De site voor alle sporten

Menu
Futsal - UEFA Futsal Champions League - 2019/2020 - Home

Futsal - UEFA Futsal Champions League - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

UEFA Futsal Champions League 2019/2020 - Home

Voorronde - Groep A (Estland - Tallinn - 28/08/2019 - 31/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Toulon Élite Futsal (FRA)732102210+12
2Viimsi FC Rinopal (EST)73210158+7
3Kampuksen Dynamo (FIN)33102411-7
4FK Tirana (ALB)03003517-12
28 Augustus 2019
15h30Kampuksen Dynamo (FIN)Kampuksen Dynamo1 - 0FK TiranaFK Tirana (ALB)
18h30Toulon Élite Futsal (FRA)Toulon Élite Futsal5 - 5Viimsi FC RinopalViimsi FC Rinopal (EST)
29 Augustus 2019
15h30Toulon Élite Futsal (FRA)Toulon Élite Futsal8 - 2Kampuksen DynamoKampuksen Dynamo (FIN)
18h30Viimsi FC Rinopal (EST)Viimsi FC Rinopal7 - 2FK TiranaFK Tirana (ALB)
31 Augustus 2019
15h30Toulon Élite Futsal (FRA)Toulon Élite Futsal9 - 3FK TiranaFK Tirana (ALB)
18h30Viimsi FC Rinopal (EST)Viimsi FC Rinopal3 - 1Kampuksen DynamoKampuksen Dynamo (FIN)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep B (Noord-Macedonië - Skopje - 28/08/2019 - 31/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Shkupi (MAC)93300193+16
2Lokomotiv Daugavpils (LAT)63201147+7
3Cardiff University (WAL)33102511-6
4Encamp (AND)03003522-17
28 Augustus 2019
17h30Lokomotiv Daugavpils (LAT)Lokomotiv Daugavpils7 - 3EncampEncamp (AND)
20h00Shkupi (MAC)Shkupi5 - 0Cardiff UniversityCardiff University (WAL)
29 Augustus 2019
17h30Lokomotiv Daugavpils (LAT)Lokomotiv Daugavpils5 - 1Cardiff UniversityCardiff University (WAL)
20h00Shkupi (MAC)Shkupi11 - 1EncampEncamp (AND)
31 Augustus 2019
17h30Cardiff University (WAL)Cardiff University4 - 1EncampEncamp (AND)
20h00Shkupi (MAC)Shkupi3 - 2Lokomotiv DaugavpilsLokomotiv Daugavpils (LAT)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep C (Griekenland - Athene - 28/08/2019 - 31/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FK Csíkszereda Miercurea Ciuc (ROU)93300196+13
2Minerva (SUI)431111113-2
3Blue Magic FC Dublin (IRL)23021817-9
4AEK Futsal (GRE)130121012-2
28 Augustus 2019
16h30FK Csíkszereda Miercurea Ciuc (ROU)FK Csíkszereda Miercurea Ciuc9 - 0Blue Magic FC DublinBlue Magic FC Dublin (IRL)
19h00Minerva (SUI)Minerva4 - 3AEK FutsalAEK Futsal (GRE)
29 Augustus 2019
16h30FK Csíkszereda Miercurea Ciuc (ROU)FK Csíkszereda Miercurea Ciuc6 - 3MinervaMinerva (SUI)
19h00AEK Futsal (GRE)AEK Futsal4 - 4Blue Magic FC DublinBlue Magic FC Dublin (IRL)
31 Augustus 2019
16h30Minerva (SUI)Minerva4 - 4Blue Magic FC DublinBlue Magic FC Dublin (IRL)
19h00FK Csíkszereda Miercurea Ciuc (ROU)FK Csíkszereda Miercurea Ciuc4 - 3AEK FutsalAEK Futsal (GRE)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep D (Cyprus - Nicosia - 27/08/2019 - 30/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Omonia Nicosia (CYP)73210218+13
2Gazi Üniversitesi (TUR)632011211+1
3SK Pinerola Bratislava (SVK)43111159+6
4Vængir Júpíters (ISL)03003222-20
27 Augustus 2019
15h30SK Pinerola Bratislava (SVK)SK Pinerola Bratislava8 - 0Vængir JúpítersVængir Júpíters (ISL)
18h00Omonia Nicosia (CYP)Omonia Nicosia8 - 2Gazi ÜniversitesiGazi Üniversitesi (TUR)
28 Augustus 2019
15h30Gazi Üniversitesi (TUR)Gazi Üniversitesi4 - 2SK Pinerola BratislavaSK Pinerola Bratislava (SVK)
18h00Omonia Nicosia (CYP)Omonia Nicosia8 - 1Vængir JúpítersVængir Júpíters (ISL)
30 Augustus 2019
15h30Gazi Üniversitesi (TUR)Gazi Üniversitesi6 - 1Vængir JúpítersVængir Júpíters (ISL)
18h00Omonia Nicosia (CYP)Omonia Nicosia5 - 5SK Pinerola BratislavaSK Pinerola Bratislava (SVK)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep E (Oostenrijk - Wiener Neustadt - 28/08/2019 - 31/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1TSV Weilimdorf (GER)93300229+13
21. FC Murexin Allstars (AUT)632012015+5
3Racing Luxembourg (LUX)331021419-5
4Sparta Belfast (NIR)03003922-13
28 Augustus 2019
18h00TSV Weilimdorf (GER)TSV Weilimdorf5 - 1Sparta BelfastSparta Belfast (NIR)
20h301. FC Murexin Allstars (AUT)1. FC Murexin Allstars6 - 3Racing LuxembourgRacing Luxembourg (LUX)
29 Augustus 2019
18h00TSV Weilimdorf (GER)TSV Weilimdorf9 - 3Racing LuxembourgRacing Luxembourg (LUX)
20h301. FC Murexin Allstars (AUT)1. FC Murexin Allstars9 - 4Sparta BelfastSparta Belfast (NIR)
31 Augustus 2019
18h00Racing Luxembourg (LUX)Racing Luxembourg8 - 4Sparta BelfastSparta Belfast (NIR)
20h30TSV Weilimdorf (GER)TSV Weilimdorf8 - 51. FC Murexin Allstars1. FC Murexin Allstars (AUT)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep F (Noorwegen - Tromsø - 28/08/2019 - 31/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Luxol St Andrews (MLT)93300186+12
2CSC Dinamo Chisinau (MDA)43111149+5
3Sjarmtrollan IL (NOR)43111710-3
4Fiorentino (SMR)03003216-14
28 Augustus 2019
17h00Luxol St Andrews (MLT)Luxol St Andrews5 - 0FiorentinoFiorentino (SMR)
19h30CSC Dinamo Chisinau (MDA)CSC Dinamo Chisinau2 - 2Sjarmtrollan ILSjarmtrollan IL (NOR)
29 Augustus 2019
17h00Luxol St Andrews (MLT)Luxol St Andrews5 - 3CSC Dinamo ChisinauCSC Dinamo Chisinau (MDA)
19h30Sjarmtrollan IL (NOR)Sjarmtrollan IL2 - 0FiorentinoFiorentino (SMR)
31 Augustus 2019
11h00CSC Dinamo Chisinau (MDA)CSC Dinamo Chisinau9 - 2FiorentinoFiorentino (SMR)
13h30Luxol St Andrews (MLT)Luxol St Andrews8 - 3Sjarmtrollan ILSjarmtrollan IL (NOR)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep G (Nederland - Zwaag - 27/08/2019 - 30/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Hovocubo (NED)93300203+17
2Helvécia (ENG)632011710+7
3PYF Saltires (SCO)33102818-10
4Lynx (GIB)03003620-14
27 Augustus 2019
17h30Helvécia (ENG)Helvécia7 - 2PYF SaltiresPYF Saltires (SCO)
20h00Hovocubo (NED)Hovocubo6 - 1LynxLynx (GIB)
28 Augustus 2019
17h30Helvécia (ENG)Helvécia9 - 4LynxLynx (GIB)
20h00Hovocubo (NED)Hovocubo10 - 1PYF SaltiresPYF Saltires (SCO)
30 Augustus 2019
17h30PYF Saltires (SCO)PYF Saltires5 - 1LynxLynx (GIB)
20h00Hovocubo (NED)Hovocubo4 - 1HelvéciaHelvécia (ENG)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep H (Bulgarije - Varna - 29/08/2019 - 31/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Georgians Tbilisi (GEO)62200123+9
2Maccabi Nahalat Itzhak (ISR)32101310-7
3FC Varna City (BUL)0200257-2
29 Augustus 2019
18h00Maccabi Nahalat Itzhak (ISR)Maccabi Nahalat Itzhak3 - 2FC Varna CityFC Varna City (BUL)
30 Augustus 2019
18h00Georgians Tbilisi (GEO)Georgians Tbilisi8 - 0Maccabi Nahalat ItzhakMaccabi Nahalat Itzhak (ISR)
31 Augustus 2019
18h00Georgians Tbilisi (GEO)Georgians Tbilisi4 - 3FC Varna CityFC Varna City (BUL)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep I (Montenegro - Podgorica - 28/08/2019 - 30/08/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Leo (ARM)6220073+4
2JB Gentofte (DEN)3210187+1
3Titograd (MNE)02002510-5
28 Augustus 2019
20h30JB Gentofte (DEN)JB Gentofte6 - 4TitogradTitograd (MNE)
29 Augustus 2019
20h30FC Leo (ARM)FC Leo3 - 2JB GentofteJB Gentofte (DEN)
30 Augustus 2019
20h30FC Leo (ARM)FC Leo4 - 1TitogradTitograd (MNE)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep A1 (Slovenië - Rogatec - 09/10/2019 - 12/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sporting CP (POR)93300201+19
2KMN Dobovec (SLO)63201115+6
3Mostar SG Staklorad (BIH)13012313-10
4KMF Ekonomac (SRB)13012217-15
9 Oktober 2019
17h30Sporting CP (POR)Sporting CP5 - 0Mostar SG StakloradMostar SG Staklorad (BIH)
20h00KMN Dobovec (SLO)KMN Dobovec4 - 0KMF EkonomacKMF Ekonomac (SRB)
10 Oktober 2019
17h30Sporting CP (POR)Sporting CP12 - 1KMF EkonomacKMF Ekonomac (SRB)
20h00KMN Dobovec (SLO)KMN Dobovec7 - 2Mostar SG StakloradMostar SG Staklorad (BIH)
12 Oktober 2019
17h30Mostar SG Staklorad (BIH)Mostar SG Staklorad1 - 1KMF EkonomacKMF Ekonomac (SRB)
20h00Sporting CP (POR)Sporting CP3 - 0KMN DobovecKMN Dobovec (SLO)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep A2 (België - Gooik - 09/10/2019 - 12/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Benfica (POR)73210143+11
2Prodexim Kherson (UKR)73210167+9
3FSP Halle-Gooik (BEL)331021014-4
4Araz Naxçivan (AZE)03003420-16
9 Oktober 2019
17h30Benfica (POR)Benfica1 - 1Prodexim KhersonProdexim Kherson (UKR)
20h30FSP Halle-Gooik (BEL)FSP Halle-Gooik5 - 1Araz NaxçivanAraz Naxçivan (AZE)
10 Oktober 2019
17h30Benfica (POR)Benfica7 - 0Araz NaxçivanAraz Naxçivan (AZE)
20h30Prodexim Kherson (UKR)Prodexim Kherson7 - 3FSP Halle-GooikFSP Halle-Gooik (BEL)
12 Oktober 2019
17h30Prodexim Kherson (UKR)Prodexim Kherson8 - 3Araz NaxçivanAraz Naxçivan (AZE)
20h30Benfica (POR)Benfica6 - 2FSP Halle-GooikFSP Halle-Gooik (BEL)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep A3 (Litouwen - Vilnius - 08/10/2019 - 11/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Barcelona Futsal (ESP)93300161+15
2MFK Tyumen (RUS)63201126+6
3MFC Ayat (KAZ)33102919-10
4Vytis (LTU)03003617-11
8 Oktober 2019
15h30FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal1 - 0MFK TyumenMFK Tyumen (RUS)
18h00MFC Ayat (KAZ)MFC Ayat5 - 4VytisVytis (LTU)
9 Oktober 2019
15h30FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal7 - 1MFC AyatMFC Ayat (KAZ)
18h00MFK Tyumen (RUS)MFK Tyumen4 - 2VytisVytis (LTU)
11 Oktober 2019
15h30MFK Tyumen (RUS)MFK Tyumen8 - 3MFC AyatMFC Ayat (KAZ)
18h00FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal8 - 0VytisVytis (LTU)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep A4 (Hongarije - Berettyóújfalu - 08/10/2019 - 11/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1CPRF Moscow (RUS)93300146+8
2ElPozo Murcia (ESP)63201138+5
3AFC Kairat Almaty (KAZ)3310256-1
4MVFC Berettyóújfalu (HUN)03003113-12
8 Oktober 2019
15h45CPRF Moscow (RUS)CPRF Moscow3 - 0AFC Kairat AlmatyAFC Kairat Almaty (KAZ)
18h00ElPozo Murcia (ESP)ElPozo Murcia5 - 0MVFC BerettyóújfaluMVFC Berettyóújfalu (HUN)
9 Oktober 2019
15h45ElPozo Murcia (ESP)ElPozo Murcia3 - 2AFC Kairat AlmatyAFC Kairat Almaty (KAZ)
18h00CPRF Moscow (RUS)CPRF Moscow5 - 1MVFC BerettyóújfaluMVFC Berettyóújfalu (HUN)
11 Oktober 2019
15h45CPRF Moscow (RUS)CPRF Moscow6 - 5ElPozo MurciaElPozo Murcia (ESP)
18h00AFC Kairat Almaty (KAZ)AFC Kairat Almaty3 - 0MVFC BerettyóújfaluMVFC Berettyóújfalu (HUN)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep B5 (Tsjechië - Praag - 10/10/2019 - 13/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1AC Sparta Praha (CZE)93300165+11
2ACS Imperial Wet (ROU)43111710-3
3BTS Rekord Bielsko-Biala (POL)3310257-2
4Luxol St Andrews (MLT)13012410-6
10 Oktober 2019
17h30BTS Rekord Bielsko-Biala (POL)BTS Rekord Bielsko-Biala3 - 1Luxol St AndrewsLuxol St Andrews (MLT)
20h00AC Sparta Praha (CZE)AC Sparta Praha7 - 3ACS Imperial WetACS Imperial Wet (ROU)
11 Oktober 2019
17h30ACS Imperial Wet (ROU)ACS Imperial Wet2 - 1BTS Rekord Bielsko-BialaBTS Rekord Bielsko-Biala (POL)
20h00AC Sparta Praha (CZE)AC Sparta Praha5 - 1Luxol St AndrewsLuxol St Andrews (MLT)
13 Oktober 2019
17h30ACS Imperial Wet (ROU)ACS Imperial Wet2 - 2Luxol St AndrewsLuxol St Andrews (MLT)
20h00AC Sparta Praha (CZE)AC Sparta Praha4 - 1BTS Rekord Bielsko-BialaBTS Rekord Bielsko-Biala (POL)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep B6 (Kroatië - Makarska - 08/10/2019 - 11/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO)93300137+6
2FC Leo (ARM)632011611+5
3Shkupi (MAC)331021115-4
4Omonia Nicosia (CYP)030031118-7
8 Oktober 2019
18h00FC Leo (ARM)FC Leo7 - 2ShkupiShkupi (MAC)
20h30MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO)MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska5 - 2Omonia NicosiaOmonia Nicosia (CYP)
9 Oktober 2019
18h00Shkupi (MAC)Shkupi7 - 4Omonia NicosiaOmonia Nicosia (CYP)
20h30MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO)MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska4 - 3FC LeoFC Leo (ARM)
11 Oktober 2019
18h00FC Leo (ARM)FC Leo6 - 5Omonia NicosiaOmonia Nicosia (CYP)
20h30MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO)MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska4 - 2ShkupiShkupi (MAC)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep B7 (Wit-Rusland - Minsk - 09/10/2019 - 12/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Stalitsa Minsk (BLR)73210133+10
2Toulon Élite Futsal (FRA)43111119+2
3Liburni Gjakovë (KOS)33030990
4Hovocubo (NED)13012517-12
9 Oktober 2019
16h00Liburni Gjakovë (KOS)Liburni Gjakovë5 - 5Toulon Élite FutsalToulon Élite Futsal (FRA)
18h30Stalitsa Minsk (BLR)Stalitsa Minsk9 - 1HovocuboHovocubo (NED)
10 Oktober 2019
16h00Liburni Gjakovë (KOS)Liburni Gjakovë3 - 3HovocuboHovocubo (NED)
18h30Stalitsa Minsk (BLR)Stalitsa Minsk3 - 1Toulon Élite FutsalToulon Élite Futsal (FRA)
12 Oktober 2019
11h00Toulon Élite Futsal (FRA)Toulon Élite Futsal5 - 1HovocuboHovocubo (NED)
13h30Stalitsa Minsk (BLR)Stalitsa Minsk1 - 1Liburni GjakovëLiburni Gjakovë (KOS)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep B8 (Zweden - Uddevalla - 09/10/2019 - 12/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Pesaro (ITA)93300135+8
2Georgians Tbilisi (GEO)63201119+2
3TSV Weilimdorf (GER)33102911-2
4IFK Uddevalla (SWE)03003311-8
9 Oktober 2019
17h00Pesaro (ITA)Pesaro5 - 3TSV WeilimdorfTSV Weilimdorf (GER)
19h30Georgians Tbilisi (GEO)Georgians Tbilisi4 - 2IFK UddevallaIFK Uddevalla (SWE)
10 Oktober 2019
17h00Pesaro (ITA)Pesaro5 - 1Georgians TbilisiGeorgians Tbilisi (GEO)
19h30TSV Weilimdorf (GER)TSV Weilimdorf4 - 0IFK UddevallaIFK Uddevalla (SWE)
12 Oktober 2019
14h00Georgians Tbilisi (GEO)Georgians Tbilisi6 - 2TSV WeilimdorfTSV Weilimdorf (GER)
16h30Pesaro (ITA)Pesaro3 - 1IFK UddevallaIFK Uddevalla (SWE)

Detail van de uitslagen


Elite Round - Groep A (Rusland - Moscow - 19/11/2019 - 22/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1CPRF Moscow (RUS)93300145+9
2KMN Dobovec (SLO)63201117+4
3FSP Halle-Gooik (BEL)33102108+2
4Mostar SG Staklorad (BIH)03003621-15
19 November 2019
14h45KMN Dobovec (SLO)KMN Dobovec3 - 1FSP Halle-GooikFSP Halle-Gooik (BEL)
17h30CPRF Moscow (RUS)CPRF Moscow7 - 2Mostar SG StakloradMostar SG Staklorad (BIH)
20 November 2019
14h45KMN Dobovec (SLO)KMN Dobovec6 - 1Mostar SG StakloradMostar SG Staklorad (BIH)
17h45CPRF Moscow (RUS)CPRF Moscow2 - 1FSP Halle-GooikFSP Halle-Gooik (BEL)
22 November 2019
14h45FSP Halle-Gooik (BEL)FSP Halle-Gooik8 - 3Mostar SG StakloradMostar SG Staklorad (BIH)
17h45CPRF Moscow (RUS)CPRF Moscow5 - 2KMN DobovecKMN Dobovec (SLO)

Detail van de uitslagen


Elite Round - Groep B (Rusland - Tyumen - 21/11/2019 - 24/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1MFK Tyumen (RUS)7321094+5
2Sporting CP (POR)63201105+5
3MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO)4311169-3
4MFC Ayat (KAZ)03003411-7
21 November 2019
12h00Sporting CP (POR)Sporting CP4 - 0MNK Novo Vrijeme Apfel MakarskaMNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO)
15h00MFK Tyumen (RUS)MFK Tyumen3 - 0MFC AyatMFC Ayat (KAZ)
22 November 2019
12h00Sporting CP (POR)Sporting CP5 - 2MFC AyatMFC Ayat (KAZ)
15h00MFK Tyumen (RUS)MFK Tyumen3 - 3MNK Novo Vrijeme Apfel MakarskaMNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO)
24 November 2019
11h00MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska (CRO)MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska3 - 2MFC AyatMFC Ayat (KAZ)
14h00MFK Tyumen (RUS)MFK Tyumen3 - 1Sporting CPSporting CP (POR)

Detail van de uitslagen


Elite Round - Groep C (Ijsland - Akureyri - 21/11/2019 - 24/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1ElPozo Murcia (ESP)73210116+5
2Pesaro (ITA)43111119+2
3AFC Kairat Almaty (KAZ)33102912-3
4Benfica (POR)33102812-4
21 November 2019
11h30Pesaro (ITA)Pesaro5 - 1BenficaBenfica (POR)
14h00ElPozo Murcia (ESP)ElPozo Murcia4 - 1AFC Kairat AlmatyAFC Kairat Almaty (KAZ)
22 November 2019
11h30ElPozo Murcia (ESP)ElPozo Murcia4 - 2BenficaBenfica (POR)
14h00AFC Kairat Almaty (KAZ)AFC Kairat Almaty5 - 3PesaroPesaro (ITA)
24 November 2019
10h30Pesaro (ITA)Pesaro3 - 3ElPozo MurciaElPozo Murcia (ESP)
13h00Benfica (POR)Benfica5 - 3AFC Kairat AlmatyAFC Kairat Almaty (KAZ)

Detail van de uitslagen


Elite Round - Groep D (Wit-Rusland - Minsk - 20/11/2019 - 23/11/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Barcelona Futsal (ESP)93300124+8
2Prodexim Kherson (UKR)6320197+2
3AC Sparta Praha (CZE)3310279-2
4Stalitsa Minsk (BLR)03003412-8
20 November 2019
15h00FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal2 - 1AC Sparta PrahaAC Sparta Praha (CZE)
17h30Prodexim Kherson (UKR)Prodexim Kherson2 - 1Stalitsa MinskStalitsa Minsk (BLR)
21 November 2019
15h00FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal4 - 2Prodexim KhersonProdexim Kherson (UKR)
17h30AC Sparta Praha (CZE)AC Sparta Praha4 - 2Stalitsa MinskStalitsa Minsk (BLR)
23 November 2019
10h00Prodexim Kherson (UKR)Prodexim Kherson5 - 2AC Sparta PrahaAC Sparta Praha (CZE)
12h30FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal6 - 1Stalitsa MinskStalitsa Minsk (BLR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Wit-Rusland - Minsk - 24/04/2020 - 26/04/2020)


Halve Finale
24 April 2020
17h00FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona FutsalUitgesteldCPRF MoscowCPRF Moscow (RUS)
20h00MFK Tyumen (RUS)MFK TyumenUitgesteldElPozo MurciaElPozo Murcia (ESP)

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden