De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/12 - 10/12 | Sofia | WK Dames - Divisie III | Zuid-Afrika |
09/12 - 15/12 | Minsk | WK Heren U-20 I-A | Oostenrijk U-20 |
12/12 - 18/12 | Kyiv | WK Heren U-20 I-B | Hongarije U-20 |
26/12 - 29/12 | Bratislava | Wereldkampioenschap U-18 Dames - Groep A | Canada U-18 |
26/12 - 29/12 | Bratislava | Wereldkampioenschap U-18 Dames - Groep B | Tsjechië U-18 |
26/12 - 31/12 | Trinec | Wereldkampioenschap U-20 - Groep A | Zweden U-20 |
26/12 - 31/12 | Ostrava | Wereldkampioenschap U-20 - Groep B | Canada U-20 |
30/12/2019 - 02/01/2020 | Bratislava | Wereldkampioenschap U-18 Dames - Degradatiegroep | Zwitserland U-18 |
30/12/2019 - 02/01/2020 | Bratislava | Wereldkampioenschap U-18 Dames - Finaleronde | Verenigde Staten U-18 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/02 - 03/02 | Mexico Stad | WK Dames U-18 Divisie II B - Finaleronde | Spanje U-18 |
04/02 - 08/02 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-19 | Beëindigd |
05/02 - 25/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-17 | Beëindigd |
05/02 - 05/11 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-18 | Beëindigd |
06/02 - 09/02 | Stockholm | Beijer Hockey Games | Zweden |
06/02 - 07/11 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
06/02 - 17/12 | Internationaal | Vriendschappelijke wedstrijden Heren | Beëindigd |
07/02 - 09/02 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U-16 | Beëindigd |
07/02 - 16/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs | Beëindigd |
23/02 - 29/02 | Akureyri | WK Dames - Divisie II B | Australië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/03 - 05/03 | Bishkek | WK Divisie IV | Weldra |
16/03 - 22/03 | Istanbul | WK U-18 Divisie III-A | Weldra |
21/03 - 27/03 | Sofia | WK U-18 Divisie II-B | Geannuleerd |
22/03 - 28/03 | Tallinn | WK U-18 Divisie II-A | Geannuleerd |
28/03 - 03/04 | Katowice | WK Dames - Divisie I B | Geannuleerd |
29/03 - 04/04 | Jaca | Wereldkampioenschap Dames - Divisie II A | Geannuleerd |
29/03 - 04/04 | Kockelscheuer | WK U-18 Divisie III-B | Geannuleerd |
31/03 - 05/04 | Truro | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde Groep B | Geannuleerd |
31/03 - 06/04 | Halifax | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde Groep A | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/04 - 17/05 | RUS | Rusland - Liga Pro - Short Hockey | Beëindigd |
06/04 | CAN | Wereldkampioenschap Dames - Finaleronde | Geannuleerd |
06/04 - 30/04 | BLR | Wit-Rusland - Minsk Championship | Beëindigd |
12/04 - 18/04 | Angers | WK Dames - Divisie I A | Geannuleerd |
12/04 - 18/04 | Asiago | WK U-18 Divisie I-B | Geannuleerd |
13/04 - 19/04 | Spisská Nová Ves | WK U-18 Divisie I-A | Geannuleerd |
16/04 - 22/04 | Ann Arbor | Wereldkampioenschap U-18 - Groep A | Geannuleerd |
16/04 - 22/04 | Plymouth | Wereldkampioenschap U-18 - Groep B | Geannuleerd |
16/04 - 30/06 | RUS | Rusland - Comet Division - Short Hockey | Beëindigd |
18/04 - 23/08 | AUS | Australian Ice Hockey League - Regulier Seizoen | Weldra |
19/04 - 25/04 | Zagreb | Wereldkampioenschap Divisie II A | Geannuleerd |
19/04 - 25/04 | Reykjavik | Wereldkampioenschap Divisie II B | Geannuleerd |
19/04 - 25/04 | Kockelscheuer | Wereldkampioenschap Division III | Geannuleerd |
20/04 - 23/04 | Le Cap | Wereldkampioenschap Divisie III B | Geannuleerd |
23/04 | Ann Arbor | Wereldkampioenschap U-18 - Degradatieronde | Geannuleerd |
23/04 - 26/04 | Plymouth | Wereldkampioenschap U-18 - Finaleronde | Geannuleerd |
27/04 - 03/05 | Ljubljana | Wereldkampioenschap Division I-A | Weldra |
27/04 - 03/05 | Katowice | Wereldkampioenschap Division I-B | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/05 - 19/05 | Lausanne | Wereldkampioenschap - Voorronde Groep A | Geannuleerd |
08/05 - 19/05 | Zürich | Wereldkampioenschap - Voorronde Groep B | Geannuleerd |
21/05 - 24/05 | SUI | Wereldkampioenschap - Playoffs | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
23/07 - 24/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-20 | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/08 - 16/08 | NZL | New Zealand Ice Hockey League - Playoffs | Geannuleerd |
04/08 - 07/08 | CZE | Mountfield Cup | Weldra |
12/08 - 14/08 | Tsjechië | Zbynek Kusý Memorial | Weldra |
13/08 - 31/08 | Hongarije | Visegrád Cup | Weldra |
13/08 - 01/11 | NZL | New Zealand Ice Hockey League - Regulier Seizoen | Southern Stampede |
16/08 - 18/08 | Egna | Dolomiten Cup | Weldra |
23/08 - 24/08 | GER | Red Bulls Salute | Weldra |
23/08 - 27/08 | Omsk | Wereldkampioenschap Voor Clubs Junioren | Weldra |
27/08 - 29/08 | CZE | Carlson Hockey Games | Geannuleerd |
31/08 - 01/09 | AUS | Australian Ice Hockey League - Playoffs | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
16/09 - 19/09 | Sundsvall | SCA Cupen | IF Björklöven |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/11 - 06/11 | Canada | World U-17 Hockey Challenge | Weldra |
05/11 - 07/11 | Krefeld | Deutschland Cup - Round Robin | Duitsland |
05/11 - 08/11 | Helsinki | Karjala Cup | Rusland |
08/11 | GER | Deutschland Cup - Finaleronde | Letland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
17/12 - 20/12 | Moscow | Channel One Cup | Rusland |