De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BM Beti-Onak | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 135 | 111 | +24 | 1.8 | 27 | 22.2 | 4.8 |
| 2 | BM Malaga Costa del Sol | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 130 | 104 | +26 | 1.6 | 26 | 20.8 | 5.2 |
| 3 | Bera-Bera San-Sebastian | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 145 | 127 | +18 | 1.6 | 29 | 25.4 | 3.6 |
| 4 | CB Sporting La Rioja Logrono | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 120 | 106 | +14 | 1.6 | 24 | 21.2 | 2.8 |
| 5 | BM Elche | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 107 | 101 | +6 | 1.6 | 21.4 | 20.2 | 1.2 |
| 6 | CBM Atletico Guardes | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 114 | 112 | +2 | 1.4 | 22.8 | 22.4 | 0.4 |
| 7 | Elda Prestigio Alicante | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 118 | 125 | -7 | 1.2 | 23.6 | 25 | -1.4 |
| 8 | Rocasa Gran Canaria | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 134 | 128 | +6 | 0.8 | 26.8 | 25.6 | 1.2 |
| 9 | CB Morvedre | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 104 | 108 | -4 | 0.8 | 20.8 | 21.6 | -0.8 |
| 10 | CB Lanzarote Zonzamas | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 121 | 128 | -7 | 0.4 | 24.2 | 25.6 | -1.4 |
| 11 | BM Granollers | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 113 | 131 | -18 | 0.4 | 22.6 | 26.2 | -3.6 |
| 12 | CDB Oviedo BM | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 106 | 124 | -18 | 0.4 | 21.2 | 24.8 | -3.6 |
| 13 | BM Porrino | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 107 | 134 | -27 | 0.4 | 21.4 | 26.8 | -5.4 |
| 14 | BM Pozuelo de Calatrava | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 82 | 106 | -24 | 0 | 20.5 | 26.5 | -6 |
Bera-Bera San-Sebastian (1) - BM Granollers (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 1 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 6 (86 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Doelpunten voor | 94 | 193 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.33 | 27.57 |
| Doelpunten tegen | 67 | 161 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 22.33 | 23 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGGGGP |
| Serie (*) | GGGNPGGG | PGGGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 6
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 70 | 152 |
| Gemiddelde doelpunt | 23.33 | 21.71 |
| Doelpunten tegen | 83 | 174 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.67 | 24.86 |
| Serie voor de competitie | PPP | GPPPGPP |
| Serie (*) | GPGPNPPP | PGPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 31/10/2026 | CBM Atletico . (3) | 28-23 | Bera-Bera San. (1) |
| 14/10/2026 | Bera-Bera San. (1) | 33-26 | BM Porrino (11) |
| 07/10/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 24-26 | Bera-Bera San. (1) |
| 03/10/2026 | Bera-Bera San. (1) | 35-24 | Elda Prestigi. (7) |
| 16/09/2026 | BM Pozuelo de. (14) | 25-28 | Bera-Bera San. (1) |
| 12/09/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 17-22 | Bera-Bera San. (1) |
| 09/09/2026 | Bera-Bera San. (1) | 26-17 | BM Beti-Onak (5) |
| 31/05/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 26-23 | Bera-Bera San. (1) |
| 31/10/2026 | BM Granollers (10) | 19-24 | BM Malaga Cos. (4) |
| 14/10/2026 | BM Beti-Onak (5) | 28-24 | BM Granollers (10) |
| 10/10/2026 | BM Granollers (10) | 31-30 | CB Lanzarote . (12) |
| 03/10/2026 | BM Elche (2) | 27-23 | BM Granollers (10) |
| 16/09/2026 | BM Granollers (10) | 16-22 | CB Morvedre (9) |
| 12/09/2026 | CB Sporting L. (6) | 28-23 | BM Granollers (10) |
| 09/09/2026 | BM Granollers (10) | 16-15 | CDB Oviedo BM (13) |
| 18/04/2026 | BM Granollers (10) | 18-22 | BM Elche (2) |
| 14/10/2026 | Bera-Bera San. (1) | 33-26 | BM Porrino (11) |
| 03/10/2026 | Bera-Bera San. (1) | 35-24 | Elda Prestigi. (7) |
| 09/09/2026 | Bera-Bera San. (1) | 26-17 | BM Beti-Onak (5) |
| 27/05/2026 | Bera-Bera San. (1) | 19-23 | Rocasa Gran C. (8) |
| 23/05/2026 | Bera-Bera San. (1) | 33-33 | BM Porrino (11) |
| 14/10/2026 | BM Beti-Onak (5) | 28-24 | BM Granollers (10) |
| 03/10/2026 | BM Elche (2) | 27-23 | BM Granollers (10) |
| 12/09/2026 | CB Sporting L. (6) | 28-23 | BM Granollers (10) |
| 04/04/2026 | BM Porrino (11) | 27-27 | BM Granollers (10) |
| 21/03/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 26-24 | BM Granollers (10) |
| 21/02/2026 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | BM Granollers (10) | 18 - 29 | Bera-Bera San-Sebastian (1) |
| 25/10/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Bera-Bera San-Sebastian (1) | 27 - 22 | BM Granollers (10) |
| 10/05/2025 - Spanje Division 1 Dames - Play-Offs - Kwartfinales | Bera-Bera San-Sebastian (1) | 33 - 33 | BM Granollers (10) |
| 07/05/2025 - Spanje Division 1 Dames - Play-Offs - Kwartfinales | BM Granollers (10) | 30 - 34 | Bera-Bera San-Sebastian (1) |
| 26/04/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | BM Granollers (10) | 26 - 32 | Bera-Bera San-Sebastian (1) |
| 08/01/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Bera-Bera San-Sebastian (1) | 31 - 29 | BM Granollers (10) |
| 22/12/2023 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | BM Granollers (10) | 26 - 26 | Bera-Bera San-Sebastian (1) |
| 02/09/2023 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Bera-Bera San-Sebastian (1) | 37 - 27 | BM Granollers (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Bera-Bera San-Sebastian (1) en BM Granollers (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2014/2015, 26 gespeelde wedstrijden : 23 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van Bera-Bera San-Sebastian (1) 2 gelijke spelen
BM Beti-Onak (5) - CB Sporting La Rioja Logrono (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 5 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 76 | 174 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.33 | 24.86 |
| Doelpunten tegen | 69 | 161 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 23 | 23 |
| Serie voor de competitie | PGG | PPGGNGG |
| Serie (*) | GGPGGPGG | PPPGGNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 6 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 4 (67 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 32 | 137 |
| Gemiddelde doelpunt | 16 | 22.83 |
| Doelpunten tegen | 46 | 135 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 23 | 22.5 |
| Serie voor de competitie | PP | PGGGPG |
| Serie (*) | GPPGGPPP | PPPGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | CDB Oviedo BM (13) | 21-33 | BM Beti-Onak (5) |
| 14/10/2026 | BM Beti-Onak (5) | 28-24 | BM Granollers (10) |
| 10/10/2026 | CBM Atletico . (3) | 21-21 | BM Beti-Onak (5) |
| 03/10/2026 | BM Beti-Onak (5) | 26-21 | BM Porrino (11) |
| 16/09/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 24-27 | BM Beti-Onak (5) |
| 12/09/2026 | BM Beti-Onak (5) | 22-24 | Elda Prestigi. (7) |
| 09/09/2026 | Bera-Bera San. (1) | 26-17 | BM Beti-Onak (5) |
| 03/05/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 23-20 | BM Beti-Onak (5) |
| 31/10/2026 | CB Sporting L. (6) | 25-20 | CB Lanzarote . (12) |
| 14/10/2026 | BM Elche (2) | 17-15 | CB Sporting L. (6) |
| 10/10/2026 | CB Sporting L. (6) | 24-21 | CB Morvedre (9) |
| 03/10/2026 | CB Sporting L. (6) | 28-25 | BM Pozuelo de. (14) |
| 12/09/2026 | CB Sporting L. (6) | 28-23 | BM Granollers (10) |
| 09/09/2026 | CBM Atletico . (3) | 29-17 | CB Sporting L. (6) |
| 02/05/2026 | Bera-Bera San. (1) | 24-20 | CB Sporting L. (6) |
| 25/04/2026 | CB Sporting L. (6) | 23-25 | Bera-Bera San. (1) |
| 14/10/2026 | BM Beti-Onak (5) | 28-24 | BM Granollers (10) |
| 03/10/2026 | BM Beti-Onak (5) | 26-21 | BM Porrino (11) |
| 12/09/2026 | BM Beti-Onak (5) | 22-24 | Elda Prestigi. (7) |
| 28/04/2026 | BM Beti-Onak (5) | 24-22 | BM Malaga Cos. (4) |
| 01/04/2026 | BM Beti-Onak (5) | 26-18 | Cicar Lanzaro. |
| 14/10/2026 | BM Elche (2) | 17-15 | CB Sporting L. (6) |
| 09/09/2026 | CBM Atletico . (3) | 29-17 | CB Sporting L. (6) |
| 02/05/2026 | Bera-Bera San. (1) | 24-20 | CB Sporting L. (6) |
| 04/04/2026 | BM Aula Valla. | 19-25 | CB Sporting L. (6) |
| 21/03/2026 | BM Beti-Onak (5) | 19-22 | CB Sporting L. (6) |
| 21/03/2026 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | BM Beti-Onak (5) | 19 - 22 | CB Sporting La Rioja Logrono (6) |
| 07/11/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | CB Sporting La Rioja Logrono (6) | 25 - 32 | BM Beti-Onak (5) |
| 26/04/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | CB Sporting La Rioja Logrono (6) | 17 - 16 | BM Beti-Onak (5) |
| 11/01/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | BM Beti-Onak (5) | 20 - 21 | CB Sporting La Rioja Logrono (6) |
| 21/01/2023 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | CB Sporting La Rioja Logrono (6) | 23 - 20 | BM Beti-Onak (5) |
| 03/09/2022 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | BM Beti-Onak (5) | 27 - 24 | CB Sporting La Rioja Logrono (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen BM Beti-Onak (5) en CB Sporting La Rioja Logrono (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 6 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 4 nederlagen van BM Beti-Onak (5)
BM Elche (2) - BM Pozuelo de Calatrava (14)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 2 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 6 (86 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Doelpunten voor | 70 | 164 |
| Gemiddelde doelpunt | 23.33 | 23.43 |
| Doelpunten tegen | 54 | 143 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 18 | 20.43 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGPGGGG |
| Serie (*) | GGNGGGGG | PGGPGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 14 |
| Wedstrijden | 2 | 4 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 4 (100 %) |
| Doelpunten voor | 43 | 82 |
| Gemiddelde doelpunt | 21.5 | 20.5 |
| Doelpunten tegen | 49 | 106 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 24.5 | 26.5 |
| Serie voor de competitie | PP | PPPP |
| Serie (*) | PP | PPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 01/11/2026 | CB Morvedre (9) | 21-23 | BM Elche (2) |
| 14/10/2026 | BM Elche (2) | 17-15 | CB Sporting L. (6) |
| 10/10/2026 | CDB Oviedo BM (13) | 22-24 | BM Elche (2) |
| 03/10/2026 | BM Elche (2) | 27-23 | BM Granollers (10) |
| 16/09/2026 | CBM Atletico . (3) | 20-16 | BM Elche (2) |
| 12/09/2026 | BM Elche (2) | 26-16 | BM Porrino (11) |
| 09/09/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 26-31 | BM Elche (2) |
| 03/05/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 25-19 | BM Elche (2) |
| 03/10/2026 | CB Sporting L. (6) | 28-25 | BM Pozuelo de. (14) |
| 16/09/2026 | BM Pozuelo de. (14) | 25-28 | Bera-Bera San. (1) |
| 13/09/2026 | CDB Oviedo BM (13) | 21-18 | BM Pozuelo de. (14) |
| 09/09/2026 | BM Pozuelo de. (14) | 14-29 | BM Malaga Cos. (4) |
| 14/10/2026 | BM Elche (2) | 17-15 | CB Sporting L. (6) |
| 03/10/2026 | BM Elche (2) | 27-23 | BM Granollers (10) |
| 12/09/2026 | BM Elche (2) | 26-16 | BM Porrino (11) |
| 25/04/2026 | BM Elche (2) | 24-19 | Rocasa Gran C. (8) |
| 04/04/2026 | BM Elche (2) | 25-21 | CB Lanzarote . (12) |
| 03/10/2026 | CB Sporting L. (6) | 28-25 | BM Pozuelo de. (14) |
| 13/09/2026 | CDB Oviedo BM (13) | 21-18 | BM Pozuelo de. (14) |
Elda Prestigio Alicante (7) - CBM Atletico Guardes (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (67 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 67 | 140 |
| Gemiddelde doelpunt | 22.33 | 23.33 |
| Doelpunten tegen | 66 | 144 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 22 | 24 |
| Serie voor de competitie | GGP | GGGPPG |
| Serie (*) | GGGGPGGP | PPGGGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 5 (71 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 1 (15 %) |
| Doelpunten voor | 71 | 169 |
| Gemiddelde doelpunt | 23.67 | 24.14 |
| Doelpunten tegen | 68 | 145 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 22.67 | 20.71 |
| Serie voor de competitie | GGP | GGGGNPG |
| Serie (*) | NGNGGGPP | GGGPPNPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | BM Porrino (11) | 21-25 | Elda Prestigi. (7) |
| 14/10/2026 | Elda Prestigi. (7) | 22-27 | Rocasa Gran C. (8) |
| 03/10/2026 | Bera-Bera San. (1) | 35-24 | Elda Prestigi. (7) |
| 16/09/2026 | Elda Prestigi. (7) | 23-20 | BM Malaga Cos. (4) |
| 12/09/2026 | BM Beti-Onak (5) | 22-24 | Elda Prestigi. (7) |
| 09/09/2026 | Elda Prestigi. (7) | 22-19 | CB Lanzarote . (12) |
| 30/05/2026 | BM Aula Valla. | 30-25 | Elda Prestigi. (7) |
| 23/05/2026 | Elda Prestigi. (7) | 22-23 | CB Lanzarote . (12) |
| 31/10/2026 | CBM Atletico . (3) | 28-23 | Bera-Bera San. (1) |
| 14/10/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 28-19 | CBM Atletico . (3) |
| 10/10/2026 | CBM Atletico . (3) | 21-21 | BM Beti-Onak (5) |
| 04/10/2026 | CBM Atletico . (3) | 26-31 | Boden Handbol. |
| 03/10/2026 | Boden Handbol. | 30-28 | CBM Atletico . (3) |
| 29/09/2026 | CB Lanzarote . (12) | 24-26 | CBM Atletico . (3) |
| 16/09/2026 | CBM Atletico . (3) | 20-16 | BM Elche (2) |
| 12/09/2026 | CB Morvedre (9) | 16-26 | CBM Atletico . (3) |
| 14/10/2026 | Elda Prestigi. (7) | 22-27 | Rocasa Gran C. (8) |
| 16/09/2026 | Elda Prestigi. (7) | 23-20 | BM Malaga Cos. (4) |
| 09/09/2026 | Elda Prestigi. (7) | 22-19 | CB Lanzarote . (12) |
| 23/05/2026 | Elda Prestigi. (7) | 22-23 | CB Lanzarote . (12) |
| 02/05/2026 | Elda Prestigi. (7) | 29-20 | BM Aula Valla. |
| 14/10/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 28-19 | CBM Atletico . (3) |
| 03/10/2026 | Boden Handbol. | 30-28 | CBM Atletico . (3) |
| 29/09/2026 | CB Lanzarote . (12) | 24-26 | CBM Atletico . (3) |
| 12/09/2026 | CB Morvedre (9) | 16-26 | CBM Atletico . (3) |
| 17/05/2026 | MSK Iuventa M. | 20-24 | CBM Atletico . (3) |
| 04/04/2026 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | CBM Atletico Guardes (3) | 26 - 27 | Elda Prestigio Alicante (7) |
| 17/12/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Elda Prestigio Alicante (7) | 19 - 22 | CBM Atletico Guardes (3) |
| 26/04/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | CBM Atletico Guardes (3) | 29 - 20 | Elda Prestigio Alicante (7) |
| 12/01/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Elda Prestigio Alicante (7) | 18 - 26 | CBM Atletico Guardes (3) |
| 17/02/2024 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | CBM Atletico Guardes (3) | 29 - 22 | Elda Prestigio Alicante (7) |
| 21/10/2023 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Elda Prestigio Alicante (7) | 25 - 38 | CBM Atletico Guardes (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Elda Prestigio Alicante (7) en CBM Atletico Guardes (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 6 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 5 nederlagen van Elda Prestigio Alicante (7)
Rocasa Gran Canaria (8) - BM Porrino (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 8 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 74 | 160 |
| Gemiddelde doelpunt | 24.67 | 26.67 |
| Doelpunten tegen | 84 | 159 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28 | 26.5 |
| Serie voor de competitie | PPP | PGPPPG |
| Serie (*) | GGGGPPPG | PGPPPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 11 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 63 | 150 |
| Gemiddelde doelpunt | 21 | 21.43 |
| Doelpunten tegen | 85 | 179 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.33 | 25.57 |
| Serie voor de competitie | PPP | GPGPPPP |
| Serie (*) | GGGGNPPP | NGPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 14/10/2026 | Elda Prestigi. (7) | 22-27 | Rocasa Gran C. (8) |
| 11/10/2026 | LC Bruhl Sank. | 31-25 | Rocasa Gran C. (8) |
| 10/10/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 33-25 | LC Bruhl Sank. |
| 07/10/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 24-26 | Bera-Bera San. (1) |
| 03/10/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 30-27 | Rocasa Gran C. (8) |
| 16/09/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 24-27 | BM Beti-Onak (5) |
| 12/09/2026 | CB Lanzarote . (12) | 23-32 | Rocasa Gran C. (8) |
| 09/09/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 26-31 | BM Elche (2) |
| 31/10/2026 | BM Porrino (11) | 21-25 | Elda Prestigi. (7) |
| 14/10/2026 | Bera-Bera San. (1) | 33-26 | BM Porrino (11) |
| 10/10/2026 | BM Porrino (11) | 16-28 | BM Malaga Cos. (4) |
| 03/10/2026 | BM Beti-Onak (5) | 26-21 | BM Porrino (11) |
| 16/09/2026 | BM Porrino (11) | 23-22 | CB Lanzarote . (12) |
| 12/09/2026 | BM Elche (2) | 26-16 | BM Porrino (11) |
| 09/09/2026 | BM Porrino (11) | 27-19 | CB Morvedre (9) |
| 23/05/2026 | Bera-Bera San. (1) | 33-33 | BM Porrino (11) |
| 10/10/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 33-25 | LC Bruhl Sank. |
| 07/10/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 24-26 | Bera-Bera San. (1) |
| 16/09/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 24-27 | BM Beti-Onak (5) |
| 09/09/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 26-31 | BM Elche (2) |
| 31/05/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 26-23 | Bera-Bera San. (1) |
| 14/10/2026 | Bera-Bera San. (1) | 33-26 | BM Porrino (11) |
| 03/10/2026 | BM Beti-Onak (5) | 26-21 | BM Porrino (11) |
| 12/09/2026 | BM Elche (2) | 26-16 | BM Porrino (11) |
| 23/05/2026 | Bera-Bera San. (1) | 33-33 | BM Porrino (11) |
| 02/05/2026 | CBM Atletico . (3) | 15-20 | BM Porrino (11) |
| 28/02/2026 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | BM Porrino (11) | 18 - 20 | Rocasa Gran Canaria (8) |
| 29/10/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Rocasa Gran Canaria (8) | 25 - 20 | BM Porrino (11) |
| 01/02/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | BM Porrino (11) | 29 - 29 | Rocasa Gran Canaria (8) |
| 14/09/2024 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | Rocasa Gran Canaria (8) | 21 - 21 | BM Porrino (11) |
| 22/12/2023 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | BM Porrino (11) | 27 - 23 | Rocasa Gran Canaria (8) |
| 02/09/2023 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Rocasa Gran Canaria (8) | 21 - 31 | BM Porrino (11) |
| 15/04/2023 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | BM Porrino (11) | 24 - 24 | Rocasa Gran Canaria (8) |
