De site voor alle sporten

Menu
Futsal - UEFA Futsal Champions League - 2020/2021 - Home

Futsal - UEFA Futsal Champions League - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

UEFA Futsal Champions League 2020/2021 - Home


Eerste ronde
24 November 2020
19h00FK Vytis (LTU)FK Vytis3 - 1Hammarby IF FFHammarby IF FF (SWE)
25 November 2020
16h00JB Futsal Gentofte (DEN)JB Futsal GentofteUitgesteldFC LeoFC Leo (ARM)
18h00BTS Rekord Bielsko-Biala (POL)BTS Rekord Bielsko-Biala6 - 0Swansea University FCSwansea University FC (WAL)
19h00ACCS Asnières Villeneuve 92 (FRA)ACCS Asnières Villeneuve 927 - 3KMF Rode Ster Van BelgradoKMF Rode Ster Van Belgrado (SRB)
20h00FC Prishtina (KOS)FC Prishtina3 - 0FK TiranaFK Tirana (ALB)
26 November 2020
15h00Omonia Nicosia (CYP)Omonia Nicosia6 - 0FiorentinoFiorentino (SMR)
19h00Minerva (SUI)Minerva3 - 0 (forfait)PYF SaltiresPYF Saltires (SCO)
27 November 2020
20h00FT Charleroi (BEL)FT Charleroi13 - 1Lynx FCLynx FC (GIB)
28 November 2020
12h00FC Petrow (LAT)FC Petrow3 - 4 verlengingenMimel LucenecMimel Lucenec (SVK)
13h00Tbilisi State University (GEO)Tbilisi State University3 - 4MVFC BerettyóújfaluMVFC Berettyóújfalu (HUN)
13h00MFC Prodexim Kherson (UKR)MFC Prodexim Kherson28 - 1Rosario Futsal ClubRosario Futsal Club (NIR)
13h30AEK Futsal (GRE)AEK Futsal3 - 3 (4 str 3)Araz NaxçivanAraz Naxçivan (AZE)
14h001. FC Murexin Allstars Wiener Neustadt (AUT)1. FC Murexin Allstars Wiener Neustadt2 - 6Luxol St AndrewsLuxol St Andrews (MLT)
14h00VITEN Orsha (BLR)VITEN Orsha7 - 0FC Cherno More ManiaFC Cherno More Mania (BUL)
16h00Utleira IL (NOR)Utleira IL0 - 11HovocuboHovocubo (NED)
16h15VfL 05 Hohenstein-Ernstthal (GER)VfL 05 Hohenstein-Ernstthal6 - 2Piyalepasa SKPiyalepasa SK (TUR)
19h00Titograd (MNE)Titograd0 - 6PesaroPesaro (ITA)
19h00FK ERA-PACK Chrudim (CZE)FK ERA-PACK Chrudim2 - 1Akaa FutsalAkaa Futsal (FIN)
19h00FC Encamp (AND)FC Encamp3 - 10FC Salines Tuzla CityFC Salines Tuzla City (BIH)
20h00MNK Olmissum (CRO)MNK Olmissum9 - 1Viimsi FC SmsrahaViimsi FC Smsraha (EST)
29 November 2020
15h00CS United Galati (ROU)CS United Galati1 - 0DSC Dolphins AshdodDSC Dolphins Ashdod (ISR)
16h30Differdange 03 (LUX)Differdange 030 - 3 (forfait)London HelveciaLondon Helvecia (ENG)
19h45KMF Shkupi 1927 (MAC)KMF Shkupi 19273 - 0Blue Magic FC DublinBlue Magic FC Dublin (IRL)

1/16de finales

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden