De site voor alle sporten

Menu
 

Motorrennen - Moto GP - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019

Moto GP 2019

Klassement

StaSportmanPunOverPodQAT
ARG
AME
JER
FRA
ITA
CAT
ASS
SAC
BRN
AUT
SIL
SMA
ARA
THA
JAP
AUS
MAL
VAL
1ESPMarc Márquez25061121121211221
2ITAAndrea Dovizioso149251344345216
3ESPMaverick Viñales12915711361210533
4ITADanilo Petrucci125126665136489710
5ESPÁlex Rins11823451244461
6ITAValentino Rossi9802522686444
7FRAFabio Quartararo950416871023732
8GBRCal Crutchlow8102313887356
9AUSJack Miller720243596389
10ITAFranco Morbidelli60001157591055
11ESPPol Espargaro590012108139711121197
12JAPTakaaki Nakagami56009710958149111718
13ESPJoan Mir4700817126878
14ESPAleix Espargaro3300109111112181412
15ESPAlex Marquez25111
16ITAAndrea Iannone230014171215111013171610
17PORMiguel Oliveira2300171114181612131813816
18ITAFrancesco Bagnaia2200149141712711
19FRAJohann Zarco2100151513141710141211
20ESPJorge Navarro20012
21ESPJorge Lorenzo1800131212131414
22GERStefan Bradl160010101513
23ESPAugusto Fernandez16013
24ESPEsteve Rabat160019151591611161613
25RSABrad Binder13004
26ESPXavi Vierge11005
27SUIThomas Lüthi10006
28ITAEnea Bastianini9007
29ITAMichele Pirro9007
30GERMarcel Schrötter8008
31FRASylvain Guintoli700132012
32ESPIker Lecuona7009
33ITANicolò Bulega60010
34CZEKarel Abraham50018161614171519151517
35JAPTetsuta Nagashima50011
36MASHafizh Syahrin5002016181915161315
37ITAFabio Di Giannantonio40012
38ITALuca Marini30013
39USAJoe Roberts20014
40ITAStefano Manzi10015
41ITAMarco Bezzecchi00018
42GBRJake Dixon00017
43ESPJorge Martín00020
44GERPhilipp Oettl00019
45GBRBradley Smith00017
46GERLukas Tulovic00016

Uitslagen en kalender

QatarQatar - Losail - 10/03/2019
1ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)42'36.90225.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)+0.02320.00
3Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)+0.32016.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+0.45713.00
5ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+0.60011.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+2.32010.00
7SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+2.4819.00
8SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+5.0888.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+7.4067.00
10SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)+9.6366.00

ArgentiniëArgentinië - Rio Hondo - 31/03/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'43.68825.00
2ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)9.81620.00
3ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)10.53016.00
4AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)12.14013.00
5SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)12.56311.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)13.75010.00
7JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)18.1609.00
8FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)20.4038.00
9SpanjeAleix Espargaro (Aprilia Racing Team Gresini)25.2927.00
10SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)25.6796.00

Verenigde StatenAmerika - 14/04/2019
1SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)41'45.499
2ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+0.462
3AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)8.454
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)9.420
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)18.021
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)21.476
7FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)26.111
8SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)29.743
9ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)30.608
10JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)31.011

SpanjeSpanje - Jerez - 05/05/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'08.68525.00
2SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+1.65420.00
3SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+2.44316.00
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+2.80413.00
5ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+4.74811.00
6ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+7.54710.00
7ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)+8.2289.00
8Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)+10.0528.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)+10.2747.00
10DuitslandStefan Bradl (Repsol Honda Team)+13.4026.00

FrankrijkFrankrijk - Le Mans - 19/05/2019
1SpanjeAlex Marquez (EG 0,0 Marc VDS)40'36.42825.00
2SpanjeJorge Navarro (+Ego Speed Up)1.11920.00
3SpanjeAugusto Fernandez (FLEXBOX HP 40)1.80016.00
4Zuid-AfrikaBrad Binder (Red Bull KTM Ajo)6.01513.00
5SpanjeXavi Vierge (EG 0,0 Marc VDS)7.05711.00
6ZwitserlandThomas Lüthi (Dynavolt Intact GP)9.40110.00
7ItaliŽEnea Bastianini (Italtrans Racing Team)10.0959.00
8DuitslandMarcel Schrötter (Dynavolt Intact GP)10.4758.00
9SpanjeIker Lecuona (American Racing KTM)11.2467.00
10ItaliŽNicolò Bulega (SKY Racing Team VR46)17.1126.00

ItaliëItalië - Mugello - 02/06/2019
1ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)41'33.79425.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)+0.04320.00
3ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+0.33816.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)+0.53513.00
5JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)6.53511.00
6SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)7.48110.00
7ItaliŽMichele Pirro (Barni Racing Team)13.2889.00
8Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)13.9378.00
9SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)16.5337.00
10FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)17.9946.00

SpanjeSpanje - Catalunya - 16/06/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)40'31.17525.00
2FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)2.66020.00
3ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)4.53716.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)6.60213.00
5AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)6.87011.00
6SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)7.04010.00
7SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)16.1449.00
8JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)17.9698.00
9SpanjeEsteve Rabat (Reale Avintia Racing)22.6617.00
10FrankrijkJohann Zarco (Red Bull KTM Factory Racing)26.2286.00

NederlandNederland - Assen - 30/06/2019
1SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)40'55.41525.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)4.85420.00
3FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)9.73816.00
4ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)14.14713.00
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)14.46711.00
6ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)14.79410.00
7Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)18.3619.00
8SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)24.2688.00
9AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)26.4967.00
10ItaliŽAndrea Iannone (Aprilia Racing Team Gresini)26.9976.00

DuitslandDuitsland - Sachsenring - 07/07/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)41'08.27625.00
2SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)4.58720.00
3Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)7.74116.00
4ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)16.57713.00
5ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)16.66911.00
6AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)16.83610.00
7SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)17.1569.00
8ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)19.1108.00
9ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)20.6347.00
10DuitslandStefan Bradl (Repsol Honda Team)22.7086.00

TsjechiëTsjechië - Brno - 04/08/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)39'24.43025.00
2ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)2.45220.00
3AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)3.49716.00
4SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)4.85813.00
5Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)6.00711.00
6ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)9.08310.00
7FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)12.0929.00
8ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)13.9768.00
9JapanTakaaki Nakagami (LCR Honda IDEMITSU)15.7247.00
10SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)16.5586.00

OostenrijkOostenrijk - Spielberg - 11/08/2019
1ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)39'34.77125.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)+0.21320.00
3FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)6.11716.00
4ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)7.71913.00
5SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)8.67411.00
6SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)8.69510.00
7ItaliŽFrancesco Bagnaia (Pramac Racing)16.0219.00
8PortugalMiguel Oliveira (Red Bull KTM Tech 3)16.2068.00
9ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)17.3507.00
10ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)20.5106.00

OostenrijkGroot-Brittannië - Silverstone - 25/08/2019
1SpanjeÁlex Rins (Team SUZUKI ECSTAR)40'12.79925.00
2SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)+0.01320.00
3SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+0.62016.00
4ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)11.43913.00
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)13.10911.00
6Groot-BrittanniŽCal Crutchlow (LCR Honda CASTROL)19.16910.00
7ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)19.6829.00
8AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)20.3188.00
9SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)21.0797.00
10ItaliŽAndrea Iannone (Aprilia Racing Team Gresini)25.1446.00

San MarinoSan Marino - Misano - 15/09/2019
1SpanjeMarc Márquez (Repsol Honda Team)42'25.16325.00
2FrankrijkFabio Quartararo (Petronas Yamaha SRT)+0.90320.00
3SpanjeMaverick Viñales (Monster Energy Yamaha MotoGP)+1.63616.00
4ItaliŽValentino Rossi (Monster Energy Yamaha MotoGP)+12.66013.00
5ItaliŽFranco Morbidelli (Petronas Yamaha SRT)+12.77411.00
6ItaliŽAndrea Dovizioso (Ducati Team)+13.74410.00
7SpanjePol Espargaro (Red Bull KTM Factory Racing)+20.0509.00
8SpanjeJoan Mir (Team SUZUKI ECSTAR)+22.5128.00
9AustraliŽJack Miller (Pramac Racing)+26.5547.00
10ItaliŽDanilo Petrucci (Ducati Team)+31.4566.00

SpanjeSpanje - Aragon - 22/09/2019

ThailandThailand - Chang International Circuit - 06/10/2019

JapanJapan Twin Ring - Motegi - 20/10/2019

AustraliëAustralië - Phillip Island - 27/10/2019

MaleisiëMaleisië - Sepang - 03/11/2019

SpanjeSpanje - Valencia - 17/11/2019

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden