De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Emerging Nations Championship - 2019 - Home

Handbal - Emerging Nations Championship - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Georgië
  • Azerbeidzjan
  • Bulgarije
  • China
  • Colombia
  • Cuba
  • Georgië
  • Groot-Brittannië
  • Ierland
  • India
  • Malta
  • Nigeria
  • Verenigde Staten van Amerika

Home

Emerging Nations Championship - Home

GeorgiëGeorgië - Tbilissi - 8 Juni 2019 - 16 Juni 2019

WinnaarGeorgiŽ : Georgië

 
 

Groep A (Georgië - Tbilissi - 08/06/2019 - 13/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Cuba105500167130+37
2Groot-Brittannië85401156144+12
3China65302150138+12
4Colombia45203148152-4
5Azerbeidzjan25104162166-4
6India05005151204-53
8 Juni 2019
08h00ChinaChina28 - 25ColombiaColombia
12h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan45 - 29IndiaIndia
14h00CubaCuba35 - 27Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
9 Juni 2019
08h00ColombiaColombia35 - 30AzerbeidzjanAzerbeidzjan
10h00CubaCuba30 - 24ChinaChina
12h00Groot-BrittanniëGroot-Brittannië38 - 28IndiaIndia
10 Juni 2019
08h00Groot-BrittanniëGroot-Brittannië36 - 35AzerbeidzjanAzerbeidzjan
10h00CubaCuba31 - 24ColombiaColombia
12h00ChinaChina40 - 29IndiaIndia
12 Juni 2019
08h00CubaCuba31 - 26AzerbeidzjanAzerbeidzjan
10h00Groot-BrittanniëGroot-Brittannië28 - 23ChinaChina
12h00ColombiaColombia41 - 36IndiaIndia
13 Juni 2019
08h00ChinaChina35 - 26AzerbeidzjanAzerbeidzjan
10h00Groot-BrittanniëGroot-Brittannië27 - 23ColombiaColombia
12h00CubaCuba40 - 29IndiaIndia

Detail van de uitslagen


Groep B (Georgië - Tbilissi - 08/06/2019 - 13/06/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Georgië10550016685+81
2Bulgarije85401159124+35
3Verenigde Staten van Amerika65302176132+44
4Nigeria35113128136-8
5Ierland35113143165-22
6Malta0500572202-130
8 Juni 2019
10h00BulgarijeBulgarije38 - 13MaltaMalta
16h30GeorgiëGeorgië27 - 14NigeriaNigeria
18h30Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika37 - 32IerlandIerland
9 Juni 2019
14h00BulgarijeBulgarije38 - 35Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
16h00GeorgiëGeorgië39 - 13MaltaMalta
18h00NigeriaNigeria31 - 31IerlandIerland
10 Juni 2019
14h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika44 - 10MaltaMalta
16h00GeorgiëGeorgië37 - 17IerlandIerland
18h00BulgarijeBulgarije27 - 19NigeriaNigeria
12 Juni 2019
14h00BulgarijeBulgarije37 - 22IerlandIerland
16h00GeorgiëGeorgië28 - 22Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
18h00NigeriaNigeria40 - 13MaltaMalta
13 Juni 2019
14h00IerlandIerland41 - 23MaltaMalta
16h00GeorgiëGeorgië35 - 19BulgarijeBulgarije
18h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika38 - 24NigeriaNigeria

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Georgië - Tbilissi - 15/06/2019 - 16/06/2019)


Plaats 9-12 (15/06/2019)
15 Juni 2019
08h00AzerbeidzjanAzerbeidzjan37 - 22MaltaMalta
10h00IndiaIndia39 - 38 verlengingen (32-32,3-3,4-3)IerlandIerland

Plaats 5-8 (15/06/2019)
15 Juni 2019
12h00ChinaChina28 - 24NigeriaNigeria
14h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika42 - 32ColombiaColombia

Halve Finale (15/06/2019)
15 Juni 2019
16h00GeorgiëGeorgië28 - 21Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
18h00CubaCuba39 - 36 verlengingen (32-32,7-4)BulgarijeBulgarije

Plaats 11 (16/06/2019)
16 Juni 2019
08h00IerlandIerland39 - 18MaltaMalta

Plaats 9 (16/06/2019)
16 Juni 2019
10h00IndiaIndia46 - 28AzerbeidzjanAzerbeidzjan

Plaats 7 (16/06/2019)
16 Juni 2019
12h00NigeriaNigeria33 - 31ColombiaColombia

Plaats 5 (16/06/2019)
16 Juni 2019
14h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika35 - 27ChinaChina

Om 3e/4e plaats (16/06/2019)
16 Juni 2019
16h00BulgarijeBulgarije47 - 31Groot-BrittanniëGroot-Brittannië

Finale (16/06/2019)
16 Juni 2019
18h00GeorgiëGeorgië31 - 21CubaCuba

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden