Handbal - Rusland Division 1 Heren - Super League - 2014/2015 - Home
Keuze van een seizoen :
Rusland
Regulier Seizoen (Rusland - 03/09/2014 - 15/03/2015)
Klassering
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Degradatie Playoff (Rusland - 05/04/2015 - 23/05/2015)
Stand
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Championship Ronde (Rusland - 18/03/2015 - 28/05/2015)
Stand
Laatste wedstrijden
18 Maart 2015 |
16h30 | SKIF Krasnodar | 31 - 27 | Dynamo Chelyabinsk |
5 April 2015 |
15h00 | Medvedi Perm | 38 - 30 | SKIF Krasnodar |
6 April 2015 |
15h00 | Dynamo Chelyabinsk | 16 - 27 | HC Neva Saint-Petersburg |
17h30 | Kaustik Volgograd | 26 - 35 | Chehovskie Medvedi, Chekhov |
9 April 2015 |
17h00 | Chehovskie Medvedi, Chekhov | 28 - 27 | HC Neva Saint-Petersburg |
10 April 2015 |
16h00 | Medvedi Perm | 31 - 27 | Kaustik Volgograd |
14 April 2015 |
17h00 | Dynamo Chelyabinsk | 22 - 36 | Chehovskie Medvedi, Chekhov |
17h30 | Kaustik Volgograd | 39 - 30 | SKIF Krasnodar |
18h15 | HC Neva Saint-Petersburg | 33 - 30 | Medvedi Perm |
18 April 2015 |
12h00 | Medvedi Perm | 31 - 28 | Dynamo Chelyabinsk |
18h15 | HC Neva Saint-Petersburg | 30 - 27 | Kaustik Volgograd |
21 April 2015 |
17h00 | Chehovskie Medvedi, Chekhov | 33 - 32 | SKIF Krasnodar |
6 Mei 2015 |
15h00 | Dynamo Chelyabinsk | 26 - 33 | Kaustik Volgograd |
16h05 | Medvedi Perm | 30 - 30 | Chehovskie Medvedi, Chekhov |
17h30 | SKIF Krasnodar | 36 - 33 | HC Neva Saint-Petersburg |
10 Mei 2015 |
15h00 | HC Neva Saint-Petersburg | 29 - 24 | Dynamo Chelyabinsk |
11 Mei 2015 |
15h00 | Chehovskie Medvedi, Chekhov | 30 - 29 | Kaustik Volgograd |
15h00 | SKIF Krasnodar | 34 - 37 | Medvedi Perm |
14 Mei 2015 |
15h00 | Dynamo Chelyabinsk | 28 - 28 | SKIF Krasnodar |
17h30 | Kaustik Volgograd | 28 - 39 | Medvedi Perm |
18h00 | HC Neva Saint-Petersburg | 30 - 29 | Chehovskie Medvedi, Chekhov |
18 Mei 2015 |
16h00 | Medvedi Perm | 34 - 31 | HC Neva Saint-Petersburg |
17h00 | Chehovskie Medvedi, Chekhov | 38 - 27 | Dynamo Chelyabinsk |
17h30 | SKIF Krasnodar | 31 - 28 | Kaustik Volgograd |
23 Mei 2015 |
11h00 | Dynamo Chelyabinsk | 36 - 28 | Medvedi Perm |
15h00 | SKIF Krasnodar | 28 - 34 | Chehovskie Medvedi, Chekhov |
24 Mei 2015 |
14h00 | Kaustik Volgograd | 29 - 27 | HC Neva Saint-Petersburg |
28 Mei 2015 |
17h00 | Chehovskie Medvedi, Chekhov | 33 - 29 | Medvedi Perm |
17h30 | Kaustik Volgograd | 42 - 22 | Dynamo Chelyabinsk |
18h15 | HC Neva Saint-Petersburg | 30 - 26 | SKIF Krasnodar |
Detail van de uitslagen
Statistieken
- Algemene statistieken
- Meerdere statistieken
Zeges
1 | Chehovskie Medvedi, Chekho. | 27 |
2 | Medvedi Perm | 21 |
3 | HC Neva Saint-Petersburg | 19 |
4 | Kaustik Volgograd | 18 |
5 | SKIF Krasnodar | 15 |
6 | Dinamo ZK Astrakhan | 13 |
Gelijke spelen
1 | Dynamo Chelyabinsk | 4 |
2 | Medvedi Perm | 3 |
3 | Dinamo Viktor Stavropol | 2 |
4 | Dinamo ZK Astrakhan | 2 |
5 | HC Neva Saint-Petersburg | 2 |
6 | SKIF Krasnodar | 2 |
Nederlagen
1 | Energiya Voronezh | 24 |
2 | Sungul Snezhinsk | 20 |
3 | Dinamo Viktor Stavropol | 19 |
4 | SGAU Saratov | 17 |
5 | Dynamo Chelyabinsk | 16 |
6 | Dinamo ZK Astrakhan | 13 |
Thuiszeges
1 | Chehovskie Medvedi, Chekho. | 14 |
2 | HC Neva Saint-Petersburg | 12 |
3 | Kaustik Volgograd | 11 |
4 | Medvedi Perm | 11 |
5 | SKIF Krasnodar | 11 |
6 | Dinamo ZK Astrakhan | 7 |
Gelijke spelen thuis
1 | Dynamo Chelyabinsk | 3 |
2 | Dinamo ZK Astrakhan | 2 |
3 | Medvedi Perm | 2 |
4 | Energiya Voronezh | 1 |
5 | SGAU Saratov | 1 |
6 | Chehovskie Medvedi, Chekho. | 0 |
Thuisnederlagen
1 | Energiya Voronezh | 10 |
2 | Dinamo Viktor Stavropol | 9 |
3 | Sungul Snezhinsk | 8 |
4 | SGAU Saratov | 7 |
5 | Dinamo ZK Astrakhan | 5 |
6 | Dynamo Chelyabinsk | 5 |
Overwinningen uit
1 | Chehovskie Medvedi, Chekho. | 13 |
2 | Medvedi Perm | 10 |
3 | HC Neva Saint-Petersburg | 7 |
4 | Kaustik Volgograd | 7 |
5 | Dinamo ZK Astrakhan | 6 |
6 | SGAU Saratov | 4 |
Gelijke spelen buitenshuis
1 | Dinamo Viktor Stavropol | 2 |
2 | HC Neva Saint-Petersburg | 2 |
3 | SKIF Krasnodar | 2 |
4 | Chehovskie Medvedi, Chekho. | 1 |
5 | Dynamo Chelyabinsk | 1 |
6 | Medvedi Perm | 1 |
Uitnederlagen
1 | Energiya Voronezh | 14 |
2 | Sungul Snezhinsk | 12 |
3 | Dynamo Chelyabinsk | 11 |
4 | Dinamo Viktor Stavropol | 10 |
5 | SGAU Saratov | 10 |
6 | SKIF Krasnodar | 9 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...