De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/10/2019 - 16/01/2020 | Visegrad | Visegrád Cup - Playoffs | Jastrzebie JKH |
03/10/2019 - 05/04/2020 | USA | National Hockey League - National Hockey League - Regulier Seizoen | Beëindigd |
05/10/2019 - 16/02/2020 | FRA | Franse F.A. Cup | HC Amiens |
18/10 - 20/10 | Brovary | Continental Cup - Tweede Ronde - Groep C | HC Donbass Donetsk |
18/10 - 20/10 | Ritten | Continental Cup - Tweede Ronde - Groep D | Ferencvaros TC Budapest |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/11/2019 - 03/03/2020 | Internationaal | BeNe-league - Regulier Seizoen | Friesland Flyers Heerenveen |
07/11 - 09/11 | NOR | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Noorwegen | Noorwegen |
07/11 - 09/11 | LAT | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Letland | Wit-Rusland |
07/11 - 10/11 | Sanya | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Pre-Kwalificatie - Ronde 1 - Groep O | Taiwan |
08/11 - 10/11 | Kockelscheuer | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Pre-Kwalificatie - Ronde 1 - Groep N | Kirgizië |
08/11 - 10/11 | POL | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Polen | Hongarije |
12/11/2019 - 04/02/2020 | Internationaal | Champions Hockey League - Playoffs | Frölunda HC Göeteborg |
15/11 - 17/11 | Vojens | Continental Cup - Derde Ronde - Groep E | Nottingham Panthers |
15/11 - 17/11 | Cracovie | Continental Cup - Derde Ronde - Groep F | Neman Grodno |
28/11/2019 - 24/02/2020 | BLR | Wit-Rusland - Extraliga - Championship Ronde | Junost Minsk |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/12/2019 - 24/02/2020 | BLR | Wit-Rusland - Extraliga - Plaatsingsronde 7-12 | HC Khimvolokno Mogilev |
04/12/2019 - 13/03/2020 | BLR | Wit-Rusland - Extraliga - Degradatie Ronde | HC Baranovichi |
11/12 - 13/12 | Budapest | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Hongarije - Groep A | Frankrijk |
11/12 - 13/12 | Budapest | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Hongarije - Groep B | Wit-Rusland |
12/12 - 13/12 | SUI | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Zwitserland | Zwitserland |
12/12 - 15/12 | Brasov | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Pre-Kwalificatie - Ronde 2 - Groep K | Roemenië |
13/12 - 15/12 | Sisak | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Pre-Kwalificatie - Ronde 2 - Groep M | Kroatië |
13/12/2019 - 08/01/2020 | Barcelona | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Pre-Kwalificatie - Ronde 2 - Groep L | Nederland |
14/12 | Budapest | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Hongarije - Playoffs | Wit-Rusland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
10/01 - 12/01 | Vojens | Continental Cup - Finaleronde - Groep F | SønderjyskE |
31/01 - 29/02 | AUT | Oostenrijk - DEL - Kwalificatieronde | EC VSV Villach |
31/01 - 29/02 | AUT | Oostenrijk - DEL - Championship Ronde | HC Bolzano-Bozen Foxes |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/04 - 14/04 | GBR | Verenigd Koninkrijk - Elite Ice Hockey League - Playoffs | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/08 - 29/09 | USA | National Hockey League - National Hockey League - Playoffs | Tampa Bay Lightning |
02/08 - 09/08 | USA | National Hockey League - National Hockey League - Plaatsingsronde - Eastern Conference | Philadelphia Flyers |
03/08 - 09/08 | USA | National Hockey League - National Hockey League - Plaatsingsronde - Western Conference | Vegas Golden Knights |