De site voor alle sporten

Menu
 

Motorrennen - Moto GP - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2020

Moto GP 2020

Klassement

StaSportmanPunOverPodJER
GPA
BRN
AUT
GPS
SMA
GPD
CAT
FRA
ARA
JAP
AUS
GRA
MAL
GRA
VAL
ARG
1FRAFabio Quartararo1083311781341
2ESPJoan Mir10004524322
3ESPMaverick Viñales9013221410619
4ITAAndrea Dovizioso841236111578
5ITAFranco Morbidelli77125215194
6AUSJack Miller7502493285
7JAPTakaaki Nakagami7200104867967
8ESPÁlex Rins600110465123
9PORMiguel Oliveira5911861115
10RSABrad Binder5811131481211
11ITAValentino Rossi580135594
12ESPPol Espargaro5702673103
13ITAFrancesco Bagnaia3901726
14ITADanilo Petrucci390091271116108
15FRAJohann Zarco36011193141511
16ESPAlex Marquez270012815141617713
17ESPAleix Espargaro22001011121312
18ESPIker Lecuona17009101414
19GBRCal Crutchlow13001313151710
20GBRBradley Smith11001512171319191316
21ESPEsteve Rabat800141116162115
22ITAMichele Pirro4001220
23GERStefan Bradl0001817181817

Uitslagen en kalender

SpanjeSpanje - Jerez - 17/07/2020
1FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)41'23.79625.00
2SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)4.60320.00
3ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)5.94616.00
4AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)6.66813.00
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)6.84411.00
6SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)6.93810.00
7ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)13.0279.00
8PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)13.4418.00
9ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)19.6517.00
10JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)21.5536.00

SpanjeGP Andalucia - 24/07/2020
1FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)41'22.66625.00
2SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)4.49520.00
3ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)5.54616.00
4JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)6.11313.00
5SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)7.69311.00
6ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)12.55410.00
7SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)17.4889.00
8SpanjeAlex Marquez (Repsol Honda Team)19.3578.00
9FrankrijkJohann Zarco (Esponsorama Racing)23.5237.00
10SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)27.0916.00

TsjechiëTsjechië - Brno - 07/08/2020
1Zuid-AfrikaBrad Binder (Red Bull KTM Factory Racing)41'38.76425.00
2ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)5.26620.00
3FrankrijkJohann Zarco (Esponsorama Racing)6.47016.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)6.60913.00
5ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)7.51711.00
6PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)7.96910.00
7FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)11.8279.00
8JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)12.8628.00
9AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)15.0137.00
10SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)15.0876.00

OostenrijkOostenrijk - Spielberg - 14/08/2020
1ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)28'20.''85325.00
2SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+1.''37720.00
3AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)+1.''54916.00
4Zuid-AfrikaBrad Binder (Red Bull KTM Factory Racing)+5.''52613.00
5ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+5.''83711.00
6JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+6.''40310.00
7ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+12.''4989.00
8FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)+12.''5348.00
9SpanjeIker Lecuona (Red Bull KTM Tech 3)+14.''1177.00
10SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+15.''2766.00

OostenrijkGP Styria - 21/08/2020
1PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)16'56.''02525.00
2AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)+0.''31620.00
3SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)+0.''54016.00
4SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+0.''64113.00
5ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+1.''41411.00
6SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+1.''45010.00
7JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+1.''8649.00
8Zuid-AfrikaBrad Binder (Red Bull KTM Factory Racing)+4.''1508.00
9ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+4.''5177.00
10SpanjeIker Lecuona (Red Bull KTM Tech 3)+5.''0686.00

San MarinoSan Marino - Misano - 11/09/2020
1ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)42'02.27225.00
2ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)2.21720.00
3SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)2.29016.00
4ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)2.64313.00
5SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)4.04411.00
6SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)5.38310.00
7ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)10.3589.00
8AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)11.1558.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)10.8397.00
10SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)12.0306.00

San MarinoGP Dell'Emilia Romagna - 18/09/2020
1SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)41'55.84625.00
2SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)2.42520.00
3SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)4.52816.00
4FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)6.41913.00
5PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)7.36811.00
6JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)11.13910.00
7SpanjeAlex Marquez (Repsol Honda Team)11.9299.00
8ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)13.1138.00
9ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)15.8807.00
10ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)17.6826.00

SpanjeSpanje - Catalunya - 25/09/2020
1FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)40'33.''17625.00
2SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+0.''92820.00
3SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+1.''89816.00
4ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)+2.''84613.00
5AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)+3.''39111.00
6ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)+3.''51810.00
7JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+3.''6719.00
8ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+6.''1178.00
9SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+13.''6077.00
10Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)+14.''4836.00

FrankrijkFrankrijk - Le Mans - 09/10/2020

SpanjeSpanje - Aragon - 16/10/2020

JapanJapan Twin Ring - Motegi - 16/10/2020

AustraliëAustralië - Phillip Island - 23/10/2020

SpanjeSpain - GP de Teruel - 23/10/2020

MaleisiëMaleisië - Sepang - 30/10/2020

SpanjeEuropese Grand Prix - 06/11/2020

SpanjeSpanje - Valencia - 13/11/2020

ArgentiniëArgentinië - Rio Hondo - 20/11/2020

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden