De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - AFC Cup - 2020 - Home

Voetbal - AFC Cup - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

AFC Cup 2020 - Home

Kwalificatieronde (22/01/2020 - 30/09/2020)


Eerste Ronde
22 Januari 2020
14h30Defenders SC (SRI)Defenders SCUitgesteldParo FCParo FC (BHU)
29 Januari 2020
09h30Paro FC (BHU)Paro FCUitgesteldDefenders SCDefenders SC (SRI)

Tweede ronde
5 Februari 2020
09h00FC Neftchi Kochkor-Ata (KGZ)FC Neftchi Kochkor-Ata1 - 0 (forfait)Ahal FKAhal FK (TKM)
09h30Paro FC (BHU)Paro FCUitgesteldBengaluru FCBengaluru FC (IND)
12h00Abahani Limited Dhaka (BAN)Abahani Limited DhakaUitgesteldMaziya S&RCMaziya S&RC (MDV)
12 Februari 2020
11h00Ahal FK (TKM)Ahal FK0 - 1 (forfait)FC Neftchi Kochkor-AtaFC Neftchi Kochkor-Ata (KGZ)
12h00Maziya S&RC (MDV)Maziya S&RCUitgesteldAbahani Limited DhakaAbahani Limited Dhaka (BAN)
15h00Bengaluru FC (IND)Bengaluru FCUitgesteldParo FCParo FC (BHU)

Derde ronde
19 Februari 2020
15h00Maziya S&RC (MDV)Maziya S&RC2 - 1Bengaluru FCBengaluru FC (IND)
26 Februari 2020
12h00FK Khujand (TAD)FK Khujand3 - 0 verlengingenFC Neftchi Kochkor-AtaFC Neftchi Kochkor-Ata (KGZ)
15h00FC Neftchi Kochkor-Ata (KGZ)FC Neftchi Kochkor-Ata1 - 0FK KhujandFK Khujand (TAD)
15h00Bengaluru FC (IND)Bengaluru FC2 - 1 (3 str 4)Maziya S&RCMaziya S&RC (MDV)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Playoffs (21/01/2020 - 16/10/2020)

21 Januari 2020
13h00Hilal Al-Quds (PLE)Hilal Al-QudsUitgesteldSur ClubSur Club (OMA)
22 Januari 2020
08h30Lalenok United FC (TLS)Lalenok United FCUitgesteldPSM MakassarPSM Makassar (INA)
12h00Svay Rieng FC (CAM)Svay Rieng FCUitgesteldMaster 7 FCMaster 7 FC (LAO)
13h15Indera SC (BRU)Indera SCUitgesteldYangon United FCYangon United FC (MYA)
28 Januari 2020
15h30Sur Club (OMA)Sur ClubUitgesteldHilal Al-QudsHilal Al-Quds (PLE)
29 Januari 2020
09h30PSM Makassar (INA)PSM MakassarUitgesteldLalenok United FCLalenok United FC (TLS)
10h00Yangon United FC (MYA)Yangon United FCUitgesteldIndera SCIndera SC (BRU)
11h00Master 7 FC (LAO)Master 7 FCUitgesteldSvay Rieng FCSvay Rieng FC (CAM)
19 Februari 2020
09h00FC Neftchi Kochkor-Ata (KGZ)FC Neftchi Kochkor-AtaUitgesteldFK KhujandFK Khujand (TAD)
12h00Ulaanbaatar City FC (MGL)Ulaanbaatar City FCGeannuleerdTaiwan Power Company FCTaiwan Power Company FC (TPE)
12h00Maziya S&RC (MDV)Maziya S&RCUitgesteldBengaluru FCBengaluru FC (IND)
26 Februari 2020
12h00FK Khujand (TAD)FK KhujandUitgesteldFC Neftchi Kochkor-AtaFC Neftchi Kochkor-Ata (KGZ)
15h00Bengaluru FC (IND)Bengaluru FCUitgesteldMaziya S&RCMaziya S&RC (MDV)
16 Oktober 2020
13h00Taiwan Power Company FC (TPE)Taiwan Power Company FCGeannuleerdUlaanbaatar City FCUlaanbaatar City FC (MGL)

Detail van de uitslagen


Groep A (10/02/2020 - 04/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Manama Club (BRN)4211010+1
-Al-Jaish Damascus (SYR)4211010+1
3Al Ahed Beirut (LIB)32101220
4Hilal Al-Quds (PLE)0200213-2
10 Februari 2020
15h40Al-Jaish Damascus (SYR)Al-Jaish DamascusUitgesteldManama ClubManama Club (BRN)
18h00Al Ahed Beirut (LIB)Al Ahed BeirutUitgesteldHilal Al-QudsHilal Al-Quds (PLE)
24 Februari 2020
16h00Manama Club (BRN)Manama ClubUitgesteldAl Ahed BeirutAl Ahed Beirut (LIB)
17h00Hilal Al-Quds (PLE)Hilal Al-QudsUitgesteldAl-Jaish DamascusAl-Jaish Damascus (SYR)
26 Oktober 2020
14h00Hilal Al-Quds (PLE)Hilal Al-QudsGeannuleerdManama ClubManama Club (BRN)
14h00Al Ahed Beirut (LIB)Al Ahed BeirutGeannuleerdAl-Jaish DamascusAl-Jaish Damascus (SYR)
29 Oktober 2020
14h00Manama Club (BRN)Manama ClubGeannuleerdHilal Al-QudsHilal Al-Quds (PLE)
14h00Al-Jaish Damascus (SYR)Al-Jaish DamascusGeannuleerdAl Ahed BeirutAl Ahed Beirut (LIB)
1 November 2020
14h00Manama Club (BRN)Manama ClubGeannuleerdAl-Jaish DamascusAl-Jaish Damascus (SYR)
14h00Hilal Al-Quds (PLE)Hilal Al-QudsGeannuleerdAl Ahed BeirutAl Ahed Beirut (LIB)
4 November 2020
14h00Al Ahed Beirut (LIB)Al Ahed BeirutGeannuleerdManama ClubManama Club (BRN)
14h00Al-Jaish Damascus (SYR)Al-Jaish DamascusGeannuleerdHilal Al-QudsHilal Al-Quds (PLE)

Detail van de uitslagen


Groep B (10/02/2020 - 04/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kuwait SC (KUW)4211010+1
2Al-Ansar (LIB)32101440
3Al-Wathba Homs (SYR)22020000
4Al-Faisaly Amman (JOR)1201134-1
10 Februari 2020
16h00Kuwait SC (KUW)Kuwait SCUitgesteldAl-AnsarAl-Ansar (LIB)
17h00Al-Faisaly Amman (JOR)Al-Faisaly AmmanUitgesteldAl-Wathba HomsAl-Wathba Homs (SYR)
24 Februari 2020
15h45Al-Wathba Homs (SYR)Al-Wathba HomsUitgesteldKuwait SCKuwait SC (KUW)
18h00Al-Ansar (LIB)Al-AnsarUitgesteldAl-Faisaly AmmanAl-Faisaly Amman (JOR)
26 Oktober 2020
14h00Al-Wathba Homs (SYR)Al-Wathba HomsGeannuleerdAl-AnsarAl-Ansar (LIB)
14h00Al-Faisaly Amman (JOR)Al-Faisaly AmmanGeannuleerdKuwait SCKuwait SC (KUW)
29 Oktober 2020
14h00Al-Ansar (LIB)Al-AnsarGeannuleerdAl-Wathba HomsAl-Wathba Homs (SYR)
14h00Kuwait SC (KUW)Kuwait SCGeannuleerdAl-Faisaly AmmanAl-Faisaly Amman (JOR)
1 November 2020
14h00Al-Wathba Homs (SYR)Al-Wathba HomsGeannuleerdAl-Faisaly AmmanAl-Faisaly Amman (JOR)
14h00Al-Ansar (LIB)Al-AnsarGeannuleerdKuwait SCKuwait SC (KUW)
4 November 2020
14h00Kuwait SC (KUW)Kuwait SCGeannuleerdAl-Wathba HomsAl-Wathba Homs (SYR)
14h00Al-Faisaly Amman (JOR)Al-Faisaly AmmanGeannuleerdAl-AnsarAl-Ansar (LIB)

Detail van de uitslagen


Groep C (11/02/2020 - 04/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Bahrain Riffa Club (BRN)3210132+1
2Al Qadsia Kuwait (KUW)3110021+1
3Dhufar FC (OMA)3110010+1
4Al-Jazeera Amman (JOR)0200203-3
11 Februari 2020
16h00Bahrain Riffa Club (BRN)Bahrain Riffa ClubUitgesteldAl Qadsia KuwaitAl Qadsia Kuwait (KUW)
16h30Dhufar FC (OMA)Dhufar  FCUitgesteldAl-Jazeera AmmanAl-Jazeera Amman (JOR)
25 Februari 2020
16h00Al-Jazeera Amman (JOR)Al-Jazeera AmmanUitgesteldBahrain Riffa ClubBahrain Riffa Club (BRN)
23 Oktober 2020
17h30Al Qadsia Kuwait (KUW)Al Qadsia KuwaitGeannuleerdDhufar  FCDhufar FC (OMA)
26 Oktober 2020
14h00Bahrain Riffa Club (BRN)Bahrain Riffa ClubGeannuleerdDhufar  FCDhufar FC (OMA)
14h00Al Qadsia Kuwait (KUW)Al Qadsia KuwaitGeannuleerdAl-Jazeera AmmanAl-Jazeera Amman (JOR)
29 Oktober 2020
14h00Dhufar FC (OMA)Dhufar  FCGeannuleerdBahrain Riffa ClubBahrain Riffa Club (BRN)
14h00Al-Jazeera Amman (JOR)Al-Jazeera AmmanGeannuleerdAl Qadsia KuwaitAl Qadsia Kuwait (KUW)
1 November 2020
14h00Al Qadsia Kuwait (KUW)Al Qadsia KuwaitGeannuleerdBahrain Riffa ClubBahrain Riffa Club (BRN)
14h00Al-Jazeera Amman (JOR)Al-Jazeera AmmanGeannuleerdDhufar  FCDhufar FC (OMA)
4 November 2020
14h00Bahrain Riffa Club (BRN)Bahrain Riffa ClubGeannuleerdAl-Jazeera AmmanAl-Jazeera Amman (JOR)
14h00Dhufar FC (OMA)Dhufar  FCGeannuleerdAl Qadsia KuwaitAl Qadsia Kuwait (KUW)

Detail van de uitslagen


Groep D (11/03/2020 - 04/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Istiqlol Dushanbe (TAD)3110020+2
2FC Dordoi Bishkek (KGZ)00000000
-Altyn Asyr FK (TKM)00000000
4FK Khujand (TAD)0100102-2
11 Maart 2020
14h00Istiqlol Dushanbe (TAD)Istiqlol DushanbeUitgesteldFK KhujandFK Khujand (TAD)
20 Oktober 2020
14h00FC Dordoi Bishkek (KGZ)FC Dordoi BishkekGeannuleerdAltyn Asyr FKAltyn Asyr FK (TKM)
23 Oktober 2020
14h00Altyn Asyr FK (TKM)Altyn Asyr FKGeannuleerdIstiqlol DushanbeIstiqlol Dushanbe (TAD)
14h00FK Khujand (TAD)FK KhujandGeannuleerdFC Dordoi BishkekFC Dordoi Bishkek (KGZ)
26 Oktober 2020
14h00FK Khujand (TAD)FK KhujandGeannuleerdAltyn Asyr FKAltyn Asyr FK (TKM)
14h00Istiqlol Dushanbe (TAD)Istiqlol DushanbeGeannuleerdFC Dordoi BishkekFC Dordoi Bishkek (KGZ)
29 Oktober 2020
14h00Altyn Asyr FK (TKM)Altyn Asyr FKGeannuleerdFK KhujandFK Khujand (TAD)
14h00FC Dordoi Bishkek (KGZ)FC Dordoi BishkekGeannuleerdIstiqlol DushanbeIstiqlol Dushanbe (TAD)
1 November 2020
14h00Altyn Asyr FK (TKM)Altyn Asyr FKGeannuleerdFC Dordoi BishkekFC Dordoi Bishkek (KGZ)
14h00FK Khujand (TAD)FK KhujandGeannuleerdIstiqlol DushanbeIstiqlol Dushanbe (TAD)
4 November 2020
14h00Istiqlol Dushanbe (TAD)Istiqlol DushanbeGeannuleerdAltyn Asyr FKAltyn Asyr FK (TKM)
14h00FC Dordoi Bishkek (KGZ)FC Dordoi BishkekGeannuleerdFK KhujandFK Khujand (TAD)

Detail van de uitslagen


Groep E (11/03/2020 - 04/11/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Bashundhara Kings (BAN)3110051+4
2Maziya S&RC (MDV)11010220
-Chennai City FC (IND)11010220
4TC Sports Club (MDV)0100115-4
11 Maart 2020
10h30Bashundhara Kings (BAN)Bashundhara KingsUitgesteldTC Sports ClubTC Sports Club (MDV)
15h00Chennai City FC (IND)Chennai City FCUitgesteldMaziya S&RCMaziya S&RC (MDV)
23 Oktober 2020
14h00Maziya S&RC (MDV)Maziya S&RCGeannuleerdBashundhara KingsBashundhara Kings (BAN)
14h00TC Sports Club (MDV)TC Sports ClubGeannuleerdChennai City FCChennai City FC (IND)
26 Oktober 2020
14h00Chennai City FC (IND)Chennai City FCGeannuleerdBashundhara KingsBashundhara Kings (BAN)
14h00Maziya S&RC (MDV)Maziya S&RCGeannuleerdTC Sports ClubTC Sports Club (MDV)
29 Oktober 2020
14h00Bashundhara Kings (BAN)Bashundhara KingsGeannuleerdChennai City FCChennai City FC (IND)
14h00TC Sports Club (MDV)TC Sports ClubGeannuleerdMaziya S&RCMaziya S&RC (MDV)
1 November 2020
14h00Maziya S&RC (MDV)Maziya S&RCGeannuleerdChennai City FCChennai City FC (IND)
14h00TC Sports Club (MDV)TC Sports ClubGeannuleerdBashundhara KingsBashundhara Kings (BAN)
4 November 2020
14h00Bashundhara Kings (BAN)Bashundhara KingsGeannuleerdMaziya S&RCMaziya S&RC (MDV)
14h00Chennai City FC (IND)Chennai City FCGeannuleerdTC Sports ClubTC Sports Club (MDV)

Detail van de uitslagen


Groep F (11/02/2020 - 29/09/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Ho Chi Minh City FC (VIE)7321074+3
2Yangon United FC (MYA)7321064+2
3Hougang United FC (SIN)33102550
4Lao Toyota FC (LAO)0300338-5
11 Februari 2020
10h00Yangon United FC (MYA)Yangon United FCUitgesteldHo Chi Minh City FCHo Chi Minh City FC (VIE)
12h30Lao Toyota FC (LAO)Lao Toyota FCUitgesteldHougang United FCHougang United FC (SIN)
25 Februari 2020
10h00Yangon United FC (MYA)Yangon United FCUitgesteldLao Toyota FCLao Toyota FC (LAO)
12h30Hougang United FC (SIN)Hougang United FCUitgesteldHo Chi Minh City FCHo Chi Minh City FC (VIE)
10 Maart 2020
10h00Yangon United FC (MYA)Yangon United FCUitgesteldHougang United FCHougang United FC (SIN)
12h30Ho Chi Minh City FC (VIE)Ho Chi Minh City FCUitgesteldLao Toyota FCLao Toyota FC (LAO)
23 September 2020
14h00Ho Chi Minh City FC (VIE)Ho Chi Minh City FCGeannuleerdLao Toyota FCLao Toyota FC (LAO)
14h00Hougang United FC (SIN)Hougang United FCGeannuleerdYangon United FCYangon United FC (MYA)
26 September 2020
14h00Ho Chi Minh City FC (VIE)Ho Chi Minh City FCGeannuleerdYangon United FCYangon United FC (MYA)
14h00Hougang United FC (SIN)Hougang United FCGeannuleerdLao Toyota FCLao Toyota FC (LAO)
29 September 2020
14h00Ho Chi Minh City FC (VIE)Ho Chi Minh City FCGeannuleerdHougang United FCHougang United FC (SIN)
14h00Lao Toyota FC (LAO)Lao Toyota FCGeannuleerdYangon United FCYangon United FC (MYA)

Detail van de uitslagen


Groep G (11/02/2020 - 29/09/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1United City FC (PHI)73210102+8
2Than Quang Ninh FC (VIE)43111770
3Bali United FC (INA)3310257-2
4Svay Rieng FC (CAM)3310239-6
11 Februari 2020
12h30United City FC (PHI)United City FCUitgesteldSvay Rieng FCSvay Rieng FC (CAM)
12h30Bali United FC (INA)Bali United FCUitgesteldThan Quang Ninh FCThan Quang Ninh FC (VIE)
25 Februari 2020
12h00Svay Rieng FC (CAM)Svay Rieng FCUitgesteldBali United FCBali United FC (INA)
12h30Than Quang Ninh FC (VIE)Than Quang Ninh FCUitgesteldUnited City FCUnited City FC (PHI)
11 Maart 2020
12h00Svay Rieng FC (CAM)Svay Rieng FCUitgesteldThan Quang Ninh FCThan Quang Ninh FC (VIE)
12h30United City FC (PHI)United City FCUitgesteldBali United FCBali United FC (INA)
23 September 2020
14h00Than Quang Ninh FC (VIE)Than Quang Ninh FCGeannuleerdSvay Rieng FCSvay Rieng FC (CAM)
14h00Bali United FC (INA)Bali United FCGeannuleerdUnited City FCUnited City FC (PHI)
26 September 2020
14h00Svay Rieng FC (CAM)Svay Rieng FCGeannuleerdUnited City FCUnited City FC (PHI)
14h00Than Quang Ninh FC (VIE)Than Quang Ninh FCGeannuleerdBali United FCBali United FC (INA)
29 September 2020
14h00Bali United FC (INA)Bali United FCGeannuleerdSvay Rieng FCSvay Rieng FC (CAM)
14h00Than Quang Ninh FC (VIE)Than Quang Ninh FCGeannuleerdUnited City FCUnited City FC (PHI)

Detail van de uitslagen


Groep H (12/02/2020 - 29/09/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Tampines Rovers FC (SIN)7321042+2
2Kaya Makati City FC (PHI)5312031+2
3PSM Makassar (INA)4311154+1
4Shan United FC (MYA)0300327-5
12 Februari 2020
10h00Shan United FC (MYA)Shan United FCUitgesteldKaya Makati City FCKaya Makati City FC (PHI)
12h45Tampines Rovers FC (SIN)Tampines Rovers FCUitgesteldPSM MakassarPSM Makassar (INA)
26 Februari 2020
09h30PSM Makassar (INA)PSM MakassarUitgesteldShan United FCShan United FC (MYA)
12h00Kaya Makati City FC (PHI)Kaya Makati City FCUitgesteldTampines Rovers FCTampines Rovers FC (SIN)
10 Maart 2020
09h30PSM Makassar (INA)PSM MakassarUitgesteldKaya Makati City FCKaya Makati City FC (PHI)
12h45Tampines Rovers FC (SIN)Tampines Rovers FCUitgesteldShan United FCShan United FC (MYA)
23 September 2020
14h00Kaya Makati City FC (PHI)Kaya Makati City FCGeannuleerdPSM MakassarPSM Makassar (INA)
14h00Shan United FC (MYA)Shan United FCGeannuleerdTampines Rovers FCTampines Rovers FC (SIN)
26 September 2020
14h00Kaya Makati City FC (PHI)Kaya Makati City FCGeannuleerdShan United FCShan United FC (MYA)
14h00PSM Makassar (INA)PSM MakassarGeannuleerdTampines Rovers FCTampines Rovers FC (SIN)
29 September 2020
14h00Shan United FC (MYA)Shan United FCGeannuleerdPSM MakassarPSM Makassar (INA)
14h00Tampines Rovers FC (SIN)Tampines Rovers FCGeannuleerdKaya Makati City FCKaya Makati City FC (PHI)

Detail van de uitslagen


Groep I (03/04/2020 - 26/06/2020)

Deze wedstrijd werd geannuleerd



Finaleronde (17/06/2020 - 04/11/2020)

Deze wedstrijd werd geannuleerd



Zone Halve Finale

Zone Finale

Inter-zone Halve Finale

Inter-zone Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden