De site voor alle sporten

Menu
 

Kano-Kajak - EK Junioren - Vlak Water - 2022

Keuze van een seizoen :

Servië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

EK Junioren - Vlak Water - Uitslagen Heren 2022

ServiëServië - Belgrade - 23 Juni 2022 - 26 Juni 2022


C-1 1000m Heren - 25 Juni 2022


C-2 1000m Heren - 25 Juni 2022


1HUN Hongarije (Gergely Lugosi, David Uhrin)3:41.336
2POL Polen (Eryk Wilga, Piotr Kujawa)3:46.633
3ROU Roemenië (Adrian Stepan, Andrei Costache)3:48.603
4GER Duitsland (Florin Bange, Brain Marienhagen)3:48.997
5MDA Moldavië (Mihail Culceac, Stanislav Banaru)3:51.200
6ESP Spanje (Mauro Pardavila, David Bautista)3:57.207
7ITA Italië (Marco Tontodonati, Kristian Szela)4:01.734
8CZE Tsjechië (Adam Hradek, Adam Rudolf)4:06.111
9UKR Oekraïne (Mykyta Tessa, Oleksandr Rudenko)DSQ

K-1 1000m Heren - 25 Juni 2022


1HUNHunor Hidvegi (HUN)3:34.991
2ESPMarcos Caballero (ESP)3:36.405
3ITAAchille Spadacini (ITA)3:38.078
4UKRVladyslav Voloshyn (UKR)3:38.232
5POLJaroslaw Kajdanek (POL)3:38.475
6GERLukas Fredrich (GER)3:40.582
7DENNikolaj Bryde (DEN)3:45.515
8SRBLuka Manjencic (SRB)3:45.629
9AUTMaximilian Gnigler (AUT)3:49.039

K-2 1000m Heren - 25 Juni 2022


1ITA Italië (Federico Zanutta, Luca Micotti)3:18.747
2HUN Hongarije (Botond Szakacs, Peter Samu)3:19.087
3CZE Tsjechië (Lukas Hrabek, Jakub Niebauer)3:19.494
4ESP Spanje (Carlos Garcia, Ruben Garcia)3:19.871
5POL Polen (Mateusz Pietrzak, Tomasz Pytlak)3:23.624
6POR Portugal (Duarte Cerdeira, Ricardo Goncalves)3:24.147
7SLO Slovenië (Santiago Parada, Tjas Kupsch)3:25.041
8GER Duitsland (Gerry Noebel, Philipp Quiel)3:27.684
9SVK Slowakije (Mate Marsal, Mate Lepi)3:27.708

C-1 200m Heren - 26 Juni 2022


C-2 500m Heren - 26 Juni 2022


1HUN Hongarije (Gergely Lugosi, David Uhrin)1:45.480
2ESP Spanje (Victor Montilla, Ander Aragon)1:46.960
3UKR Oekraïne (Yaroslav Verbliud, Vitalii Prystai)1:47.476
4POL Polen (Marceli Krawiec, Piotr Kujawa)1:47.590
5ROU Roemenië (Adrian Stepan, Andrei Costache)1:47.713
6MDA Moldavië (Mihail Culceac, Stanislav Banaru)1:48.123
7GER Duitsland (Patrick Pelzer, Hannes Mueller)1:48.517
8ITA Italië (Marco Tontodonati, Kristian Szela)1:48.610
9LTU Litouwen (Denis Kovaliov, Jevgenij Budionov)1:54.090

K-1 200m Heren - 26 Juni 2022


1SRBStrahinja Dragosavljevic (SRB)35.602
2GERTillmann Sommer (GER)35.687
3SLOMatevz Manfreda (SLO)35.812
4ITAEnrico Donatelli (ITA)35.995
5POLAlex Borucki (POL)36.325
6HUNGergo Keller (HUN)36.475
7CZELukas Kucirek (CZE)36.932
8TUREmircan Ayakli (TUR)37.102
9BULGeorgi Nikolov (BUL)37.227

K-1 500m Heren - 26 Juni 2022


1HUNBalint Kollek (HUN)1:40.131
2ITAAchille Spadacini (ITA)1:41.278
3SLOMatevz Manfreda (SLO)1:41.381
4POLJaroslaw Kajdanek (POL)1:41.941
5UKRVladyslav Voloshyn (UKR)1:42.138
6BULGeorgi Nikolov (BUL)1:43.588
7DENNikolaj Bryde (DEN)1:44.041
8ESPMarcos Caballero (ESP)1:44.368
9SRBAleksandar Jovanovic (SRB)1:44.838

K-2 500m Heren - 26 Juni 2022


1GER Duitsland (Tillmann Sommer, Jonas Borkowski)1:31.271
2ITA Italië (Federico Zanutta, Luca Micotti)1:32.441
3HUN Hongarije (Bence Ozsgyani, Gergo Keller)1:32.598
4CZE Tsjechië (Lukas Hrabek, Jakub Niebauer)1:33.378
5POR Portugal (Duarte Cerdeira, Ricardo Goncalves)1:33.458
6POL Polen (Alex Borucki, Pawel Slowinski)1:34.341
7SVK Slowakije (David Stojkovic, Boris Vargha)1:34.398
8GRE Griekenland (Konstantinos Metaxas, Panteleimon Trigonis)1:35.641
9ESP Spanje (Nicolas Gayol, Anton Cao)1:36.488

K-4 500m Heren - 26 Juni 2022

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden