De site voor alle sporten

Menu
 

Skeleton - Intercontinental Cup Dames - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Intercontinental Cup Dames 2019/2020

Klassement

StaSportmanPunOverPodSOC
SOC
WIN
KöN
LAK
LAK
PYE
PYE
1USAKelly Curtis73602684103542
2GERSusanne Kreher66234111244
3USAKatie Uhlaender64035391113
4USASara Roderick63602101310132388
5GBRAshleigh Fay Pittaway58800754121074
6CHNJinghua Qi50400810121515151211
7RUSAlena Frolova490013691189
8RUSAnastasia Trufanova47600441641011
9GERHannah Neise406122166
10RUSRenata Khuzina402032283
11ISVKatie Tannenbaum35600121414141312
12GERLuisa Hornung32800157131112
13ITAAlessia Crippa320009977
14BRANicole Rocha Silveira30000771013
15CHNYangqi Zhu29801131339
16CANJaclyn Laberge28000111498
17GERStefanie Votz27600555
18CHNChengfeng Long2520011111512
19NEDKimberley Bos2301221
20GBRKimberley Murray2121151
21NGRSimidele Adeagbo1960017181414
22GBRMadelaine Smith1940153
23GBRBrogan Crowley1760066
24CANGrace Dafoe1760018171617
25KORJeonghyeok Lee1760066
26GBRAmelia Coltman1600097
27ITAElena Scarpellini140001110
28FRAAgathe Bessard13600148
29USAKristen Hurley124001312
30BULCamilla Bryer108001415
31BELKatrien De Neve92001716
32ISRGeorgina Cohen88001816
33SWEJoanna Lahovary Olsson370019

Uitslagen en kalender

RuslandSochi - Individueel - 23/11/2019
1DuitslandSusanne Kreher1:54.34120.00
2RuslandRenata Khuzina1:54.38110.00
3RuslandAlena Frolova1:55.12102.00
4RuslandAnastasia Trufanova1:55.2096.00
5Groot-BrittanniŽMadelaine Smith1:55.5292.00
6Verenigde StatenKelly Curtis1:55.5988.00
7Groot-BrittanniŽAshleigh Fay Pittaway1:55.9984.00
8ChinaJinghua Qi1:56.2380.00
9ItaliŽAlessia Crippa1:56.3176.00
10Verenigde StatenSara Roderick1:57.8372.00

RuslandSochi - Individueel - 23/11/2019
1DuitslandSusanne Kreher1:54.29120.00
2RuslandRenata Khuzina1:54.64110.00
3Groot-BrittanniŽMadelaine Smith1:55.19102.00
4RuslandAnastasia Trufanova1:55.2996.00
5Groot-BrittanniŽAshleigh Fay Pittaway1:55.3392.00
6RuslandAlena Frolova1:55.4488.00
7DuitslandLuisa Hornung1:55.7284.00
8Verenigde StatenKelly Curtis1:55.7580.00
9ItaliŽAlessia Crippa1:56.0076.00
10ChinaJinghua Qi1:56.3872.00

DuitslandWinterberg - Individueel - 07/12/2019
1DuitslandSusanne Kreher1:57.29120.00
2DuitslandHannah Neise1:57.52110.00
3Verenigde StatenKatie Uhlaender1:57.86102.00
4Verenigde StatenKelly Curtis1:58.3796.00
4Groot-BrittanniŽAshleigh Fay Pittaway1:58.3796.00
6Groot-BrittanniŽBrogan Crowley1:58.4388.00
7ItaliŽAlessia Crippa1:58.5084.00
8RuslandRenata Khuzina1:58.5180.00
9RuslandAlena Frolova1:58.6276.00
10Verenigde StatenSara Roderick1:58.7472.00

DuitslandKönigssee - Individueel - 14/12/2019
1DuitslandHannah Neise1:45.33120.00
2DuitslandSusanne Kreher1:45.62110.00
3RuslandRenata Khuzina1:46.40102.00
4RuslandAnastasia Trufanova1:46.5096.00
5DuitslandStefanie Votz1:46.5392.00
6Groot-BrittanniŽBrogan Crowley1:46.6088.00
7ItaliŽAlessia Crippa1:46.6184.00
8FrankrijkAgathe Bessard1:46.8880.00
9Verenigde StatenKatie Uhlaender1:46.9676.00
10Verenigde StatenKelly Curtis1:47.2672.00

Verenigde StatenLake Placid - Individueel - 23/01/2020
1Verenigde StatenKatie Uhlaender1:49.43120.00
2Verenigde StatenSara Roderick1:49.79110.00
3Verenigde StatenKelly Curtis1:50.15102.00
4DuitslandSusanne Kreher1:50.2296.00
5Groot-BrittanniŽKimberley Murray1:50.8092.00
6DuitslandHannah Neise1:50.8688.00
7BraziliŽNicole Rocha Silveira1:50.8784.00
8RuslandAlena Frolova1:51.5280.00
9CanadaJaclyn Laberge1:51.8076.00
10RuslandAnastasia Trufanova1:51.8872.00

Verenigde StatenLake Placid - Individueel - 23/01/2020
1Verenigde StatenKatie Uhlaender1:50.17120.00
1Groot-BrittanniŽKimberley Murray1:50.17120.00
3Verenigde StatenSara Roderick1:50.41102.00
4DuitslandSusanne Kreher1:50.5196.00
5Verenigde StatenKelly Curtis1:50.6392.00
6DuitslandHannah Neise1:50.8988.00
7BraziliŽNicole Rocha Silveira1:51.2184.00
8CanadaJaclyn Laberge1:51.7380.00
9RuslandAlena Frolova1:52.0076.00
10Groot-BrittanniŽAshleigh Fay Pittaway1:52.3072.00

Zuid-KoreaPyeongchang - Individueel - 31/01/2020
1Verenigde StatenKatie Uhlaender1:47.19120.00
2NederlandKimberley Bos1:47.55110.00
3ChinaYangqi Zhu1:47.66102.00
4Verenigde StatenKelly Curtis1:47.7696.00
5DuitslandStefanie Votz1:48.2692.00
6Zuid-KoreaJeonghyeok Lee1:48.5888.00
7Groot-BrittanniŽAshleigh Fay Pittaway1:48.7484.00
8Verenigde StatenSara Roderick1:48.8280.00
9Groot-BrittanniŽAmelia Coltman1:48.8676.00
10BraziliŽNicole Rocha Silveira1:48.9772.00

Zuid-KoreaPyeongchang - Individueel - 31/01/2020
1NederlandKimberley Bos1:46.79120.00
2Verenigde StatenKelly Curtis1:47.29110.00
3Verenigde StatenKatie Uhlaender1:47.83102.00
4Groot-BrittanniŽAshleigh Fay Pittaway1:47.8796.00
5DuitslandStefanie Votz1:47.9292.00
6Zuid-KoreaJeonghyeok Lee1:48.0988.00
7Groot-BrittanniŽAmelia Coltman1:48.2984.00
8Verenigde StatenSara Roderick1:48.6280.00
9ChinaYangqi Zhu1:48.6976.00
10ItaliŽElena Scarpellini1:49.1872.00

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden