De site voor alle sporten

Menu
 

Skeleton - Intercontinental Cup - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019/2020

Intercontinental Cup 2019/2020

Klassement

StaSportmanPunOverPodSOC
SOC
WIN
KöN
LAK
LAK
PYE
PYE
1GERChristopher Grotheer8583612138124
2CHNWenhao Chen69611697418126
3CANDavid Greszczyszyn544009108714131710
4USAStephen Garbett5240018171511461012
5RUSEgor Veselov522013541295
6RUSDaniil Romanov516006458412
7GERFabian Küchler4900186521115
8RUSKonstantin Khoroshko4780143129129
9SUISamuel Keiser472001212131416181110
10USAMike Rogals46900161513137111319
11GERKilian Von Schleinitz46802108242
12CANMark Lynch4430015191018172087
13GBRCraig Thompson416042333
14GBRStefan Squire4120011610101414
15SUIBasil Sieber404001314161518141617
16GBRJerry Rice374015635
17GERMartin Rosenberger33213132
18ITAMattia Gaspari3240013765
19ITAManuel Schwärzer260001711910
20CANBlake Enzie25900191820161516
21USADaniel Barefoot25800182064
22KORSeung-gi Jung2402211
23GBRMarcus Wyatt2301221
24GHAAkwasi Frimpong20400202020211920
25IRLBrendan Doyle1780019191515
26LUXJeff Bauer17100212122222322
27USANathan Crumpton1680059
28AUSNicholas Timmings1560098
29USAAustin McCrary14800712
30ROUMihai Daniel Pacioianu14800141617
31BELColin Freeling1380022222016
32FRALucas Defayet128001113
33NZLJoe Della Santina970023232423
34ISRJared Firestone84001718
35BULMarin Bangiev8100222223
36ISRJoel Seligstein75002117
37AUSDean Timmings74001919
38RSAGregory Martin59002221
39ROUMihail Sebastian Enache440017
40SWECarl Adlers310021
41NEDWicher Nijkamp310021
42POLVladyslav Polyvach310021
43SWELudvig Sahlin250023

Uitslagen en kalender

RuslandSochi - Individueel - 23/11/2019
1DuitslandChristopher Grotheer1:51.52120.00
2Groot-BrittanniŽMarcus Wyatt1:51.56110.00
3RuslandEgor Veselov1:52.20102.00
4RuslandKonstantin Khoroshko1:52.2496.00
5Groot-BrittanniŽJerry Rice1:52.3792.00
6RuslandDaniil Romanov1:52.4088.00
6ChinaWenhao Chen1:52.4088.00
8DuitslandFabian Küchler1:52.5780.00
9CanadaDavid Greszczyszyn1:53.1376.00
10DuitslandKilian Von Schleinitz1:53.2572.00

RuslandSochi - Individueel - 23/11/2019
1Groot-BrittanniŽMarcus Wyatt1:51.57120.00
2DuitslandChristopher Grotheer1:51.97110.00
3RuslandKonstantin Khoroshko1:52.01102.00
4RuslandDaniil Romanov1:52.3196.00
5RuslandEgor Veselov1:52.3992.00
6Groot-BrittanniŽJerry Rice1:52.9688.00
6DuitslandFabian Küchler1:52.9688.00
8DuitslandKilian Von Schleinitz1:53.0680.00
9ChinaWenhao Chen1:53.1776.00
10CanadaDavid Greszczyszyn1:53.5372.00

DuitslandWinterberg - Individueel - 07/12/2019
1DuitslandChristopher Grotheer1:55.65120.00
2DuitslandKilian Von Schleinitz1:55.71110.00
3Groot-BrittanniŽJerry Rice1:55.77102.00
4RuslandEgor Veselov1:56.4096.00
5DuitslandFabian Küchler1:56.5392.00
5RuslandDaniil Romanov1:56.5392.00
7ChinaWenhao Chen1:56.6284.00
8CanadaDavid Greszczyszyn1:56.7280.00
9ItaliŽManuel Schwärzer1:56.7476.00
10CanadaMark Lynch1:56.7672.00

DuitslandKönigssee - Individueel - 14/12/2019
1DuitslandMartin Rosenberger1:42.28120.00
2DuitslandFabian Küchler1:42.72110.00
3DuitslandChristopher Grotheer1:43.38102.00
4ChinaWenhao Chen1:43.6096.00
5Groot-BrittanniŽJerry Rice1:43.8492.00
6Groot-BrittanniŽStefan Squire1:44.1488.00
7CanadaDavid Greszczyszyn1:44.2284.00
8RuslandDaniil Romanov1:44.6380.00
9RuslandKonstantin Khoroshko1:44.6476.00
10ItaliŽManuel Schwärzer1:44.8572.00

Verenigde StatenLake Placid - Individueel - 23/01/2020
1ChinaWenhao Chen1:46.68120.00
2Groot-BrittanniŽCraig Thompson1:47.21110.00
3DuitslandMartin Rosenberger1:47.76102.00
4RuslandDaniil Romanov1:47.7896.00
4Verenigde StatenStephen Garbett1:47.7896.00
6Verenigde StatenDaniel Barefoot1:47.8488.00
7Verenigde StatenMike Rogals1:47.9384.00
8DuitslandChristopher Grotheer1:47.9580.00
9RuslandEgor Veselov1:48.0276.00
10Groot-BrittanniŽStefan Squire1:48.6572.00

Verenigde StatenLake Placid - Individueel - 23/01/2020
1DuitslandChristopher Grotheer1:47.32120.00
2DuitslandMartin Rosenberger1:47.52110.00
3Groot-BrittanniŽCraig Thompson1:47.54102.00
4Verenigde StatenDaniel Barefoot1:47.9596.00
5RuslandEgor Veselov1:48.4492.00
6Verenigde StatenStephen Garbett1:48.6788.00
7ItaliŽMattia Gaspari1:48.6884.00
8ChinaWenhao Chen1:48.6980.00
9RuslandKonstantin Khoroshko1:48.7176.00
10Groot-BrittanniŽStefan Squire1:48.7672.00

Zuid-KoreaPyeongchang - Individueel - 31/01/2020
1Zuid-KoreaSeung-gi Jung1:44.35120.00
2DuitslandChristopher Grotheer1:44.95110.00
3Groot-BrittanniŽCraig Thompson1:45.08102.00
4DuitslandKilian Von Schleinitz1:45.2796.00
5Verenigde StatenNathan Crumpton1:45.2992.00
6ItaliŽMattia Gaspari1:45.6788.00
7Verenigde StatenAustin McCrary1:45.8484.00
8CanadaMark Lynch1:45.8780.00
9AustraliŽNicholas Timmings1:46.0676.00
10Verenigde StatenStephen Garbett1:46.4272.00

Zuid-KoreaPyeongchang - Individueel - 31/01/2020
1Zuid-KoreaSeung-gi Jung1:44.20120.00
2DuitslandKilian Von Schleinitz1:44.39110.00
3Groot-BrittanniŽCraig Thompson1:44.79102.00
4DuitslandChristopher Grotheer1:44.8396.00
5ItaliŽMattia Gaspari1:45.4992.00
6ChinaWenhao Chen1:45.7288.00
7CanadaMark Lynch1:45.9884.00
8AustraliŽNicholas Timmings1:45.9980.00
9Verenigde StatenNathan Crumpton1:46.1176.00
10ZwitserlandSamuel Keiser1:46.7872.00
10CanadaDavid Greszczyszyn1:46.7872.00

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden