De site voor alle sporten

Menu
 

Kano-Kajak - EK U-23 - Vlak Water - 2022

Keuze van een seizoen :

Servië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

EK U-23 - Vlak Water - Uitslagen Heren 2022

ServiëServië - Belgrade - 23 Juni 2022 - 26 Juni 2022


C-1 1000m Heren - 25 Juni 2022


C-2 1000m Heren - 25 Juni 2022


1UKR Oekraïne (Artem Chetvertak, Pavlo Borsuk)3:33.224
2POL Polen (Adrian Klos, Gracjan Michalak)3:34.804
3ESP Spanje (Pablo Crespo, Jaime Duro)3:35.754
4CZE Tsjechië (Antonin Hrabal, Jiri Zalubil)3:38.241
5SVK Slowakije (Eduard Strycek, Peter Kizek)3:41.278
6GER Duitsland (David Bauschke, Tim Bechtold)3:45.188
7TUR Turkije (Bedirhan Ciktay, Mehmet Duman)3:54.325
8LTU Litouwen (Arturas Golovac, Ignas Serafinas)3:57.732

K-1 1000m Heren - 25 Juni 2022


1AUTTimon Maurer (AUT)3:31.205
2GERJakob Kurschat (GER)3:31.435
3ESPAlex Graneri (ESP)3:31.442
4POLPrzemyslaw Korsak (POL)3:31.805
5PORJoao Duarte (POR)3:32.162
6SWEDennis Kernen (SWE)3:32.198
7SRBBojan Zdelar (SRB)3:33.288
8CZETomas Sobisek (CZE)3:35.975
9FRASteven Henry (FRA)3:36.385

K-2 1000m Heren - 25 Juni 2022


1ITA Italië (Giovanni Penato, Luca Meneguolo)3:14.288
2BUL Bulgarije (Radoslav Stefanov, Veselin Valchov)3:16.588
3ROU Roemenië (George Tenta, Darius Zaharia)3:17.162
4SVK Slowakije (Samuel Podhradsky, Matej Danas)3:17.372
5UKR Oekraïne (Vitalii Brezitskyi, Vitalii Bystrevskyi)3:17.672
6POR Portugal (Ruben Boas, Gustavo Goncalves)3:18.672
7ESP Spanje (Miguel Serrano, Alberto Llera)3:19.032
8GER Duitsland (Jochen Wiehn, Noah Kothlow)3:20.498
9HUN Hongarije (Csanad Sellyei, Barnabas Kozma)3:21.712

C-1 200m Heren - 26 Juni 2022


C-2 500m Heren - 26 Juni 2022


1ITA Italië (Gabriele Casadei, Dawid Szela)1:40.797
2ESP Spanje (Noel Dominguez, Diego Dominguez)1:41.527
3POL Polen (Juliusz Kitewski, Krystian Holdak)1:42.347
4CZE Tsjechië (Antonin Hrabal, Jiri Zalubil)1:43.410
5UKR Oekraïne (Andrii Shkarneha, Taras Kuzyk)1:43.670
6HUN Hongarije (Csanad Molnar, Gergo Rumi)1:44.947
7SVK Slowakije (Eduard Strycek, Peter Kizek)1:45.500
8GER Duitsland (David Bauschke, Tim Bechtold)1:45.647
9LTU Litouwen (Arturas Golovac, Ignas Serafinas)1:48.280

K-1 200m Heren - 26 Juni 2022


1POLJakub Stepun (POL)34.215
2ITAFlavio Spurio (ITA)35.067
3PORPedro Casinha (POR)35.142
4BULDenislav Tsvetanov (BUL)35.240
5CZEJakub Brabec (CZE)35.725
6HUNKristóf Keresztes (HUN)35.780
7SRBStefan Vrdoljak (SRB)36.285
8ESPXoel García (ESP)36.375
9DENWilliam Gravlund (DEN)37.160

K-1 500m Heren - 26 Juni 2022


1AUTTimon Maurer (AUT)1:37.652
2POLWiktor Leszczynski (POL)1:38.316
3SWEDennis Kernen (SWE)1:38.703
4ITAFrancesco Lanciotti (ITA)1:38.723
5SRBBojan Zdelar (SRB)1:39.039
6HUNKrisztian Radics (HUN)1:39.469
7GERAnton Winkelmann (GER)1:40.016
8UKRVitalii Bystrevskyi (UKR)1:40.296
9GBRPhilip Miles (GBR)1:40.939

K-2 500m Heren - 26 Juni 2022


1POL Polen (Jakub Stepun, Bartosz Grabowski)1:27.740
2HUN Hongarije (Márk Opavszky, Bence Fodor)1:29.197
3GER Duitsland (Elias Kurth, Tobias Hammer)1:29.560
4POR Portugal (Gustavo Goncalves, Pedro Casinha)1:29.637
5DEN Denemarken (Christian Farstad, Gustav Bock)1:30.114
6ESP Spanje (Ernesto Goribar, Ricardo Garcia)1:30.624
7FRA Frankrijk (Maxime Margely, Titouan Meignen)1:31.417
8SVK Slowakije (Tomas Holka, Daniel Rybansky)1:31.657
9SWE Zweden (Dennis Kernen, Theodor Orban)1:32.154

K-4 500m Heren - 26 Juni 2022

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden