De site voor alle sporten

Menu
 

Motorrennen - Moto GP - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019

Moto GP 2019

Klassement

StaSportmanPunOverPodQAT
ARG
AME
JER
FRA
ITA
CAT
ASS
SAC
BRN
AUT
SIL
SMA
ARA
THA
JAP
AUS
MAL
VAL
1ESPMarc Márquez160472112121
2ITADanilo Petrucci951266651364
3ITAAndrea Dovizioso94131344345
4ESPMaverick Viñales80137113612
5ESPÁlex Rins7012451244
6GBRCal Crutchlow60023138873
7FRAFabio Quartararo500216871023
8ITAValentino Rossi490252268
9JAPTakaaki Nakagami4400971095814
10AUSJack Miller410143596
11ESPJoan Mir390081712687
12ESPPol Espargaro38001210813971112
13ITAFranco Morbidelli3200115759
14ESPAleix Espargaro2700109111112
15ESPAlex Marquez25111
16ESPJorge Navarro20012
17ITAAndrea Iannone170014171215111013
18ESPAugusto Fernandez16013
19ESPJorge Lorenzo140013121213
20RSABrad Binder13004
21ESPEsteve Rabat130019151591611
22GERStefan Bradl12001010
23PORMiguel Oliveira12001711141816121318
24ESPXavi Vierge11005
25SUIThomas Lüthi10006
26FRAJohann Zarco1000151513141710
27ITAEnea Bastianini9007
28ITAMichele Pirro9007
29GERMarcel Schrötter8008
30ESPIker Lecuona7009
31ITANicolò Bulega60010
32JAPTetsuta Nagashima50011
33ITAFrancesco Bagnaia4001491417
34ITAFabio Di Giannantonio40012
35CZEKarel Abraham300181616141715
36FRASylvain Guintoli30013
37ITALuca Marini30013
38USAJoe Roberts20014
39ITAStefano Manzi10015
40MASHafizh Syahrin100201618191516
41ITAMarco Bezzecchi00018
42GBRJake Dixon00017
43ESPJorge Martín00020
44GERPhilipp Oettl00019
45GBRBradley Smith00017
46GERLukas Tulovic00016

Uitslagen en kalender

QatarQatar - Losail - 10/03/2019
1ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)42'36.90225.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)+0.02320.00
3Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)+0.32016.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+0.45713.00
5ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+0.60011.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+2.32010.00
7SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+2.4819.00
8SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+5.0888.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+7.4067.00
10SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)+9.6366.00

ArgentiniëArgentinië - Rio Hondo - 31/03/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'43.68825.00
2ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)9.81620.00
3ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)10.53016.00
4AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)12.14013.00
5SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)12.56311.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)13.75010.00
7JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)18.1609.00
8FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)20.4038.00
9SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)25.2927.00
10SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)25.6796.00

Verenigde StatenAmerika - 14/04/2019
1SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)41'45.499
2ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+0.462
3AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)8.454
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)9.420
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)18.021
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)21.476
7FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)26.111
8SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)29.743
9ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)30.608
10JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)31.011

SpanjeSpanje - Jerez - 05/05/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'08.68525.00
2SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+1.65420.00
3SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+2.44316.00
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+2.80413.00
5ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+4.74811.00
6ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+7.54710.00
7ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)+8.2289.00
8Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)+10.0528.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+10.2747.00
10DuitslandStefan Bradl (Repsol Honda Team)+13.4026.00

FrankrijkFrankrijk - Le Mans - 19/05/2019
1SpanjeAlex Marquez (EG 0,0 Marc VDS)40'36.42825.00
2SpanjeJorge Navarro (MB Conveyors Speed Up)1.11920.00
3SpanjeAugusto Fernandez (FLEXBOX HP 40)1.80016.00
4Zuid-AfrikaBrad Binder (Red Bull KTM Ajo)6.01513.00
5SpanjeXavi Vierge (EG 0,0 Marc VDS)7.05711.00
6ZwitserlandThomas Lüthi (Dynavolt Intact GP)9.40110.00
7ItaliŽEnea Bastianini (Italtrans Racing Team)10.0959.00
8DuitslandMarcel Schrötter (Dynavolt Intact GP)10.4758.00
9SpanjeIker Lecuona (American Racing KTM)11.2467.00
10ItaliŽNicolò Bulega (SKY Racing Team VR46)17.1126.00

ItaliëItalië - Mugello - 02/06/2019
1ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)41'33.79425.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)+0.04320.00
3ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+0.33816.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+0.53513.00
5JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)6.53511.00
6SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)7.48110.00
7ItaliŽMichele Pirro (Barni Racing Team)13.2889.00
8Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)13.9378.00
9SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)16.5337.00
10FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)17.9946.00

SpanjeSpanje - Catalunya - 16/06/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)40'31.17525.00
2FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)2.66020.00
3ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)4.53716.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)6.60213.00
5AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)6.87011.00
6SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)7.04010.00
7SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)16.1449.00
8JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)17.9698.00
9SpanjeEsteve Rabat (Reale Avintia Racing)22.6617.00
10FrankrijkJohann Zarco (Red Bull KTM Factory Racing)26.2286.00

NederlandNederland - Assen - 30/06/2019
1SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)40'55.41525.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)4.85420.00
3FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)9.73816.00
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)14.14713.00
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)14.46711.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)14.79410.00
7Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)18.3619.00
8SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)24.2688.00
9AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)26.4967.00
10ItaliŽAndrea Iannone (Aprilia Racing Team Gresini)26.9976.00

DuitslandDuitsland - Sachsenring - 07/07/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'08.27625.00
2SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)4.58720.00
3Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)7.74116.00
4ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)16.57713.00
5ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)16.66911.00
6AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)16.83610.00
7SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)17.1569.00
8ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)19.1108.00
9ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)20.6347.00
10DuitslandStefan Bradl (Repsol Honda Team)22.7086.00

TsjechiëTsjechië - Brno - 04/08/2019

OostenrijkOostenrijk - Spielberg - 11/08/2019

OostenrijkGroot-Brittannië - Silverstone - 25/08/2019

San MarinoSan Marino - Misano - 15/09/2019

SpanjeSpanje - Aragon - 22/09/2019

ThailandThailand - Chang International Circuit - 06/10/2019

JapanJapan Twin Ring - Motegi - 20/10/2019

AustraliëAustralië - Phillip Island - 27/10/2019

MaleisiëMaleisië - Sepang - 03/11/2019

SpanjeSpanje - Valencia - 17/11/2019

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden