De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Liberec - 2012/2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2012/2013

Liberec 2012/2013

TsjechiëTsjechië - Liberec - 12 Januari 2013 - 13 Januari 2013


Sprint Heren - 12 Januari 2013


1SWETeodor Peterson (SWE)
2SWEEmil Jönsson (SWE)
3NORPaal Golberg (NOR)
4NOREirik Brandsdal (NOR)
5GERTim Tscharnke (GER)
6USAAndrew Newell (USA)
7RUSNikita Kriukov (RUS)
8NOROla Vigen Hattestad (NOR)
9RUSAlexander Panzhinskiy (RUS)
10CANLen Väljas (CAN)
11FINAnssi Pentsinen (FIN)
12RUSMickail Jr Devjatiarov (RUS)
13GERSebastian Eisenlauer (GER)
14RUSAnton Gafarov (RUS)
15SWEJens Eriksson (SWE)
16KAZYevgeniy Koshevoy (KAZ)
17CZEAles Razym (CZE)
18FINKalle Lassila (FIN)
19NOREldar Rønning (NOR)
20FINToni Ketelä (FIN)
21FINMatias Strandvall (FIN)
22GERAlexander Wolz (GER)
23SUIUeli Schnider (SUI)
24GERJosef Wenzl (GER)
25GERFranz Göring (GER)
26SWEJohan Edin (SWE)
27RUSGleb Retivykh (RUS)
28RUSAlexey Petukhov (RUS)
29FINMartti Jylhä (FIN)
30SWEGustav Nordström (SWE)
31ITAFulvio Scola (ITA)
32GERDaniel Heun (GER)
33NORTomas Northug (NOR)
34SUIJovian Hediger (SUI)
35ESTKein Einaste (EST)
36ESTAnti Saarepuu (EST)
37FINJuho Mikkonen (FIN)
38POLMaciej Kreczmer (POL)
39ITAFabio Pasini (ITA)
40ITAFederico Pellegrino (ITA)
41USASimeon Hamilton (USA)
42FRACyril Miranda (FRA)
43NORAnders Gløersen (NOR)
44FRARoddy Darragon (FRA)
45ESTTimo Simonlatser (EST)
46ESTPeeter Kummel (EST)
47USAErik Bjornsen (USA)
48AUTHarald Wurm (AUT)
49SUIGianluca Cologna (SUI)
50ITARenato Pasini (ITA)
51SWESimon Persson (SWE)
52SVKPeter Mlynar (SVK)
53SUIJoeri Kindschi (SUI)
54KAZDenis Volotka (KAZ)
55USASkyler Davis (USA)
56SWERobin Bryntesson (SWE)
57CZEDusan Kozisek (CZE)
58ITADavid Hofer (ITA)
59POLSebastian Gazurek (POL)
60AUTBernhard Tritscher (AUT)
61CZEJan Barton (CZE)
62BLRAliaksandr Voranau (BLR)
63SUIMauro Gruber (SUI)
64FRACyril Gaillard (FRA)
65AUTMax Hauke (AUT)
66LTUVytautas Strolia (LTU)
67NORØystein Pettersen (NOR)
68SVKAndrej Segec (SVK)
69AUSPhillip Bellingham (AUS)
70AUSMark Van Der Ploeg (AUS)
71CZEJan Stochl (CZE)
72CZEMiroslav Rypl (CZE)
73AUTMartin Stockinger (AUT)
74FRABaptiste Gros (FRA)

Sprint per Ploeg Heren - 13 Januari 2013


1RUS Rusland II (Nikolay Morilov, Mickail Jr Devjatiarov)21:43.8
2NOR Noorwegen (Paal Golberg, Eirik Brandsdal)21:44.6
3RUS Rusland (Nikita Kriukov, Alexey Petukhov)21:44.6
4NOR Noorwegen II (Anders Gløersen, Øystein Pettersen)21:44.7
5CZE Tsjechië (Ales Razym, Dusan Kozisek)21:45.1
6ITA Italië II (Renato Pasini, Fabio Pasini)21:45.1
7KAZ Kazachstan (Denis Volotka, Yevgeniy Koshevoy)21:50.1
8GER Duitsland II (Sebastian Eisenlauer, Alexander Wolz)21:51.1
9GER Duitsland (Josef Wenzl, Tim Tscharnke)21:51.4
10FRA Frankrijk II (Baptiste Gros, Cyril Gaillard)21:59.7
11SUI Zwitserland (Joeri Kindschi, Eligius Tambornino)
12AUT Oostenrijk (Bernhard Tritscher, Harald Wurm)
13USA Verenigde Staten (Andrew Newell, Simeon Hamilton)
14SWE Zweden (Teodor Peterson, Jens Eriksson)
15SUI Zwitserland II (Gianluca Cologna, Jovian Hediger)
16AUT Oostenrijk II (Max Hauke, Martin Stockinger)
17POL Polen (Maciej Starega, Sebastian Gazurek)
18FIN Finland II (Martti Jylhä, Matias Strandvall)
19FIN Finland (Juho Mikkonen, Anssi Pentsinen)
20EST Estland (Peeter Kummel, Anti Saarepuu)
21SWE Zweden II (Simon Persson, Johan Edin)
22CZE Tsjechië III (Jirí Magál, Daniel Maka)
23CZE Tsjechië IV (Jiri Horcicka, Jan Srail)
24ITA Italië (Federico Pellegrino, Fulvio Scola)
25POL Polen II (Pawel Klisz, Jan Antolec)
26AUS Australië (Mark Van Der Ploeg, Phillip Bellingham)
27USA Verenigde Staten II (Erik Bjornsen, Skyler Davis)
28CZE Tsjechië II (Ondrej Horyna, Jan Barton)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden