De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder - 2015/2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2015/2016

Heusden-Zolder

Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder 2015/2016

BelgiëBelgië - 26 December 2015

Klassement Wereldbeker - Heren U23 2015/2016


Veldrijden Heren - U23 - 26 December 2015


1NEDJoris Nieuwenhuis (NED)47:56
2BELDaan Hoeyberghs (BEL)Bkcp - Corendon+00:02
3CZEAdam Toupalik (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team+00:04
4BELQuinten Hermans (BEL)+00:07
5FRAClement Russo (FRA)Charvieu-Chavagneux+00:10
6ESPFelipe Orts Lloret (ESP)+00:12
7ITAGioele Bertolini (ITA)Selle Italia-Guerciotti+00:19
8NEDMartijn Budding (NED)+00:21
9DENSimon Andreassen (DEN)+00:22
10NEDSieben Wouters (NED)+00:22
11BELDaan Soete (BEL)+00:23
12BELNicolas Cleppe (BEL)+00:41
13SUITimon Rüegg (SUI)MG Cycling / VC Steinmaur+00:54
14ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)+00:54
15FRAJoshua Dubau (FRA)+00:55
16BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:11
17FRALucas Dubau (FRA)+01:13
18USACurtis White (USA)+01:20
19BELYorben Van Tichelt (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+01:25
20NEDMaik Van Der Heijden (NED)+01:29
21USATobin Ortenblad (USA)+01:33
22BELStijn Caluwe (BEL)Enertherm - Bkcp+01:37
23GERFelix Drumm (GER)Focus CX Elite Team+01:38
24GERYannick Gruner (GER)Stevens Racing Team - Cross+01:38
25BELBraam Merlier (BEL)Indulek Cycling Team+01:40
26NEDGosse Van Der Meer (NED)Habitat Pro Mtb Team+01:41
27ITANadir Colledani (ITA)+01:42
28FRAMathieu Morichon (FRA)+01:48
29BELJelle Schuermans (BEL)Golden Palace Cycling Team+02:06
30BELArne Tureluren (BEL)Club Ciclista Campo Claro+02:06
31BELBerne Vankeirsbilck (BEL)Tops Antiek+02:32
32USAAndrew Dillman (USA)+02:42
33NEDKelvin Bakx (NED)+02:47
34GERMax Lindenau (GER)+03:03
35BELYannick Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team+03:05
36CZEAdrian Sírek (CZE)+03:35
37GERLukas Meiler (GER)Team Vorarlberg+03:38
38CZEStepán Schubert (CZE)+03:38
39ESPAdrián García Montes (ESP)+03:52
40USAGrant Ellwood (USA)+04:05
41GERManuel Muller (GER)+04:13
42CZEDaniel Mayer (CZE)+04:19
43AUSNicholas Smith (AUS)+04:20
44IRLDavid Montgomery (IRL)Team 3M+04:20
45SUIJoël Grab (SUI)+04:53
46SWEDennis Wahlqvist (SWE)+04:55
47SWEDavid Eriksson (SWE)+04:58
48USAGavin Haley (USA)+05:28
49NOROla Jorde (NOR)+05:58
50LUXLuc Turchi (LUX)+06:14
51ESPMario Junquera (ESP)+07:00
52LUXTom Rees (LUX)+07:35
53CANIsaac Niles (CAN)+07:50
54DENRasmus Goetke (DEN)-1 ronde
55CANTrevor O'Donnell (CAN)-1 ronde

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden