De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - AFC Champions League - 2020 - Home

Voetbal - AFC Champions League - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

AFC Champions League 2020 - Home

WinnaarUlsan Hyundai FC : Ulsan Hyundai FC

Kwalificatie Playoffs (14/01/2020 - 28/01/2020)


Eerste Ronde
14 Januari 2020
12h30United City FC (PHI)United City FCUitgesteldShan United FCShan United FC (MYA)
12h30Bali United FC (INA)Bali United FCUitgesteldTampines Rovers FCTampines Rovers FC (SIN)
13h30Bahrain Riffa Club (BRN)Bahrain Riffa ClubUitgesteldChennai City FCChennai City FC (IND)
17h00Kuwait SC (KUW)Kuwait SCUitgesteldAl-Faisaly AmmanAl-Faisaly Amman (JOR)

Tweede ronde
21 Januari 2020
09h35Melbourne Victory FC (AUS)Melbourne Victory FCUitgesteldBali United FCBali United FC (INA)
11h00Lokomotiv Tashkent (UZB)Lokomotiv TashkentUitgesteldIstiqlol DushanbeIstiqlol Dushanbe (TAD)
12h30Buriram United FC (THA)Buriram United FCUitgesteldHo Chi Minh City FCHo Chi Minh City FC (VIE)
13h00Port FC (THA)Port FCUitgesteldUnited City FCUnited City FC (PHI)
14h00Kedah FA (MAS)Kedah FAUitgesteldTai Po FCTai Po FC (HKG)
22 Januari 2020
10h00Bunyodkor Tashkent (UZB)Bunyodkor TashkentUitgesteldAl Zawra'a SCAl Zawra'a SC (IRQ)
25 Januari 2020
15h20Shahr-e Khodro FC (IRI)Shahr-e Khodro FCUitgesteldBahrain Riffa ClubBahrain Riffa Club (BRN)
15h20Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FCUitgesteldKuwait SCKuwait SC (KUW)

Derde ronde
28 Januari 2020
08h00Shanghai SIPG FC (CHN)Shanghai SIPG FCUitgesteldBuriram United FCBuriram United FC (THA)
11h00Kashima Antlers (JAP)Kashima AntlersUitgesteldMelbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)
11h00FC Tokyo (JAP)FC TokyoUitgesteldUnited City FCUnited City FC (PHI)
11h00FC Seoul (KOR)FC SeoulUitgesteldKedah FAKedah FA (MAS)
15h40Al Ain FC (UAE)Al Ain FCUitgesteldBunyodkor TashkentBunyodkor Tashkent (UZB)
16h10Al-Sailiya Sport Club (QAT)Al-Sailiya Sport ClubUitgesteldShahr-e Khodro FCShahr-e Khodro FC (IRI)
16h15Al Rayyan SC (QAT)Al Rayyan SCUitgesteldEsteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)
18h30Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli JeddahUitgesteldIstiqlol DushanbeIstiqlol Dushanbe (TAD)

Detail van de uitslagen


Groep A (10/02/2020 - 23/09/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Al-Ahli Jeddah (KSA)7521257-2
2Esteghlal Tehran FC (IRI)5412164+2
3Al-Shorta (IRQ)5512245-1
4Al-Wahda SCC (UAE)4211021+1
10 Februari 2020
15h30Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FCUitgesteldAl-ShortaAl-Shorta (IRQ)
16h35Al-Wahda SCC (UAE)Al-Wahda SCCUitgesteldAl-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah (KSA)
17 Februari 2020
15h00Al-Shorta (IRQ)Al-ShortaUitgesteldAl-Wahda SCCAl-Wahda SCC (UAE)
16h30Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli JeddahUitgesteldEsteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)
14 September 2020
17h00Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli Jeddah1 - 0Al-ShortaAl-Shorta (IRQ)
20h00Al-Wahda SCC (UAE)Al-Wahda SCCUitgesteldEsteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)
17 September 2020
14h00Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FCGeannuleerdAl-Wahda SCCAl-Wahda SCC (UAE)
17h00Al-Shorta (IRQ)Al-Shorta2 - 1Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah (KSA)
20 September 2020
14h00Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli JeddahGeannuleerdAl-Wahda SCCAl-Wahda SCC (UAE)
20h00Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FC1 - 1Al-ShortaAl-Shorta (IRQ)
23 September 2020
14h00Al-Wahda SCC (UAE)Al-Wahda SCCGeannuleerdAl-ShortaAl-Shorta (IRQ)
17h00Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FC3 - 0Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah (KSA)

Detail van de uitslagen


Groep B (10/02/2020 - 23/09/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Pakhtakor Tashkent (UZB)11632173+4
2Al-Hilal Saudi FC (KSA)11532062+4
3Shabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)75212440
4Shahr-e Khodro FC (IRI)1601508-8
10 Februari 2020
12h00Pakhtakor Tashkent (UZB)Pakhtakor TashkentUitgesteldShabab Al-Ahli Dubai FCShabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)
15h40Al-Hilal Saudi FC (KSA)Al-Hilal Saudi FCUitgesteldShahr-e Khodro FCShahr-e Khodro FC (IRI)
17 Februari 2020
12h00Shahr-e Khodro FC (IRI)Shahr-e Khodro FCUitgesteldPakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)
14h30Shabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)Shabab Al-Ahli Dubai FCUitgesteldAl-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC (KSA)
14 September 2020
17h00Shabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)Shabab Al-Ahli Dubai FC1 - 0Shahr-e Khodro FCShahr-e Khodro FC (IRI)
20h00Al-Hilal Saudi FC (KSA)Al-Hilal Saudi FC2 - 1Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)
17 September 2020
17h00Shahr-e Khodro FC (IRI)Shahr-e Khodro FC0 - 1Shabab Al-Ahli Dubai FCShabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)
20h00Pakhtakor Tashkent (UZB)Pakhtakor Tashkent0 - 0Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC (KSA)
20 September 2020
17h00Shahr-e Khodro FC (IRI)Shahr-e Khodro FC0 - 0Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC (KSA)
20h00Shabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)Shabab Al-Ahli Dubai FC0 - 0Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)
23 September 2020
20h00Al-Hilal Saudi FC (KSA)Al-Hilal Saudi FCUitgesteldShabab Al-Ahli Dubai FCShabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)
20h00Shahr-e Khodro FC (IRI)Shahr-e Khodro FC0 - 1Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)

Detail van de uitslagen


Groep C (11/02/2020 - 24/09/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Persepolis F.C. (IRI)10631285+3
2Al-Duhail SC (QAT)9630378-1
3Al-Taawon (KSA)9630348-4
4Sharjah FC (UAE)762131311+2
11 Februari 2020
15h55Sharjah FC (UAE)Sharjah FCUitgesteldAl-TaawonAl-Taawon (KSA)
16h15Al-Duhail SC (QAT)Al-Duhail SCUitgesteldPersepolis F.C.Persepolis F.C. (IRI)
18 Februari 2020
16h35Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.UitgesteldSharjah FCSharjah FC (UAE)
16h35Al-Taawon (KSA)Al-TaawonUitgesteldAl-Duhail SCAl-Duhail SC (QAT)
15 September 2020
17h00Al-Duhail SC (QAT)Al-Duhail SC2 - 1Sharjah FCSharjah FC (UAE)
20h00Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.1 - 0Al-TaawonAl-Taawon (KSA)
18 September 2020
17h00Sharjah FC (UAE)Sharjah FC4 - 2Al-Duhail SCAl-Duhail SC (QAT)
20h00Al-Taawon (KSA)Al-Taawon0 - 1Persepolis F.C.Persepolis F.C. (IRI)
21 September 2020
17h00Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.0 - 1Al-Duhail SCAl-Duhail SC (QAT)
20h00Al-Taawon (KSA)Al-Taawon0 - 6Sharjah FCSharjah FC (UAE)
24 September 2020
20h00Al-Duhail SC (QAT)Al-Duhail SC0 - 1Al-TaawonAl-Taawon (KSA)
20h00Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.4 - 0Sharjah FCSharjah FC (UAE)

Detail van de uitslagen


Groep D (11/02/2020 - 24/09/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Al Nasr (KSA)11632195+4
2Al-Sadd (QAT)96231148+6
3Sepahan Ispahan (IRI)7621368-2
4Al Ain FC (UAE)56123513-8
11 Februari 2020
15h50Sepahan Ispahan (IRI)Sepahan IspahanUitgesteldAl Ain FCAl Ain FC (UAE)
16h15Al Nasr (KSA)Al NasrUitgesteldAl-SaddAl-Sadd (QAT)
18 Februari 2020
15h55Al Ain FC (UAE)Al Ain FCUitgesteldAl NasrAl Nasr (KSA)
16h35Al-Sadd (QAT)Al-SaddUitgesteldSepahan IspahanSepahan Ispahan (IRI)
15 September 2020
17h00Al Ain FC (UAE)Al Ain FC3 - 3Al-SaddAl-Sadd (QAT)
20h00Sepahan Ispahan (IRI)Sepahan Ispahan0 - 2Al NasrAl Nasr (KSA)
18 September 2020
17h00Al-Sadd (QAT)Al-Sadd4 - 0Al Ain FCAl Ain FC (UAE)
20h00Al Nasr (KSA)Al Nasr2 - 0Sepahan IspahanSepahan Ispahan (IRI)
21 September 2020
17h00Al-Sadd (QAT)Al-Sadd1 - 1Al NasrAl Nasr (KSA)
20h00Sepahan Ispahan (IRI)Sepahan Ispahan0 - 0Al Ain FCAl Ain FC (UAE)
24 September 2020
17h00Al Nasr (KSA)Al Nasr0 - 1Al Ain FCAl Ain FC (UAE)
17h00Sepahan Ispahan (IRI)Sepahan Ispahan2 - 1Al-SaddAl-Sadd (QAT)

Detail van de uitslagen


Groep E (11/02/2020 - 31/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Beijing Guoan F.C. (CHN)166510124+8
2Melbourne Victory FC (AUS)7621369-3
3FC Seoul (KOR)66204109+1
4Chiangrai United FC (THA)56123511-6
11 Februari 2020
09h35Melbourne Victory FC (AUS)Melbourne Victory FCUitgesteldChiangrai United FCChiangrai United FC (THA)
18 Februari 2020
11h30FC Seoul (KOR)FC SeoulUitgesteldMelbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)
13h00Chiangrai United FC (THA)Chiangrai United FCUitgesteldBeijing Guoan F.C.Beijing Guoan F.C. (CHN)
21 November 2020
11h00FC Seoul (KOR)FC Seoul1 - 2Beijing Guoan F.C.Beijing Guoan F.C. (CHN)
24 November 2020
11h00Beijing Guoan F.C. (CHN)Beijing Guoan F.C.3 - 1Melbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)
14h00FC Seoul (KOR)FC Seoul5 - 0Chiangrai United FCChiangrai United FC (THA)
27 November 2020
11h00Melbourne Victory FC (AUS)Melbourne Victory FC0 - 2Beijing Guoan F.C.Beijing Guoan F.C. (CHN)
14h00Chiangrai United FC (THA)Chiangrai United FC2 - 1FC SeoulFC Seoul (KOR)
30 November 2020
11h00Beijing Guoan F.C. (CHN)Beijing Guoan F.C.3 - 1FC SeoulFC Seoul (KOR)
14h00Chiangrai United FC (THA)Chiangrai United FC2 - 2Melbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)
3 December 2020
14h00Beijing Guoan F.C. (CHN)Beijing Guoan F.C.1 - 1Chiangrai United FCChiangrai United FC (THA)
14h00Melbourne Victory FC (AUS)Melbourne Victory FC2 - 1FC SeoulFC Seoul (KOR)

Detail van de uitslagen


Groep F (11/02/2020 - 31/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Ulsan Hyundai FC (KOR)166510145+9
2FC Tokyo (JAP)10631265+1
3Shanghai Shenhua (CHN)76213913-4
4Perth Glory FC (AUS)16015511-6
11 Februari 2020
11h30Ulsan Hyundai FC (KOR)Ulsan Hyundai FCUitgesteldFC TokyoFC Tokyo (JAP)
18 Februari 2020
11h00FC Tokyo (JAP)FC TokyoUitgesteldPerth Glory FCPerth Glory FC (AUS)
18 November 2020
11h00Perth Glory FC (AUS)Perth Glory FC1 - 2Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua (CHN)
21 November 2020
14h00Ulsan Hyundai FC (KOR)Ulsan Hyundai FC3 - 1Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua (CHN)
24 November 2020
11h00FC Tokyo (JAP)FC Tokyo0 - 1Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua (CHN)
14h00Perth Glory FC (AUS)Perth Glory FC1 - 2Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC (KOR)
27 November 2020
11h00Ulsan Hyundai FC (KOR)Ulsan Hyundai FC2 - 0Perth Glory FCPerth Glory FC (AUS)
14h00Shanghai Shenhua (CHN)Shanghai Shenhua1 - 2FC TokyoFC Tokyo (JAP)
30 November 2020
11h00FC Tokyo (JAP)FC Tokyo1 - 2Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC (KOR)
14h00Shanghai Shenhua (CHN)Shanghai Shenhua3 - 3Perth Glory FCPerth Glory FC (AUS)
3 December 2020
11h00Perth Glory FC (AUS)Perth Glory FC0 - 1FC TokyoFC Tokyo (JAP)
11h00Shanghai Shenhua (CHN)Shanghai Shenhua1 - 4Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC (KOR)

Detail van de uitslagen


Groep G (12/02/2020 - 01/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vissel Kobe (JAP)9530296+3
2Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)55122440
-Guangzhou FC (CHN)54121440
4Darul Takzim FC (MAS)3210136-3
12 Februari 2020
11h00Vissel Kobe (JAP)Vissel KobeUitgesteldDarul Takzim FCDarul Takzim FC (MAS)
19 Februari 2020
11h30Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)Suwon Samsung Bluewings F.C.UitgesteldVissel KobeVissel Kobe (JAP)
3 Maart 2020
13h45Darul Takzim FC (MAS)Darul Takzim FC2 - 1Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)
19 November 2020
14h00Darul Takzim FC (MAS)Darul Takzim FCGeannuleerdGuangzhou FCGuangzhou FC (CHN)
22 November 2020
11h00Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)Suwon Samsung Bluewings F.C.0 - 0Guangzhou FCGuangzhou FC (CHN)
25 November 2020
11h00Guangzhou FC (CHN)Guangzhou FC1 - 3Vissel KobeVissel Kobe (JAP)
14h00Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)Suwon Samsung Bluewings F.C.GeannuleerdDarul Takzim FCDarul Takzim FC (MAS)
28 November 2020
11h00Vissel Kobe (JAP)Vissel Kobe0 - 2Guangzhou FCGuangzhou FC (CHN)
1 December 2020
11h00Guangzhou FC (CHN)Guangzhou FC1 - 1Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)
14h00Darul Takzim FC (MAS)Darul Takzim FCGeannuleerdVissel KobeVissel Kobe (JAP)
4 December 2020
14h00Guangzhou FC (CHN)Guangzhou FCGeannuleerdDarul Takzim FCDarul Takzim FC (MAS)
14h00Vissel Kobe (JAP)Vissel Kobe0 - 2Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)

Detail van de uitslagen


Groep H (12/02/2020 - 01/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Yokohama F. Marinos (JAP)136411135+8
2Shanghai SIPG FC (CHN)96303610-4
3Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)76213810-2
4Sydney FC (AUS)56123810-2
12 Februari 2020
11h00Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)Jeonbuk Hyundai MotorsUitgesteldYokohama F. MarinosYokohama F. Marinos (JAP)
19 Februari 2020
11h30Yokohama F. Marinos (JAP)Yokohama F. MarinosUitgesteldSydney FCSydney FC (AUS)
4 Maart 2020
09h30Sydney FC (AUS)Sydney FC2 - 2Jeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors (KOR)
19 November 2020
11h00Sydney FC (AUS)Sydney FC1 - 2Shanghai SIPG FCShanghai SIPG FC (CHN)
22 November 2020
14h00Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)Jeonbuk Hyundai Motors1 - 2Shanghai SIPG FCShanghai SIPG FC (CHN)
25 November 2020
11h00Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)Jeonbuk Hyundai Motors1 - 0Sydney FCSydney FC (AUS)
14h00Shanghai SIPG FC (CHN)Shanghai SIPG FC0 - 1Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos (JAP)
28 November 2020
14h00Yokohama F. Marinos (JAP)Yokohama F. Marinos1 - 2Shanghai SIPG FCShanghai SIPG FC (CHN)
1 December 2020
11h00Yokohama F. Marinos (JAP)Yokohama F. Marinos4 - 1Jeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors (KOR)
14h00Shanghai SIPG FC (CHN)Shanghai SIPG FC0 - 4Sydney FCSydney FC (AUS)
4 December 2020
11h00Shanghai SIPG FC (CHN)Shanghai SIPG FC0 - 2Jeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors (KOR)
11h00Sydney FC (AUS)Sydney FC1 - 1Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos (JAP)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (26/09/2020 - 19/12/2020)


Achtste finales
26 September 2020
15h40Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli Jeddah1 - 1 (4 str 3)Shabab Al-Ahli Dubai FCShabab Al-Ahli Dubai FC (UAE)
19h45Pakhtakor Tashkent (UZB)Pakhtakor Tashkent2 - 1Esteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)
27 September 2020
15h40Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.1 - 0Al-SaddAl-Sadd (QAT)
19h45Al Nasr (KSA)Al Nasr1 - 0Al-TaawonAl-Taawon (KSA)
6 December 2020
11h00Beijing Guoan F.C. (CHN)Beijing Guoan F.C.1 - 0FC TokyoFC Tokyo (JAP)
15h00Ulsan Hyundai FC (KOR)Ulsan Hyundai FC3 - 0Melbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)
7 December 2020
11h00Vissel Kobe (JAP)Vissel Kobe2 - 0Shanghai SIPG FCShanghai SIPG FC (CHN)
15h00Yokohama F. Marinos (JAP)Yokohama F. Marinos2 - 3Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)

Kwartfinales
30 September 2020
15h40Al Nasr (KSA)Al Nasr2 - 0Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah (KSA)
19h45Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.2 - 0Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)
10 December 2020
11h00Ulsan Hyundai FC (KOR)Ulsan Hyundai FC2 - 0Beijing Guoan F.C.Beijing Guoan F.C. (CHN)
15h00Vissel Kobe (JAP)Vissel Kobe1 - 1 (7 str 6)Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)

Halve Finale
3 Oktober 2020
17h00Al Nasr (KSA)Al Nasr3 - 5Persepolis F.C.Persepolis F.C. (IRI)
13 December 2020
11h00Ulsan Hyundai FC (KOR)Ulsan Hyundai FC2 - 1 verlengingenVissel KobeVissel Kobe (JAP)

Finale
19 December 2020
13h00Persepolis F.C. (IRI)Persepolis F.C.1 - 2Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC (KOR)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden