De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Twente | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | +3 | 2.2 | 1.8 | 1.2 | 0.6 |
| 2 | PSV Eindhoven | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 9 | +6 | 2 | 3 | 1.8 | 1.2 |
| 3 | SC Heerenveen | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | +3 | 2 | 2 | 1.4 | 0.6 |
| 4 | Feyenoord Rotterdam | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 4 | +3 | 1.8 | 1.4 | 0.8 | 0.6 |
| 5 | FC Utrecht | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | +1 | 1.8 | 2.2 | 2 | 0.2 |
| 6 | Excelsior Rotterdam | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 7 | +4 | 1.6 | 2.2 | 1.4 | 0.8 |
| 7 | Ajax Amsterdam | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 5 | +4 | 1.6 | 1.8 | 1 | 0.8 |
| 8 | AZ Alkmaar | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 | +2 | 1.6 | 1.4 | 1 | 0.4 |
| 9 | FC Groningen | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 6 | +2 | 1.4 | 1.6 | 1.2 | 0.4 |
| 10 | NEC Nijmegen | 7 | 5 | 1 | 4 | 0 | 7 | 5 | +2 | 1.4 | 1.4 | 1 | 0.4 |
| 11 | Telstar | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 1.4 | 1.8 | 1.8 | 0 |
| 12 | PEC Zwolle | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 14 | -8 | 1.4 | 1.2 | 2.8 | -1.6 |
| 13 | Go Ahead Eagles | 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 4 | +3 | 1.2 | 1.4 | 0.8 | 0.6 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 1 | 1 | 1.6 | -0.6 |
| 15 | FC Volendam | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 0.8 | 0.6 | 1.2 | -0.6 |
| 16 | NAC Breda | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 7 | -5 | 0.4 | 0.4 | 1.4 | -1 |
| 17 | Fortuna Sittard | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 9 | -5 | 0.2 | 0.8 | 1.8 | -1 |
| 18 | Heracles Almelo | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 11 | -9 | 0.2 | 0.4 | 2.2 | -1.8 |
Ajax Amsterdam (4) - FC Utrecht (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 4 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 9 (56 %) | 14 (44 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 13 (41 %) |
| Verloren | 3 (19 %) | 5 (15 %) |
| Doelpunten voor | 31 | 61 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.94 | 1.91 |
| Doelpunten tegen | 15 | 39 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.94 | 1.22 |
| Serie voor de competitie | GNGGNGPN | NPGNPGGN |
| Serie (*) | NGPGNGPN | NPGNPGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.27
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.18
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 7 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 3 (20 %) | 12 (39 %) |
| Gelijkspel | 5 (33 %) | 8 (26 %) |
| Verloren | 7 (47 %) | 11 (35 %) |
| Doelpunten voor | 19 | 48 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.27 | 1.55 |
| Doelpunten tegen | 27 | 40 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.8 | 1.29 |
| Serie voor de competitie | NPNGNGPP | GNGGPGPG |
| Serie (*) | PPNGNGPP | GNGGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.6
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.38
| 02/05/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 2-2 | PSV Eindhoven (1) |
| 25/04/2026 | NAC Breda (17) | 0-2 | Ajax Amsterda. (4) |
| 11/04/2026 | Heracles Alme. (18) | 0-3 | Ajax Amsterda. (4) |
| 04/04/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 1-2 | FC Twente (5) |
| 21/03/2026 | Feyenoord Rot. (2) | 1-1 | Ajax Amsterda. (4) |
| 14/03/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 4-0 | Sparta Rotter. (10) |
| 07/03/2026 | FC Groningen (9) | 3-1 | Ajax Amsterda. (4) |
| 28/02/2026 | PEC Zwolle (13) | 0-0 | Ajax Amsterda. (4) |
| 02/05/2026 | FC Utrecht (7) | 2-0 | NAC Breda (17) |
| 26/04/2026 | Excelsior Rot. (14) | 5-0 | FC Utrecht (7) |
| 11/04/2026 | FC Utrecht (7) | 4-1 | Telstar (15) |
| 04/04/2026 | PSV Eindhoven (1) | 4-3 | FC Utrecht (7) |
| 21/03/2026 | FC Utrecht (7) | 2-0 | Go Ahead Eagl. (11) |
| 14/03/2026 | FC Twente (5) | 0-2 | FC Utrecht (7) |
| 06/03/2026 | Heracles Alme. (18) | 0-0 | FC Utrecht (7) |
| 28/02/2026 | FC Utrecht (7) | 2-0 | AZ Alkmaar (6) |
| 02/05/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 2-2 | PSV Eindhoven (1) |
| 04/04/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 1-2 | FC Twente (5) |
| 14/03/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 4-0 | Sparta Rotter. (10) |
| 21/02/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 1-1 | NEC Nijmegen (3) |
| 14/02/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 4-1 | Fortuna Sitta. (12) |
| 26/04/2026 | Excelsior Rot. (14) | 5-0 | FC Utrecht (7) |
| 04/04/2026 | PSV Eindhoven (1) | 4-3 | FC Utrecht (7) |
| 14/03/2026 | FC Twente (5) | 0-2 | FC Utrecht (7) |
| 06/03/2026 | Heracles Alme. (18) | 0-0 | FC Utrecht (7) |
| 14/02/2026 | FC Groningen (9) | 1-2 | FC Utrecht (7) |
| 09/11/2025 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 12 | FC Utrecht (7) | 2 - 1 | Ajax Amsterdam (4) |
| 20/04/2025 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 31 | FC Utrecht (7) | 4 - 0 | Ajax Amsterdam (4) |
| 04/12/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Ajax Amsterdam (4) | 2 - 2 | FC Utrecht (7) |
| 03/03/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | Ajax Amsterdam (4) | 2 - 0 | FC Utrecht (7) |
| 22/10/2023 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | FC Utrecht (7) | 4 - 3 | Ajax Amsterdam (4) |
| 21/05/2023 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 33 | Ajax Amsterdam (4) | 3 - 1 | FC Utrecht (7) |
| 28/08/2022 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 4 | FC Utrecht (7) | 0 - 2 | Ajax Amsterdam (4) |
| 16/01/2022 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | FC Utrecht (7) | 0 - 3 | Ajax Amsterdam (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen Ajax Amsterdam (4) en FC Utrecht (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1988/1989, 56 gespeelde wedstrijden : 27 zeges Doelpunten voor 19 nederlagen van Ajax Amsterdam (4) 10 gelijke spelen
Excelsior Rotterdam (14) - FC Volendam (16)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 14 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 5 (31 %) | 9 (29 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 6 (19 %) |
| Verloren | 9 (56 %) | 16 (52 %) |
| Doelpunten voor | 19 | 38 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.19 | 1.23 |
| Doelpunten tegen | 21 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.31 | 1.68 |
| Serie voor de competitie | GNNPPPPG | PPPNPNGG |
| Serie (*) | GNNPPPPG | PPPNPNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.78
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 16 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 8 (26 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 7 (23 %) |
| Verloren | 12 (74 %) | 16 (51 %) |
| Doelpunten voor | 10 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.63 | 1.06 |
| Doelpunten tegen | 31 | 50 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.94 | 1.61 |
| Serie voor de competitie | PPGPPPPG | GPPPNPGP |
| Serie (*) | PPGPPPPG | GPPPNPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.75
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.89
| 02/05/2026 | FC Groningen (9) | 2-3 | Excelsior Rot. (14) |
| 26/04/2026 | Excelsior Rot. (14) | 5-0 | FC Utrecht (7) |
| 12/04/2026 | PEC Zwolle (13) | 2-2 | Excelsior Rot. (14) |
| 04/04/2026 | Excelsior Rot. (14) | 0-2 | NEC Nijmegen (3) |
| 20/03/2026 | Heracles Alme. (18) | 1-1 | Excelsior Rot. (14) |
| 14/03/2026 | Feyenoord Rot. (2) | 2-1 | Excelsior Rot. (14) |
| 07/03/2026 | Excelsior Rot. (14) | 1-2 | SC Heerenveen (8) |
| 28/02/2026 | Excelsior Rot. (14) | 0-1 | Go Ahead Eagl. (11) |
| 02/05/2026 | FC Volendam (16) | 0-2 | SC Heerenveen (8) |
| 26/04/2026 | Heracles Alme. (18) | 0-2 | FC Volendam (16) |
| 10/04/2026 | FC Twente (5) | 2-1 | FC Volendam (16) |
| 04/04/2026 | FC Volendam (16) | 0-0 | Feyenoord Rot. (2) |
| 21/03/2026 | Sparta Rotter. (10) | 2-0 | FC Volendam (16) |
| 14/03/2026 | FC Volendam (16) | 1-2 | Fortuna Sitta. (12) |
| 07/03/2026 | NEC Nijmegen (3) | 3-0 | FC Volendam (16) |
| 28/02/2026 | FC Volendam (16) | 3-2 | FC Groningen (9) |
| 26/04/2026 | Excelsior Rot. (14) | 5-0 | FC Utrecht (7) |
| 04/04/2026 | Excelsior Rot. (14) | 0-2 | NEC Nijmegen (3) |
| 07/03/2026 | Excelsior Rot. (14) | 1-2 | SC Heerenveen (8) |
| 28/02/2026 | Excelsior Rot. (14) | 0-1 | Go Ahead Eagl. (11) |
| 14/02/2026 | Excelsior Rot. (14) | 1-2 | AZ Alkmaar (6) |
| 26/04/2026 | Heracles Alme. (18) | 0-2 | FC Volendam (16) |
| 10/04/2026 | FC Twente (5) | 2-1 | FC Volendam (16) |
| 21/03/2026 | Sparta Rotter. (10) | 2-0 | FC Volendam (16) |
| 07/03/2026 | NEC Nijmegen (3) | 3-0 | FC Volendam (16) |
| 21/02/2026 | NAC Breda (17) | 1-0 | FC Volendam (16) |
| 20/09/2025 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 6 | FC Volendam (16) | 1 - 2 | Excelsior Rotterdam (14) |
| 20/04/2025 - Nederland Eerste Divisie - Jupiler League - Speeldag 35 | FC Volendam (16) | 1 - 4 | Excelsior Rotterdam (14) |
| 13/12/2024 - Nederland Eerste Divisie - Jupiler League - Speeldag 19 | Excelsior Rotterdam (14) | 0 - 0 | FC Volendam (16) |
| 12/04/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Excelsior Rotterdam (14) | 4 - 0 | FC Volendam (16) |
| 29/10/2023 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | FC Volendam (16) | 3 - 1 | Excelsior Rotterdam (14) |
| 28/05/2023 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 34 | FC Volendam (16) | 3 - 2 | Excelsior Rotterdam (14) |
| 20/01/2023 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 17 | Excelsior Rotterdam (14) | 2 - 0 | FC Volendam (16) |
| 11/03/2022 - Nederland Eerste Divisie - Jupiler League - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | FC Volendam (16) | 2 - 5 | Excelsior Rotterdam (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen Excelsior Rotterdam (14) en FC Volendam (16) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2008/2009, 19 gespeelde wedstrijden : 8 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van Excelsior Rotterdam (14) 3 gelijke spelen
Feyenoord Rotterdam (2) - AZ Alkmaar (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 11 (69 %) | 17 (55 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 7 (23 %) |
| Verloren | 3 (18 %) | 7 (22 %) |
| Doelpunten voor | 38 | 65 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.38 | 2.1 |
| Doelpunten tegen | 22 | 42 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.38 | 1.35 |
| Serie voor de competitie | NPGGGGNG | PNGNNNGG |
| Serie (*) | PGGGGGNG | PNGNNNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.75
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.17
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 6 |
| Wedstrijden | 16 | 30 |
| Gewonnen | 6 (38 %) | 14 (47 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 6 (20 %) |
| Verloren | 8 (49 %) | 10 (33 %) |
| Doelpunten voor | 18 | 51 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.13 | 1.7 |
| Doelpunten tegen | 24 | 44 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.5 | 1.47 |
| Serie voor de competitie | PPGGPPPN | PPGPGGNN |
| Serie (*) | GPPPGPPN | PGPGNGNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.75
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.43
| 02/05/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-2 | Feyenoord Rot. (2) |
| 25/04/2026 | Feyenoord Rot. (2) | 3-1 | FC Groningen (9) |
| 12/04/2026 | NEC Nijmegen (3) | 1-1 | Feyenoord Rot. (2) |
| 04/04/2026 | FC Volendam (16) | 0-0 | Feyenoord Rot. (2) |
| 21/03/2026 | Feyenoord Rot. (2) | 1-1 | Ajax Amsterda. (4) |
| 14/03/2026 | Feyenoord Rot. (2) | 2-1 | Excelsior Rot. (14) |
| 07/03/2026 | NAC Breda (17) | 3-3 | Feyenoord Rot. (2) |
| 28/02/2026 | FC Twente (5) | 2-0 | Feyenoord Rot. (2) |
| 02/05/2026 | AZ Alkmaar (6) | 2-2 | FC Twente (5) |
| 23/04/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 0-0 | AZ Alkmaar (6) |
| 19/04/2026 | AZ Alkmaar (6) | 5-1 | NEC Nijmegen (3) |
| 16/04/2026 | AZ Alkmaar (6) | 2-2 | Shakhtar Done. |
| 12/04/2026 | AZ Alkmaar (6) | 3-0 | SC Heerenveen (8) |
| 09/04/2026 | Shakhtar Done. | 3-0 | AZ Alkmaar (6) |
| 04/04/2026 | AZ Alkmaar (6) | 2-0 | Fortuna Sitta. (12) |
| 21/03/2026 | FC Groningen (9) | 3-0 | AZ Alkmaar (6) |
| 25/04/2026 | Feyenoord Rot. (2) | 3-1 | FC Groningen (9) |
| 21/03/2026 | Feyenoord Rot. (2) | 1-1 | Ajax Amsterda. (4) |
| 14/03/2026 | Feyenoord Rot. (2) | 2-1 | Excelsior Rot. (14) |
| 22/02/2026 | Feyenoord Rot. (2) | 2-1 | Telstar (15) |
| 15/02/2026 | Feyenoord Rot. (2) | 1-0 | Go Ahead Eagl. (11) |
| 23/04/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 0-0 | AZ Alkmaar (6) |
| 09/04/2026 | Shakhtar Done. | 3-0 | AZ Alkmaar (6) |
| 21/03/2026 | FC Groningen (9) | 3-0 | AZ Alkmaar (6) |
| 19/03/2026 | AC Sparta Pra. | 0-4 | AZ Alkmaar (6) |
| 07/03/2026 | PSV Eindhoven (1) | 2-1 | AZ Alkmaar (6) |
| 21/09/2025 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 6 | AZ Alkmaar (6) | 3 - 3 | Feyenoord Rotterdam (2) |
| 05/04/2025 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 28 | AZ Alkmaar (6) | 0 - 1 | Feyenoord Rotterdam (2) |
| 02/11/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Feyenoord Rotterdam (2) | 3 - 2 | AZ Alkmaar (6) |
| 07/02/2024 - KNVB Beker - Kwartfinales | Feyenoord Rotterdam (2) | 2 - 0 | AZ Alkmaar (6) |
| 04/02/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | AZ Alkmaar (6) | 0 - 1 | Feyenoord Rotterdam (2) |
| 12/11/2023 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Feyenoord Rotterdam (2) | 1 - 0 | AZ Alkmaar (6) |
| 18/02/2023 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 22 | Feyenoord Rotterdam (2) | 2 - 1 | AZ Alkmaar (6) |
| 16/10/2022 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 10 | AZ Alkmaar (6) | 1 - 3 | Feyenoord Rotterdam (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Feyenoord Rotterdam (2) en AZ Alkmaar (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1999/2000, 56 gespeelde wedstrijden : 32 zeges Doelpunten voor 13 nederlagen van Feyenoord Rotterdam (2) 11 gelijke spelen
Fortuna Sittard (12) - PEC Zwolle (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 12 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 6 (40 %) | 10 (32 %) |
| Gelijkspel | 4 (27 %) | 6 (19 %) |
| Verloren | 5 (33 %) | 15 (49 %) |
| Doelpunten voor | 24 | 45 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.6 | 1.45 |
| Doelpunten tegen | 25 | 57 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.67 | 1.84 |
| Serie voor de competitie | GPNGPPNP | GPGPPNPP |
| Serie (*) | GPNGPPNP | GPGPPNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.45
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 13 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 1 (6 %) | 8 (26 %) |
| Gelijkspel | 6 (38 %) | 10 (32 %) |
| Verloren | 9 (56 %) | 13 (42 %) |
| Doelpunten voor | 21 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.31 | 1.32 |
| Doelpunten tegen | 47 | 66 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.94 | 2.13 |
| Serie voor de competitie | PNPPNNPP | NNNGPNPG |
| Serie (*) | PNPPNNPP | NNNGPNPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.44
| 02/05/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-2 | Feyenoord Rot. (2) |
| 25/04/2026 | SC Heerenveen (8) | 2-1 | Fortuna Sitta. (12) |
| 12/04/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-1 | NAC Breda (17) |
| 04/04/2026 | AZ Alkmaar (6) | 2-0 | Fortuna Sitta. (12) |
| 21/03/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-2 | FC Twente (5) |
| 14/03/2026 | FC Volendam (16) | 1-2 | Fortuna Sitta. (12) |
| 07/03/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-4 | Telstar (15) |
| 28/02/2026 | NEC Nijmegen (3) | 2-3 | Fortuna Sitta. (12) |
| 02/05/2026 | PEC Zwolle (13) | 1-0 | Heracles Alme. (18) |
| 23/04/2026 | PSV Eindhoven (1) | 6-1 | PEC Zwolle (13) |
| 12/04/2026 | PEC Zwolle (13) | 2-2 | Excelsior Rot. (14) |
| 04/04/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 5-0 | PEC Zwolle (13) |
| 21/03/2026 | PEC Zwolle (13) | 2-1 | NAC Breda (17) |
| 14/03/2026 | PEC Zwolle (13) | 1-1 | FC Groningen (9) |
| 07/03/2026 | Sparta Rotter. (10) | 1-1 | PEC Zwolle (13) |
| 28/02/2026 | PEC Zwolle (13) | 0-0 | Ajax Amsterda. (4) |
| 02/05/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-2 | Feyenoord Rot. (2) |
| 12/04/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-1 | NAC Breda (17) |
| 21/03/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-2 | FC Twente (5) |
| 07/03/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-4 | Telstar (15) |
| 20/02/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 2-1 | Excelsior Rot. (14) |
| 23/04/2026 | PSV Eindhoven (1) | 6-1 | PEC Zwolle (13) |
| 04/04/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 5-0 | PEC Zwolle (13) |
| 07/03/2026 | Sparta Rotter. (10) | 1-1 | PEC Zwolle (13) |
| 22/02/2026 | FC Utrecht (7) | 1-1 | PEC Zwolle (13) |
| 15/02/2026 | SC Heerenveen (8) | 4-2 | PEC Zwolle (13) |
| 13/12/2025 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 16 | PEC Zwolle (13) | 1 - 0 | Fortuna Sittard (12) |
| 26/01/2025 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | Fortuna Sittard (12) | 1 - 4 | PEC Zwolle (13) |
| 09/11/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | PEC Zwolle (13) | 3 - 1 | Fortuna Sittard (12) |
| 16/03/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Fortuna Sittard (12) | 3 - 1 | PEC Zwolle (13) |
| 05/11/2023 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | PEC Zwolle (13) | 2 - 0 | Fortuna Sittard (12) |
| 06/03/2022 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Fortuna Sittard (12) | 0 - 1 | PEC Zwolle (13) |
| 11/12/2021 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | PEC Zwolle (13) | 0 - 1 | Fortuna Sittard (12) |
| 16/01/2021 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | PEC Zwolle (13) | 0 - 2 | Fortuna Sittard (12) |
Statistieken onderlinge duels tussen Fortuna Sittard (12) en PEC Zwolle (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2007/2008, 25 gespeelde wedstrijden : 6 zeges Doelpunten voor 16 nederlagen van Fortuna Sittard (12) 3 gelijke spelen
Go Ahead Eagles (11) - PSV Eindhoven (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 11 |
| Wedstrijden | 15 | 30 |
| Gewonnen | 6 (40 %) | 8 (27 %) |
| Gelijkspel | 7 (47 %) | 13 (43 %) |
| Verloren | 2 (13 %) | 9 (30 %) |
| Doelpunten voor | 32 | 49 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.13 | 1.63 |
| Doelpunten tegen | 17 | 42 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.13 | 1.4 |
| Serie voor de competitie | NNNGPGGN | GPGPGNNN |
| Serie (*) | NNNGPGGN | GPGPGNNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 13 (81 %) | 25 (78 %) |
| Gelijkspel | 1 (6 %) | 3 (9 %) |
| Verloren | 2 (13 %) | 4 (13 %) |
| Doelpunten voor | 39 | 92 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.44 | 2.88 |
| Doelpunten tegen | 18 | 43 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.13 | 1.34 |
| Serie voor de competitie | GGGPGPGN | GGPPGGGN |
| Serie (*) | PGPGPPGN | PGPPGGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 02/05/2026 | Sparta Rotter. (10) | 2-2 | Go Ahead Eagl. (11) |
| 23/04/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 0-0 | AZ Alkmaar (6) |
| 11/04/2026 | FC Groningen (9) | 0-0 | Go Ahead Eagl. (11) |
| 04/04/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 5-0 | PEC Zwolle (13) |
| 21/03/2026 | FC Utrecht (7) | 2-0 | Go Ahead Eagl. (11) |
| 14/03/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 6-0 | NAC Breda (17) |
| 07/03/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 1-4 | FC Twente (5) |
| 28/02/2026 | Excelsior Rot. (14) | 0-1 | Go Ahead Eagl. (11) |
| 02/05/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 2-2 | PSV Eindhoven (1) |
| 23/04/2026 | PSV Eindhoven (1) | 6-1 | PEC Zwolle (13) |
| 11/04/2026 | Sparta Rotter. (10) | 0-2 | PSV Eindhoven (1) |
| 04/04/2026 | PSV Eindhoven (1) | 4-3 | FC Utrecht (7) |
| 21/03/2026 | Telstar (15) | 3-1 | PSV Eindhoven (1) |
| 14/03/2026 | PSV Eindhoven (1) | 2-3 | NEC Nijmegen (3) |
| 07/03/2026 | PSV Eindhoven (1) | 2-1 | AZ Alkmaar (6) |
| 03/03/2026 | NEC Nijmegen (3) | 3-2 | PSV Eindhoven (1) |
| 23/04/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 0-0 | AZ Alkmaar (6) |
| 04/04/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 5-0 | PEC Zwolle (13) |
| 14/03/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 6-0 | NAC Breda (17) |
| 07/03/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 1-4 | FC Twente (5) |
| 22/02/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 4-0 | Heracles Alme. (18) |
| 02/05/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 2-2 | PSV Eindhoven (1) |
| 11/04/2026 | Sparta Rotter. (10) | 0-2 | PSV Eindhoven (1) |
| 21/03/2026 | Telstar (15) | 3-1 | PSV Eindhoven (1) |
| 03/03/2026 | NEC Nijmegen (3) | 3-2 | PSV Eindhoven (1) |
| 28/02/2026 | Heracles Alme. (18) | 1-3 | PSV Eindhoven (1) |
| 18/10/2025 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 9 | PSV Eindhoven (1) | 2 - 1 | Go Ahead Eagles (11) |
| 01/03/2025 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | Go Ahead Eagles (11) | 3 - 2 | PSV Eindhoven (1) |
| 26/02/2025 - KNVB Beker - Halve Finale | PSV Eindhoven (1) | 1 - 2 | Go Ahead Eagles (11) |
| 01/09/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | PSV Eindhoven (1) | 3 - 0 | Go Ahead Eagles (11) |
| 08/03/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Go Ahead Eagles (11) | 0 - 1 | PSV Eindhoven (1) |
| 27/09/2023 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | PSV Eindhoven (1) | 3 - 0 | Go Ahead Eagles (11) |
| 28/01/2023 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 19 | PSV Eindhoven (1) | 2 - 0 | Go Ahead Eagles (11) |
| 13/08/2022 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 2 | Go Ahead Eagles (11) | 2 - 5 | PSV Eindhoven (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen Go Ahead Eagles (11) en PSV Eindhoven (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2006/2007, 18 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 16 nederlagen van Go Ahead Eagles (11)
FC Groningen (9) - NEC Nijmegen (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 9 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 6 (38 %) | 12 (38 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 6 (19 %) |
| Verloren | 6 (37 %) | 14 (43 %) |
| Doelpunten voor | 25 | 45 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.56 | 1.41 |
| Doelpunten tegen | 17 | 43 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.06 | 1.34 |
| Serie voor de competitie | NPPPGGNP | PGNGGNPP |
| Serie (*) | NPPPGGNP | PGNGGNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.75
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 3 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 7 (44 %) | 15 (48 %) |
| Gelijkspel | 6 (38 %) | 11 (35 %) |
| Verloren | 3 (18 %) | 5 (17 %) |
| Doelpunten voor | 34 | 72 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.13 | 2.32 |
| Doelpunten tegen | 25 | 46 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.56 | 1.48 |
| Serie voor de competitie | NGGNNGGN | PGGNGNNN |
| Serie (*) | GGNNGGPN | GGNGNPNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 02/05/2026 | FC Groningen (9) | 2-3 | Excelsior Rot. (14) |
| 25/04/2026 | Feyenoord Rot. (2) | 3-1 | FC Groningen (9) |
| 11/04/2026 | FC Groningen (9) | 0-0 | Go Ahead Eagl. (11) |
| 04/04/2026 | Telstar (15) | 0-2 | FC Groningen (9) |
| 21/03/2026 | FC Groningen (9) | 3-0 | AZ Alkmaar (6) |
| 14/03/2026 | PEC Zwolle (13) | 1-1 | FC Groningen (9) |
| 07/03/2026 | FC Groningen (9) | 3-1 | Ajax Amsterda. (4) |
| 28/02/2026 | FC Volendam (16) | 3-2 | FC Groningen (9) |
| 02/05/2026 | NEC Nijmegen (3) | 1-1 | Telstar (15) |
| 25/04/2026 | FC Twente (5) | 1-1 | NEC Nijmegen (3) |
| 19/04/2026 | AZ Alkmaar (6) | 5-1 | NEC Nijmegen (3) |
| 12/04/2026 | NEC Nijmegen (3) | 1-1 | Feyenoord Rot. (2) |
| 04/04/2026 | Excelsior Rot. (14) | 0-2 | NEC Nijmegen (3) |
| 21/03/2026 | NEC Nijmegen (3) | 2-2 | SC Heerenveen (8) |
| 14/03/2026 | PSV Eindhoven (1) | 2-3 | NEC Nijmegen (3) |
| 07/03/2026 | NEC Nijmegen (3) | 3-0 | FC Volendam (16) |
| 02/05/2026 | FC Groningen (9) | 2-3 | Excelsior Rot. (14) |
| 11/04/2026 | FC Groningen (9) | 0-0 | Go Ahead Eagl. (11) |
| 21/03/2026 | FC Groningen (9) | 3-0 | AZ Alkmaar (6) |
| 07/03/2026 | FC Groningen (9) | 3-1 | Ajax Amsterda. (4) |
| 14/02/2026 | FC Groningen (9) | 1-2 | FC Utrecht (7) |
| 25/04/2026 | FC Twente (5) | 1-1 | NEC Nijmegen (3) |
| 19/04/2026 | AZ Alkmaar (6) | 5-1 | NEC Nijmegen (3) |
| 04/04/2026 | Excelsior Rot. (14) | 0-2 | NEC Nijmegen (3) |
| 14/03/2026 | PSV Eindhoven (1) | 2-3 | NEC Nijmegen (3) |
| 21/02/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 1-1 | NEC Nijmegen (3) |
| 09/11/2025 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 12 | NEC Nijmegen (3) | 2 - 0 | FC Groningen (9) |
| 08/02/2025 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | FC Groningen (9) | 2 - 1 | NEC Nijmegen (3) |
| 03/11/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | NEC Nijmegen (3) | 6 - 0 | FC Groningen (9) |
| 25/04/2023 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 30 | FC Groningen (9) | 0 - 0 | NEC Nijmegen (3) |
| 26/08/2022 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 4 | NEC Nijmegen (3) | 1 - 1 | FC Groningen (9) |
| 12/03/2022 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | FC Groningen (9) | 4 - 3 | NEC Nijmegen (3) |
| 19/01/2022 - KNVB Beker - Achtste finales | FC Groningen (9) | 1 - 2 | NEC Nijmegen (3) |
| 31/10/2021 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | NEC Nijmegen (3) | 3 - 0 | FC Groningen (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Groningen (9) en NEC Nijmegen (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2000/2001, 46 gespeelde wedstrijden : 14 zeges Doelpunten voor 17 nederlagen van FC Groningen (9) 15 gelijke spelen
NAC Breda (17) - SC Heerenveen (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 17 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 4 (25 %) | 5 (16 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 10 (31 %) |
| Verloren | 7 (44 %) | 17 (53 %) |
| Doelpunten voor | 18 | 30 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.13 | 0.94 |
| Doelpunten tegen | 23 | 55 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.44 | 1.72 |
| Serie voor de competitie | PPNPGNNP | PNPPNNPP |
| Serie (*) | PPNPGNNP | PNPPNNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.7
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 8 |
| Wedstrijden | 14 | 30 |
| Gewonnen | 4 (29 %) | 12 (40 %) |
| Gelijkspel | 3 (21 %) | 8 (27 %) |
| Verloren | 7 (50 %) | 10 (33 %) |
| Doelpunten voor | 19 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.36 | 1.73 |
| Doelpunten tegen | 26 | 50 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.86 | 1.67 |
| Serie voor de competitie | GGPPGNPG | GGGNGPGG |
| Serie (*) | GPPPGNPG | GGGNGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.63
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| 02/05/2026 | FC Utrecht (7) | 2-0 | NAC Breda (17) |
| 25/04/2026 | NAC Breda (17) | 0-2 | Ajax Amsterda. (4) |
| 12/04/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-1 | NAC Breda (17) |
| 04/04/2026 | NAC Breda (17) | 0-0 | Sparta Rotter. (10) |
| 21/03/2026 | PEC Zwolle (13) | 2-1 | NAC Breda (17) |
| 14/03/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 6-0 | NAC Breda (17) |
| 07/03/2026 | NAC Breda (17) | 3-3 | Feyenoord Rot. (2) |
| 28/02/2026 | Telstar (15) | 3-0 | NAC Breda (17) |
| 02/05/2026 | FC Volendam (16) | 0-2 | SC Heerenveen (8) |
| 25/04/2026 | SC Heerenveen (8) | 2-1 | Fortuna Sitta. (12) |
| 12/04/2026 | AZ Alkmaar (6) | 3-0 | SC Heerenveen (8) |
| 04/04/2026 | SC Heerenveen (8) | 4-1 | Heracles Alme. (18) |
| 21/03/2026 | NEC Nijmegen (3) | 2-2 | SC Heerenveen (8) |
| 14/03/2026 | SC Heerenveen (8) | 3-0 | Telstar (15) |
| 07/03/2026 | Excelsior Rot. (14) | 1-2 | SC Heerenveen (8) |
| 28/02/2026 | SC Heerenveen (8) | 2-1 | Sparta Rotter. (10) |
| 25/04/2026 | NAC Breda (17) | 0-2 | Ajax Amsterda. (4) |
| 04/04/2026 | NAC Breda (17) | 0-0 | Sparta Rotter. (10) |
| 07/03/2026 | NAC Breda (17) | 3-3 | Feyenoord Rot. (2) |
| 21/02/2026 | NAC Breda (17) | 1-0 | FC Volendam (16) |
| 06/02/2026 | NAC Breda (17) | 0-2 | Excelsior Rot. (14) |
| 02/05/2026 | FC Volendam (16) | 0-2 | SC Heerenveen (8) |
| 12/04/2026 | AZ Alkmaar (6) | 3-0 | SC Heerenveen (8) |
| 21/03/2026 | NEC Nijmegen (3) | 2-2 | SC Heerenveen (8) |
| 07/03/2026 | Excelsior Rot. (14) | 1-2 | SC Heerenveen (8) |
| 21/02/2026 | PSV Eindhoven (1) | 3-1 | SC Heerenveen (8) |
| 24/10/2025 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 10 | SC Heerenveen (8) | 3 - 3 | NAC Breda (17) |
| 12/01/2025 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | NAC Breda (17) | 2 - 4 | SC Heerenveen (8) |
| 31/08/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | SC Heerenveen (8) | 4 - 0 | NAC Breda (17) |
| 07/02/2023 - KNVB Beker - Achtste finales | NAC Breda (17) | 1 - 2 | SC Heerenveen (8) |
| 01/08/2020 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 1 Augustus 2020 | NAC Breda (17) | 1 - 0 | SC Heerenveen (8) |
| 12/05/2019 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 34 | SC Heerenveen (8) | 2 - 1 | NAC Breda (17) |
| 22/12/2018 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | NAC Breda (17) | 4 - 2 | SC Heerenveen (8) |
| 29/04/2018 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 33 | NAC Breda (17) | 3 - 0 | SC Heerenveen (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen NAC Breda (17) en SC Heerenveen (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2000/2001, 42 gespeelde wedstrijden : 8 zeges Doelpunten voor 24 nederlagen van NAC Breda (17) 10 gelijke spelen
Telstar (15) - Heracles Almelo (18)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 15 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 4 (25 %) | 7 (22 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 10 (31 %) |
| Verloren | 7 (44 %) | 15 (47 %) |
| Doelpunten voor | 28 | 44 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.75 | 1.38 |
| Doelpunten tegen | 28 | 54 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.75 | 1.69 |
| Serie voor de competitie | NPPNGGPG | GGPGPPGN |
| Serie (*) | PPGNGGPG | PGPGPPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 18 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 1 (7 %) | 5 (16 %) |
| Gelijkspel | 1 (7 %) | 4 (13 %) |
| Verloren | 13 (86 %) | 22 (71 %) |
| Doelpunten voor | 12 | 34 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.8 | 1.1 |
| Doelpunten tegen | 45 | 79 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 3 | 2.55 |
| Serie voor de competitie | PPPPPPPP | PNPNPPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PNPNPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3.83
| 02/05/2026 | NEC Nijmegen (3) | 1-1 | Telstar (15) |
| 22/04/2026 | Telstar (15) | 4-1 | Sparta Rotter. (10) |
| 11/04/2026 | FC Utrecht (7) | 4-1 | Telstar (15) |
| 04/04/2026 | Telstar (15) | 0-2 | FC Groningen (9) |
| 21/03/2026 | Telstar (15) | 3-1 | PSV Eindhoven (1) |
| 14/03/2026 | SC Heerenveen (8) | 3-0 | Telstar (15) |
| 07/03/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-4 | Telstar (15) |
| 04/03/2026 | AZ Alkmaar (6) | 2-1 | Telstar (15) |
| 02/05/2026 | PEC Zwolle (13) | 1-0 | Heracles Alme. (18) |
| 26/04/2026 | Heracles Alme. (18) | 0-2 | FC Volendam (16) |
| 11/04/2026 | Heracles Alme. (18) | 0-3 | Ajax Amsterda. (4) |
| 04/04/2026 | SC Heerenveen (8) | 4-1 | Heracles Alme. (18) |
| 20/03/2026 | Heracles Alme. (18) | 1-1 | Excelsior Rot. (14) |
| 14/03/2026 | AZ Alkmaar (6) | 4-0 | Heracles Alme. (18) |
| 06/03/2026 | Heracles Alme. (18) | 0-0 | FC Utrecht (7) |
| 28/02/2026 | Heracles Alme. (18) | 1-3 | PSV Eindhoven (1) |
| 22/04/2026 | Telstar (15) | 4-1 | Sparta Rotter. (10) |
| 04/04/2026 | Telstar (15) | 0-2 | FC Groningen (9) |
| 21/03/2026 | Telstar (15) | 3-1 | PSV Eindhoven (1) |
| 28/02/2026 | Telstar (15) | 3-0 | NAC Breda (17) |
| 15/02/2026 | Telstar (15) | 1-1 | FC Twente (5) |
| 02/05/2026 | PEC Zwolle (13) | 1-0 | Heracles Alme. (18) |
| 04/04/2026 | SC Heerenveen (8) | 4-1 | Heracles Alme. (18) |
| 14/03/2026 | AZ Alkmaar (6) | 4-0 | Heracles Alme. (18) |
| 22/02/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 4-0 | Heracles Alme. (18) |
| 07/02/2026 | NEC Nijmegen (3) | 4-1 | Heracles Alme. (18) |
| 06/12/2025 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 15 | Heracles Almelo (18) | 1 - 1 | Telstar (15) |
| 24/02/2023 - Nederland Eerste Divisie - Jupiler League - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Heracles Almelo (18) | 7 - 0 | Telstar (15) |
| 16/09/2022 - Nederland Eerste Divisie - Jupiler League - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Telstar (15) | 0 - 3 | Heracles Almelo (18) |
| 28/10/2020 - KNVB Beker - Eerste ronde | Heracles Almelo (18) | 3 - 0 | Telstar (15) |
| 25/08/2020 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 25 Augustus 2020 | Heracles Almelo (18) | 4 - 0 | Telstar (15) |
Statistieken onderlinge duels tussen Telstar (15) en Heracles Almelo (18) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2020, 5 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 4 nederlagen van Telstar (15) en 1 gelijk spel
FC Twente (5) - Sparta Rotterdam (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 5 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 8 (50 %) | 14 (45 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 12 (39 %) |
| Verloren | 3 (19 %) | 5 (16 %) |
| Doelpunten voor | 25 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.56 | 1.68 |
| Doelpunten tegen | 16 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.06 |
| Serie voor de competitie | NNGGGPGN | GGPGGGNN |
| Serie (*) | NNGGGPGN | GGPGGGNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.75
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.63
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 10 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 6 (38 %) | 12 (39 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 6 (19 %) |
| Verloren | 8 (49 %) | 13 (42 %) |
| Doelpunten voor | 19 | 35 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.19 | 1.13 |
| Doelpunten tegen | 31 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.94 | 1.68 |
| Serie voor de competitie | GGNPPPNP | PNPGNPPN |
| Serie (*) | GGNPPPNP | PNPGNPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.44
| 02/05/2026 | AZ Alkmaar (6) | 2-2 | FC Twente (5) |
| 25/04/2026 | FC Twente (5) | 1-1 | NEC Nijmegen (3) |
| 10/04/2026 | FC Twente (5) | 2-1 | FC Volendam (16) |
| 04/04/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 1-2 | FC Twente (5) |
| 21/03/2026 | Fortuna Sitta. (12) | 1-2 | FC Twente (5) |
| 14/03/2026 | FC Twente (5) | 0-2 | FC Utrecht (7) |
| 07/03/2026 | Go Ahead Eagl. (11) | 1-4 | FC Twente (5) |
| 28/02/2026 | FC Twente (5) | 2-0 | Feyenoord Rot. (2) |
| 02/05/2026 | Sparta Rotter. (10) | 2-2 | Go Ahead Eagl. (11) |
| 22/04/2026 | Telstar (15) | 4-1 | Sparta Rotter. (10) |
| 11/04/2026 | Sparta Rotter. (10) | 0-2 | PSV Eindhoven (1) |
| 04/04/2026 | NAC Breda (17) | 0-0 | Sparta Rotter. (10) |
| 21/03/2026 | Sparta Rotter. (10) | 2-0 | FC Volendam (16) |
| 14/03/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 4-0 | Sparta Rotter. (10) |
| 07/03/2026 | Sparta Rotter. (10) | 1-1 | PEC Zwolle (13) |
| 28/02/2026 | SC Heerenveen (8) | 2-1 | Sparta Rotter. (10) |
| 25/04/2026 | FC Twente (5) | 1-1 | NEC Nijmegen (3) |
| 10/04/2026 | FC Twente (5) | 2-1 | FC Volendam (16) |
| 14/03/2026 | FC Twente (5) | 0-2 | FC Utrecht (7) |
| 28/02/2026 | FC Twente (5) | 2-0 | Feyenoord Rot. (2) |
| 22/02/2026 | FC Twente (5) | 2-1 | FC Groningen (9) |
| 22/04/2026 | Telstar (15) | 4-1 | Sparta Rotter. (10) |
| 04/04/2026 | NAC Breda (17) | 0-0 | Sparta Rotter. (10) |
| 14/03/2026 | Ajax Amsterda. (4) | 4-0 | Sparta Rotter. (10) |
| 28/02/2026 | SC Heerenveen (8) | 2-1 | Sparta Rotter. (10) |
| 22/02/2026 | AZ Alkmaar (6) | 3-1 | Sparta Rotter. (10) |
| 19/09/2025 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 6 | Sparta Rotterdam (10) | 1 - 5 | FC Twente (5) |
| 04/05/2025 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 31 | Sparta Rotterdam (10) | 0 - 2 | FC Twente (5) |
| 17/08/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | FC Twente (5) | 1 - 1 | Sparta Rotterdam (10) |
| 09/03/2024 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | FC Twente (5) | 2 - 1 | Sparta Rotterdam (10) |
| 17/12/2023 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Sparta Rotterdam (10) | 2 - 2 | FC Twente (5) |
| 23/04/2023 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 30 | FC Twente (5) | 3 - 3 | Sparta Rotterdam (10) |
| 11/11/2022 - Nederlandse Eredivisie - Speeldag 14 | Sparta Rotterdam (10) | 1 - 1 | FC Twente (5) |
| 22/04/2022 - Nederlandse Eredivisie - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | FC Twente (5) | 2 - 0 | Sparta Rotterdam (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Twente (5) en Sparta Rotterdam (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1992/1993, 37 gespeelde wedstrijden : 20 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van FC Twente (5) 9 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities