De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
SUI | Zwitserse Division 1 Dames - SPL1 - Finale | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
09/11/2018 - 12/05/2019 | Internationaal | Challenge Cup Dames | Rocasa Gran Canaria |
10/11 - 18/11 | Internationaal | EHF Cup Dames - Derde Kwalificatieronde | Viborg HK A/S |
17/11 - 25/11 | Internationaal | EHF Cup Heren - Derde Kwalificatieronde | Fraikin BM Granollers |
22/11 - 25/11 | Oslo | Golden League Dames - Tornooi 2 | Noorwegen |
23/11 - 25/11 | Amýntaio | WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa - Groep 3 | Wit-Rusland |
17/11/2018 - 20/04/2019 | BEL | Belgische Beker Heren | Achilles Bocholt |
30/11 - 02/12 | Sala | WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa - Groep 1 | Slowakije |
30/11 - 02/12 | Siggenthal Station | WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa - Groep 2 | Zwitserland |
30/11 - 02/12 | Skopje | WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa - Groep 4 | Noord-Macedonië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/12/2018 - 07/04/2019 | HUN | Hongaarse Beker Heren | Pick Szeged |
15/12 - 16/12 | León | Spaanse Copa Asobal | FC Barcelona |
17/11/2018 - 20/04/2019 | BEL | Belgische Beker Dames | HB Sint-Truiden |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/01 - 10/02 | Internationaal | EHF Cup Dames - Groep C | Viborg HK A/S |
05/01 - 10/02 | Internationaal | EHF Cup Dames - Groep A | Team Esbjerg |
05/01 - 10/02 | Internationaal | EHF Cup Dames - Groep B | Siofok KC |
05/01 - 10/02 | Internationaal | EHF Cup Dames - Groep D | PV Koprivnica |
26/01 - 10/03 | Internationaal | Champions League Dames - Hoofdronde - Groep 1 | Metz Handball |
26/01 - 10/03 | Internationaal | Champions League Dames - Hoofdronde - Groep 2 | Györ Audi ETO KC |
31/01 - 04/04 | SUI | Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Championship Ronde | Kadetten Schaffhausen |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/02 - 05/04 | AUT | Oostenrijk Division 1 Heren - HLA - Degradatie Ronde | Aon Fivers Margareten Wien |
01/02 - 05/04 | AUT | Oostenrijk Division 1 Heren - HLA - Championship Ronde | UHK Krems |
02/02 - 03/04 | SVK | Slowakije Division 1 Heren - Championship Ronde | HT Tatran Presov |
03/02 - 04/04 | SUI | Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Degradatie Ronde | HC Kriens-Luzern |
08/02 - 31/03 | Internationaal | EHF Cup Heren - Groep B | Tatabanya KC |
09/02 - 30/03 | Internationaal | EHF Cup Heren - Groep C | FC Porto |
09/02 - 31/03 | Internationaal | EHF Cup Heren - Groep A | Füchse Berlin |
09/02 - 31/03 | Internationaal | EHF Cup Heren - Groep D | THW Kiel |
09/02 - 04/05 | SUI | Zwitserse Division 1 Dames - SPL1 - Degradatie Ronde | HSC Kreuzlingen |
09/02 - 11/05 | SUI | Zwitserse Division 1 Dames - SPL1 - Championship Ronde | LK Zug |
23/02 - 03/04 | SVK | Slowakije Division 1 Heren - Degradatie Ronde | SKP Bratislava |
23/02 - 02/06 | Internationaal | Champions League Heren - Finaleronde | RK Vardar 1961 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/06 - 07/06 | ROU | Roemenië Division 1 Dames - Degradatie Ronde | CSM Slatina |