De site voor alle sporten

Menu
 

Skeleton - Europa Cup Dames - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Europa Cup Dames 2019/2020

Klassement

StaSportmanPunOverPodWIN
KöN
KöN
INN
INN
SIG
ALT
ALT
1GBRAmelia Coltman420252135134
2LATEndija Terauda30222751661119
3RUSAlina Tararychenkova2803513311
4GERHanna Staub2650233514189710
5GBRHannah Stevenson2351112418851212
6LATDarta Zunte235019424119266
7ITAValentina Margaglio198023743
8GERStefanie Votz196006712555
9GERSarah Wimmer1740044687
10RUSMariia Surovtseva168001461097
11GERJosefa Schellmoser16001524
12JAPShizuka Uehara16000151481519141417
13GBRRachel Hanagan14000101613813
14ITAElena Scarpellini13400121271913
15FRAAgathe Bessard13002422
16ITAAlessia Crippa13002227
17USAKristen Hurley122001321171815121918
18RUSAlena Liutikova12200101614111613
19GERJulia Simmchen1200091481011
20ITAAlessandra Fumagalli1170022202116161514
21AUTChiara Mai116002115112021131719
22SUIAlena Huber11000161391720
23USAMystique Ro106001096
24GERLuisa Hornung1030172
25RUSAnastasia Nikulina86001817191815
26GERSissi Schroedl800017813
27AUTAnnia Unterscheider7200191112
28USALeslie Stratton64001010
29BELKatrien De Neve510021222016
30CHNYuxi Li50004
31CHNJinghua Qi46001217
32BELAline Pelckmans4300241915
33RUSDiana Shishkanova4000201820
34CHNMin Huang3600810
35SWEJoanna Lahovary Olsson320023222423
36CHNYangqi Zhu300011
37LIEKatharina Eigenmann2300232225
38SWEPaulina Ewald Gröndal14002523
39SWEFilippa Nordgren14002226
40ESPPaula Raul14002325
41UKRKateryna Kuts13002524
42LATLoreta Lodzina00016
43COLLaura Vargas00015

Uitslagen en kalender

DuitslandWinterberg - Individueel - 08/12/2019
1Groot-BrittanniŽHannah Stevenson1:58.6875.00
2Groot-BrittanniŽAmelia Coltman1:58.8065.00
3DuitslandHanna Staub1:58.9955.00
4ChinaYuxi Li1:59.1150.00
5DuitslandJosefa Schellmoser1:59.1345.00
6DuitslandStefanie Votz1:59.1540.00
7LetlandEndija Terauda1:59.2138.00
8ChinaMin Huang1:59.2636.00
9LetlandDarta Zunte1:59.3134.00
10Verenigde StatenMystique Ro1:59.7532.00
10RuslandAlena Liutikova1:59.7532.00

DuitslandKönigssee - Individueel - 14/12/2019
1Groot-BrittanniŽAmelia Coltman1:46.2175.00
2DuitslandJosefa Schellmoser1:46.8365.00
3DuitslandHanna Staub1:47.4255.00
4LetlandDarta Zunte1:47.6350.00
5LetlandEndija Terauda1:48.2245.00
6RuslandMariia Surovtseva1:48.5540.00
7DuitslandLuisa Hornung1:48.9038.00
8DuitslandSissi Schroedl1:49.0136.00
9Verenigde StatenMystique Ro1:49.1134.00
10Groot-BrittanniŽRachel Hanagan1:50.0532.00

DuitslandKönigssee - Individueel - 14/12/2019
1LetlandEndija Terauda1:45.7875.00
2DuitslandLuisa Hornung1:45.9465.00
3Groot-BrittanniŽAmelia Coltman1:46.4655.00
4DuitslandJosefa Schellmoser1:46.5150.00
5DuitslandHanna Staub1:46.5445.00
6Verenigde StatenMystique Ro1:47.1740.00
7ItaliŽElena Scarpellini1:47.4738.00
8JapanShizuka Uehara1:47.8536.00
9ZwitserlandAlena Huber1:48.1534.00
10RuslandMariia Surovtseva1:48.5932.00

OostenrijkInnsbruck - Individueel - 10/01/2020
1RuslandAlina Tararychenkova1:48.8775.00
2ItaliŽAlessia Crippa1:49.1265.00
3ItaliŽValentina Margaglio1:49.4555.00
4DuitslandSarah Wimmer1:49.7750.00
5Groot-BrittanniŽAmelia Coltman1:49.9145.00
6LetlandEndija Terauda1:49.9440.00
7DuitslandStefanie Votz1:50.3938.00
8Groot-BrittanniŽHannah Stevenson1:50.4436.00
9DuitslandJulia Simmchen1:50.5734.00
10Verenigde StatenLeslie Stratton1:50.5932.00

OostenrijkInnsbruck - Individueel - 10/01/2020
1Groot-BrittanniŽAmelia Coltman1:49.2575.00
2ItaliŽAlessia Crippa1:49.4565.00
3RuslandAlina Tararychenkova1:49.5255.00
4DuitslandSarah Wimmer1:49.8550.00
5Groot-BrittanniŽHannah Stevenson1:49.9245.00
6LetlandEndija Terauda1:50.0140.00
7ItaliŽValentina Margaglio1:50.3538.00
8Groot-BrittanniŽRachel Hanagan1:50.4236.00
9LetlandDarta Zunte1:50.4934.00
10Verenigde StatenLeslie Stratton1:50.9232.00

LetlandSigulda - Individueel - 18/01/2020
1LetlandEndija Terauda1:45.67
2LetlandDarta Zunte1:45.88
3RuslandAlina Tararychenkova1:45.98
4FrankrijkAgathe Bessard1:46.14
5DuitslandStefanie Votz1:46.60
6DuitslandSarah Wimmer1:46.73
7ItaliŽAlessia Crippa1:46.78
8DuitslandJulia Simmchen1:47.29
9DuitslandHanna Staub1:47.78
10ChinaMin Huang1:48.10

DuitslandAltenberg - Individueel - 24/01/2020
1RuslandAlina Tararychenkova1:56.5375.00
2FrankrijkAgathe Bessard1:56.8765.00
3Groot-BrittanniŽAmelia Coltman1:56.9655.00
4ItaliŽValentina Margaglio1:57.5350.00
5DuitslandStefanie Votz1:57.8345.00
6LetlandDarta Zunte1:58.2140.00
7DuitslandHanna Staub1:58.2538.00
8DuitslandSarah Wimmer1:58.5236.00
9RuslandMariia Surovtseva1:58.8634.00
10DuitslandJulia Simmchen1:59.1432.00

DuitslandAltenberg - Individueel - 24/01/2020
1RuslandAlina Tararychenkova1:56.5675.00
2FrankrijkAgathe Bessard1:56.6765.00
3ItaliŽValentina Margaglio1:57.3055.00
4Groot-BrittanniŽAmelia Coltman1:57.6750.00
5DuitslandStefanie Votz1:57.7045.00
6LetlandDarta Zunte1:58.7140.00
7RuslandMariia Surovtseva1:58.7538.00
7DuitslandSarah Wimmer1:58.7538.00
9LetlandEndija Terauda1:59.0934.00
10DuitslandHanna Staub1:59.3432.00

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden