De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren U23 - Valkenburg - 2015/2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2015/2016

Valkenburg

Wereldbeker - Heren U23 - Valkenburg 2015/2016

NederlandNederland - 18 Oktober 2015

Klassement Wereldbeker - Heren U23 2015/2016


Veldrijden Heren - U23 - 18 Oktober 2015


1ITAGioele Bertolini (ITA)Selle Italia-Guerciotti0:54:23
2BELEli Iserbyt (BEL)Young Telenet-Fidea+00:18
3FRAClement Russo (FRA)Charvieu-Chavagneux+00:34
4BELQuinten Hermans (BEL)+01:10
5BELYannick Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team+01:42
6NEDJoris Nieuwenhuis (NED)+02:01
7BELDaan Hoeyberghs (BEL)Bkcp - Corendon+02:03
8BELJonas Degroote (BEL)Fcp - Glascentra+02:05
9FRALucas Dubau (FRA)+02:17
10ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)+02:55
11NEDMartijn Budding (NED)+03:10
12BELYorben Van Tichelt (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+03:28
13ESPFelipe Orts Lloret (ESP)+03:35
14SUIJohan Jacobs (SUI)+03:46
15NEDGosse Van Der Meer (NED)Habitat Pro Mtb Team+03:54
16FRAMathieu Morichon (FRA)+04:17
17USATobin Ortenblad (USA)+04:22
18SVKOndrej Glajza (SVK)+04:56
19USAAndrew Dillman (USA)+04:56
20NEDRichard Jansen (NED)+05:15
21GERFelix Drumm (GER)Focus CX Elite Team+05:18
22NEDKelvin Bakx (NED)+05:19
23SUITimon Rüegg (SUI)MG Cycling / VC Steinmaur+05:28
24ITAStefano Sala (ITA)+05:42
25NEDSieben Wouters (NED)+05:46
26NEDMaik Van Der Heijden (NED)+06:05
27GERPaul Lindenau (GER)+06:22
28FRAJoshua Dubau (FRA)+06:32
29NEDRoel Van Der Stegen (NED)+06:45
30GBRNicholas Barnes (GBR)Hargroves Cycles - Ridley RT+06:55
31GERLukas Meiler (GER)Team Vorarlberg-1 ronde
32CZEStepán Schubert (CZE)-1 ronde
33SVKMatej Ulik (SVK)Tatran L.osada-1 ronde
34GERYannick Gruner (GER)Stevens Racing Team - Cross-1 ronde
35NEDKoen Van Dijke (NED)-1 ronde
36NEDWesley Floren (NED)-1 ronde
37ITANadir Colledani (ITA)-1 ronde
38GERManuel Muller (GER)-1 ronde
39NEDBjorn Van Der Heijden (NED)-1 ronde
40SUIJoël Grab (SUI)-2 rondes
41NEDErik Boer (NED)Van Assche - Alpha Motorhomes-2 rondes
42CZEAdrian Sírek (CZE)-2 rondes
43LUXLuc Turchi (LUX)-2 rondes
44CZEDaniel Mayer (CZE)-2 rondes
45SWEHenrik Jansson (SWE)-3 rondes
46LUXTom Rees (LUX)-3 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden