De site voor alle sporten

Menu

Schoonspringen : Erelijst van de grote wedstrijden

Je kan de resultaten van elke competitie raadplegen door te klikken op het jaartal. Je hebt toegang tot de gedetailleerde medailleverdeling door te klikken op de hoofding van de competitie. Je kan de medailles van elk evenement op de site ook consulteren door de keuze van een evenement in het menu aan de linkerkant en dan de tab 'Presentatie' te gebruiken.

Olympische Spelen - 3m - plank Heren

2016  Yuan Cao
2012  Ilya Zakharov
2008  Chong He
2004  Bo Peng
2000  Xiong Ni
1996  Xiong Ni
1992  Mark Lenzi
1988  Greg Louganis
1984  Greg Louganis
1980  Aleksandr Portnov
1976  Phil Boggs
1972  Vladimir Vasin
1968  Bernie Wrightson
1964  Ken Sitzberger
1960  Gary Tobian
1956  Bob Clotworthy
1952  Skippy Browning
1948  Bruce Harlan
1936  Dick Degener
1932  Mickey Galitzen
1928  Pete Desjardins
1924  Albert White
1920  Louis Kuehn
1912  Paul Günther
1908  Albert Zürner

Olympische Spelen - 3m - plank Dames

2016  Tingmao Shi
2012  Minxia Wu
2008  Jingjing Guo
2004  Jingjing Guo
2000  Fu Mingxia
1996  Fu Mingxia
1992  Gao Min
1988  Gao Min
1984  Sylvie Bernier
1980  Irina Kalinina
1976  Jennifer Chandler
1972  Micki King
1968  Sue Gossick
1964  Ingrid Gulbin-Engel-Krämer
1960  Ingrid Gulbin-Engel-Krämer
1956  Pat Mccormick
1952  Pat Mccormick
1948  Vicki Draves
1936  Marjorie Gestring
1932  Georgia Coleman
1928  Helen Meany
1924  Elizabeth Becker
1920  Aileen Riggin

Wereldkampioenschappen - 3m - plank Heren

2019  Siyi Xie
2017  Siyi Xie
2015  Chao He
2013  Chong He
2011  Chong He
2009  Chong He
2007  Kai Qin
2005  Alexandre Despatie
2003  Alexander Dobroskok
2001  Dmitri Sautin
1998  Dmitri Sautin
1994  Yu Zhuocheng
1991  Kent Ferguson
1986  Greg Louganis
1982  Greg Louganis
1978  Phil Boggs
1975  Phil Boggs
1973  Phil Boggs

Wereldkampioenschappen - 3m - plank Dames

2019  Tingmao Shi
2017  Tingmao Shi
2015  Tingmao Shi
2013  Zi He
2011  Minxia Wu
2009  Jingjing Guo
2007  Jingjing Guo
2005  Jingjing Guo
2003  Jingjing Guo
2001  Jingjing Guo
1998  Yulia Pakhalina
1994  Shuping Tan
1991  Gao Min
1986  Gao Min
1982  Megan Neyer
1978  Irina Kalinina
1975  Irina Kalinina
1973  Christa Köhler

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden