United City FCUitgesteldShan United FCShan United FC (MYA)
12h30Bali United FC (INA)Bali United FCUitgesteldTampines Rovers FCTampines Rovers FC (SIN)
13h30Bahrain Riffa Club (BRN)Bahrain Riffa ClubUitgesteldChennai City FCChennai City FC (IND)
17h00Kuwait SC (KUW)Kuwait SCUitgesteldAl-Faisaly AmmanAl-Faisaly Amman (JOR)

Tweede ronde
21 Januari 2020
09h35Melbourne Victory FC (AUS)Melbourne Victory FCUitgesteldBali United FCBali United FC (INA)
11h00Lokomotiv Tashkent (UZB)Lokomotiv TashkentUitgesteldIstiqlol DushanbeIstiqlol Dushanbe (TAD)
12h30Buriram United FC (THA)Buriram United FCUitgesteldHo Chi Minh City FCHo Chi Minh City FC (VIE)
13h00Port FC (THA)Port FCUitgesteldUnited City FCUnited City FC (PHI)
14h00Kedah FA (MAS)Kedah FAUitgesteldTai Po FCTai Po FC (HKG)
22 Januari 2020
10h00Bunyodkor Tashkent (UZB)Bunyodkor TashkentUitgesteldAl Zawra'a SCAl Zawra'a SC (IRQ)
25 Januari 2020
15h20Shahr-e Khodro FC (IRI)Shahr-e Khodro FCUitgesteldBahrain Riffa ClubBahrain Riffa Club (BRN)
15h20Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FCUitgesteldKuwait SCKuwait SC (KUW)

Derde ronde
28 Januari 2020
08h00Shanghai SIPG FC (CHN)Shanghai SIPG FCUitgesteldBuriram United FCBuriram United FC (THA)
11h00Kashima Antlers (JAP)Kashima AntlersUitgesteldMelbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)
11h00FC Tokyo (JAP)FC TokyoUitgesteldUnited City FCUnited City FC (PHI)
11h00FC Seoul (KOR)FC SeoulUitgesteldKedah FAKedah FA (MAS)
15h40Al Ain FC (UAE)Al Ain FCUitgesteldBunyodkor TashkentBunyodkor Tashkent (UZB)
16h10Al-Sailiya Sport Club (QAT)Al-Sailiya Sport ClubUitgesteldShahr-e Khodro FCShahr-e Khodro FC (IRI)
16h15Al Rayyan SC (QAT)Al Rayyan SCUitgesteldEsteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)
18h30Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli JeddahUitgesteldIstiqlol DushanbeIstiqlol Dushanbe (TAD)

Detail van de uitslagen


Groep A (10/02/2020 - 23/09/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Al-Ahli Jeddah (KSA)7521257-2
2Esteghlal Tehran FC (IRI)5412164+2
3Al-Shorta (IRQ)5512245-1
4Al-Wahda SCC (UAE)4211021+1
10 Februari 2020
15h30Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FCUitgesteldAl-ShortaAl-Shorta (IRQ)
16h35Al-Wahda SCC (UAE)Al-Wahda SCCUitgesteldAl-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah (KSA)
17 Februari 2020
15h00Al-Shorta (IRQ)Al-ShortaUitgesteldAl-Wahda SCCAl-Wahda SCC (UAE)
16h30Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli JeddahUitgesteldEsteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)
14 September 2020
17h00Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli Jeddah1 - 0Al-ShortaAl-Shorta (IRQ)
20h00Al-Wahda SCC (UAE)Al-Wahda SCCUitgesteldEsteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)
17 September 2020
14h00Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FCGeannuleerdAl-Wahda SCCAl-Wahda SCC (UAE)
17h00Al-Shorta (IRQ)Al-Shorta2 - 1Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah (KSA)
20 September 2020
14h00Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli JeddahGeannuleerdAl-Wahda SCCAl-Wahda SCC (UAE)
20h00Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FC1 - 1Al-ShortaAl-Shorta (IRQ)
23 September 2020
14h00Al-Wahda SCC (UAE)Al-Wahda SCCGeannuleerdAl-ShortaAl-Shorta (IRQ)
17h00Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FC3 - 0Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah (KSA)

Detail van de uitslagen


Groep B (10/02/2020 - 23/09/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Pakhtakor Tashkent (UZB)11632173+4
2Al-Hilal Saudi FC (KSA)11532062+4
3Shabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)75212440
4Shahr-e Khodro FC (IRI)1601508-8
10 Februari 2020
12h00Pakhtakor Tashkent (UZB)Pakhtakor TashkentUitgesteldShabab Al-Ahli Dubai FCShabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)
15h40Al-Hilal Saudi FC (KSA)Al-Hilal Saudi FCUitgesteldShahr-e Khodro FCShahr-e Khodro FC (IRI)
17 Februari 2020
12h00Shahr-e Khodro FC (IRI)Shahr-e Khodro FCUitgesteldPakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)
14h30Shabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)Shabab Al-Ahli Dubai FCUitgesteldAl-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC (KSA)
14 September 2020
17h00Shabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)Shabab Al-Ahli Dubai FC1 - 0Shahr-e Khodro FCShahr-e Khodro FC (IRI)
20h00Al-Hilal Saudi FC (KSA)Al-Hilal Saudi FC2 - 1Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)
17 September 2020
17h00Shahr-e Khodro FC (IRI)Shahr-e Khodro FC0 - 1Shabab Al-Ahli Dubai FCShabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)
20h00Pakhtakor Tashkent (UZB)Pakhtakor Tashkent0 - 0Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC (KSA)
20 September 2020
17h00Shahr-e Khodro FC (IRI)Shahr-e Khodro FC0 - 0Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC (KSA)
20h00Shabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)Shabab Al-Ahli Dubai FC0 - 0Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)
23 September 2020
20h00Al-Hilal Saudi FC (KSA)Al-Hilal Saudi FCUitgesteldShabab Al-Ahli Dubai FCShabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)
20h00Shahr-e Khodro FC (IRI)Shahr-e Khodro FC0 - 1Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)

Detail van de uitslagen


Groep C (11/02/2020 - 24/09/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Persepolis F.C. (IRI)10631285+3
2Al-Duhail SC (QAT)9630378-1
3Al-Taawon (KSA)9630348-4
4Sharjah FC (UAE)762131311+2
11 Februari 2020
15h55Sharjah FC (UAE)Sharjah FCUitgesteldAl-TaawonAl-Taawon (KSA)
16h15Al-Duhail SC (QAT)Al-Duhail SCUitgesteldPersepolis F.C.Persepolis F.C. (IRI)
18 Februari 2020
16h35Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.UitgesteldSharjah FCSharjah FC (UAE)
16h35Al-Taawon (KSA)Al-TaawonUitgesteldAl-Duhail SCAl-Duhail SC (QAT)
15 September 2020
17h00Al-Duhail SC (QAT)Al-Duhail SC2 - 1Sharjah FCSharjah FC (UAE)
20h00Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.1 - 0Al-TaawonAl-Taawon (KSA)
18 September 2020
17h00Sharjah FC (UAE)Sharjah FC4 - 2Al-Duhail SCAl-Duhail SC (QAT)
20h00Al-Taawon (KSA)Al-Taawon0 - 1Persepolis F.C.Persepolis F.C. (IRI)
21 September 2020
17h00Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.0 - 1Al-Duhail SCAl-Duhail SC (QAT)
20h00Al-Taawon (KSA)Al-Taawon0 - 6Sharjah FCSharjah FC (UAE)
24 September 2020
20h00Al-Duhail SC (QAT)Al-Duhail SC0 - 1Al-TaawonAl-Taawon (KSA)
20h00Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.4 - 0Sharjah FCSharjah FC (UAE)

Detail van de uitslagen


Groep D (11/02/2020 - 24/09/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Al Nasr (KSA)11632195+4
2Al-Sadd (QAT)96231148+6
3Sepahan Ispahan (IRI)7621368-2
4Al Ain FC (UAE)56123513-8
11 Februari 2020
15h50Sepahan Ispahan (IRI)Sepahan IspahanUitgesteldAl Ain FCAl Ain FC (UAE)
16h15Al Nasr (KSA)Al NasrUitgesteldAl-SaddAl-Sadd (QAT)
18 Februari 2020
15h55Al Ain FC (UAE)Al Ain FCUitgesteldAl NasrAl Nasr (KSA)
16h35Al-Sadd (QAT)Al-SaddUitgesteldSepahan IspahanSepahan Ispahan (IRI)
15 September 2020
17h00Al Ain FC (UAE)Al Ain FC3 - 3Al-SaddAl-Sadd (QAT)
20h00Sepahan Ispahan (IRI)Sepahan Ispahan0 - 2Al NasrAl Nasr (KSA)
18 September 2020
17h00Al-Sadd (QAT)Al-Sadd4 - 0Al Ain FCAl Ain FC (UAE)
20h00Al Nasr (KSA)Al Nasr2 - 0Sepahan IspahanSepahan Ispahan (IRI)
21 September 2020
17h00Al-Sadd (QAT)Al-Sadd1 - 1Al NasrAl Nasr (KSA)
20h00Sepahan Ispahan (IRI)Sepahan Ispahan0 - 0Al Ain FCAl Ain FC (UAE)
24 September 2020
17h00Al Nasr (KSA)Al Nasr0 - 1Al Ain FCAl Ain FC (UAE)
17h00Sepahan Ispahan (IRI)Sepahan Ispahan2 - 1Al-SaddAl-Sadd (QAT)

Detail van de uitslagen


Groep E (11/02/2020 - 31/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Seoul (KOR)3110010+1
-Beijing Guoan F.C. (CHN)3110010+1
3Melbourne Victory FC (AUS)32101110
4Chiangrai United FC (THA)0200202-2
11 Februari 2020
09h35Melbourne Victory FC (AUS)Melbourne Victory FCUitgesteldChiangrai United FCChiangrai United FC (THA)
18 Februari 2020
11h30FC Seoul (KOR)FC SeoulUitgesteldMelbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)
13h00Chiangrai United FC (THA)Chiangrai United FCUitgesteldBeijing Guoan F.C.Beijing Guoan F.C. (CHN)
21 November 2020
14h00FC Seoul (KOR)FC Seoul - Beijing Guoan F.C.Beijing Guoan F.C. (CHN)
24 November 2020
14h00FC Seoul (KOR)FC Seoul - Chiangrai United FCChiangrai United FC (THA)
14h00Beijing Guoan F.C. (CHN)Beijing Guoan F.C. - Melbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)
27 November 2020
14h00Chiangrai United FC (THA)Chiangrai United FC - FC SeoulFC Seoul (KOR)
14h00Melbourne Victory FC (AUS)Melbourne Victory FC - Beijing Guoan F.C.Beijing Guoan F.C. (CHN)
30 November 2020
14h00Beijing Guoan F.C. (CHN)Beijing Guoan F.C. - FC SeoulFC Seoul (KOR)
14h00Chiangrai United FC (THA)Chiangrai United FC - Melbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)
3 December 2020
14h00Beijing Guoan F.C. (CHN)Beijing Guoan F.C. - Chiangrai United FCChiangrai United FC (THA)
14h00Melbourne Victory FC (AUS)Melbourne Victory FC - FC SeoulFC Seoul (KOR)

Detail van de uitslagen


Groep F (11/02/2020 - 31/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Tokyo (JAP)4211021+1
2Ulsan Hyundai FC (KOR)11010110
3Shanghai Shenhua (CHN)00000000
4Perth Glory FC (AUS)0100101-1
11 Februari 2020
11h30Ulsan Hyundai FC (KOR)Ulsan Hyundai FCUitgesteldFC TokyoFC Tokyo (JAP)
18 Februari 2020
11h00FC Tokyo (JAP)FC TokyoUitgesteldPerth Glory FCPerth Glory FC (AUS)
18 November 2020
14h00Perth Glory FC (AUS)Perth Glory FC - Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua (CHN)
21 November 2020
14h00Ulsan Hyundai FC (KOR)Ulsan Hyundai FC - Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua (CHN)
24 November 2020
14h00Perth Glory FC (AUS)Perth Glory FC - Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC (KOR)
14h00FC Tokyo (JAP)FC Tokyo - Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua (CHN)
27 November 2020
14h00Shanghai Shenhua (CHN)Shanghai Shenhua - FC TokyoFC Tokyo (JAP)
14h00Ulsan Hyundai FC (KOR)Ulsan Hyundai FC - Perth Glory FCPerth Glory FC (AUS)
30 November 2020
14h00Shanghai Shenhua (CHN)Shanghai Shenhua - Perth Glory FCPerth Glory FC (AUS)
14h00FC Tokyo (JAP)FC Tokyo - Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC (KOR)
3 December 2020
14h00Perth Glory FC (AUS)Perth Glory FC - FC TokyoFC Tokyo (JAP)
14h00Shanghai Shenhua (CHN)Shanghai Shenhua - Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC (KOR)

Detail van de uitslagen


Groep G (12/02/2020 - 01/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vissel Kobe (JAP)6220061+5
2Darul Takzim FC (MAS)3210136-3
3Guangzhou FC (CHN)00000000
4Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)0200213-2
12 Februari 2020
11h00Vissel Kobe (JAP)Vissel KobeUitgesteldDarul Takzim FCDarul Takzim FC (MAS)
19 Februari 2020
11h30Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)Suwon Samsung Bluewings F.C.UitgesteldVissel KobeVissel Kobe (JAP)
3 Maart 2020
13h45Darul Takzim FC (MAS)Darul Takzim FC2 - 1Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)
19 November 2020
14h00Darul Takzim FC (MAS)Darul Takzim FC - Guangzhou FCGuangzhou FC (CHN)
22 November 2020
14h00Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)Suwon Samsung Bluewings F.C. - Guangzhou FCGuangzhou FC (CHN)
25 November 2020
14h00Guangzhou FC (CHN)Guangzhou FC - Vissel KobeVissel Kobe (JAP)
14h00Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)Suwon Samsung Bluewings F.C. - Darul Takzim FCDarul Takzim FC (MAS)
28 November 2020
14h00Vissel Kobe (JAP)Vissel Kobe - Guangzhou FCGuangzhou FC (CHN)
1 December 2020
14h00Guangzhou FC (CHN)Guangzhou FC - Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)
14h00Darul Takzim FC (MAS)Darul Takzim FC - Vissel KobeVissel Kobe (JAP)
4 December 2020
14h00Guangzhou FC (CHN)Guangzhou FC - Darul Takzim FCDarul Takzim FC (MAS)
14h00Vissel Kobe (JAP)Vissel Kobe - Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)

Detail van de uitslagen


Groep H (12/02/2020 - 01/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Yokohama F. Marinos (JAP)6220061+5
2Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)1201134-1
3Sydney FC (AUS)1201126-4
4Shanghai SIPG FC (CHN)00000000
12 Februari 2020
11h00Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)Jeonbuk Hyundai MotorsUitgesteldYokohama F. MarinosYokohama F. Marinos (JAP)
19 Februari 2020
11h30Yokohama F. Marinos (JAP)Yokohama F. MarinosUitgesteldSydney FCSydney FC (AUS)
4 Maart 2020
09h30Sydney FC (AUS)Sydney FC2 - 2Jeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors (KOR)
19 November 2020
14h00Sydney FC (AUS)Sydney FC - Shanghai SIPG FCShanghai SIPG FC (CHN)
22 November 2020
14h00Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)Jeonbuk Hyundai Motors - Shanghai SIPG FCShanghai SIPG FC (CHN)
25 November 2020
14h00Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)Jeonbuk Hyundai Motors - Sydney FCSydney FC (AUS)
14h00Shanghai SIPG FC (CHN)Shanghai SIPG FC - Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos (JAP)
28 November 2020
14h00Yokohama F. Marinos (JAP)Yokohama F. Marinos - Shanghai SIPG FCShanghai SIPG FC (CHN)
1 December 2020
14h00Shanghai SIPG FC (CHN)Shanghai SIPG FC - Sydney FCSydney FC (AUS)
14h00Yokohama F. Marinos (JAP)Yokohama F. Marinos - Jeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors (KOR)
4 December 2020
14h00Sydney FC (AUS)Sydney FC - Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos (JAP)
14h00Shanghai SIPG FC (CHN)Shanghai SIPG FC - Jeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors (KOR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (26/09/2020 - 03/10/2020)


Achtste finales
26 September 2020
15h40Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli Jeddah1 - 1 (4 str 3)Shabab Al-Ahli Dubai FCShabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)
19h45Pakhtakor Tashkent (UZB)Pakhtakor Tashkent2 - 1Esteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)
27 September 2020
15h40Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.1 - 0Al-SaddAl-Sadd (QAT)
19h45Al Nasr (KSA)Al Nasr1 - 0Al-TaawonAl-Taawon (KSA)

Kwartfinales
30 September 2020
15h40Al Nasr (KSA)Al Nasr2 - 0Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah (KSA)
19h45Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.2 - 0Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)

Halve Finale
3 Oktober 2020
17h00Al Nasr (KSA)Al Nasr1 - 1Persepolis F.C.Persepolis F.C. (IRI)

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden