De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Wereldkampioenschap Dames - 2019 - Home

Handbal - Wereldkampioenschap Dames - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Japan
  • Angola
  • Argentinië
  • Australië
  • Brazilië
  • China
  • Congo-Kinshasa
  • Cuba
  • Denemarken
  • Duitsland
  • Frankrijk
  • Hongarije
  • Japan
  • Kazachstan
  • Montenegro
  • Nederland
  • Noorwegen
  • Roemenië
  • Rusland
  • Senegal
  • Servië
  • Slovenië
  • Spanje
  • Zuid-Korea
  • Zweden

Home

Wereldkampioenschap Dames 2019 - Home

JapanJapan - 30 November 2019 - 6 December 2019

Kwalificaties :
WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa (2018/2019)


Voorronde - Groep A (Japan - 30/11/2019 - 06/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Noorwegen8440014185+56
2Nederland64301148106+42
3Servië44202126116+10
4Slovenië44202115121-6
5Angola24103110121-11
6Cuba0400492183-91
30 November 2019
07h00 in KumamotoServiëServië32 - 25AngolaAngola
10h00 in KumamotoSloveniëSlovenië32 - 26NederlandNederland
12h30 in KumamotoNoorwegenNoorwegen47 - 16CubaCuba
2 December 2019
04h30 in KumamotoServiëServië46 - 27CubaCuba
07h00 in KumamotoNederlandNederland35 - 28AngolaAngola
12h30 in KumamotoNoorwegenNoorwegen36 - 20SloveniëSlovenië
3 December 2019
07h00 in KumamotoNederlandNederland51 - 23CubaCuba
10h00 in KumamotoAngolaAngola33 - 24SloveniëSlovenië
12h30 in KumamotoNoorwegenNoorwegen28 - 25ServiëServië
5 December 2019
07h00 in KumamotoSloveniëSlovenië39 - 26CubaCuba
10h00 in KumamotoNederlandNederland36 - 23ServiëServië
12h30 in KumamotoNoorwegenNoorwegen30 - 24AngolaAngola
6 December 2019
07h00 in KumamotoServiëServië - SloveniëSlovenië
10h00 in KumamotoAngolaAngola - CubaCuba
12h30 in KumamotoNoorwegenNoorwegen - NederlandNederland

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep B (Japan - 30/11/2019 - 06/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zuid-Korea7431012297+25
2Duitsland6430111584+31
3Frankrijk5421111980+39
4Denemarken5421111282+30
5Brazilië1401388106-18
6Australië0400444151-107
30 November 2019
07h00 in YamagaDuitslandDuitsland30 - 24BraziliëBrazilië
10h00 in YamagaZuid-KoreaZuid-Korea29 - 27FrankrijkFrankrijk
12h30 in KumamotoDenemarkenDenemarken37 - 12AustraliëAustralië
1 December 2019
07h00 in YamagaFrankrijkFrankrijk19 - 19BraziliëBrazilië
10h00 in YamagaDuitslandDuitsland34 - 8AustraliëAustralië
12h30 in KumamotoDenemarkenDenemarken26 - 26Zuid-KoreaZuid-Korea
3 December 2019
07h00 in YamagaZuid-KoreaZuid-Korea33 - 27BraziliëBrazilië
11h00 in YamagaFrankrijkFrankrijk46 - 7AustraliëAustralië
12h30 in KumamotoDuitslandDuitsland26 - 25DenemarkenDenemarken
4 December 2019
07h00 in YamagaZuid-KoreaZuid-Korea34 - 17AustraliëAustralië
11h00 in YamagaFrankrijkFrankrijk27 - 25DuitslandDuitsland
12h30 in KumamotoDenemarkenDenemarken24 - 18BraziliëBrazilië
6 December 2019
07h00 in YamagaBraziliëBrazilië - AustraliëAustralië
11h00 in YamagaDuitslandDuitsland - Zuid-KoreaZuid-Korea
12h30 in KumamotoFrankrijkFrankrijk - DenemarkenDenemarken

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep C (Japan - 30/11/2019 - 06/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Spanje8440013277+55
2Montenegro8440011196+15
3Hongarije4420211889+29
4Roemenië4420293102-9
5Senegal0400489117-28
6Kazachstan0400472134-62
30 November 2019
07h00MontenegroMontenegro29 - 25SenegalSenegal
10h00SpanjeSpanje31 - 16RoemeniëRoemenië
10h00HongarijeHongarije39 - 15KazachstanKazachstan
1 December 2019
07h00MontenegroMontenegro30 - 21KazachstanKazachstan
10h00RoemeniëRoemenië29 - 24SenegalSenegal
10h00SpanjeSpanje29 - 25HongarijeHongarije
3 December 2019
07h00MontenegroMontenegro25 - 24HongarijeHongarije
07h00SpanjeSpanje29 - 20SenegalSenegal
11h00RoemeniëRoemenië22 - 20KazachstanKazachstan
4 December 2019
07h00MontenegroMontenegro27 - 26RoemeniëRoemenië
07h00SpanjeSpanje43 - 16KazachstanKazachstan
11h00HongarijeHongarije30 - 20SenegalSenegal
6 December 2019
07h00SpanjeSpanje - MontenegroMontenegro
07h00KazachstanKazachstan - SenegalSenegal
11h00HongarijeHongarije - RoemeniëRoemenië

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep D (Japan - 30/11/2019 - 06/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rusland8440012869+59
2Zweden8440012284+38
3Japan44202101103-2
4Argentinië2410399117-18
5Congo-Kinshasa2410370112-42
6China0400482117-35
30 November 2019
07h00JapanJapan24 - 20ArgentiniëArgentinië
10h00RuslandRusland26 - 11ChinaChina
12h30ZwedenZweden26 - 16Congo-KinshasaCongo-Kinshasa
2 December 2019
07h00RuslandRusland35 - 22ArgentiniëArgentinië
10h00JapanJapan28 - 16Congo-KinshasaCongo-Kinshasa
12h30ZwedenZweden32 - 19ChinaChina
3 December 2019
06h30RuslandRusland34 - 13Congo-KinshasaCongo-Kinshasa
09h00ArgentiniëArgentinië34 - 28ChinaChina
11h30ZwedenZweden34 - 26JapanJapan
5 December 2019
07h00Congo-KinshasaCongo-Kinshasa25 - 24ChinaChina
10h00RuslandRusland33 - 23JapanJapan
12h30ZwedenZweden30 - 23ArgentiniëArgentinië
6 December 2019
07h00JapanJapan - ChinaChina
10h00ArgentiniëArgentinië - Congo-KinshasaCongo-Kinshasa
12h30RuslandRusland - ZwedenZweden

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Group I (Japan - 08/12/2019 - 12/12/2019)



Hoofdronde - Group II (Japan - 08/12/2019 - 11/12/2019)



Plaatsingsronde 21/24 (Japan - 08/12/2019 - 09/12/2019)



Halve Finale 21/24 (08/12/2019)

Plaats 23 (09/12/2019)

Plaats 21 (09/12/2019)

Plaatsingsronde 17/20 (Japan - 08/12/2019 - 09/12/2019)



Halve Finale 17-20 (08/12/2019)

Plaats 19 (09/12/2019)

Plaats 17 (09/12/2019)

Finaleronde (Japan - 13/12/2019 - 15/12/2019)



Halve Finale (13/12/2019)

Plaats 7 (13/12/2019)

Plaats 5 (13/12/2019)

Om 3e/4e plaats (15/12/2019)

Finale (15/12/2019)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden