De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Sochi - 2012/2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Uitslagen 2012/2013

Sochi 2012/2013

RuslandRusland - 1 Februari 2013 - 3 Februari 2013


Sprint Heren - 1 Februari 2013


1NORPetter Jr. Northug (NOR)
2SUIDario Cologna (SUI)
3ITADavid Hofer (ITA)
4RUSSergey Ustiugov (RUS)
5RUSNikita Kriukov (RUS)
6RUSAlexey Petukhov (RUS)
7RUSIlia Chernousov (RUS)
8CANDevon Kershaw (CAN)
9NORAnders Gløersen (NOR)
10AUTHarald Wurm (AUT)
11RUSNikolay Morilov (RUS)
12RUSAnton Gafarov (RUS)
13USAAndrew Newell (USA)
14RUSAndrey Parfenov (RUS)
15ITAFabio Pasini (ITA)
16AUTBernhard Tritscher (AUT)
17USASimeon Hamilton (USA)
18GBRAndrew Musgrave (GBR)
19RUSDmitriy Japarov (RUS)
20CANLen Väljas (CAN)
21BLRMikhail Kuklin (BLR)
22KAZNikolay Chebotko (KAZ)
23SUIEligius Tambornino (SUI)
24GERSebastian Eisenlauer (GER)
25GERAxel Teichmann (GER)
26UKRRuslan Perekhoda (UKR)
27JAPNobu Naruse (JAP)
28KAZAlexey Poltaranin (KAZ)
29FINAnssi Pentsinen (FIN)
30ITAFulvio Scola (ITA)
31SWEEmil Jönsson (SWE)
32NORØystein Pettersen (NOR)
33RUSMickail Jr Devjatiarov (RUS)
34SUIJoeri Kindschi (SUI)
35RUSIvan Anisimov (RUS)
36ITADietmar Nöckler (ITA)
37SUIMartin Jäger (SUI)
38KAZDenis Volotka (KAZ)
39RUSGleb Retivykh (RUS)
40NORNiklas Dyrhaug (NOR)
41RUSDmitriy Ploskonosov (RUS)
42FINMatias Strandvall (FIN)
42ESTPeeter Kummel (EST)
44AUTMartin Stockinger (AUT)
44NOROla Vigen Hattestad (NOR)
46POLMaciej Starega (POL)
47FINLasse Paakkonen (FIN)
48FRARenaud Jay (FRA)
49SWEAnton Lindblad (SWE)
50FINMartti Jylhä (FIN)
50NORKent-Ove Clausen (NOR)
52SWEJens Eriksson (SWE)
53FRARoddy Darragon (FRA)
54ESTTimo Simonlatser (EST)
55RUSSergey Shiriaev (RUS)
56ITAFederico Pellegrino (ITA)
57RUSMichail Semenov (RUS)
58SUIJovian Hediger (SUI)
59ESTAnti Saarepuu (EST)
60RUSIgor Usachev (RUS)
61SWESimon Persson (SWE)
62FINSami Jauhojärvi (FIN)
63AUSPhillip Bellingham (AUS)
64KAZYevgeniy Koshevoy (KAZ)
65CHNQinghai Sun (CHN)
66ROUPaul Constantin Pepene (ROU)
67USANoah Hoffman (USA)
68SUIChristoph Eigenmann (SUI)
69POLMaciej Kreczmer (POL)
70FRAMartin Bouchet (FRA)
71SWEJohan Edin (SWE)
72RUSStanislav Bogdanov (RUS)
73SVKPeter Mlynar (SVK)
74NORJohn Kristian Dahl (NOR)
75SVKMartin Bajcicak (SVK)
76ROUPetrica Hogiu (ROU)
77SWETeodor Peterson (SWE)
78UKROleksiy Shvidkiy (UKR)
79CHNWenlong Xu (CHN)
80RUSAnton Suzdalev (RUS)
81AUSCallum Watson (AUS)
82LTUVytautas Strolia (LTU)
83AUSMark Van Der Ploeg (AUS)
84VENCesar Baena (VEN)

Skiathlon Heren - 2 Februari 2013


1SUIDario Cologna (SUI)1:21:00.0
2RUSIlia Chernousov (RUS)1:21:01.6
3RUSAlexander Legkov (RUS)1:21:01.8
4RUSMaxim Vylegzhanin (RUS)1:21:02.2
5RUSEvgeniy Belov (RUS)1:21:07.5
6GERTobias Angerer (GER)1:21:10.0
7FRAJean-Marc Gaillard (FRA)1:21:10.6
8ITARoland Clara (ITA)1:21:12.0
9RUSNikolay Khokhryakov (RUS)1:21:15.8
10FRAMaurice Manificat (FRA)1:21:16.6
11RUSVladislav Skobelev (RUS)1:21:21.8
12NORPetter Jr. Northug (NOR)1:21:22.9
13NORNiklas Dyrhaug (NOR)1:21:24.3
14SUICurdin Perl (SUI)1:21:30.5
15RUSKonstantin Glavatskikh (RUS)1:21:31.6
16AUTJohannes Dürr (AUT)1:21:33.5
17CANIvan Babikov (CAN)1:21:34.0
18RUSAlexander Bessmertnykh (RUS)1:21:36.2
19RUSSergey Turyshev (RUS)1:21:38.0
20ITAValerio Checchi (ITA)1:21:39.3
21SVKMartin Bajcicak (SVK)1:21:39.4
22SWELars Nelson (SWE)1:21:41.9
23KAZYevgeniy Velichko (KAZ)1:21:42.8
24RUSAlexander Utkin (RUS)1:21:47.8
25JAPKeishin Yoshida (JAP)1:21:48.8
26USANoah Hoffman (USA)1:21:53.9
27KAZMark Starostin (KAZ)1:21:55.1
28GERAxel Teichmann (GER)1:21:57.2
29ITAThomas Moriggl (ITA)1:22:00.6
30ROUPaul Constantin Pepene (ROU)1:22:04.0
31NORKristian Tettli Rennemo (NOR)1:22:05.1
32RUSMichail Semenov (RUS)1:22:06.6
33RUSRaul Shakirzianov (RUS)1:22:07.7
34FINSami Jauhojärvi (FIN)1:22:29.9
35KAZSergey Cherepanov (KAZ)1:22:30.6
36FRAMathias Wibault (FRA)1:22:31.4
37BLRSergei Dolidovich (BLR)1:22:35.1
38CANDevon Kershaw (CAN)1:22:37.3
39GERJens Filbrich (GER)1:22:39.9
40SWETiio Soederhielm (SWE)1:22:53.4
41RUSStanislav Volzhentsev (RUS)1:23:11.5
42KAZAlexey Poltaranin (KAZ)1:23:11.7
43RUSAndrey Larkov (RUS)1:23:31.3
44RUSAnton Shatagin (RUS)1:23:31.3
45NORJohn Kristian Dahl (NOR)1:23:59.8
46RUSMikhail Sosnin (RUS)1:24:01.2
47ITADietmar Nöckler (ITA)1:24:12.8
48ITADavid Hofer (ITA)1:24:13.6
49ESTEeri Vahtra (EST)1:24:45.6
50NORAnders Gløersen (NOR)1:24:58.1
51RUSAnton Suzdalev (RUS)1:25:02.7
52SWEAnton Lindblad (SWE)1:25:13.7
53RUSPavel Siulatov (RUS)1:25:17.6
54UKRMyroslav Bilosyuk (UKR)1:25:22.0
55ESTKarel Tammjärv (EST)1:26:18.7
56GBRAndrew Musgrave (GBR)1:26:27.4
57SWEMartin Johansson (SWE)1:26:35.9
58GERAndy Kühne (GER)1:27:04.5
59AUSCallum Watson (AUS)1:29:10.7
60ESPJavier Gutiérrez (ESP)1:29:44.3
61ESPVicenç Vilarrubla (ESP)1:32:02.9
62JAPNobu Naruse (JAP)1:34:53.9

Sprint per Ploeg Heren - 3 Februari 2013


1RUS Rusland I (Maxim Vylegzhanin, Dmitriy Japarov)24:12.38
2SWE Zweden I (Emil Jönsson, Teodor Peterson)24:30.82
3GER Duitsland I (Tobias Angerer, Axel Teichmann)24:32.91
4RUS Rusland II (Nikita Kriukov, Alexey Petukhov)24:40.46
5NOR Noorwegen I (Petter Jr. Northug, Øystein Pettersen)24:41.51
6KAZ Kazachstan I (Alexey Poltaranin, Nikolay Chebotko)24:42.12
7USA Verenigde Staten (Andrew Newell, Simeon Hamilton)24:56.23
8ITA Italië II (Federico Pellegrino, Dietmar Nöckler)25:00.32
9ITA Italië I (Fulvio Scola, Fabio Pasini)25:26.55
10RUS Rusland III (Mickail Jr Devjatiarov, Andrey Parfenov)25:36.48
11CAN Canada (Len Väljas, Devon Kershaw)
12POL Polen (Maciej Starega, Maciej Kreczmer)
13JAP Japan (Keishin Yoshida, Nobu Naruse)
14SUI Zwitserland I (Joeri Kindschi, Curdin Perl)
15NOR Noorwegen II (Ola Vigen Hattestad, Niklas Dyrhaug)
16KAZ Kazachstan II (Denis Volotka, Yevgeniy Koshevoy)
17SUI Zwitserland II (Christoph Eigenmann, Jovian Hediger)
18EST Estland I (Peeter Kummel, Karel Tammjärv)
19RUS Rusland IV (Nikolay Morilov, Gleb Retivykh)
20AUT Oostenrijk (Bernhard Tritscher, Johannes Dürr)
21SWE Zweden II (Simon Persson, Jens Eriksson)
22UKR Oekraïne (Vitaliy Shtun, Myroslav Bilosyuk)
23FIN Finland I (Matias Strandvall, Sami Jauhojärvi)
24FIN Finland II (Anssi Pentsinen, Lasse Paakkonen)
25EST Estland II (Anti Saarepuu, Timo Simonlatser)
26UKR Oekraïne II (Ruslan Perekhoda, Oleksiy Shvidkiy)
27FRA Frankrijk II (Roddy Darragon, Renaud Jay)
28SVK Slowakije (Peter Mlynar, Martin Bajcicak)
29ROU Roemenië (Constantin Pepene Paul, Petrica Hogiu)
30AUS Australië (Phillip Bellingham, Mark Van Der Ploeg)
31CHN China (Qinghai Sun, Wenlong Xu)

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden