De site voor alle sporten

Menu
 

Motorrennen - Moto GP - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019

Moto GP 2019

Klassement

StaSportmanPunOverPodQAT
ARG
AME
JER
FRA
ITA
CAT
ASS
SAC
BRN
AUT
SIL
SMA
ARA
THA
JAP
AUS
MAL
VAL
1ESPMarc Márquez7023211
2ITAAndrea Dovizioso54121344
3ESPÁlex Rins44124512
4ITAValentino Rossi41025226
5ITADanilo Petrucci31006665
6GBRCal Crutchlow27013138
7ESPAlex Marquez25111
8ESPMaverick Viñales25017113
9JAPTakaaki Nakagami230097109
10ESPJorge Navarro20012
11ESPAleix Espargaro180010911
12ESPAugusto Fernandez16013
13ITAFranco Morbidelli14001157
14RSABrad Binder13004
15ESPPol Espargaro13001210813
16AUSJack Miller130143
17ESPJorge Lorenzo1100131212
18ESPXavi Vierge11005
19SUIThomas Lüthi10006
20ITAEnea Bastianini9007
21ESPJoan Mir800817
22FRAFabio Quartararo8001687
23GERMarcel Schrötter8008
24ESPIker Lecuona7009
25GERStefan Bradl60010
26ITANicolò Bulega60010
27JAPTetsuta Nagashima50011
28PORMiguel Oliveira50017111418
29ITAFabio Di Giannantonio40012
30FRAJohann Zarco40015151314
31ITALuca Marini30013
32ITAFrancesco Bagnaia200149
33ITAAndrea Iannone200141712
34USAJoe Roberts20014
35ITAStefano Manzi10015
36ESPEsteve Rabat100191515
37CZEKarel Abraham000181616
38ITAMarco Bezzecchi00018
39GBRJake Dixon00017
40ESPJorge Martín00020
41GERPhilipp Oettl00019
42GBRBradley Smith00017
43MASHafizh Syahrin00020161819
44GERLukas Tulovic00016

Uitslagen en kalender

QatarQatar - Losail - 10/03/2019
1ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)42'36.90225.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)+0.02320.00
3Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)+0.32016.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+0.45713.00
5ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+0.60011.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+2.32010.00
7SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+2.4819.00
8SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+5.0888.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+7.4067.00
10SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)+9.6366.00

ArgentiniëArgentinië - Rio Hondo - 31/03/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'43.68825.00
2ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)9.81620.00
3ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)10.53016.00
4AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)12.14013.00
5SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)12.56311.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)13.75010.00
7JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)18.1609.00
8FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)20.4038.00
9SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)25.2927.00
10SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)25.6796.00

Verenigde StatenAmerika - 14/04/2019
1SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)41'45.499
2ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+0.462
3AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)8.454
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)9.420
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)18.021
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)21.476
7FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)26.111
8SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)29.743
9ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)30.608
10JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)31.011

SpanjeSpanje - Jerez - 05/05/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'08.68525.00
2SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+1.65420.00
3SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+2.44316.00
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+2.80413.00
5ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+4.74811.00
6ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+7.54710.00
7ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)+8.2289.00
8Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)+10.0528.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+10.2747.00
10DuitslandStefan Bradl (Team HRC)+13.4026.00

FrankrijkFrankrijk - Le Mans - 19/05/2019
1SpanjeAlex Marquez (EG 0,0 Marc VDS)40'36.42825.00
2SpanjeJorge Navarro (Lightech Speed Up)1.11920.00
3SpanjeAugusto Fernandez (FLEXBOX HP 40)1.80016.00
4Zuid-AfrikaBrad Binder (Red Bull KTM Ajo)6.01513.00
5SpanjeXavi Vierge (EG 0,0 Marc VDS)7.05711.00
6ZwitserlandThomas Lüthi (Dynavolt Intact GP)9.40110.00
7ItaliŽEnea Bastianini (Italtrans Racing Team)10.0959.00
8DuitslandMarcel Schrötter (Dynavolt Intact GP)10.4758.00
9SpanjeIker Lecuona (American Racing KTM)11.2467.00
10ItaliŽNicolò Bulega (SKY Racing Team VR46)17.1126.00

ItaliëItalië - Mugello - 02/06/2019

SpanjeSpanje - Catalunya - 16/06/2019

NederlandNederland - Assen - 30/06/2019

DuitslandDuitsland - Sachsenring - 07/07/2019

TsjechiëTsjechië - Brno - 04/08/2019

OostenrijkOostenrijk - Spielberg - 11/08/2019

OostenrijkGroot-Brittannië - Silverstone - 25/08/2019

San MarinoSan Marino - Misano - 15/09/2019

SpanjeSpanje - Aragon - 22/09/2019

ThailandThailand - Chang International Circuit - 06/10/2019

JapanJapan Twin Ring - Motegi - 20/10/2019

AustraliëAustralië - Phillip Island - 27/10/2019

MaleisiëMaleisië - Sepang - 03/11/2019

SpanjeSpanje - Valencia - 17/11/2019

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden