De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Wereldkampioenschap Heren - 2019 - Home

Handbal - Wereldkampioenschap Heren - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Angola
  • Argentinië
  • Bahrein
  • Brazilië
  • Chili
  • Denemarken
  • Duitsland
  • Egypte
  • Frankrijk
  • Hongarije
  • IJsland
  • Japan
  • Korea
  • Kroatië
  • Noord-Macedonië
  • Noorwegen
  • Oostenrijk
  • Qatar
  • Rusland
  • Saoedi-Arabië
  • Servië
  • Spanje
  • Tunesië
  • Zuid-Korea
  • Zweden

Home

Wereldkampioenschap Heren - Home

10 Januari 2019 - 27 Januari 2019

Wereldkampioenschap Heren 2019 is de 26ste editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 10 Januari tot en met 27 Januari 2019.

WinnaarDenemarken : Denemarken

 
 

Voorronde - Groep A (Duitsland - Berlijn - 10/01/2019 - 17/01/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Frankrijk95410138113+25
2Duitsland85320142110+32
3Brazilië65302127129-2
4Rusland45122131127+4
5Servië35113127146-19
6Korea05005124164-40
10 Januari 2019
18h25DuitslandDuitsland30 - 19KoreaKorea
11 Januari 2019
18h00RuslandRusland30 - 30ServiëServië
20h30FrankrijkFrankrijk24 - 22BraziliëBrazilië
12 Januari 2019
15h30RuslandRusland34 - 27KoreaKorea
18h15DuitslandDuitsland34 - 21BraziliëBrazilië
20h30FrankrijkFrankrijk32 - 21ServiëServië
14 Januari 2019
15h30BraziliëBrazilië24 - 22ServiëServië
18h00DuitslandDuitsland22 - 22RuslandRusland
20h30FrankrijkFrankrijk34 - 23KoreaKorea
15 Januari 2019
15h30BraziliëBrazilië25 - 23RuslandRusland
18h00ServiëServië31 - 29KoreaKorea
20h30FrankrijkFrankrijk25 - 25DuitslandDuitsland
17 Januari 2019
15h30BraziliëBrazilië35 - 26KoreaKorea
18h00DuitslandDuitsland31 - 23ServiëServië
20h30FrankrijkFrankrijk23 - 22RuslandRusland

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep B (Duitsland - München - 11/01/2019 - 17/01/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kroatië105500152115+37
2Spanje85401142114+28
3IJsland65302137124+13
4Noord-Macedonië45203131139-8
5Bahrein25104107151-44
6Japan05005121147-26
11 Januari 2019
15h30Noord-MacedoniëNoord-Macedonië38 - 29JapanJapan
18h00KroatiëKroatië31 - 27IJslandIJsland
20h30SpanjeSpanje33 - 23BahreinBahrein
13 Januari 2019
14h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië28 - 23BahreinBahrein
16h30KroatiëKroatië35 - 27JapanJapan
19h00SpanjeSpanje32 - 25IJslandIJsland
14 Januari 2019
15h30IJslandIJsland36 - 18BahreinBahrein
18h00KroatiëKroatië31 - 22Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
20h30SpanjeSpanje26 - 22JapanJapan
16 Januari 2019
15h30IJslandIJsland25 - 21JapanJapan
18h00KroatiëKroatië32 - 20BahreinBahrein
20h30SpanjeSpanje32 - 21Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
17 Januari 2019
15h30BahreinBahrein23 - 22JapanJapan
18h00IJslandIJsland24 - 22Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
20h30KroatiëKroatië23 - 19SpanjeSpanje

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep C (Denemarken - Herning - 10/01/2019 - 17/01/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Denemarken105500167103+64
2Noorwegen85401175119+56
3Tunesië65302138147-9
4Chili45203130167-37
5Oostenrijk25104121148-27
6Saoedi-Arabië05005112159-47
10 Januari 2019
20h15DenemarkenDenemarken39 - 16ChiliChili
11 Januari 2019
18h00OostenrijkOostenrijk29 - 22Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
20h30NoorwegenNoorwegen34 - 24TunesiëTunesië
12 Januari 2019
15h00ChiliChili32 - 24OostenrijkOostenrijk
17h30NoorwegenNoorwegen40 - 21Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
20h15DenemarkenDenemarken36 - 22TunesiëTunesië
14 Januari 2019
15h00TunesiëTunesië36 - 30ChiliChili
17h30NoorwegenNoorwegen34 - 24OostenrijkOostenrijk
20h15DenemarkenDenemarken34 - 22Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
15 Januari 2019
16h15TunesiëTunesië24 - 20Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
18h30NoorwegenNoorwegen41 - 20ChiliChili
20h45DenemarkenDenemarken28 - 17OostenrijkOostenrijk
17 Januari 2019
15h00ChiliChili32 - 27Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
17h30TunesiëTunesië32 - 27OostenrijkOostenrijk
20h15DenemarkenDenemarken30 - 26NoorwegenNoorwegen

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep D (Denemarken - Kopenhagen - 11/01/2019 - 17/01/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zweden105500151111+40
2Hongarije65221151138+13
3Egypte55212132133-1
4Qatar45203125127-2
5Argentinië35113119130-11
6Angola25104121160-39
11 Januari 2019
15h30AngolaAngola24 - 23QatarQatar
18h00HongarijeHongarije25 - 25ArgentiniëArgentinië
20h30ZwedenZweden27 - 24EgypteEgypte
13 Januari 2019
15h30QatarQatar28 - 23EgypteEgypte
18h00HongarijeHongarije34 - 24AngolaAngola
20h30ZwedenZweden31 - 16ArgentiniëArgentinië
14 Januari 2019
15h30HongarijeHongarije32 - 26QatarQatar
18h00EgypteEgypte22 - 20ArgentiniëArgentinië
20h30ZwedenZweden37 - 19AngolaAngola
16 Januari 2019
15h30ArgentiniëArgentinië33 - 26AngolaAngola
18h00HongarijeHongarije30 - 30EgypteEgypte
20h30ZwedenZweden23 - 22QatarQatar
17 Januari 2019
15h30EgypteEgypte33 - 28AngolaAngola
18h00QatarQatar26 - 25ArgentiniëArgentinië
20h30ZwedenZweden33 - 30HongarijeHongarije

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 1 (Duitsland - Köln - 19/01/2019 - 23/01/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Duitsland95410136116+20
2Frankrijk75311133122+11
3Kroatië65302124117+7
4Spanje45203147136+11
5Brazilië45203128149-21
6IJsland05005122150-28
19 Januari 2019
18h00FrankrijkFrankrijk33 - 30SpanjeSpanje
20h30DuitslandDuitsland24 - 19IJslandIJsland
20 Januari 2019
18h00BraziliëBrazilië29 - 26KroatiëKroatië
20h30FrankrijkFrankrijk31 - 22IJslandIJsland
21 Januari 2019
18h00SpanjeSpanje36 - 24BraziliëBrazilië
20h30DuitslandDuitsland22 - 21KroatiëKroatië
23 Januari 2019
15h30BraziliëBrazilië32 - 29IJslandIJsland
18h00KroatiëKroatië23 - 20FrankrijkFrankrijk
20h30DuitslandDuitsland31 - 30SpanjeSpanje

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 2 (Denemarken - Herning - 19/01/2019 - 23/01/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Denemarken105500147116+31
2Noorwegen85401157135+22
3Zweden65302148137+11
4Egypte35113132138-6
5Hongarije35113134145-11
6Tunesië05005114161-47
19 Januari 2019
18h00ZwedenZweden35 - 23TunesiëTunesië
20h30DenemarkenDenemarken25 - 22HongarijeHongarije
20 Januari 2019
18h00HongarijeHongarije26 - 22TunesiëTunesië
20h30NoorwegenNoorwegen32 - 28EgypteEgypte
21 Januari 2019
18h00NoorwegenNoorwegen30 - 27ZwedenZweden
20h30DenemarkenDenemarken26 - 20EgypteEgypte
23 Januari 2019
15h30EgypteEgypte30 - 23TunesiëTunesië
18h00NoorwegenNoorwegen35 - 26HongarijeHongarije
20h30DenemarkenDenemarken30 - 26ZwedenZweden

Detail van de uitslagen


Finaleronde (19/01/2019 - 27/01/2019)


Plaats 21-24 (19/01/2019)
19 Januari 2019
13h00KoreaKorea27 - 25JapanJapan
15h30Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië34 - 29AngolaAngola

Plaats 17-20 (19/01/2019)
19 Januari 2019
18h00ServiëServië32 - 27BahreinBahrein
20h30ArgentiniëArgentinië24 - 22OostenrijkOostenrijk

Plaats 13-16 (19/01/2019)
19 Januari 2019
13h00RuslandRusland30 - 28Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
15h30QatarQatar37 - 27ChiliChili

Plaats 23 (20/01/2019)
20 Januari 2019
13h00AngolaAngola32 - 29JapanJapan

Plaats 21 (20/01/2019)
20 Januari 2019
15h30Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië27 - 26KoreaKorea

Plaats 19 (20/01/2019)
20 Januari 2019
18h00OostenrijkOostenrijk29 - 27BahreinBahrein

Plaats 17 (20/01/2019)
20 Januari 2019
20h30ArgentiniëArgentinië30 - 28ServiëServië

Plaats 15 (20/01/2019)
20 Januari 2019
13h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië32 - 30ChiliChili

Plaats 13 (20/01/2019)
20 Januari 2019
15h30QatarQatar34 - 28RuslandRusland

Plaats 11 (20/01/2019)

Halve Finale (25/01/2019)
25 Januari 2019
17h30DenemarkenDenemarken38 - 30FrankrijkFrankrijk
20h30NoorwegenNoorwegen31 - 25DuitslandDuitsland

Plaats 7 (26/01/2019)
26 Januari 2019
17h30SpanjeSpanje36 - 31EgypteEgypte

Plaats 5 (26/01/2019)
26 Januari 2019
20h30ZwedenZweden34 - 28KroatiëKroatië

Om 3e/4e plaats (27/01/2019)
27 Januari 2019
14h30FrankrijkFrankrijk26 - 25DuitslandDuitsland

Finale (27/01/2019)
27 Januari 2019
17h30DenemarkenDenemarken31 - 22NoorwegenNoorwegen

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden