De site voor alle sporten

Menu
 

Motorrennen - Moto GP - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019

Moto GP 2019

Klassement

StaSportmanPunOverPodQAT
ARG
AME
JER
FRA
ITA
CAT
ASS
SAC
BRN
AUT
SIL
SMA
ARA
THA
JAP
AUS
MAL
VAL
1ESPMarc Márquez395111721112121122111112
2ITAAndrea Dovizioso256291344234521624373
3ESPMaverick Viñales201277113612105334341
4ESPÁlex Rins194234512104446195795
5ITADanilo Petrucci176136665313648971012999
6FRAFabio Quartararo172061687810237325227
7ITAValentino Rossi1660252265864448884
8AUSJack Miller149044345963893141038
9GBRCal Crutchlow13303313898735661252
10ITAFranco Morbidelli115001157759105566116
11ESPPol Espargaro940012108136971112119713111211
12ESPJoan Mir8300817161268781478510
13JAPTakaaki Nakagami74009710958149111718101016
14ESPAleix Espargaro5600109111211121814127151013
15ITAFrancesco Bagnaia5400149141712711161113412
16ITAAndrea Iannone43001417121511101317161011156
17PORMiguel Oliveira330017111418151612131813816131612
18FRAJohann Zarco30001515131413171014121113
19ESPJorge Lorenzo2500131212111314142018171614
20ESPEsteve Rabat1800191515916111616131517
21GERStefan Bradl160010101513
22ITAMichele Pirro9007
23MASHafizh Syahrin8002016181914151613152120191516
24CZEKarel Abraham700181616141715191515171819181417
25FRASylvain Guintoli70013201220
26FINMika Kallio300171415
27GBRBradley Smith0001719

Uitslagen en kalender

QatarQatar - Losail - 10/03/2019
1ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)42'36.90225.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)+0.02320.00
3Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)+0.32016.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+0.45713.00
5ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+0.60011.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+2.32010.00
7SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+2.4819.00
8SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+5.0888.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+7.4067.00
10SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)+9.6366.00

ArgentiniëArgentinië - Rio Hondo - 31/03/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'43.68825.00
2ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)9.81620.00
3ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)10.53016.00
4AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)12.14013.00
5SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)12.56311.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)13.75010.00
7JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)18.1609.00
8FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)20.4038.00
9SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)25.2927.00
10SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)25.6796.00

Verenigde StatenAmerika - 14/04/2019
1SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)41'45.49925.00
2ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+0.46220.00
3AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)8.45416.00
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)9.42013.00
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)18.02111.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)21.47610.00
7FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)26.1119.00
8SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)29.7438.00
9ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)30.6087.00
10JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)31.0116.00

SpanjeSpanje - Jerez - 05/05/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'08.68525.00
2SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+1.65420.00
3SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+2.44316.00
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+2.80413.00
5ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+4.74811.00
6ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+7.54710.00
7ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)+8.2289.00
8Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)+10.0528.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+10.2747.00
10DuitslandStefan Bradl (Repsol Honda Team)+13.4026.00

FrankrijkFrankrijk - Le Mans - 19/05/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'53.64725.00
2ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)1.98420.00
3ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)2.14216.00
4AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)2.94013.00
5ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)3.05311.00
6SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)5.93510.00
7ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)7.1879.00
8FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)8.4398.00
9Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)9.8537.00
10SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)13.7096.00

ItaliëItalië - Mugello - 02/06/2019
1ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)41'33.79425.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)+0.04320.00
3ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+0.33816.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+0.53513.00
5JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)6.53511.00
6SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)7.48110.00
7ItaliŽMichele Pirro (Barni Racing Team)13.2889.00
8Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)13.9378.00
9SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)16.5337.00
10FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)17.9946.00

SpanjeSpanje - Catalunya - 16/06/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)40'31.17525.00
2FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)2.66020.00
3ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)4.53716.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)6.60213.00
5AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)6.87011.00
6SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)7.04010.00
7SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)16.1449.00
8JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)17.9698.00
9SpanjeEsteve Rabat (Reale Avintia Racing)22.6617.00
10FrankrijkJohann Zarco (LCR Honda IDEMITSU)26.2286.00

NederlandNederland - Assen - 30/06/2019
1SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)40'55.41525.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)4.85420.00
3FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)9.73816.00
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)14.14713.00
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)14.46711.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)14.79410.00
7Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)18.3619.00
8SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)24.2688.00
9AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)26.4967.00
10ItaliŽAndrea Iannone (Aprilia Racing Team Gresini)26.9976.00

DuitslandDuitsland - Sachsenring - 07/07/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'08.27625.00
2SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)4.58720.00
3Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)7.74116.00
4ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)16.57713.00
5ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)16.66911.00
6AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)16.83610.00
7SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)17.1569.00
8ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)19.1108.00
9ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)20.6347.00
10DuitslandStefan Bradl (Repsol Honda Team)22.7086.00

TsjechiëTsjechië - Brno - 04/08/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)39'24.43025.00
2ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)2.45220.00
3AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)3.49716.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)4.85813.00
5Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)6.00711.00
6ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)9.08310.00
7FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)12.0929.00
8ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)13.9768.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)15.7247.00
10SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)16.5586.00

OostenrijkOostenrijk - Spielberg - 11/08/2019
1ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)39'34.77125.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)+0.21320.00
3FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)6.11716.00
4ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)7.71913.00
5SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)8.67411.00
6SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)8.69510.00
7ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)16.0219.00
8PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)16.2068.00
9ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)17.3507.00
10ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)20.5106.00

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - Silverstone - 25/08/2019
1SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)40'12.79925.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)+0.01320.00
3SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+0.62016.00
4ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)11.43913.00
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)13.10911.00
6Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)19.16910.00
7ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)19.6829.00
8AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)20.3188.00
9SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)21.0797.00
10ItaliŽAndrea Iannone (Aprilia Racing Team Gresini)25.1446.00

San MarinoSan Marino - Misano - 15/09/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)42'25.16325.00
2FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)+0.90320.00
3SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+1.63616.00
4ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+12.66013.00
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)+12.77411.00
6ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+13.74410.00
7SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)+20.0509.00
8SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+22.5128.00
9AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)+26.5547.00
10ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+31.4566.00

SpanjeSpanje - Aragon - 22/09/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'57.22125.00
2ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)4.83620.00
3AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)5.43016.00
4SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)5.81113.00
5FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)8.92411.00
6Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)10.39010.00
7SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)10.4419.00
8ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)23.6238.00
9SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)27.9987.00
10JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)31.2426.00

ThailandThailand - Chang International Circuit - 06/10/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)39'36.22325.00
2FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)+0.17120.00
3SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+1.38016.00
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+11.21813.00
5SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+11.44911.00
6ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)+14.46610.00
7SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+18.7299.00
8ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+19.1628.00
9ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+23.4257.00
10JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+29.4236.00

JapanJapan Twin Ring - Motegi - 20/10/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)42'41.49225.00
2FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)+0.87020.00
3ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)1.32516.00
4SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)2.60813.00
5Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)9.14011.00
6ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)9.18710.00
7SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)9.3069.00
8SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)10.6958.00
9ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)14.2167.00
10AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)18.9096.00

AustraliëAustralië - Phillip Island - 27/10/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)40'43.72925.00
2Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)11.41320.00
3AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)14.49916.00
4ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)14.55413.00
5SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)14.81711.00
6ItaliŽAndrea Iannone (Aprilia Racing Team Gresini)15.28010.00
7ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)15.2949.00
8ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)15.8418.00
9SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)16.0327.00
10SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)16.5906.00

MaleisiëMaleisië - Sepang - 03/11/2019
1SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)40'14.63225.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)3.05920.00
3ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)5.61116.00
4ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)5.96513.00
5SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)6.35011.00
6ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)9.99310.00
7FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)12.8649.00
8AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)17.2528.00
9ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)19.7737.00
10SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)22.8546.00

SpanjeSpanje - Valencia - 17/11/2019

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden