De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SL Benfica Lissabon | 9 | 5 | 4 | 1 | 437 | 375 | +62 | 1.8 | 87.4 | 75 | 12.4 |
| 2 | Braga | 9 | 5 | 4 | 1 | 457 | 396 | +61 | 1.8 | 91.4 | 79.2 | 12.2 |
| 3 | AD Ovarense | 9 | 5 | 4 | 1 | 409 | 370 | +39 | 1.8 | 81.8 | 74 | 7.8 |
| 4 | FC Porto | 9 | 5 | 4 | 1 | 467 | 430 | +37 | 1.8 | 93.4 | 86 | 7.4 |
| 5 | CD Povoa/Monteadriano | 8 | 5 | 3 | 2 | 372 | 359 | +13 | 1.6 | 74.4 | 71.8 | 2.6 |
| 6 | UD Oliveirense | 7 | 4 | 3 | 1 | 375 | 363 | +12 | 1.8 | 93.8 | 90.8 | 3 |
| 7 | Sporting CP Lissabon | 7 | 5 | 2 | 3 | 400 | 405 | -5 | 1.4 | 80 | 81 | -1 |
| 8 | Baskonia Vitoria-Gasteiz | 7 | 5 | 2 | 3 | 368 | 403 | -35 | 1.4 | 73.6 | 80.6 | -7 |
| 9 | CAB Madeira | 6 | 5 | 1 | 4 | 431 | 446 | -15 | 1.2 | 86.2 | 89.2 | -3 |
| 10 | CA Queluz | 6 | 4 | 2 | 2 | 356 | 375 | -19 | 1.5 | 89 | 93.8 | -4.8 |
| 11 | Portimonense SC | 5 | 5 | 0 | 5 | 380 | 443 | -63 | 1 | 76 | 88.6 | -12.6 |
| 12 | Esgueira/Oli | 5 | 5 | 0 | 5 | 388 | 475 | -87 | 1 | 77.6 | 95 | -17.4 |
SL Benfica Lissabon (1) - Esgueira/Oli (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 1 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 4 (80 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (20 %) |
| Doelpunten voor | 176 | 437 |
| Gemiddelde doelpunt | 88 | 87.4 |
| Doelpunten tegen | 138 | 375 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 69 | 75 |
| Serie voor de competitie | GG | GPGGG |
| Serie (*) | GGGGGPGG | PPPGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 12 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 5 (100 %) |
| Doelpunten voor | 140 | 388 |
| Gemiddelde doelpunt | 70 | 77.6 |
| Doelpunten tegen | 192 | 475 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 96 | 95 |
| Serie voor de competitie | PP | PPPPP |
| Serie (*) | GPPPGPPP | GPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 5
| 31/10/2026 | Portimonense . (11) | 72-86 | SL Benfica Li. (1) |
| 24/10/2026 | CA Queluz (9) | 72-89 | SL Benfica Li. (1) |
| 17/10/2026 | SL Benfica Li. (1) | 92-67 | UD Oliveirens. (5) |
| 11/10/2026 | FC Porto (4) | 93-86 | SL Benfica Li. (1) |
| 03/10/2026 | SL Benfica Li. (1) | 84-71 | Sporting CP L. (6) |
| 14/06/2026 | FC Porto (4) | 75-71 | SL Benfica Li. (1) |
| 12/06/2026 | FC Porto (4) | 87-63 | SL Benfica Li. (1) |
| 09/06/2026 | SL Benfica Li. (1) | 98-102 | FC Porto (4) |
| 31/10/2026 | Esgueira/Oli (12) | 93-104 | CA Queluz (9) |
| 24/10/2026 | UD Oliveirens. (5) | 104-80 | Esgueira/Oli (12) |
| 16/10/2026 | Esgueira/Oli (12) | 91-95 | FC Porto (4) |
| 10/10/2026 | Sporting CP L. (6) | 88-60 | Esgueira/Oli (12) |
| 03/10/2026 | Esgueira/Oli (12) | 64-84 | CD Povoa/Mont. (7) |
| 14/05/2026 | Esgueira/Oli (12) | 73-85 | Sporting CP L. (6) |
| 09/05/2026 | Sporting CP L. (6) | 109-67 | Esgueira/Oli (12) |
| 25/04/2026 | FC Porto (4) | 85-86 | Esgueira/Oli (12) |
| 17/10/2026 | SL Benfica Li. (1) | 92-67 | UD Oliveirens. (5) |
| 03/10/2026 | SL Benfica Li. (1) | 84-71 | Sporting CP L. (6) |
| 09/06/2026 | SL Benfica Li. (1) | 98-102 | FC Porto (4) |
| 07/06/2026 | SL Benfica Li. (1) | 89-73 | FC Porto (4) |
| 23/05/2026 | SL Benfica Li. (1) | 86-61 | UD Oliveirens. (5) |
| 24/10/2026 | UD Oliveirens. (5) | 104-80 | Esgueira/Oli (12) |
| 10/10/2026 | Sporting CP L. (6) | 88-60 | Esgueira/Oli (12) |
| 09/05/2026 | Sporting CP L. (6) | 109-67 | Esgueira/Oli (12) |
| 25/04/2026 | FC Porto (4) | 85-86 | Esgueira/Oli (12) |
| 11/04/2026 | Baskonia Vito. (10) | 93-87 | Esgueira/Oli (12) |
| 18/04/2026 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | Esgueira/Oli (12) | 65 - 107 | SL Benfica Lissabon (1) |
| 03/01/2026 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | SL Benfica Lissabon (1) | 81 - 72 | Esgueira/Oli (12) |
| 07/03/2025 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | SL Benfica Lissabon (1) | 100 - 65 | Esgueira/Oli (12) |
| 10/11/2024 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Esgueira/Oli (12) | 85 - 93 | SL Benfica Lissabon (1) |
| 03/02/2024 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Esgueira/Oli (12) | 64 - 100 | SL Benfica Lissabon (1) |
| 07/10/2023 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | SL Benfica Lissabon (1) | 110 - 70 | Esgueira/Oli (12) |
| 18/02/2023 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Esgueira/Oli (12) | 61 - 93 | SL Benfica Lissabon (1) |
| 30/11/2022 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | SL Benfica Lissabon (1) | 95 - 82 | Esgueira/Oli (12) |
Statistieken onderlinge duels tussen SL Benfica Lissabon (1) en Esgueira/Oli (12) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 13 gespeelde wedstrijden : 13 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van SL Benfica Lissabon (1)
CA Queluz (9) - CAB Madeira (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 9 |
| Wedstrijden | 2 | 4 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (50 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 2 (50 %) |
| Doelpunten voor | 165 | 356 |
| Gemiddelde doelpunt | 82.5 | 89 |
| Doelpunten tegen | 199 | 375 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 99.5 | 93.75 |
| Serie voor de competitie | PP | PGPG |
| Serie (*) | PGPPGGPP | GGPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 8 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (20 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 4 (80 %) |
| Doelpunten voor | 151 | 431 |
| Gemiddelde doelpunt | 75.5 | 86.2 |
| Doelpunten tegen | 166 | 446 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 83 | 89.2 |
| Serie voor de competitie | PP | PPGPP |
| Serie (*) | PGGPPPPP | GPPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 31/10/2026 | Esgueira/Oli (12) | 93-104 | CA Queluz (9) |
| 24/10/2026 | CA Queluz (9) | 72-89 | SL Benfica Li. (1) |
| 17/10/2026 | Portimonense . (11) | 83-87 | CA Queluz (9) |
| 02/10/2026 | CA Queluz (9) | 93-110 | FC Porto (4) |
| 25/04/2026 | CA Queluz (9) | 105-74 | Galitos-Barre. |
| 18/04/2026 | Sporting CP L. (6) | 83-69 | CA Queluz (9) |
| 11/04/2026 | AD Ovarense (3) | 73-74 | CA Queluz (9) |
| 04/04/2026 | CA Queluz (9) | 91-84 | UD Oliveirens. (5) |
| 31/10/2026 | CAB Madeira (8) | 109-113 | UD Oliveirens. (5) |
| 25/10/2026 | FC Porto (4) | 93-82 | CAB Madeira (8) |
| 17/10/2026 | CAB Madeira (8) | 93-84 | Sporting CP L. (6) |
| 10/10/2026 | CD Povoa/Mont. (7) | 73-69 | CAB Madeira (8) |
| 03/10/2026 | CAB Madeira (8) | 78-83 | Baskonia Vito. (10) |
| 06/05/2023 | Imortal BC Al. | 84-71 | CAB Madeira (8) |
| 23/04/2023 | CAB Madeira (8) | 72-74 | CD Povoa/Mont. (7) |
| 19/04/2023 | CAB Madeira (8) | 93-89 | Imortal BC Al. |
| 24/10/2026 | CA Queluz (9) | 72-89 | SL Benfica Li. (1) |
| 02/10/2026 | CA Queluz (9) | 93-110 | FC Porto (4) |
| 25/04/2026 | CA Queluz (9) | 105-74 | Galitos-Barre. |
| 04/04/2026 | CA Queluz (9) | 91-84 | UD Oliveirens. (5) |
| 21/03/2026 | CA Queluz (9) | 110-114 | CR Vasco da G. |
| 25/10/2026 | FC Porto (4) | 93-82 | CAB Madeira (8) |
| 10/10/2026 | CD Povoa/Mont. (7) | 73-69 | CAB Madeira (8) |
| 06/05/2023 | Imortal BC Al. | 84-71 | CAB Madeira (8) |
| 08/04/2023 | Esgueira/Oli (12) | 87-76 | CAB Madeira (8) |
| 01/04/2023 | Vitória de G. | 106-82 | CAB Madeira (8) |
CD Povoa/Monteadriano (7) - Portimonense SC (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 7 |
| Wedstrijden | 2 | 4 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 2 (50 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 2 (50 %) |
| Doelpunten voor | 144 | 297 |
| Gemiddelde doelpunt | 72 | 74.25 |
| Doelpunten tegen | 149 | 291 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 74.5 | 72.75 |
| Serie voor de competitie | GP | GGPPG |
| Serie (*) | PPPPGPGP | PPPGGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 11 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 5 (100 %) |
| Doelpunten voor | 143 | 380 |
| Gemiddelde doelpunt | 71.5 | 76 |
| Doelpunten tegen | 179 | 443 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 89.5 | 88.6 |
| Serie voor de competitie | PP | PPPPP |
| Serie (*) | PPPPGPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 5
| 01/11/2026 | Baskonia Vito. (10) | 68-75 | CD Povoa/Mont. (7) |
| 25/10/2026 | CD Povoa/Mont. (7) | 71-80 | Braga (2) |
| 17/10/2026 | AD Ovarense (3) | 78-69 | CD Povoa/Mont. (7) |
| 10/10/2026 | CD Povoa/Mont. (7) | 73-69 | CAB Madeira (8) |
| 03/10/2026 | Esgueira/Oli (12) | 64-84 | CD Povoa/Mont. (7) |
| 26/04/2025 | Imortal BC Al. | 85-81 | CD Povoa/Mont. (7) |
| 19/04/2025 | CD Povoa/Mont. (7) | 61-68 | UD Oliveirens. (5) |
| 12/04/2025 | SL Benfica Li. (1) | 94-77 | CD Povoa/Mont. (7) |
| 31/10/2026 | Portimonense . (11) | 72-86 | SL Benfica Li. (1) | |
| 24/10/2026 | Baskonia Vito. (10) | 74-72 | Portimonense . (11) | |
| 17/10/2026 | Portimonense . (11) | 83-87 | CA Queluz (9) | |
| 11/10/2026 | Braga (2) | 105-71 | Portimonense . (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/10/2026 | Portimonense . (11) | 82-91 | UD Oliveirens. (5) | |
| 27/04/2024 | Portimonense . (11) | 61-105 | SL Benfica Li. (1) | |
| 20/04/2024 | UD Oliveirens. (5) | 78-73 | Portimonense . (11) | |
| 13/04/2024 | Portimonense . (11) | 72-81 | Vitória de G. |
| 25/10/2026 | CD Povoa/Mont. (7) | 71-80 | Braga (2) |
| 10/10/2026 | CD Povoa/Mont. (7) | 73-69 | CAB Madeira (8) |
| 19/04/2025 | CD Povoa/Mont. (7) | 61-68 | UD Oliveirens. (5) |
| 05/04/2025 | CD Povoa/Mont. (7) | 81-71 | Vitória de G. |
| 08/03/2025 | CD Povoa/Mont. (7) | 74-80 | Galitos-Barre. |
| 24/10/2026 | Baskonia Vito. (10) | 74-72 | Portimonense . (11) | |
| 11/10/2026 | Braga (2) | 105-71 | Portimonense . (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 20/04/2024 | UD Oliveirens. (5) | 78-73 | Portimonense . (11) | |
| 23/03/2024 | SC Lusitânia | 75-92 | Portimonense . (11) | |
| 02/03/2024 | AD Ovarense (3) | 93-66 | Portimonense . (11) |
| 06/04/2024 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | Portimonense SC (11) | 72 - 74 | CD Povoa/Monteadriano (7) |
| 25/11/2023 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | CD Povoa/Monteadriano (7) | 81 - 74 verlengingen | Portimonense SC (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen CD Povoa/Monteadriano (7) en Portimonense SC (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 2 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van CD Povoa/Monteadriano (7)
FC Porto (4) - Braga (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 4 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 4 (80 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (20 %) |
| Doelpunten voor | 186 | 467 |
| Gemiddelde doelpunt | 93 | 93.4 |
| Doelpunten tegen | 168 | 430 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 84 | 86 |
| Serie voor de competitie | GG | GGGGP |
| Serie (*) | GPGGGGGG | GGGGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 2 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 4 (80 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 1 (20 %) |
| Doelpunten voor | 163 | 457 |
| Gemiddelde doelpunt | 81.5 | 91.4 |
| Doelpunten tegen | 167 | 396 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 83.5 | 79.2 |
| Serie voor de competitie | PG | PGGGG |
| Serie (*) | GPPPGPPG | GPPPGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | AD Ovarense (3) | 78-76 | FC Porto (4) |
| 25/10/2026 | FC Porto (4) | 93-82 | CAB Madeira (8) |
| 16/10/2026 | Esgueira/Oli (12) | 91-95 | FC Porto (4) |
| 11/10/2026 | FC Porto (4) | 93-86 | SL Benfica Li. (1) |
| 02/10/2026 | CA Queluz (9) | 93-110 | FC Porto (4) |
| 14/06/2026 | FC Porto (4) | 75-71 | SL Benfica Li. (1) |
| 12/06/2026 | FC Porto (4) | 87-63 | SL Benfica Li. (1) |
| 09/06/2026 | SL Benfica Li. (1) | 98-102 | FC Porto (4) |
| 01/11/2026 | Braga (2) | 98-86 | Sporting CP L. (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 25/10/2026 | CD Povoa/Mont. (7) | 71-80 | Braga (2) | |
| 18/10/2026 | Braga (2) | 91-72 | Baskonia Vito. (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 11/10/2026 | Braga (2) | 105-71 | Portimonense . (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/10/2026 | AD Ovarense (3) | 96-83 | Braga (2) | |
| 13/05/2026 | Braga (2) | 79-94 | SL Benfica Li. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 09/05/2026 | SL Benfica Li. (1) | 90-72 | Braga (2) | |
| 25/04/2026 | AD Ovarense (3) | 67-74 | Braga (2) |
| 25/10/2026 | FC Porto (4) | 93-82 | CAB Madeira (8) |
| 11/10/2026 | FC Porto (4) | 93-86 | SL Benfica Li. (1) |
| 14/06/2026 | FC Porto (4) | 75-71 | SL Benfica Li. (1) |
| 12/06/2026 | FC Porto (4) | 87-63 | SL Benfica Li. (1) |
| 29/05/2026 | FC Porto (4) | 86-76 | Sporting CP L. (6) |
| 25/10/2026 | CD Povoa/Mont. (7) | 71-80 | Braga (2) |
| 03/10/2026 | AD Ovarense (3) | 96-83 | Braga (2) |
| 09/05/2026 | SL Benfica Li. (1) | 90-72 | Braga (2) |
| 25/04/2026 | AD Ovarense (3) | 67-74 | Braga (2) |
| 11/04/2026 | SL Benfica Li. (1) | 108-77 | Braga (2) |
| 18/04/2026 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | Braga (2) | 68 - 82 | FC Porto (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/01/2026 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | FC Porto (4) | 98 - 79 | Braga (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Porto (4) en Braga (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van FC Porto (4)
UD Oliveirense (5) - AD Ovarense (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 5 |
| Wedstrijden | 1 | 4 |
| Gewonnen | 2 (200 %) | 3 (75 %) |
| Verloren | 0 (-100 %) | 1 (25 %) |
| Doelpunten voor | 104 | 375 |
| Gemiddelde doelpunt | 104 | 93.75 |
| Doelpunten tegen | 80 | 363 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 80 | 90.75 |
| Serie voor de competitie | G | GPGG |
| Serie (*) | PPGGGGPG | GPPPGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 3 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 4 (80 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 1 (20 %) |
| Doelpunten voor | 157 | 409 |
| Gemiddelde doelpunt | 78.5 | 81.8 |
| Doelpunten tegen | 142 | 370 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 71 | 74 |
| Serie voor de competitie | GP | GGGPG |
| Serie (*) | GGGPGPGP | GPPGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | CAB Madeira (8) | 109-113 | UD Oliveirens. (5) |
| 24/10/2026 | UD Oliveirens. (5) | 104-80 | Esgueira/Oli (12) |
| 17/10/2026 | SL Benfica Li. (1) | 92-67 | UD Oliveirens. (5) |
| 03/10/2026 | Portimonense . (11) | 82-91 | UD Oliveirens. (5) |
| 28/05/2026 | UD Oliveirens. (5) | 78-86 | SL Benfica Li. (1) |
| 23/05/2026 | SL Benfica Li. (1) | 86-61 | UD Oliveirens. (5) |
| 21/05/2026 | SL Benfica Li. (1) | 98-76 | UD Oliveirens. (5) |
| 16/05/2026 | AD Ovarense (3) | 65-69 | UD Oliveirens. (5) |
| 31/10/2026 | AD Ovarense (3) | 78-76 | FC Porto (4) |
| 24/10/2026 | Sporting CP L. (6) | 71-70 | AD Ovarense (3) |
| 17/10/2026 | AD Ovarense (3) | 78-69 | CD Povoa/Mont. (7) |
| 10/10/2026 | Baskonia Vito. (10) | 71-87 | AD Ovarense (3) |
| 03/10/2026 | AD Ovarense (3) | 96-83 | Braga (2) |
| 16/05/2026 | AD Ovarense (3) | 65-69 | UD Oliveirens. (5) |
| 13/05/2026 | UD Oliveirens. (5) | 90-72 | AD Ovarense (3) |
| 09/05/2026 | AD Ovarense (3) | 93-79 | UD Oliveirens. (5) |
| 24/10/2026 | UD Oliveirens. (5) | 104-80 | Esgueira/Oli (12) |
| 28/05/2026 | UD Oliveirens. (5) | 78-86 | SL Benfica Li. (1) |
| 13/05/2026 | UD Oliveirens. (5) | 90-72 | AD Ovarense (3) |
| 18/04/2026 | UD Oliveirens. (5) | 78-73 | Imortal BC Al. |
| 28/03/2026 | UD Oliveirens. (5) | 109-89 | CR Vasco da G. |
| 24/10/2026 | Sporting CP L. (6) | 71-70 | AD Ovarense (3) |
| 10/10/2026 | Baskonia Vito. (10) | 71-87 | AD Ovarense (3) |
| 13/05/2026 | UD Oliveirens. (5) | 90-72 | AD Ovarense (3) |
| 18/04/2026 | Galitos-Barre. | 82-83 | AD Ovarense (3) |
| 28/03/2026 | SL Benfica Li. (1) | 89-70 | AD Ovarense (3) |
| 16/05/2026 - Portugal - LPB - Playoffs - Kwartfinales | AD Ovarense (3) | 65 - 69 | UD Oliveirense (5) |
| 13/05/2026 - Portugal - LPB - Playoffs - Kwartfinales | UD Oliveirense (5) | 90 - 72 | AD Ovarense (3) |
| 09/05/2026 - Portugal - LPB - Playoffs - Kwartfinales | AD Ovarense (3) | 93 - 79 | UD Oliveirense (5) |
| 07/02/2026 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | UD Oliveirense (5) | 82 - 97 | AD Ovarense (3) |
| 18/10/2025 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | AD Ovarense (3) | 87 - 82 | UD Oliveirense (5) |
| 17/05/2025 - Portugal - LPB - Playoffs - Kwartfinales | UD Oliveirense (5) | 82 - 83 | AD Ovarense (3) |
| 14/05/2025 - Portugal - LPB - Playoffs - Kwartfinales | AD Ovarense (3) | 92 - 77 | UD Oliveirense (5) |
| 10/05/2025 - Portugal - LPB - Playoffs - Kwartfinales | UD Oliveirense (5) | 87 - 74 | AD Ovarense (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen UD Oliveirense (5) en AD Ovarense (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2017, 37 gespeelde wedstrijden : 27 zeges Doelpunten voor 10 nederlagen van UD Oliveirense (5)
Sporting CP Lissabon (6) - Baskonia Vitoria-Gasteiz (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 6 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 2 (40 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (60 %) |
| Doelpunten voor | 159 | 400 |
| Gemiddelde doelpunt | 79.5 | 80 |
| Doelpunten tegen | 130 | 405 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 65 | 81 |
| Serie voor de competitie | GG | PGPGP |
| Serie (*) | GPGGPGGG | PGPPGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 10 |
| Wedstrijden | 2 | 4 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 2 (50 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 2 (50 %) |
| Doelpunten voor | 155 | 300 |
| Gemiddelde doelpunt | 77.5 | 75 |
| Doelpunten tegen | 169 | 328 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 84.5 | 82 |
| Serie voor de competitie | GP | GPPGP |
| Serie (*) | PGPPPPPP | PPGPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 01/11/2026 | Braga (2) | 98-86 | Sporting CP L. (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/10/2026 | Sporting CP L. (6) | 71-70 | AD Ovarense (3) | |
| 17/10/2026 | CAB Madeira (8) | 93-84 | Sporting CP L. (6) | |
| 10/10/2026 | Sporting CP L. (6) | 88-60 | Esgueira/Oli (12) | |
| 03/10/2026 | SL Benfica Li. (1) | 84-71 | Sporting CP L. (6) | |
| 29/05/2026 | FC Porto (4) | 86-76 | Sporting CP L. (6) | |
| 25/05/2026 | Sporting CP L. (6) | 88-73 | FC Porto (4) | |
| 23/05/2026 | Sporting CP L. (6) | 70-81 | FC Porto (4) |
| 01/11/2026 | Baskonia Vito. (10) | 106-83 | Bàsquet Manr. |
| 01/11/2026 | Baskonia Vito. (10) | 68-75 | CD Povoa/Mont. (7) |
| 30/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. | 94-79 | Baskonia Vito. (10) |
| 27/10/2026 | Baskonia Vito. (10) | 86-104 | Real Madrid |
| 25/10/2026 | Valencia BC | 84-75 | Baskonia Vito. (10) |
| 24/10/2026 | Baskonia Vito. (10) | 74-72 | Portimonense . (11) |
| 22/10/2026 | Panathinaïko. | 85-79 | Baskonia Vito. (10) |
| 18/10/2026 | CBC La Laguna. | 82-77 | Baskonia Vito. (10) |
| 24/10/2026 | Sporting CP L. (6) | 71-70 | AD Ovarense (3) |
| 10/10/2026 | Sporting CP L. (6) | 88-60 | Esgueira/Oli (12) |
| 25/05/2026 | Sporting CP L. (6) | 88-73 | FC Porto (4) |
| 23/05/2026 | Sporting CP L. (6) | 70-81 | FC Porto (4) |
| 09/05/2026 | Sporting CP L. (6) | 109-67 | Esgueira/Oli (12) |
| 30/10/2026 | ASVEL Lyon-Vi. | 94-79 | Baskonia Vito. (10) | |
| 25/10/2026 | Valencia BC | 84-75 | Baskonia Vito. (10) | |
| 22/10/2026 | Panathinaïko. | 85-79 | Baskonia Vito. (10) | |
| 18/10/2026 | Braga (2) | 91-72 | Baskonia Vito. (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 18/10/2026 | CBC La Laguna. | 82-77 | Baskonia Vito. (10) |
| 24/01/2026 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Sporting CP Lissabon (6) | 99 - 72 | Baskonia Vitoria-Gasteiz (10) |
| 05/10/2025 - Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Baskonia Vitoria-Gasteiz (10) | 68 - 97 | Sporting CP Lissabon (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Sporting CP Lissabon (6) en Baskonia Vitoria-Gasteiz (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Sporting CP Lissabon (6)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities