De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kadetten Schaffhausen | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 187 | 139 | +48 | 2 | 37.4 | 27.8 | 9.6 |
| 2 | HC Kriens-Luzern | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 175 | 147 | +28 | 2 | 35 | 29.4 | 5.6 |
| 3 | Pfadi Winterthur | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 153 | 138 | +15 | 1.6 | 30.6 | 27.6 | 3 |
| 4 | BSV Bern Muri | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 144 | 136 | +8 | 0.8 | 28.8 | 27.2 | 1.6 |
| 5 | TSV St-Otmar St-Gallen | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 144 | 149 | -5 | 0.8 | 28.8 | 29.8 | -1 |
| 6 | GC Amicitia Zürich | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 146 | 152 | -6 | 0.8 | 29.2 | 30.4 | -1.2 |
| 7 | Wacker Thun | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 144 | 155 | -11 | 0.8 | 28.8 | 31 | -2.2 |
| 8 | RTV 1879 Basel | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 153 | 174 | -21 | 0.8 | 30.6 | 34.8 | -4.2 |
| 9 | Stafa | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 143 | 178 | -35 | 0.4 | 28.6 | 35.6 | -7 |
| 10 | HSC Suhr Aarau | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 130 | 151 | -21 | 0 | 26 | 30.2 | -4.2 |
RTV 1879 Basel (9) - Wacker Thun (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 9 |
| Wedstrijden | 5 | 10 |
| Gewonnen | 3 (60 %) | 3 (30 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 7 (70 %) |
| Doelpunten voor | 143 | 285 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.6 | 28.5 |
| Doelpunten tegen | 147 | 329 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29.4 | 32.9 |
| Serie voor de competitie | PGGPG | GPGGPPPG |
| Serie (*) | GNPPGGPG | GPGGPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 6 |
| Wedstrijden | 4 | 10 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 4 (40 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (10 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 5 (50 %) |
| Doelpunten voor | 122 | 308 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.5 | 30.8 |
| Doelpunten tegen | 134 | 312 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33.5 | 31.2 |
| Serie voor de competitie | PPPGP | GPNGGPPP |
| Serie (*) | PPPPPPGP | GPNGGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 28/10/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 27-25 | BSV Bern Muri (5) | |
| 21/10/2026 | GC Amicitia Z. (7) | 38-29 | RTV 1879 Base. (9) | |
| 17/10/2026 | Kadetten Scha. (2) | 42-26 | RTV 1879 Base. (9) | |
| 03/10/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 32-38 | HC Kriens-Luz. (1) | |
| 26/09/2026 | Stafa (10) | 31-39 | RTV 1879 Base. (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 23/09/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 32-27 | TSV St-Otmar . (4) | |
| 16/09/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 34-30 | RTV 1879 Base. (9) | |
| 05/09/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 23-22 | HSC Suhr Aara. (8) |
| 25/10/2026 | Wacker Thun (6) | 27-34 | HC Kriens-Luz. (1) | |
| 21/10/2026 | Wacker Thun (6) | 28-32 | Kadetten Scha. (2) | |
| 14/10/2026 | Stafa (10) | 33-30 | Wacker Thun (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/10/2026 | Wacker Thun (6) | 25-23 | TSV St-Otmar . (4) | |
| 26/09/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 33-34 | Wacker Thun (6) | |
| 23/09/2026 | Wacker Thun (6) | 30-30 | BSV Bern Muri (5) | |
| 12/09/2026 | HSC Suhr Aara. (8) | 28-27 | Wacker Thun (6) | |
| 05/09/2026 | Wacker Thun (6) | 38-30 | GC Amicitia Z. (7) |
| 28/10/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 27-25 | BSV Bern Muri (5) |
| 03/10/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 32-38 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 23/09/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 32-27 | TSV St-Otmar . (4) |
| 05/09/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 23-22 | HSC Suhr Aara. (8) |
| 29/08/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 29-35 | GC Amicitia Z. (7) |
| 14/10/2026 | Stafa (10) | 33-30 | Wacker Thun (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/09/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 33-34 | Wacker Thun (6) | |
| 12/09/2026 | HSC Suhr Aara. (8) | 28-27 | Wacker Thun (6) | |
| 02/09/2026 | HC Kriens-Luz. (1) | 31-26 | Wacker Thun (6) | |
| 29/08/2026 | Kadetten Scha. (2) | 42-35 | Wacker Thun (6) |
| 26/08/2026 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Wacker Thun (6) | 38 - 29 | RTV 1879 Basel (9) |
| 11/03/2026 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Wacker Thun (6) | 36 - 38 | RTV 1879 Basel (9) |
| 13/12/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | RTV 1879 Basel (9) | 33 - 26 | Wacker Thun (6) |
| 08/10/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Wacker Thun (6) | 32 - 31 | RTV 1879 Basel (9) |
| 12/02/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | Wacker Thun (6) | 30 - 26 | RTV 1879 Basel (9) |
| 04/12/2024 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | RTV 1879 Basel (9) | 24 - 27 | Wacker Thun (6) |
| 02/10/2024 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Wacker Thun (6) | 22 - 22 | RTV 1879 Basel (9) |
| 25/02/2023 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | RTV 1879 Basel (9) | 20 - 31 | Wacker Thun (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen RTV 1879 Basel (9) en Wacker Thun (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2010/2011, 31 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 25 nederlagen van RTV 1879 Basel (9) en 1 gelijk spel
Kadetten Schaffhausen (2) - HSC Suhr Aarau (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 5 | 11 |
| Gewonnen | 5 (100 %) | 9 (82 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (9 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (9 %) |
| Doelpunten voor | 187 | 373 |
| Gemiddelde doelpunt | 37.4 | 33.91 |
| Doelpunten tegen | 144 | 312 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.8 | 28.36 |
| Serie voor de competitie | GGGGGG | NPGGGGGG |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GGGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 8 |
| Wedstrijden | 6 | 11 |
| Gewonnen | 1 (17 %) | 3 (27 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 5 (83 %) | 8 (73 %) |
| Doelpunten voor | 158 | 287 |
| Gemiddelde doelpunt | 26.33 | 26.09 |
| Doelpunten tegen | 169 | 314 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.17 | 28.55 |
| Serie voor de competitie | PPGPPP | PGGPPPPP |
| Serie (*) | PPPPGPPP | PGGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.67
| 24/10/2026 | Kadetten Scha. (2) | 37-26 | GC Amicitia Z. (7) |
| 21/10/2026 | Wacker Thun (6) | 28-32 | Kadetten Scha. (2) |
| 17/10/2026 | Kadetten Scha. (2) | 42-26 | RTV 1879 Base. (9) |
| 13/10/2026 | Chambéry Sav. | 28-35 | Kadetten Scha. (2) |
| 06/10/2026 | Kadetten Scha. (2) | 42-30 | RK Izvidac Lj. |
| 03/10/2026 | Kadetten Scha. (2) | 45-34 | Stafa (10) |
| 30/09/2026 | Kadetten Scha. (2) | 39-32 | CSM Bucuresti |
| 26/09/2026 | TSV St-Otmar . (4) | 25-31 | Kadetten Scha. (2) |
| 24/10/2026 | TSV St-Otmar . (4) | 33-31 | HSC Suhr Aara. (8) | |
| 21/10/2026 | HSC Suhr Aara. (8) | 26-32 | Pfadi Wintert. (3) | |
| 17/10/2026 | HC Kriens-Luz. (1) | 32-24 | HSC Suhr Aara. (8) | |
| 03/10/2026 | BSV Bern Muri (5) | 27-26 | HSC Suhr Aara. (8) | |
| 27/09/2026 | HSC Suhr Aara. (8) | 23-27 | GC Amicitia Z. (7) | |
| 23/09/2026 | Stafa (10) | 21-31 | HSC Suhr Aara. (8) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 12/09/2026 | HSC Suhr Aara. (8) | 28-27 | Wacker Thun (6) | |
| 05/09/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 23-22 | HSC Suhr Aara. (8) |
| 24/10/2026 | Kadetten Scha. (2) | 37-26 | GC Amicitia Z. (7) |
| 17/10/2026 | Kadetten Scha. (2) | 42-26 | RTV 1879 Base. (9) |
| 06/10/2026 | Kadetten Scha. (2) | 42-30 | RK Izvidac Lj. |
| 03/10/2026 | Kadetten Scha. (2) | 45-34 | Stafa (10) |
| 30/09/2026 | Kadetten Scha. (2) | 39-32 | CSM Bucuresti |
| 24/10/2026 | TSV St-Otmar . (4) | 33-31 | HSC Suhr Aara. (8) | |
| 17/10/2026 | HC Kriens-Luz. (1) | 32-24 | HSC Suhr Aara. (8) | |
| 03/10/2026 | BSV Bern Muri (5) | 27-26 | HSC Suhr Aara. (8) | |
| 23/09/2026 | Stafa (10) | 21-31 | HSC Suhr Aara. (8) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 05/09/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 23-22 | HSC Suhr Aara. (8) |
| 26/08/2026 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | HSC Suhr Aarau (8) | 20 - 28 | Kadetten Schaffhausen (2) |
| 17/12/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | HSC Suhr Aarau (8) | 24 - 30 | Kadetten Schaffhausen (2) |
| 10/09/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | Kadetten Schaffhausen (2) | 30 - 26 | HSC Suhr Aarau (8) |
| 26/04/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Play Offs - Halve Finale | Kadetten Schaffhausen (2) | 32 - 22 | HSC Suhr Aarau (8) |
| 23/04/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Play Offs - Halve Finale | HSC Suhr Aarau (8) | 26 - 27 | Kadetten Schaffhausen (2) |
| 21/04/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Play Offs - Halve Finale | Kadetten Schaffhausen (2) | 34 - 32 | HSC Suhr Aarau (8) |
| 29/03/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Kadetten Schaffhausen (2) | 33 - 26 | HSC Suhr Aarau (8) |
| 15/12/2024 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | HSC Suhr Aarau (8) | 29 - 31 | Kadetten Schaffhausen (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Kadetten Schaffhausen (2) en HSC Suhr Aarau (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2010/2011, 49 gespeelde wedstrijden : 40 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van Kadetten Schaffhausen (2) 4 gelijke spelen
Pfadi Winterthur (3) - HC Kriens-Luzern (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 6 | 11 |
| Gewonnen | 4 (67 %) | 6 (55 %) |
| Gelijkspel | 1 (17 %) | 1 (9 %) |
| Verloren | 1 (16 %) | 4 (36 %) |
| Doelpunten voor | 195 | 341 |
| Gemiddelde doelpunt | 32.5 | 31 |
| Doelpunten tegen | 163 | 312 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.17 | 28.36 |
| Serie voor de competitie | GGNGPG | NGPPGGGG |
| Serie (*) | GGGNGPGG | PPGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 5 | 11 |
| Gewonnen | 5 (100 %) | 11 (100 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 191 | 397 |
| Gemiddelde doelpunt | 38.2 | 36.09 |
| Doelpunten tegen | 153 | 328 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.6 | 29.82 |
| Serie voor de competitie | GGGGG | GGGGGGGG |
| Serie (*) | GGPGGGGP | GGGGGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 11
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| 28/10/2026 | Stafa (10) | 26-29 | Pfadi Wintert. (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 25/10/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 39-32 | IFK Handball . | |
| 21/10/2026 | HSC Suhr Aara. (8) | 26-32 | Pfadi Wintert. (3) | |
| 17/10/2026 | IFK Handball . | 32-42 | Pfadi Wintert. (3) | |
| 14/10/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 27-25 | BSV Bern Muri (5) | |
| 03/10/2026 | GC Amicitia Z. (7) | 27-32 | Pfadi Wintert. (3) | |
| 26/09/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 33-34 | Wacker Thun (6) | |
| 23/09/2026 | Kadetten Scha. (2) | 35-28 | Pfadi Wintert. (3) |
| 28/10/2026 | SC Magdeburg | 36-29 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 25/10/2026 | Wacker Thun (6) | 27-34 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 21/10/2026 | HC Kriens-Luz. (1) | 30-32 | Industria Kie. |
| 17/10/2026 | HC Kriens-Luz. (1) | 32-24 | HSC Suhr Aara. (8) |
| 14/10/2026 | Kolstad Handb. | 28-36 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 10/10/2026 | HC Kriens-Luz. (1) | 34-32 | TSV St-Otmar . (4) |
| 07/10/2026 | HC Kriens-Luz. (1) | 34-32 | Kolstad Handb. |
| 03/10/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 32-38 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 25/10/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 39-32 | IFK Handball . |
| 14/10/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 27-25 | BSV Bern Muri (5) |
| 26/09/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 33-34 | Wacker Thun (6) |
| 16/09/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 34-30 | RTV 1879 Base. (9) |
| 12/09/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 29-29 | Kadetten Scha. (2) |
| 28/10/2026 | SC Magdeburg | 36-29 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 25/10/2026 | Wacker Thun (6) | 27-34 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 14/10/2026 | Kolstad Handb. | 28-36 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 03/10/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 32-38 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 23/09/2026 | GC Amicitia Z. (7) | 35-43 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 26/08/2026 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | HC Kriens-Luzern (1) | 34 - 29 | Pfadi Winterthur (3) |
| 04/03/2026 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | HC Kriens-Luzern (1) | 32 - 29 | Pfadi Winterthur (3) |
| 14/02/2026 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | HC Kriens-Luzern (1) | 36 - 29 | Pfadi Winterthur (3) |
| 14/12/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Pfadi Winterthur (3) | 31 - 31 | HC Kriens-Luzern (1) |
| 27/03/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | HC Kriens-Luzern (1) | 38 - 31 | Pfadi Winterthur (3) |
| 14/11/2024 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Pfadi Winterthur (3) | 35 - 41 | HC Kriens-Luzern (1) |
| 26/09/2024 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | HC Kriens-Luzern (1) | 35 - 31 | Pfadi Winterthur (3) |
| 23/03/2024 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 27 | HC Kriens-Luzern (1) | 26 - 29 | Pfadi Winterthur (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Pfadi Winterthur (3) en HC Kriens-Luzern (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2010/2011, 64 gespeelde wedstrijden : 37 zeges Doelpunten voor 20 nederlagen van Pfadi Winterthur (3) 7 gelijke spelen
Stafa (10) - TSV St-Otmar St-Gallen (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 6 (100 %) |
| Doelpunten voor | 75 | 153 |
| Gemiddelde doelpunt | 25 | 25.5 |
| Doelpunten tegen | 107 | 216 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 35.67 | 36 |
| Serie voor de competitie | PPPPGP | PPPPPGPP |
| Serie (*) | PPPPGP | PPPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 4 |
| Wedstrijden | 5 | 11 |
| Gewonnen | 1 (20 %) | 5 (45 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (80 %) | 6 (55 %) |
| Doelpunten voor | 147 | 320 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.4 | 29.09 |
| Doelpunten tegen | 153 | 326 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.6 | 29.64 |
| Serie voor de competitie | GPPPP | GGPPPPGG |
| Serie (*) | GPPGPPPP | GGPPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| 28/10/2026 | Stafa (10) | 26-29 | Pfadi Wintert. (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 21/10/2026 | BSV Bern Muri (5) | 35-19 | Stafa (10) | |
| 14/10/2026 | Stafa (10) | 33-30 | Wacker Thun (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/10/2026 | Kadetten Scha. (2) | 45-34 | Stafa (10) | |
| 26/09/2026 | Stafa (10) | 31-39 | RTV 1879 Base. (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 23/09/2026 | Stafa (10) | 21-31 | HSC Suhr Aara. (8) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 16/09/2026 | TSV St-Otmar . (4) | 31-24 | Stafa (10) | |
| 05/09/2026 | Stafa (10) | 33-42 | HC Kriens-Luz. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/10/2026 | TSV St-Otmar . (4) | 33-31 | HSC Suhr Aara. (8) |
| 18/10/2026 | TSV St-Otmar . (4) | 31-28 | GC Amicitia Z. (7) |
| 10/10/2026 | HC Kriens-Luz. (1) | 34-32 | TSV St-Otmar . (4) |
| 03/10/2026 | Wacker Thun (6) | 25-23 | TSV St-Otmar . (4) |
| 26/09/2026 | TSV St-Otmar . (4) | 25-31 | Kadetten Scha. (2) |
| 23/09/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 32-27 | TSV St-Otmar . (4) |
| 16/09/2026 | TSV St-Otmar . (4) | 31-24 | Stafa (10) |
| 06/09/2026 | TSV St-Otmar . (4) | 27-25 | Pfadi Wintert. (3) |
| 28/10/2026 | Stafa (10) | 26-29 | Pfadi Wintert. (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 14/10/2026 | Stafa (10) | 33-30 | Wacker Thun (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/09/2026 | Stafa (10) | 31-39 | RTV 1879 Base. (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 23/09/2026 | Stafa (10) | 21-31 | HSC Suhr Aara. (8) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 05/09/2026 | Stafa (10) | 33-42 | HC Kriens-Luz. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/10/2026 | HC Kriens-Luz. (1) | 34-32 | TSV St-Otmar . (4) |
| 03/10/2026 | Wacker Thun (6) | 25-23 | TSV St-Otmar . (4) |
| 23/09/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 32-27 | TSV St-Otmar . (4) |
| 02/09/2026 | HSC Suhr Aara. (8) | 32-31 | TSV St-Otmar . (4) |
| 26/08/2026 | BSV Bern Muri (5) | 30-34 | TSV St-Otmar . (4) |
| 16/09/2026 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | TSV St-Otmar St-Gallen (4) | 31 - 24 | Stafa (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Stafa (10) en TSV St-Otmar St-Gallen (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2026/2027, 1 gespeelde wedstrijd : 0 zege Doelpunten voor 1 nederlaag van Stafa (10)
GC Amicitia Zürich (7) - BSV Bern Muri (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 7 |
| Wedstrijden | 5 | 11 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 4 (36 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 7 (64 %) |
| Doelpunten voor | 167 | 339 |
| Gemiddelde doelpunt | 33.4 | 30.82 |
| Doelpunten tegen | 171 | 363 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 34.2 | 33 |
| Serie voor de competitie | GPPPG | PPPGPPGP |
| Serie (*) | PGPGPPPG | PPPGPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 5 |
| Wedstrijden | 6 | 10 |
| Gewonnen | 1 (17 %) | 4 (40 %) |
| Gelijkspel | 1 (17 %) | 1 (10 %) |
| Verloren | 4 (66 %) | 5 (50 %) |
| Doelpunten voor | 175 | 296 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.17 | 29.6 |
| Doelpunten tegen | 173 | 287 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.83 | 28.7 |
| Serie voor de competitie | GPNPPP | PGNPGPGP |
| Serie (*) | GPGNPPGP | NPGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 24/10/2026 | Kadetten Scha. (2) | 37-26 | GC Amicitia Z. (7) |
| 21/10/2026 | GC Amicitia Z. (7) | 38-29 | RTV 1879 Base. (9) |
| 18/10/2026 | TSV St-Otmar . (4) | 31-28 | GC Amicitia Z. (7) |
| 03/10/2026 | GC Amicitia Z. (7) | 27-32 | Pfadi Wintert. (3) |
| 27/09/2026 | HSC Suhr Aara. (8) | 23-27 | GC Amicitia Z. (7) |
| 23/09/2026 | GC Amicitia Z. (7) | 35-43 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 16/09/2026 | BSV Bern Muri (5) | 34-26 | GC Amicitia Z. (7) |
| 05/09/2026 | Wacker Thun (6) | 38-30 | GC Amicitia Z. (7) |
| 28/10/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 27-25 | BSV Bern Muri (5) |
| 24/10/2026 | Cassano Magna. | 25-30 | BSV Bern Muri (5) |
| 21/10/2026 | BSV Bern Muri (5) | 35-19 | Stafa (10) |
| 18/10/2026 | BSV Bern Muri (5) | 31-20 | Cassano Magna. |
| 14/10/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 27-25 | BSV Bern Muri (5) |
| 03/10/2026 | BSV Bern Muri (5) | 27-26 | HSC Suhr Aara. (8) |
| 26/09/2026 | HC Kriens-Luz. (1) | 37-32 | BSV Bern Muri (5) |
| 23/09/2026 | Wacker Thun (6) | 30-30 | BSV Bern Muri (5) |
| 21/10/2026 | GC Amicitia Z. (7) | 38-29 | RTV 1879 Base. (9) |
| 03/10/2026 | GC Amicitia Z. (7) | 27-32 | Pfadi Wintert. (3) |
| 23/09/2026 | GC Amicitia Z. (7) | 35-43 | HC Kriens-Luz. (1) |
| 02/09/2026 | GC Amicitia Z. (7) | 28-34 | Kadetten Scha. (2) |
| 26/08/2026 | GC Amicitia Z. (7) | 39-33 | Stafa (10) |
| 28/10/2026 | RTV 1879 Base. (9) | 27-25 | BSV Bern Muri (5) |
| 24/10/2026 | Cassano Magna. | 25-30 | BSV Bern Muri (5) |
| 14/10/2026 | Pfadi Wintert. (3) | 27-25 | BSV Bern Muri (5) |
| 26/09/2026 | HC Kriens-Luz. (1) | 37-32 | BSV Bern Muri (5) |
| 23/09/2026 | Wacker Thun (6) | 30-30 | BSV Bern Muri (5) |
| 16/09/2026 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | BSV Bern Muri (5) | 34 - 26 | GC Amicitia Zürich (7) |
| 07/02/2026 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | GC Amicitia Zürich (7) | 27 - 27 | BSV Bern Muri (5) |
| 05/11/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | BSV Bern Muri (5) | 28 - 25 | GC Amicitia Zürich (7) |
| 03/09/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | GC Amicitia Zürich (7) | 24 - 28 | BSV Bern Muri (5) |
| 08/03/2025 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | GC Amicitia Zürich (7) | 33 - 30 | BSV Bern Muri (5) |
| 12/12/2024 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | BSV Bern Muri (5) | 33 - 26 | GC Amicitia Zürich (7) |
| 15/09/2024 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | GC Amicitia Zürich (7) | 31 - 35 | BSV Bern Muri (5) |
| 03/02/2024 - Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | BSV Bern Muri (5) | 25 - 26 | GC Amicitia Zürich (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen GC Amicitia Zürich (7) en BSV Bern Muri (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2010/2011, 45 gespeelde wedstrijden : 14 zeges Doelpunten voor 27 nederlagen van GC Amicitia Zürich (7) 4 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities