De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren U23 - Namen - 2015/2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2015/2016

Wereldbeker - Heren U23 - Namen 2015/2016

BelgiëBelgië - 20 December 2015

Klassement Wereldbeker - Heren U23 2015/2016


Veldrijden Heren - U23 - 20 December 2015 - 11:10


1BELEli Iserbyt (BEL)Young Telenet-Fidea50:44
2ITAGioele Bertolini (ITA)Selle Italia-Guerciotti+00:33
3BELQuinten Hermans (BEL)+00:45
4FRAClement Russo (FRA)Charvieu-Chavagneux+01:19
5BELDaan Soete (BEL)+01:26
6BELNicolas Cleppe (BEL)+01:32
7BELYannick Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team+01:40
8NEDSieben Wouters (NED)+01:41
9FRALucas Dubau (FRA)+01:54
10NEDMartijn Budding (NED)+02:05
11NEDJoris Nieuwenhuis (NED)+02:10
12ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)+02:49
13CZEAdam Toupalik (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team+02:58
14FRAJoshua Dubau (FRA)+02:59
15SUIJohan Jacobs (SUI)+02:59
16DENSimon Andreassen (DEN)+03:11
17USALogan Owen (USA)+03:12
18BELBerne Vankeirsbilck (BEL)Tops Antiek+03:16
19ESPFelipe Orts Lloret (ESP)+03:16
20ITANadir Colledani (ITA)+03:24
21BELYorben Van Tichelt (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+03:30
22USATobin Ortenblad (USA)+03:35
23GERYannick Gruner (GER)Stevens Racing Team - Cross+03:47
24BELBraam Merlier (BEL)Indulek Cycling Team+03:50
25FRARomain Boutet (FRA)+04:05
26BELJelle Schuermans (BEL)Golden Palace Cycling Team+04:13
27USACurtis White (USA)+04:19
28NEDGosse Van Der Meer (NED)Habitat Pro Mtb Team+04:28
29BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+04:49
30BELJonas Degroote (BEL)Fcp - Glascentra+04:50
31DENSebastian Carstensen Fini (DEN)+05:06
32NEDKelvin Bakx (NED)+05:09
33SUITimon Rüegg (SUI)MG Cycling / VC Steinmaur+05:16
34IRLDavid Montgomery (IRL)Team 3M+05:17
35GERFelix Drumm (GER)Focus CX Elite Team+07:02
36NEDRoel Van Der Stegen (NED)-1 ronde
37BELLoic Hennaux (BEL)Color Code- Aquality Protect-1 ronde
38CZEDaniel Mayer (CZE)-2 rondes
39ESPMario Junquera (ESP)-2 rondes
40SUIJoël Grab (SUI)-2 rondes
41USAGavin Haley (USA)-2 rondes
42CZEAdrian Sírek (CZE)-2 rondes
43GERManuel Muller (GER)-2 rondes
44ESPAdrián García Montes (ESP)-2 rondes
45LUXLuc Turchi (LUX)-2 rondes
46AUSNicholas Smith (AUS)-2 rondes
47USAGrant Ellwood (USA)-3 rondes
48NOROla Jorde (NOR)-3 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden