De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/01 - 05/01 | Córdoba | Torneo Internacional Domingo Bárcenas | Spanje |
03/01 - 06/01 | NOR | Gjensidige Cup | Noorwegen |
03/01 - 29/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren | Beëindigd |
10/01 - 17/01 | Berlijn | Wereldkampioenschap Heren - Voorronde - Groep A | Frankrijk |
10/01 - 17/01 | Herning | Wereldkampioenschap Heren - Voorronde - Groep C | Denemarken |
11/01 - 17/01 | München | Wereldkampioenschap Heren - Voorronde - Groep B | Kroatië |
11/01 - 17/01 | Kopenhagen | Wereldkampioenschap Heren - Voorronde - Groep D | Zweden |
16/01 - 22/10 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs | Beëindigd |
19/01 - 23/01 | Köln | Wereldkampioenschap Heren - Hoofdronde - Groep 1 | Duitsland |
19/01 - 23/01 | Herning | Wereldkampioenschap Heren - Hoofdronde - Groep 2 | Denemarken |
19/01 - 27/01 | Internationaal | Wereldkampioenschap Heren - Finaleronde | Denemarken |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/02 | FRA | Hand Star Game | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
21/03 - 26/11 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
23/05 - 25/05 | Taubaté | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Heren | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/06 - 13/06 | Tbilissi | Emerging Nations Championship - Groep A | Cuba |
08/06 - 13/06 | Tbilissi | Emerging Nations Championship - Groep B | Georgië |
15/06 - 16/06 | Tbilissi | Emerging Nations Championship - Finaleronde | Georgië |
28/06 - 06/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U19 | Beëindigd |
28/06 - 09/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U21 | Beëindigd |
28/06 - 28/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U19 | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/09 | Limoges | Frankrijk - Trophée des Champions | Paris SG |
23/09 - 29/09 | Chuzhou | Kwalificatietornooi Dames - Azië | Zuid-Korea |
26/09 - 29/09 | Dakar | Afrikaans Kwalificatietornooi Dames | Angola |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
17/10 - 21/10 | Doha | Kwalificatietornooi Heren - Azië - Groep A | Qatar |
18/10 - 22/10 | Doha | Kwalificatietornooi Heren - Azië - Groep B | Bahrein |
24/10 - 26/10 | Doha | Kwalificatietornooi Heren - Azië - Tour Final | Bahrein |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
21/11 - 24/11 | Shibuya | Japan Cup Dames | Frankrijk |
23/11 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U20 | Beëindigd |
30/11 - 06/12 | JAP | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep A | Noorwegen |
30/11 - 06/12 | JAP | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep B | Zuid-Korea |
30/11 - 06/12 | JAP | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep C | Spanje |
30/11 - 06/12 | JAP | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep D | Rusland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/12 - 09/12 | JAP | Wereldkampioenschap Dames - President's Cup - Plaatsingsronde 21/24 | Cuba |
08/12 - 09/12 | JAP | Wereldkampioenschap Dames - President's Cup - Plaatsingsronde 17/20 | Brazilië |
08/12 - 09/12 | JAP | Wereldkampioenschap Dames - President's Cup - Plaatsingsronde 13/16 | Frankrijk |
08/12 - 11/12 | JAP | Wereldkampioenschap Dames - Hoofdronde - Group I | Noorwegen |
08/12 - 11/12 | JAP | Wereldkampioenschap Dames - Hoofdronde - Group II | Rusland |
13/12 - 15/12 | JAP | Wereldkampioenschap Dames - Finaleronde | Nederland |