De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/12 - 14/12 | Tychy | WK Heren U-20 I-B | Slovenië U-20 |
09/12 - 15/12 | Füssen | WK Heren U-20 I-A | Duitsland U-20 |
26/12/2018 - 01/01/2019 | Vancouver | Wereldkampioenschap U-20 - Groep A | Rusland U-20 |
27/12/2018 - 01/01/2019 | Victoria | Wereldkampioenschap U-20 - Groep B | Zweden U-20 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/02 - 09/11 | Internationaal | Vriendschappelijke wedstrijden Heren | Beëindigd |
05/02 - 28/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-17 | Beëindigd |
05/02 - 30/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-18 | Beëindigd |
06/02 - 06/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-19 | Beëindigd |
06/02 - 13/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs | Beëindigd |
07/02 - 10/02 | Stockholm | Beijer Hockey Games | Tsjechië |
07/02 - 15/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
08/02 - 23/04 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U-16 | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/03 - 06/03 | Kuala Lumpur | Challenge Cup of Asia - Groep A | Filipijnen |
01/03 - 06/03 | Kuala Lumpur | Challenge Cup of Asia - Groep B | Indonesië |
01/03 - 08/03 | RUS | Universiade Dames - Round Robin | Rusland Univ. |
01/03 - 09/03 | Krasnoyarsk | Universiade Heren - Groep A | Rusland Univ. |
01/03 - 09/03 | Krasnoyarsk | Universiade Heren - Groep B | Kazachstan Univ. |
07/03 - 09/03 | Kuala Lumpur | Challenge Cup of Asia - Finaleronde | Mongolië |
10/03 - 11/03 | Krasnoyarsk | Universiade Dames - Finaleronde | Rusland Univ. |
11/03 - 12/03 | Krasnoyarsk | Universiade Heren - Playoffs | Rusland Univ. |
25/03 - 31/03 | Belgrade | WK U-18 Divisie II-B | Servië U-18 |
25/03 - 31/03 | Sofia | WK U-18 Divisie III-A | Bulgarije U-18 |
31/03 - 06/04 | Abu Dhabi | Heren Divisie III - Kwalificaties | Kirgizië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/05 - 05/05 | CZE | Carlson Hockey Games | Finland |
01/05 - 3/05/ | CZE | Paralympische Wereldkampioenschap - Finaleronde | Verenigde Staten op slee |
10/05 - 21/05 | Kosice | Wereldkampioenschap - Voorronde Groep A | Canada |
10/05 - 21/05 | Bratislava | Wereldkampioenschap - Voorronde Groep B | Rusland |
18/05 - 28/07 | NZL | New Zealand Ice Hockey League - Regulier Seizoen | Southern Stampede |
23/05 - 26/05 | SVK | Wereldkampioenschap - Pool Finale | Finland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/11 - 06/11 | Medicine Hat | World U-17 Hockey Challenge - Groep A | Verenigde Staten U-17 |
03/11 - 06/11 | Swift Current | World U-17 Hockey Challenge - Groep B | Canada Red U-17 |
07/11 - 10/11 | CAN | World U-17 Hockey Challenge - Tour Final | Rusland U-17 |
07/11 - 10/11 | GER | Deutschland Cup | Zwitserland |
07/11 - 10/11 | Helsinki | Karjala Cup | Tsjechië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12 - 06/12 | Laguna | Zuidoost-Aziatische Spelen Heren - Round Robin | Thailand |
07/12 - 08/12 | Laguna | Zuidoost-Aziatische Spelen Heren - Finaleronde | Thailand |
12/12 - 15/12 | RUS | Channel One Cup | Rusland |
26/12 - 28/12 | Davos | Spengler Cup - Groep Torriani | Ambrì-Piotta |
26/12 - 28/12 | Davos | Spengler Cup - Groep Cattini | Canada |
29/12 - 31/12 | SUI | Spengler Cup - Finaleronde | Canada |