| 14/01/2023 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Rocasa Gran Canaria (8) | 22 - 25 | BM Porrino (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen Rocasa Gran Canaria (8) en BM Porrino (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2011/2012, 29 gespeelde wedstrijden : 20 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van Rocasa Gran Canaria (8) 3 gelijke spelen
CB Lanzarote Zonzamas (12) - CB Morvedre (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 12 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 1 (14 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 6 (86 %) |
| Doelpunten voor | 72 | 163 |
| Gemiddelde doelpunt | 24 | 23.29 |
| Doelpunten tegen | 81 | 182 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27 | 26 |
| Serie voor de competitie | PPG | PPPPPGP |
| Serie (*) | PNGGGPPG | GPPPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 9 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 2 (33 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 62 | 123 |
| Gemiddelde doelpunt | 20.67 | 20.5 |
| Doelpunten tegen | 67 | 135 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 22.33 | 22.5 |
| Serie voor de competitie | PGP | PPGGPP |
| Serie (*) | PPPGPPGP | PPPPGGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 31/10/2026 | CB Sporting L. (6) | 25-20 | CB Lanzarote . (12) |
| 14/10/2026 | CB Lanzarote . (12) | 25-23 | CDB Oviedo BM (13) |
| 10/10/2026 | BM Granollers (10) | 31-30 | CB Lanzarote . (12) |
| 29/09/2026 | CB Lanzarote . (12) | 24-26 | CBM Atletico . (3) |
| 16/09/2026 | BM Porrino (11) | 23-22 | CB Lanzarote . (12) |
| 12/09/2026 | CB Lanzarote . (12) | 23-32 | Rocasa Gran C. (8) |
| 09/09/2026 | Elda Prestigi. (7) | 22-19 | CB Lanzarote . (12) |
| 30/05/2026 | CB Lanzarote . (12) | 25-22 | CB Morvedre (9) |
| 01/11/2026 | CB Morvedre (9) | 21-23 | BM Elche (2) |
| 10/10/2026 | CB Sporting L. (6) | 24-21 | CB Morvedre (9) |
| 03/10/2026 | CB Morvedre (9) | 24-19 | CDB Oviedo BM (13) |
| 16/09/2026 | BM Granollers (10) | 16-22 | CB Morvedre (9) |
| 12/09/2026 | CB Morvedre (9) | 16-26 | CBM Atletico . (3) |
| 09/09/2026 | BM Porrino (11) | 27-19 | CB Morvedre (9) |
| 30/05/2026 | CB Lanzarote . (12) | 25-22 | CB Morvedre (9) |
| 23/05/2026 | CB Morvedre (9) | 20-28 | BM Aula Valla. |
| 14/10/2026 | CB Lanzarote . (12) | 25-23 | CDB Oviedo BM (13) |
| 29/09/2026 | CB Lanzarote . (12) | 24-26 | CBM Atletico . (3) |
| 12/09/2026 | CB Lanzarote . (12) | 23-32 | Rocasa Gran C. (8) |
| 30/05/2026 | CB Lanzarote . (12) | 25-22 | CB Morvedre (9) |
| 16/05/2026 | CB Lanzarote . (12) | 29-25 | BM Aula Valla. |
| 10/10/2026 | CB Sporting L. (6) | 24-21 | CB Morvedre (9) |
| 16/09/2026 | BM Granollers (10) | 16-22 | CB Morvedre (9) |
| 09/09/2026 | BM Porrino (11) | 27-19 | CB Morvedre (9) |
| 30/05/2026 | CB Lanzarote . (12) | 25-22 | CB Morvedre (9) |
| 29/04/2026 | BM Aula Valla. | 25-28 | CB Morvedre (9) |
| 30/05/2026 - Spanje Division 1 Dames - Degradatie Ronde - Speeldag 6 | CB Lanzarote Zonzamas (12) | 25 - 22 | CB Morvedre (9) |
| 02/05/2026 - Spanje Division 1 Dames - Degradatie Ronde - Speeldag 3 | CB Morvedre (9) | 24 - 20 | CB Lanzarote Zonzamas (12) |
| 17/01/2026 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | CB Lanzarote Zonzamas (12) | 20 - 23 | CB Morvedre (9) |
| 03/09/2025 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | CB Morvedre (9) | 27 - 24 | CB Lanzarote Zonzamas (12) |
| 07/05/2022 - Spanje Division 1 Dames - Speeldag 23 | CB Morvedre (9) | 31 - 26 | CB Lanzarote Zonzamas (12) |
| 20/11/2021 - Spanje Division 1 Dames - Speeldag 10 | CB Lanzarote Zonzamas (12) | 24 - 26 | CB Morvedre (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen CB Lanzarote Zonzamas (12) en CB Morvedre (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 6 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 5 nederlagen van CB Lanzarote Zonzamas (12)
BM Malaga Costa del Sol (4) - CDB Oviedo BM (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 4 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 5 (71 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 75 | 176 |
| Gemiddelde doelpunt | 25 | 25.14 |
| Doelpunten tegen | 68 | 140 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 22.67 | 20 |
| Serie voor de competitie | PGG | GPPGGGG |
| Serie (*) | GPPGPPGG | PGPPGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 13 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 5 (83 %) |
| Doelpunten voor | 57 | 121 |
| Gemiddelde doelpunt | 19 | 20.17 |
| Doelpunten tegen | 65 | 140 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 21.67 | 23.33 |
| Serie voor de competitie | PPP | PGPPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 31/10/2026 | BM Granollers (10) | 19-24 | BM Malaga Cos. (4) |
| 14/10/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 28-19 | CBM Atletico . (3) |
| 10/10/2026 | BM Porrino (11) | 16-28 | BM Malaga Cos. (4) |
| 03/10/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 30-27 | Rocasa Gran C. (8) |
| 16/09/2026 | Elda Prestigi. (7) | 23-20 | BM Malaga Cos. (4) |
| 12/09/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 17-22 | Bera-Bera San. (1) |
| 09/09/2026 | BM Pozuelo de. (14) | 14-29 | BM Malaga Cos. (4) |
| 24/05/2026 | Rocasa Gran C. (8) | 21-18 | BM Malaga Cos. (4) |
| 31/10/2026 | CDB Oviedo BM (13) | 21-33 | BM Beti-Onak (5) |
| 14/10/2026 | CB Lanzarote . (12) | 25-23 | CDB Oviedo BM (13) |
| 10/10/2026 | CDB Oviedo BM (13) | 22-24 | BM Elche (2) |
| 03/10/2026 | CB Morvedre (9) | 24-19 | CDB Oviedo BM (13) |
| 13/09/2026 | CDB Oviedo BM (13) | 21-18 | BM Pozuelo de. (14) |
| 09/09/2026 | BM Granollers (10) | 16-15 | CDB Oviedo BM (13) |
| 01/06/2024 | CDB Oviedo BM (13) | 22-36 | Rocasa Gran C. (8) |
| 25/05/2024 | Elda Prestigi. (7) | 28-27 | CDB Oviedo BM (13) |
| 14/10/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 28-19 | CBM Atletico . (3) |
| 03/10/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 30-27 | Rocasa Gran C. (8) |
| 12/09/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 17-22 | Bera-Bera San. (1) |
| 16/05/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 23-27 | Rocasa Gran C. (8) |
| 03/05/2026 | BM Malaga Cos. (4) | 23-20 | BM Beti-Onak (5) |
| 14/10/2026 | CB Lanzarote . (12) | 25-23 | CDB Oviedo BM (13) |
| 03/10/2026 | CB Morvedre (9) | 24-19 | CDB Oviedo BM (13) |
| 09/09/2026 | BM Granollers (10) | 16-15 | CDB Oviedo BM (13) |
| 25/05/2024 | Elda Prestigi. (7) | 28-27 | CDB Oviedo BM (13) |
| 04/05/2024 | Rocasa Gran C. (8) | 30-22 | CDB Oviedo BM (13) |
| 31/01/2024 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | BM Malaga Costa del Sol (4) | 25 - 23 | CDB Oviedo BM (13) |
| 04/10/2023 - Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | CDB Oviedo BM (13) | 23 - 25 | BM Malaga Costa del Sol (4) |
| 23/04/2016 - Spanje Division 1 Dames - Speeldag 21 | BM Malaga Costa del Sol (4) | 35 - 19 | CDB Oviedo BM (13) |
| 31/10/2015 - Spanje Division 1 Dames - Speeldag 8 | CDB Oviedo BM (13) | 26 - 27 | BM Malaga Costa del Sol (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen BM Malaga Costa del Sol (4) en CDB Oviedo BM (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 4 gespeelde wedstrijden : 4 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van BM Malaga Costa del Sol (4)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities