De site voor alle sporten

Menu
 

Motorrennen - Moto GP - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2020

Moto GP 2020

Klassement

StaSportmanPunOverPodJER
GPA
BRN
AUT
GPS
SMA
GPD
CAT
FRA
ARA
GRA
GRA
VAL
EST
1ESPJoan Mir17117524322113317
2ITAFranco Morbidelli158355215194611113
3ESPÁlex Rins1391410465123122415
4ITAAndrea Dovizioso13512361115784713886
5ESPPol Espargaro135056731033124334
6ESPMaverick Viñales132132214106191047131011
7AUSJack Miller132044932859622
8FRAFabio Quartararo127331178134191881414
9PORMiguel Oliveira125228611156166561
10JAPTakaaki Nakagami116001048679677545
11RSABrad Binder8711131481211121175
12ITADanilo Petrucci78119127111610811510101516
13FRAJohann Zarco770111931415115105910
14ESPAlex Marquez74021281514161771322169
15ITAValentino Rossi6601355941212
16ITAFrancesco Bagnaia47017261311
17ESPAleix Espargaro42001011121312141398
18GBRCal Crutchlow320013131517108111313
19GERStefan Bradl270018171818178171212147
20ESPIker Lecuona2700910141415149
21GBRBradley Smith120015121713191913161915
22ESPEsteve Rabat100014111616211520141718
23ITAMichele Pirro4001220
24FINMika Kallio00017
25ITALorenzo Savadori00018

Uitslagen en kalender

SpanjeSpanje - Jerez - 17/07/2020
1FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)41'23.79625.00
2SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)4.60320.00
3ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)5.94616.00
4AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)6.66813.00
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)6.84411.00
6SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)6.93810.00
7ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)13.0279.00
8PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)13.4418.00
9ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)19.6517.00
10JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)21.5536.00

SpanjeGP Andalucia - 24/07/2020
1FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)41'22.66625.00
2SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)4.49520.00
3ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)5.54616.00
4JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)6.11313.00
5SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)7.69311.00
6ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)12.55410.00
7SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)17.4889.00
8SpanjeAlex Marquez (Repsol Honda Team)19.3578.00
9FrankrijkJohann Zarco (Esponsorama Racing)23.5237.00
10SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)27.0916.00

TsjechiëTsjechië - Brno - 07/08/2020
1Zuid-AfrikaBrad Binder (Red Bull KTM Factory Racing)41'38.76425.00
2ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)5.26620.00
3FrankrijkJohann Zarco (Esponsorama Racing)6.47016.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)6.60913.00
5ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)7.51711.00
6PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)7.96910.00
7FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)11.8279.00
8JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)12.8628.00
9AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)15.0137.00
10SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)15.0876.00

OostenrijkOostenrijk - Spielberg - 14/08/2020
1ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)28'20.''85325.00
2SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+1.''37720.00
3AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)+1.''54916.00
4Zuid-AfrikaBrad Binder (Red Bull KTM Factory Racing)+5.''52613.00
5ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+5.''83711.00
6JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+6.''40310.00
7ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+12.''4989.00
8FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)+12.''5348.00
9SpanjeIker Lecuona (Red Bull KTM Tech 3)+14.''1177.00
10SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+15.''2766.00

OostenrijkGP Styria - 21/08/2020
1PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)16'56.''02525.00
2AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)+0.''31620.00
3SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)+0.''54016.00
4SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+0.''64113.00
5ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+1.''41411.00
6SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+1.''45010.00
7JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+1.''8649.00
8Zuid-AfrikaBrad Binder (Red Bull KTM Factory Racing)+4.''1508.00
9ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+4.''5177.00
10SpanjeIker Lecuona (Red Bull KTM Tech 3)+5.''0686.00

San MarinoSan Marino - Misano - 11/09/2020
1ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)42'02.27225.00
2ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)2.21720.00
3SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)2.29016.00
4ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)2.64313.00
5SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)4.04411.00
6SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)5.38310.00
7ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)10.3589.00
8AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)11.1558.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)10.8397.00
10SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)12.0306.00

San MarinoGP Dell'Emilia Romagna - 18/09/2020
1SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)41'55.84625.00
2SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)2.42520.00
3SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)4.52816.00
4FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)6.41913.00
5PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)7.36811.00
6JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)11.13910.00
7SpanjeAlex Marquez (Repsol Honda Team)11.9299.00
8ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)13.1138.00
9ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)15.8807.00
10ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)17.6826.00

SpanjeSpanje - Catalunya - 25/09/2020
1FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)40'33.''17625.00
2SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+0.''92820.00
3SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+1.''89816.00
4ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)+2.''84613.00
5AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)+3.''39111.00
6ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)+3.''51810.00
7JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+3.''6719.00
8ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+6.''1178.00
9SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+13.''6077.00
10Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)+14.''4836.00

FrankrijkFrankrijk - Le Mans - 09/10/2020
1ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)45'54.73625.00
2SpanjeAlex Marquez (Repsol Honda Team)1.27320.00
3SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)1.71116.00
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)3.91113.00
5FrankrijkJohann Zarco (Esponsorama Racing)4.31011.00
6PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)4.46610.00
7JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)5.9219.00
8DuitslandStefan Bradl (Repsol Honda Team)15.5978.00
9FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)16.6877.00
10SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)16.8956.00

SpanjeSpanje - Aragon - 16/10/2020
1SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)41'54.39125.00
2SpanjeAlex Marquez (Repsol Honda Team)+0.26320.00
3SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)2.64416.00
4SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)2.88013.00
5JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)4.57011.00
6ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)4.75610.00
7ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)8.6399.00
8Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)8.9138.00
9AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)9.3907.00
10FrankrijkJohann Zarco (Esponsorama Racing)9.6176.00

SpanjeSpain - GP de Teruel - 23/10/2020
1ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)41'47.65225.00
2SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)2.20520.00
3SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)5.37616.00
4SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)10.29913.00
5FrankrijkJohann Zarco (Esponsorama Racing)12.91511.00
6PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)12.95310.00
7SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)14.2629.00
8FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)14.7208.00
9SpanjeIker Lecuona (Red Bull KTM Tech 3)17.1777.00
10ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)19.5196.00

SpanjeEuropese Grand Prix - 06/11/2020
1SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)41'37.29725.00
2SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+0.65120.00
3SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)1.20316.00
4JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)2.19413.00
5PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)8.04611.00
6AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)8.75510.00
7Zuid-AfrikaBrad Binder (Red Bull KTM Factory Racing)10.1379.00
8ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)10.8018.00
9FrankrijkJohann Zarco (Esponsorama Racing)11.5507.00
10ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)16.8036.00

SpanjeSpanje - Valencia - 13/11/2020
1ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)41'22.47825.00
2AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)+0.09320.00
3SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)3.00616.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)3.69713.00
5Zuid-AfrikaBrad Binder (Red Bull KTM Factory Racing)4.12711.00
6PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)7.27210.00
7SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)8.7039.00
8ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)8.7298.00
9SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)15.5127.00
10SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)19.0436.00

PortugalPortugal - Estoril - 20/11/2020
1PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)41'48.16325.00
2AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)3.19320.00
3ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)3.29816.00
4SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)12.62613.00
5JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)13.31811.00
6ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)15.57810.00
7DuitslandStefan Bradl (Repsol Honda Team)15.7389.00
8SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)16.0348.00
9SpanjeAlex Marquez (Repsol Honda Team)18.3257.00
10FrankrijkJohann Zarco (Esponsorama Racing)18.5966.00

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden