De site voor alle sporten

Menu
Spartak Moscow

Handbal - Spartak Moscow

RuslandRusland - Moscow

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Spartak Moscow - Uitslagen

SEHA Liga - Playoffs - 2019/2020

2 Februari 2020 - 15h00
Achtste finales
Spartak MoscowSpartak Moscow23 - 31HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
8 Februari 2020 - 18h00
Achtste finales
HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov32 - 22Spartak MoscowSpartak Moscow

SEHA Liga - Groep B - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
6de310109254327-73
4 September 2019 - 20h45
Speeldag 1
RK Eurofarm Rabotnik (MAC) (1)RK Eurofarm Rabotnik34 - 29Spartak MoscowSpartak Moscow (6)
17 September 2019 - 17h15
Speeldag 5
Meshkov Brest (BLR) (2)Meshkov Brest35 - 24Spartak MoscowSpartak Moscow (6)
24 September 2019 - 18h45
Speeldag 2
Spartak Moscow (5)Spartak Moscow23 - 26MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN) (2)
16 Oktober 2019 - 19h00
Speeldag 3
Spartak Moscow (4)Spartak Moscow36 - 32Metaloplastika SabacMetaloplastika Sabac (SRB) (6)
5 November 2019 - 17h15
Speeldag 7
MVM Veszprém KC (HUN) (1)MVM Veszprém KC37 - 32Spartak MoscowSpartak Moscow (6)
7 November 2019 - 17h00
Speeldag 8
Metaloplastika Sabac (SRB) (5)Metaloplastika Sabac27 - 23Spartak MoscowSpartak Moscow (6)
27 November 2019 - 19h00
Speeldag 4
Spartak Moscow (6)Spartak Moscow23 - 39PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO) (4)
2 December 2019 - 18h00
Speeldag 10
Spartak Moscow (6)Spartak Moscow26 - 34Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR) (3)
11 December 2019 - 20h55
Speeldag 9
PPD Zagreb (CRO) (2)PPD Zagreb30 - 17Spartak MoscowSpartak Moscow (6)
15 December 2019 - 14h30
Speeldag 6
Spartak Moscow (6)Spartak Moscow21 - 33RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC) (2)

Rusland Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
4de27221318607577+30
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
5de1411704310290+20
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
5de1311614297287+10
14 September 2019 - 16h00
September 2019
Kaustik Volgograd (12)Kaustik Volgograd24 - 27Spartak MoscowSpartak Moscow (6)
21 September 2019 - 16h00
September 2019
Spartak Moscow (6)Spartak Moscow32 - 28SGAU SaratovSGAU Saratov (8)
26 September 2019 - 16h00
September 2019
Medvedi Perm (9)Medvedi Perm28 - 25Spartak MoscowSpartak Moscow (6)
9 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
Spartak Moscow (6)Spartak Moscow29 - 24Dynamo ChelyabinskDynamo Chelyabinsk (10)
20 Oktober 2019 - 16h00
Oktober 2019
Spartak Moscow (6)Spartak Moscow26 - 28Dinamo Viktor StavropolDinamo Viktor Stavropol (1)
23 Oktober 2019 - 18h30
Oktober 2019
Spartak Moscow (6)Spartak Moscow24 - 30Dinamo ZK AstrakhanDinamo ZK Astrakhan (4)
30 Oktober 2019 - 17h30
Oktober 2019
Univ. Neva St Petersburg (3)Univ. Neva St Petersburg29 - 32Spartak MoscowSpartak Moscow (6)
13 November 2019 - 17h00
November 2019
Fakel-TKZ Torch Taganrog (10)Fakel-TKZ Torch Taganrog20 - 26Spartak MoscowSpartak Moscow (5)
20 November 2019 - 17h30
November 2019
Spartak Moscow (5)Spartak Moscow29 - 25Akbuzat UfaAkbuzat Ufa (9)
30 November 2019 - 10h00
November 2019
Dynamo Chelyabinsk (12)Dynamo Chelyabinsk24 - 25Spartak MoscowSpartak Moscow (5)
9 December 2019 - 17h30
December 2019
Spartak Moscow (5)Spartak Moscow34 - 28Kaustik VolgogradKaustik Volgograd (12)
13 December 2019 - 15h30
December 2019
SGAU Saratov (6)SGAU Saratov31 - 31Spartak MoscowSpartak Moscow (5)
18 December 2019 - 17h00
December 2019
SKIF Krasnodar (4)SKIF Krasnodar25 - 20Spartak MoscowSpartak Moscow (5)
21 December 2019 - 14h00
December 2019
Spartak Moscow (5)Spartak Moscow26 - 32Medvedi PermMedvedi Perm (7)
26 Januari 2020 - 09h30
Januari 2020
Akbuzat Ufa (10)Akbuzat Ufa24 - 33Spartak MoscowSpartak Moscow (4)
29 Januari 2020 - 15h00
Januari 2020
Dinamo ZK Astrakhan (8)Dinamo ZK Astrakhan29 - 31Spartak MoscowSpartak Moscow (4)
6 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
Spartak Moscow (4)Spartak Moscow22 - 25SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (6)
13 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
Spartak Moscow (4)Spartak Moscow30 - 25Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (1)
19 Februari 2020 - 17h00
Februari 2020
Dinamo Viktor Stavropol (2)Dinamo Viktor Stavropol30 - 25Spartak MoscowSpartak Moscow (4)
26 Februari 2020 - 17h30
Februari 2020
Spartak Moscow (4)Spartak Moscow26 - 21Univ. Neva St PetersburgUniv. Neva St Petersburg (3)
4 Maart 2020 - 16h00
Maart 2020
Spartak Moscow (4)Spartak Moscow32 - 24Fakel-TKZ Torch TaganrogFakel-TKZ Torch Taganrog (9)
9 Maart 2020 - 14h00
Maart 2020
Chehovskie Medvedi, Chekhov (1)Chehovskie Medvedi, Chekhov23 - 22Spartak MoscowSpartak Moscow (4)

EHF Cup Heren - Eerste Kwalificatieronde - 2019/2020

1 September 2019 - 16h30
Eerste Kwalificatieronde
Malmö (SWE)Malmö31 - 23Spartak MoscowSpartak Moscow
8 September 2019 - 17h00
Eerste Kwalificatieronde
Spartak MoscowSpartak Moscow29 - 30MalmöMalmö (SWE)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden