De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
29 Augustus 2018 | |||
19h00 | JB Futsal Gentofte (DEN) | 6 - 0 | Wattcell FC (SCO) |
21h15 | Mostar SG Staklorad (BIH) | 4 - 0 | Maccabi Nahalat Itzhak (ISR) |
30 Augustus 2018 | |||
19h00 | JB Futsal Gentofte (DEN) | 8 - 1 | Maccabi Nahalat Itzhak (ISR) |
21h15 | Mostar SG Staklorad (BIH) | 10 - 4 | Wattcell FC (SCO) |
1 September 2018 | |||
14h00 | Maccabi Nahalat Itzhak (ISR) | 8 - 3 | Wattcell FC (SCO) |
20h00 | Mostar SG Staklorad (BIH) | 3 - 1 | JB Futsal Gentofte (DEN) |
29 Augustus 2018 | |||
18h00 | Sandefjord Futsal (NOR) | 2 - 1 | FC Encamp (AND) |
20h30 | Kampuksen Dynamo (FIN) | 4 - 1 | 1. FC Murexin Allstars (AUT) |
30 Augustus 2018 | |||
18h00 | Kampuksen Dynamo (FIN) | 2 - 0 | Sandefjord Futsal (NOR) |
20h30 | 1. FC Murexin Allstars (AUT) | 8 - 4 | FC Encamp (AND) |
1 September 2018 | |||
18h00 | Kampuksen Dynamo (FIN) | 5 - 0 | FC Encamp (AND) |
20h30 | 1. FC Murexin Allstars (AUT) | 5 - 2 | Sandefjord Futsal (NOR) |
29 Augustus 2018 | |||
17h00 | FC Leo (ARM) | 8 - 2 | Vængir Júpíters (ISL) |
19h30 | IFK Uddevalla (SWE) | 4 - 2 | KMF Celik-NK (MNE) |
30 Augustus 2018 | |||
17h00 | FC Leo (ARM) | 4 - 2 | KMF Celik-NK (MNE) |
19h30 | IFK Uddevalla (SWE) | 8 - 4 | Vængir Júpíters (ISL) |
1 September 2018 | |||
14h00 | KMF Celik-NK (MNE) | 8 - 3 | Vængir Júpíters (ISL) |
16h30 | IFK Uddevalla (SWE) | 2 - 1 | FC Leo (ARM) |
30 Augustus 2018 | |||
16h15 | Doukas SAC (GRE) | 7 - 5 | Belfast United (NIR) |
19h00 | VfL 05 Hohenstein-Ernstthal (GER) | 4 - 2 | FK Tirana (ALB) |
31 Augustus 2018 | |||
16h15 | Doukas SAC (GRE) | 1 - 1 | FK Tirana (ALB) |
19h00 | VfL 05 Hohenstein-Ernstthal (GER) | 12 - 0 | Belfast United (NIR) |
2 September 2018 | |||
11h30 | FK Tirana (ALB) | 5 - 4 | Belfast United (NIR) |
14h15 | VfL 05 Hohenstein-Ernstthal (GER) | 3 - 3 | Doukas SAC (GRE) |
29 Augustus 2018 | |||
17h30 | Valletta FC Futsal (MLT) | 4 - 2 | Tallinna FC Cosmos (EST) |
20h00 | KMF Veles (MAC) | 10 - 3 | FutSamba Naas (IRL) |
30 Augustus 2018 | |||
17h30 | Valletta FC Futsal (MLT) | 5 - 0 | FutSamba Naas (IRL) |
20h00 | KMF Veles (MAC) | 4 - 0 | Tallinna FC Cosmos (EST) |
1 September 2018 | |||
17h30 | Tallinna FC Cosmos (EST) | 1 - 1 | FutSamba Naas (IRL) |
20h00 | Valletta FC Futsal (MLT) | 8 - 5 | KMF Veles (MAC) |
28 Augustus 2018 | |||
15h30 | Hovocubo (NED) | 12 - 2 | Murata Futsal (SMR) |
18h00 | FK Vytis (LTU) | 12 - 0 | Reading Escolla (ENG) |
29 Augustus 2018 | |||
15h30 | Hovocubo (NED) | 5 - 2 | Reading Escolla (ENG) |
18h00 | FK Vytis (LTU) | 4 - 1 | Murata Futsal (SMR) |
31 Augustus 2018 | |||
15h30 | Reading Escolla (ENG) | 8 - 1 | Murata Futsal (SMR) |
18h00 | FK Vytis (LTU) | 4 - 3 | Hovocubo (NED) |
30 Augustus 2018 | |||
16h30 | FC Varna City (BUL) | 5 - 3 | Racing Luxembourg (LUX) |
19h00 | BTS Rekord Bielsko-Biala (POL) | 10 - 1 | Cardiff University (WAL) |
31 Augustus 2018 | |||
16h30 | FC Varna City (BUL) | 3 - 3 | Cardiff University (WAL) |
19h00 | BTS Rekord Bielsko-Biala (POL) | 11 - 2 | Racing Luxembourg (LUX) |
2 September 2018 | |||
15h30 | Racing Luxembourg (LUX) | 6 - 3 | Cardiff University (WAL) |
18h00 | BTS Rekord Bielsko-Biala (POL) | 2 - 1 | FC Varna City (BUL) |
30 Augustus 2018 | |||
18h00 | CS Informatica Timisoara (ROU) | 9 - 2 | Osmanlispor (TUR) |
31 Augustus 2018 | |||
18h00 | Lynx FC (GIB) | 5 - 2 | Osmanlispor (TUR) |
1 September 2018 | |||
18h00 | CS Informatica Timisoara (ROU) | 4 - 0 | Lynx FC (GIB) |
28 Augustus 2018 | |||
15h00 | CSC Dinamo Chisinau (MDA) | 5 - 4 | RCD Fidell La Chaux-de-Fonds (SUI) |
29 Augustus 2018 | |||
15h00 | FC TMC Tbilisi (GEO) | 5 - 5 | RCD Fidell La Chaux-de-Fonds (SUI) |
30 Augustus 2018 | |||
15h00 | FC TMC Tbilisi (GEO) | 3 - 1 | CSC Dinamo Chisinau (MDA) |
3 Oktober 2018 | |||
17h30 | FC Barcelona Futsal (ESP) | 4 - 2 | Kremlin-Bicêtre United (FRA) |
20h00 | SL Benfica Lisbon (POR) | 5 - 3 | FSP Halle-Gooik (BEL) |
4 Oktober 2018 | |||
17h30 | SL Benfica Lisbon (POR) | 1 - 1 | FC Barcelona Futsal (ESP) |
20h00 | FSP Halle-Gooik (BEL) | 9 - 4 | Kremlin-Bicêtre United (FRA) |
6 Oktober 2018 | |||
17h30 | SL Benfica Lisbon (POR) | 9 - 1 | Kremlin-Bicêtre United (FRA) |
20h00 | FC Barcelona Futsal (ESP) | 7 - 3 | FSP Halle-Gooik (BEL) |
3 Oktober 2018 | |||
18h00 | Inter Movistar FS Madrid (ESP) | 3 - 0 | MFC Prodexim Kherson (UKR) |
20h30 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) | 6 - 3 | KMF Ekonomac (SRB) |
4 Oktober 2018 | |||
18h00 | Inter Movistar FS Madrid (ESP) | 2 - 1 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) |
20h30 | KMF Ekonomac (SRB) | 3 - 2 | MFC Prodexim Kherson (UKR) |
6 Oktober 2018 | |||
18h00 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) | 1 - 0 | MFC Prodexim Kherson (UKR) |
20h30 | Inter Movistar FS Madrid (ESP) | 4 - 2 | KMF Ekonomac (SRB) |
3 Oktober 2018 | |||
17h30 | MFK Ugra Yugorsk (RUS) | 4 - 1 | MVFC Berettyóújfalu (HUN) |
20h00 | FK Dobovec (SLO) | 3 - 0 | PMFK Sibiryak (RUS) |
4 Oktober 2018 | |||
17h30 | MFK Ugra Yugorsk (RUS) | 9 - 1 | PMFK Sibiryak (RUS) |
20h00 | FK Dobovec (SLO) | 6 - 2 | MVFC Berettyóújfalu (HUN) |
6 Oktober 2018 | |||
17h30 | PMFK Sibiryak (RUS) | 3 - 1 | MVFC Berettyóújfalu (HUN) |
20h00 | MFK Ugra Yugorsk (RUS) | 2 - 0 | FK Dobovec (SLO) |
3 Oktober 2018 | |||
18h00 | Sporting CP Lisbon (POR) | 3 - 2 | MFK LSM Lida (BLR) |
20h30 | AFC Kairat Almaty (KAZ) | 7 - 3 | FC Feniks Drenas (KOS) |
4 Oktober 2018 | |||
18h00 | AFC Kairat Almaty (KAZ) | 2 - 1 | Sporting CP Lisbon (POR) |
20h30 | MFK LSM Lida (BLR) | 3 - 2 | FC Feniks Drenas (KOS) |
6 Oktober 2018 | |||
18h00 | AFC Kairat Almaty (KAZ) | 6 - 0 | MFK LSM Lida (BLR) |
20h30 | Sporting CP Lisbon (POR) | 5 - 0 | FC Feniks Drenas (KOS) |
3 Oktober 2018 | |||
16h00 | Acqua e Sapone (ITA) | 6 - 0 | IFK Uddevalla (SWE) |
18h30 | APOEL Futsal (CYP) | 4 - 0 | Mostar SG Staklorad (BIH) |
4 Oktober 2018 | |||
15h00 | Acqua e Sapone (ITA) | 6 - 2 | Mostar SG Staklorad (BIH) |
18h00 | IFK Uddevalla (SWE) | 5 - 2 | APOEL Futsal (CYP) |
6 Oktober 2018 | |||
15h00 | Mostar SG Staklorad (BIH) | 8 - 4 | IFK Uddevalla (SWE) |
18h00 | Acqua e Sapone (ITA) | 6 - 1 | APOEL Futsal (CYP) |
3 Oktober 2018 | |||
18h00 | MFK Aktobe (KAZ) | 6 - 2 | FC TMC Tbilisi (GEO) |
20h30 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) | 6 - 1 | Kampuksen Dynamo (FIN) |
4 Oktober 2018 | |||
18h00 | MFK Aktobe (KAZ) | 3 - 0 | Kampuksen Dynamo (FIN) |
20h30 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) | 4 - 2 | FC TMC Tbilisi (GEO) |
6 Oktober 2018 | |||
18h00 | FC TMC Tbilisi (GEO) | 5 - 1 | Kampuksen Dynamo (FIN) |
20h30 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) | 4 - 3 | MFK Aktobe (KAZ) |
4 Oktober 2018 | |||
16h00 | VfL 05 Hohenstein-Ernstthal (GER) | 1 - 0 | CS Informatica Timisoara (ROU) |
18h30 | BTS Rekord Bielsko-Biala (POL) | 7 - 0 | Nikars Riga (LAT) |
5 Oktober 2018 | |||
16h00 | BTS Rekord Bielsko-Biala (POL) | 5 - 1 | VfL 05 Hohenstein-Ernstthal (GER) |
18h30 | CS Informatica Timisoara (ROU) | 6 - 2 | Nikars Riga (LAT) |
7 Oktober 2018 | |||
14h00 | CS Informatica Timisoara (ROU) | 1 - 1 | BTS Rekord Bielsko-Biala (POL) |
16h30 | Nikars Riga (LAT) | 4 - 3 | VfL 05 Hohenstein-Ernstthal (GER) |
3 Oktober 2018 | |||
15h30 | FK Vytis (LTU) | 1 - 0 | Araz Naxçivan (AZE) |
18h00 | Mimel Lucenec (SVK) | 4 - 3 | Valletta FC Futsal (MLT) |
4 Oktober 2018 | |||
15h30 | Araz Naxçivan (AZE) | 1 - 1 | Valletta FC Futsal (MLT) |
18h00 | FK Vytis (LTU) | 3 - 2 | Mimel Lucenec (SVK) |
6 Oktober 2018 | |||
15h30 | FK Vytis (LTU) | 5 - 0 | Valletta FC Futsal (MLT) |
18h00 | Mimel Lucenec (SVK) | 5 - 2 | Araz Naxçivan (AZE) |
14 November 2018 | |||
16h00 | Inter Movistar FS Madrid (ESP) | 5 - 1 | FK Dobovec (SLO) |
19h00 | FSP Halle-Gooik (BEL) | 5 - 2 | FK Vytis (LTU) |
15 November 2018 | |||
16h00 | Inter Movistar FS Madrid (ESP) | 4 - 3 | FSP Halle-Gooik (BEL) |
19h00 | FK Dobovec (SLO) | 2 - 1 | FK Vytis (LTU) |
17 November 2018 | |||
16h00 | FK Dobovec (SLO) | 5 - 4 | FSP Halle-Gooik (BEL) |
19h00 | Inter Movistar FS Madrid (ESP) | 4 - 2 | FK Vytis (LTU) |
15 November 2018 | |||
18h30 | MFK Ugra Yugorsk (RUS) | 4 - 3 | BTS Rekord Bielsko-Biala (POL) |
21h00 | FC Barcelona Futsal (ESP) | 6 - 1 | KMF Ekonomac (SRB) |
16 November 2018 | |||
18h30 | MFK Ugra Yugorsk (RUS) | 3 - 2 | KMF Ekonomac (SRB) |
21h15 | FC Barcelona Futsal (ESP) | 3 - 1 | BTS Rekord Bielsko-Biala (POL) |
18 November 2018 | |||
11h00 | KMF Ekonomac (SRB) | 8 - 4 | BTS Rekord Bielsko-Biala (POL) |
13h15 | FC Barcelona Futsal (ESP) | 2 - 0 | MFK Ugra Yugorsk (RUS) |
15 November 2018 | |||
15h00 | SL Benfica Lisbon (POR) | 5 - 0 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) |
20h30 | Sporting CP Lisbon (POR) | 4 - 0 | PMFK Sibiryak (RUS) |
16 November 2018 | |||
15h00 | SL Benfica Lisbon (POR) | 4 - 2 | PMFK Sibiryak (RUS) |
21h30 | Sporting CP Lisbon (POR) | 6 - 0 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) |
18 November 2018 | |||
17h00 | PMFK Sibiryak (RUS) | 3 - 1 | MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO) |
20h00 | Sporting CP Lisbon (POR) | 1 - 1 | SL Benfica Lisbon (POR) |
14 November 2018 | |||
17h30 | AFC Kairat Almaty (KAZ) | 4 - 1 | Acqua e Sapone (ITA) |
20h00 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) | 4 - 0 | MFK LSM Lida (BLR) |
15 November 2018 | |||
17h30 | AFC Kairat Almaty (KAZ) | 8 - 2 | MFK LSM Lida (BLR) |
20h00 | Acqua e Sapone (ITA) | 3 - 0 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) |
17 November 2018 | |||
16h30 | Acqua e Sapone (ITA) | 11 - 3 | MFK LSM Lida (BLR) |
19h00 | AFC Kairat Almaty (KAZ) | 4 - 2 | FK ERA-PACK Chrudim (CZE) |
26 April 2019 | |||
14h45 | Sporting CP Lisbon (POR) | 5 - 3 (1-1, 4-2) | Inter Movistar FS Madrid (ESP) |
17h30 | AFC Kairat Almaty (KAZ) | 5 - 2 (0-0, 5-2) | FC Barcelona Futsal (ESP) |
28 April 2019 | |||
13h30 | FC Barcelona Futsal (ESP) | 3 - 1 (2-1, 1-0) | Inter Movistar FS Madrid (ESP) |
28 April 2019 | |||
16h00 | Sporting CP Lisbon (POR) | 2 - 1 (0-0, 2-1) | AFC Kairat Almaty (KAZ) |
1 | AFC Kairat Almaty | 7 |
2 | FC Barcelona Futsal | 6 |
3 | FK Vytis | 6 |
4 | Inter Movistar FS Madrid | 6 |
5 | Sporting CP Lisbon | 6 |
6 | Acqua e Sapone | 5 |
1 | Doukas SAC | 2 |
2 | SL Benfica Lisbon | 2 |
3 | Araz Naxçivan | 1 |
4 | BTS Rekord Bielsko-Biala | 1 |
5 | CS Informatica Timisoara | 1 |
6 | Cardiff University | 1 |
1 | MFK LSM Lida | 5 |
2 | FSP Halle-Gooik | 4 |
3 | KMF Ekonomac | 4 |
4 | PMFK Sibiryak | 4 |
5 | BTS Rekord Bielsko-Biala | 3 |
6 | Belfast United | 3 |