De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 10 | 5 | 5 | 0 | 449 | 289 | +160 | 2 | 89.8 | 57.8 | 32 |
| 2 | Pays Voironnais Basket Club | 9 | 5 | 4 | 1 | 409 | 279 | +130 | 1.8 | 81.8 | 55.8 | 26 |
| 3 | Cavigal Nice Basket 06 | 9 | 5 | 4 | 1 | 384 | 354 | +30 | 1.8 | 76.8 | 70.8 | 6 |
| 4 | USO Mondeville Basket | 9 | 5 | 4 | 1 | 325 | 299 | +26 | 1.8 | 65 | 59.8 | 5.2 |
| 5 | Montbrison Féminines BC | 8 | 5 | 3 | 2 | 370 | 346 | +24 | 1.6 | 74 | 69.2 | 4.8 |
| 6 | Champagne Basket | 8 | 5 | 3 | 2 | 333 | 382 | -49 | 1.6 | 66.6 | 76.4 | -9.8 |
| 7 | AS Aulnoye-Aymeries Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 383 | 373 | +10 | 1.4 | 76.6 | 74.6 | 2 |
| 8 | CJS Geispolsheim | 7 | 5 | 2 | 3 | 364 | 358 | +6 | 1.4 | 72.8 | 71.6 | 1.2 |
| 9 | CO Trith Basket Porte du Hainaut | 7 | 5 | 2 | 3 | 297 | 334 | -37 | 1.4 | 59.4 | 66.8 | -7.4 |
| 10 | La Roche-sur-Yon VBC | 7 | 5 | 2 | 3 | 327 | 389 | -62 | 1.4 | 65.4 | 77.8 | -12.4 |
| 11 | Feytiat Basket 87 | 6 | 5 | 1 | 4 | 302 | 325 | -23 | 1.2 | 60.4 | 65 | -4.6 |
| 12 | Saint-Amand Hainaut Basket | 6 | 5 | 1 | 4 | 314 | 340 | -26 | 1.2 | 62.8 | 68 | -5.2 |
| 13 | Rouen Bihorel Métropole Basket | 6 | 5 | 1 | 4 | 290 | 364 | -74 | 1.2 | 58 | 72.8 | -14.8 |
| 14 | CFBB Pôle France | 5 | 5 | 0 | 5 | 327 | 461 | -134 | 1 | 65.4 | 92.2 | -26.8 |
Cavigal Nice Basket 06 (4) - Champagne Basket (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 4 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 5 (83 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Doelpunten voor | 240 | 472 |
| Gemiddelde doelpunt | 80 | 78.67 |
| Doelpunten tegen | 214 | 436 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 71.33 | 72.67 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGPGG |
| Serie (*) | PGPPPGGG | PPGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 8 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 210 | 407 |
| Gemiddelde doelpunt | 70 | 67.83 |
| Doelpunten tegen | 222 | 458 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 74 | 76.33 |
| Serie voor de competitie | PGP | PGGPPG |
| Serie (*) | GGPPPPGP | GPGGPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 30/10/2026 | CFBB Pôle Fr. (14) | 74-85 | Cavigal Nice . (4) |
| 24/10/2026 | Cavigal Nice . (4) | 77-72 | Saint-Amand H. (13) |
| 17/10/2026 | La Roche-sur-. (9) | 78-72 | Cavigal Nice . (4) |
| 10/10/2026 | Cavigal Nice . (4) | 75-60 | Rouen Bihorel. (12) |
| 03/10/2026 | (5) | 70-75 | Cavigal Nice . (4) |
| 26/09/2026 | Cavigal Nice . (4) | 88-82 | Feytiat Baske. (11) |
| 19/09/2026 | Cavigal Nice . (4) | 78-88 | (5) |
| 04/04/2026 | Cavigal Nice . (4) | 79-87 | (5) |
| 31/10/2026 | Champagne Bas. (8) | 71-63 | CJS Geispolsh. (10) |
| 27/10/2026 | Champagne Bas. (8) | 62-80 | Angers UFB 49 |
| 24/10/2026 | (5) | 79-53 | Champagne Bas. (8) |
| 17/10/2026 | Champagne Bas. (8) | 56-111 | Monaco (1) |
| 10/10/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 67-83 | Champagne Bas. (8) |
| 03/10/2026 | Champagne Bas. (8) | 70-62 | CO Trith Bask. (7) |
| 26/09/2026 | Pays Voironna. (2) | 76-74 | Champagne Bas. (8) |
| 19/09/2026 | Champagne Bas. (8) | 59-53 | Saint-Amand H. (13) |
| 24/10/2026 | Cavigal Nice . (4) | 77-72 | Saint-Amand H. (13) |
| 10/10/2026 | Cavigal Nice . (4) | 75-60 | Rouen Bihorel. (12) |
| 26/09/2026 | Cavigal Nice . (4) | 88-82 | Feytiat Baske. (11) |
| 19/09/2026 | Cavigal Nice . (4) | 78-88 | (5) |
| 04/04/2026 | Cavigal Nice . (4) | 79-87 | (5) |
| 24/10/2026 | (5) | 79-53 | Champagne Bas. (8) |
| 10/10/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 67-83 | Champagne Bas. (8) |
| 26/09/2026 | Pays Voironna. (2) | 76-74 | Champagne Bas. (8) |
| 17/04/2026 | La Tronche Me. | 91-80 | Champagne Bas. (8) |
| 04/04/2026 | Saint-Amand H. (13) | 74-60 | Champagne Bas. (8) |
| 22/03/2026 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | Champagne Basket (8) | 53 - 41 | Cavigal Nice Basket 06 (4) |
| 06/12/2025 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | Cavigal Nice Basket 06 (4) | 57 - 66 | Champagne Basket (8) |
| 27/01/2024 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Cavigal Nice Basket 06 (4) | 83 - 73 | Champagne Basket (8) |
| 20/10/2023 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Champagne Basket (8) | 84 - 83 verlengingen | Cavigal Nice Basket 06 (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen Cavigal Nice Basket 06 (4) en Champagne Basket (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 4 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 3 nederlagen van Cavigal Nice Basket 06 (4)
Feytiat Basket 87 (11) - CFBB Pôle France (14)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 11 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 1 (17 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 5 (83 %) |
| Doelpunten voor | 190 | 384 |
| Gemiddelde doelpunt | 63.33 | 64 |
| Doelpunten tegen | 195 | 413 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 65 | 68.83 |
| Serie voor de competitie | PGP | PPGPPP |
| Serie (*) | GGPGPGPP | GPPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 14 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 6 (100 %) |
| Doelpunten voor | 187 | 379 |
| Gemiddelde doelpunt | 62.33 | 63.17 |
| Doelpunten tegen | 252 | 552 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 84 | 92 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPPPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 6
| 31/10/2026 | USO Mondevill. (3) | 63-58 | Feytiat Baske. (11) |
| 28/10/2026 | Feytiat Baske. (11) | 79-92 | Toulouse Mét. |
| 24/10/2026 | Feytiat Baske. (11) | 59-71 | La Roche-sur-. (9) |
| 17/10/2026 | Saint-Amand H. (13) | 67-54 | Feytiat Baske. (11) |
| 09/10/2026 | Feytiat Baske. (11) | 76-54 | (5) |
| 03/10/2026 | Feytiat Baske. (11) | 55-70 | Pays Voironna. (2) |
| 26/09/2026 | Cavigal Nice . (4) | 88-82 | Feytiat Baske. (11) |
| 19/09/2026 | Feytiat Baske. (11) | 76-60 | La Roche-sur-. (9) |
| 30/10/2026 | CFBB Pôle Fr. (14) | 74-85 | Cavigal Nice . (4) |
| 24/10/2026 | CJS Geispolsh. (10) | 91-76 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 16/10/2026 | CFBB Pôle Fr. (14) | 66-107 | AS Aulnoye-Ay. (6) |
| 09/10/2026 | CO Trith Bask. (7) | 70-59 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 03/10/2026 | CFBB Pôle Fr. (14) | 52-108 | Monaco (1) |
| 26/09/2026 | USO Mondevill. (3) | 91-52 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 04/04/2026 | CFBB Pôle Fr. (14) | 68-76 | Feytiat Baske. (11) |
| 01/04/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 75-61 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 28/10/2026 | Feytiat Baske. (11) | 79-92 | Toulouse Mét. |
| 24/10/2026 | Feytiat Baske. (11) | 59-71 | La Roche-sur-. (9) |
| 09/10/2026 | Feytiat Baske. (11) | 76-54 | (5) |
| 03/10/2026 | Feytiat Baske. (11) | 55-70 | Pays Voironna. (2) |
| 19/09/2026 | Feytiat Baske. (11) | 76-60 | La Roche-sur-. (9) |
| 24/10/2026 | CJS Geispolsh. (10) | 91-76 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 09/10/2026 | CO Trith Bask. (7) | 70-59 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 26/09/2026 | USO Mondevill. (3) | 91-52 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 01/04/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 75-61 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 21/03/2026 | Pays Voironna. (2) | 83-60 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 04/04/2026 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | CFBB Pôle France (14) | 68 - 76 | Feytiat Basket 87 (11) |
| 20/12/2025 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Feytiat Basket 87 (11) | 76 - 46 | CFBB Pôle France (14) |
| 15/02/2025 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | CFBB Pôle France (14) | 48 - 67 | Feytiat Basket 87 (11) |
| 01/11/2024 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Feytiat Basket 87 (11) | 89 - 51 | CFBB Pôle France (14) |
| 16/02/2024 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Feytiat Basket 87 (11) | 67 - 61 | CFBB Pôle France (14) |
| 04/11/2023 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | CFBB Pôle France (14) | 67 - 60 | Feytiat Basket 87 (11) |
| 09/02/2023 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Feytiat Basket 87 (11) | 78 - 56 | CFBB Pôle France (14) |
| 29/10/2022 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | CFBB Pôle France (14) | 53 - 67 | Feytiat Basket 87 (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen Feytiat Basket 87 (11) en CFBB Pôle France (14) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 8 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van Feytiat Basket 87 (11)
La Roche-sur-Yon VBC (9) - Rouen Bihorel Métropole Basket (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 9 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 207 | 367 |
| Gemiddelde doelpunt | 69 | 61.17 |
| Doelpunten tegen | 232 | 434 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 77.33 | 72.33 |
| Serie voor de competitie | PGP | PPPGGP |
| Serie (*) | PPPPPPGP | PPPPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 12 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 5 (83 %) |
| Doelpunten voor | 148 | 331 |
| Gemiddelde doelpunt | 49.33 | 55.17 |
| Doelpunten tegen | 257 | 453 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85.67 | 75.5 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPPGPP |
| Serie (*) | GGPPGPPP | GPPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 31/10/2026 | La Roche-sur-. (9) | 67-88 | (5) |
| 24/10/2026 | Feytiat Baske. (11) | 59-71 | La Roche-sur-. (9) |
| 17/10/2026 | La Roche-sur-. (9) | 78-72 | Cavigal Nice . (4) |
| 10/10/2026 | Pays Voironna. (2) | 98-49 | La Roche-sur-. (9) |
| 03/10/2026 | La Roche-sur-. (9) | 62-72 | CJS Geispolsh. (10) |
| 26/09/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 45-40 | La Roche-sur-. (9) |
| 19/09/2026 | Feytiat Baske. (11) | 76-60 | La Roche-sur-. (9) |
| 12/05/2026 | Angers UFB 49 | 88-67 | La Roche-sur-. (9) |
| 31/10/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 62-71 | CO Trith Bask. (7) | |
| 24/10/2026 | Pays Voironna. (2) | 93-47 | Rouen Bihorel. (12) | |
| 17/10/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 71-70 | CJS Geispolsh. (10) | |
| 10/10/2026 | Cavigal Nice . (4) | 75-60 | Rouen Bihorel. (12) | |
| 02/10/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 50-55 | USO Mondevill. (3) | |
| 26/09/2026 | Monaco (1) | 89-41 | Rouen Bihorel. (12) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 19/09/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 62-68 | USO Mondevill. (3) | |
| 04/04/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 62-68 | Rouen Bihorel. (12) |
| 31/10/2026 | La Roche-sur-. (9) | 67-88 | (5) |
| 17/10/2026 | La Roche-sur-. (9) | 78-72 | Cavigal Nice . (4) |
| 03/10/2026 | La Roche-sur-. (9) | 62-72 | CJS Geispolsh. (10) |
| 02/05/2026 | La Roche-sur-. (9) | 62-77 | Toulouse Mét. |
| 29/04/2026 | La Roche-sur-. (9) | 72-84 | Angers UFB 49 |
| 24/10/2026 | Pays Voironna. (2) | 93-47 | Rouen Bihorel. (12) | |
| 10/10/2026 | Cavigal Nice . (4) | 75-60 | Rouen Bihorel. (12) | |
| 26/09/2026 | Monaco (1) | 89-41 | Rouen Bihorel. (12) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 04/04/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 62-68 | Rouen Bihorel. (12) | |
| 28/03/2026 | Feytiat Baske. (11) | 71-59 | Rouen Bihorel. (12) |
AS Aulnoye-Aymeries Basket (6) - CO Trith Basket Porte du Hainaut (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 6 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 183 | 428 |
| Gemiddelde doelpunt | 61 | 71.33 |
| Doelpunten tegen | 197 | 413 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 65.67 | 68.83 |
| Serie voor de competitie | GPP | GGPGPP |
| Serie (*) | GGPPPGPP | PPGGPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 178 | 361 |
| Gemiddelde doelpunt | 59.33 | 60.17 |
| Doelpunten tegen | 199 | 389 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 66.33 | 64.83 |
| Serie voor de competitie | PPG | GPGPPG |
| Serie (*) | PPGG | GGPGPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 31/10/2026 | Monaco (1) | 79-66 | AS Aulnoye-Ay. (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 23/10/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 71-74 | USO Mondevill. (3) | |
| 16/10/2026 | CFBB Pôle Fr. (14) | 66-107 | AS Aulnoye-Ay. (6) | |
| 10/10/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 67-83 | Champagne Bas. (8) | |
| 04/10/2026 | Saint-Amand H. (13) | 71-72 | AS Aulnoye-Ay. (6) | |
| 26/09/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 45-40 | La Roche-sur-. (9) | |
| 19/09/2026 | CO Trith Bask. (7) | 70-68 | AS Aulnoye-Ay. (6) | |
| 04/04/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 62-68 | Rouen Bihorel. (12) |
| 31/10/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 62-71 | CO Trith Bask. (7) |
| 28/10/2026 | USO Mondevill. (3) | 64-65 | CO Trith Bask. (7) |
| 24/10/2026 | CO Trith Bask. (7) | 49-76 | Monaco (1) |
| 17/10/2026 | USO Mondevill. (3) | 67-45 | CO Trith Bask. (7) |
| 09/10/2026 | CO Trith Bask. (7) | 70-59 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 03/10/2026 | Champagne Bas. (8) | 70-62 | CO Trith Bask. (7) |
| 26/09/2026 | CO Trith Bask. (7) | 64-55 | Saint-Amand H. (13) |
| 19/09/2026 | CO Trith Bask. (7) | 70-68 | AS Aulnoye-Ay. (6) |
| 23/10/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 71-74 | USO Mondevill. (3) |
| 10/10/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 67-83 | Champagne Bas. (8) |
| 26/09/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 45-40 | La Roche-sur-. (9) |
| 04/04/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 62-68 | Rouen Bihorel. (12) |
| 28/03/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 49-77 | Pays Voironna. (2) |
| 31/10/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 62-71 | CO Trith Bask. (7) |
| 28/10/2026 | USO Mondevill. (3) | 64-65 | CO Trith Bask. (7) |
| 17/10/2026 | USO Mondevill. (3) | 67-45 | CO Trith Bask. (7) |
| 03/10/2026 | Champagne Bas. (8) | 70-62 | CO Trith Bask. (7) |
| 19/09/2026 - Franse Beker Dames - Eerste ronde | CO Trith Basket Porte du Hainaut (7) | 70 - 68 | AS Aulnoye-Aymeries Basket (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen AS Aulnoye-Aymeries Basket (6) en CO Trith Basket Porte du Hainaut (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2026/2027, 1 gespeelde wedstrijd : 0 zege Doelpunten voor 1 nederlaag van AS Aulnoye-Aymeries Basket (6)
CJS Geispolsheim (10) - Monaco (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 10 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 2 (40 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 3 (60 %) |
| Doelpunten voor | 159 | 364 |
| Gemiddelde doelpunt | 79.5 | 72.8 |
| Doelpunten tegen | 154 | 358 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 77 | 71.6 |
| Serie voor de competitie | PG | PGPGP |
| Serie (*) | PGPPG | GPPPGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 6 (100 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 295 | 538 |
| Gemiddelde doelpunt | 98.33 | 89.67 |
| Doelpunten tegen | 157 | 330 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 52.33 | 55 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGGGG |
| Serie (*) | GGGPPGGG | GGGGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 6
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| 31/10/2026 | Champagne Bas. (8) | 71-63 | CJS Geispolsh. (10) |
| 24/10/2026 | CJS Geispolsh. (10) | 91-76 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 17/10/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 71-70 | CJS Geispolsh. (10) |
| 03/10/2026 | La Roche-sur-. (9) | 62-72 | CJS Geispolsh. (10) |
| 26/09/2026 | CJS Geispolsh. (10) | 68-78 | (5) |
| 19/09/2026 | Pays Voironna. (2) | 66-55 | CJS Geispolsh. (10) |
| 25/11/2014 | CJS Geispolsh. (10) | 62-88 | Saint-Amand P. |
| 11/11/2014 | CJS Geispolsh. (10) | 66-62 | AS Aulnoye-Ay. (6) |
| 31/10/2026 | Monaco (1) | 79-66 | AS Aulnoye-Ay. (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 28/10/2026 | Monaco (1) | 71-81 | This Result is Not Take Into Account For The Classification | |
| 24/10/2026 | CO Trith Bask. (7) | 49-76 | Monaco (1) | |
| 17/10/2026 | Champagne Bas. (8) | 56-111 | Monaco (1) | |
| 10/10/2026 | Monaco (1) | 75-66 | USO Mondevill. (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/10/2026 | CFBB Pôle Fr. (14) | 52-108 | Monaco (1) | |
| 26/09/2026 | Monaco (1) | 89-41 | Rouen Bihorel. (12) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 17/09/2026 | Monaco (1) | 77-50 | La Tronche Me. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/10/2026 | CJS Geispolsh. (10) | 91-76 | CFBB Pôle Fr. (14) |
| 26/09/2026 | CJS Geispolsh. (10) | 68-78 | (5) |
| 25/11/2014 | CJS Geispolsh. (10) | 62-88 | Saint-Amand P. |
| 11/11/2014 | CJS Geispolsh. (10) | 66-62 | AS Aulnoye-Ay. (6) |
| 15/10/2013 | CJS Geispolsh. (10) | 62-73 | Saint-Amand H. (13) |
| 24/10/2026 | CO Trith Bask. (7) | 49-76 | Monaco (1) |
| 17/10/2026 | Champagne Bas. (8) | 56-111 | Monaco (1) |
| 03/10/2026 | CFBB Pôle Fr. (14) | 52-108 | Monaco (1) |
| 18/04/2026 | Feytiat Baske. (11) | 70-51 | Monaco (1) |
| 04/04/2026 | AL Aplemont L. | 68-62 | Monaco (1) |
Montbrison Féminines BC (5) - Saint-Amand Hainaut Basket (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 5 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (67 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 228 | 448 |
| Gemiddelde doelpunt | 76 | 74.67 |
| Doelpunten tegen | 203 | 414 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 67.67 | 69 |
| Serie voor de competitie | PGG | GPPGGG |
| Serie (*) | PGGPPGGP | GGPPGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 13 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (20 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 4 (80 %) |
| Doelpunten voor | 127 | 314 |
| Gemiddelde doelpunt | 63.5 | 62.8 |
| Doelpunten tegen | 141 | 340 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 70.5 | 68 |
| Serie voor de competitie | PP | PPGPP |
| Serie (*) | GGPGPPPP | PPPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 31/10/2026 | La Roche-sur-. (9) | 67-88 | (5) |
| 28/10/2026 | (5) | 62-70 | Pays Voironna. (2) |
| 24/10/2026 | (5) | 79-53 | Champagne Bas. (8) |
| 17/10/2026 | (5) | 79-75 | Pays Voironna. (2) |
| 09/10/2026 | Feytiat Baske. (11) | 76-54 | (5) |
| 03/10/2026 | (5) | 70-75 | Cavigal Nice . (4) |
| 26/09/2026 | CJS Geispolsh. (10) | 68-78 | (5) |
| 19/09/2026 | Cavigal Nice . (4) | 78-88 | (5) |
| 31/10/2026 | Saint-Amand H. (13) | 49-73 | Pays Voironna. (2) |
| 24/10/2026 | Cavigal Nice . (4) | 77-72 | Saint-Amand H. (13) |
| 17/10/2026 | Saint-Amand H. (13) | 67-54 | Feytiat Baske. (11) |
| 04/10/2026 | Saint-Amand H. (13) | 71-72 | AS Aulnoye-Ay. (6) |
| 26/09/2026 | CO Trith Bask. (7) | 64-55 | Saint-Amand H. (13) |
| 19/09/2026 | Champagne Bas. (8) | 59-53 | Saint-Amand H. (13) |
| 18/04/2026 | (5) | 77-43 | Saint-Amand H. (13) |
| 11/04/2026 | Saint-Amand H. (13) | 66-79 | (5) |
| 28/10/2026 | (5) | 62-70 | Pays Voironna. (2) |
| 24/10/2026 | (5) | 79-53 | Champagne Bas. (8) |
| 17/10/2026 | (5) | 79-75 | Pays Voironna. (2) |
| 03/10/2026 | (5) | 70-75 | Cavigal Nice . (4) |
| 16/05/2026 | (5) | 64-77 | La Tronche Me. |
| 24/10/2026 | Cavigal Nice . (4) | 77-72 | Saint-Amand H. (13) | |
| 26/09/2026 | CO Trith Bask. (7) | 64-55 | Saint-Amand H. (13) | |
| 19/09/2026 | Champagne Bas. (8) | 59-53 | Saint-Amand H. (13) | |
| 18/04/2026 | (5) | 77-43 | Saint-Amand H. (13) | |
| 01/04/2026 | Monaco (1) | 56-65 | Saint-Amand H. (13) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 18/04/2026 - Ligue Féminine 2 - Playoffs - Kwartfinales | Montbrison Féminines BC (5) | 77 - 43 | Saint-Amand Hainaut Basket (13) |
| 11/04/2026 - Ligue Féminine 2 - Playoffs - Kwartfinales | Saint-Amand Hainaut Basket (13) | 66 - 79 | Montbrison Féminines BC (5) |
| 10/01/2026 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Montbrison Féminines BC (5) | 81 - 64 | Saint-Amand Hainaut Basket (13) |
| 27/09/2025 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Saint-Amand Hainaut Basket (13) | 55 - 66 | Montbrison Féminines BC (5) |
| 22/03/2025 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | Saint-Amand Hainaut Basket (13) | 53 - 78 | Montbrison Féminines BC (5) |
| 14/12/2024 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Montbrison Féminines BC (5) | 68 - 47 | Saint-Amand Hainaut Basket (13) |
Statistieken onderlinge duels tussen Montbrison Féminines BC (5) en Saint-Amand Hainaut Basket (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2024/2025, 6 gespeelde wedstrijden : 6 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Montbrison Féminines BC (5)
Pays Voironnais Basket Club (2) - USO Mondeville Basket (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 2 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 5 (83 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Doelpunten voor | 267 | 485 |
| Gemiddelde doelpunt | 89 | 80.83 |
| Doelpunten tegen | 170 | 353 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 56.67 | 58.83 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGPGG |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GGGGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 5 (83 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 1 (17 %) |
| Doelpunten voor | 195 | 416 |
| Gemiddelde doelpunt | 65 | 69.33 |
| Doelpunten tegen | 196 | 351 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 65.33 | 58.5 |
| Serie voor de competitie | GPG | GGPGGG |
| Serie (*) | GPGPGGPG | GGGPGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | Saint-Amand H. (13) | 49-73 | Pays Voironna. (2) |
| 28/10/2026 | (5) | 62-70 | Pays Voironna. (2) |
| 24/10/2026 | Pays Voironna. (2) | 93-47 | Rouen Bihorel. (12) |
| 17/10/2026 | (5) | 79-75 | Pays Voironna. (2) |
| 10/10/2026 | Pays Voironna. (2) | 98-49 | La Roche-sur-. (9) |
| 03/10/2026 | Feytiat Baske. (11) | 55-70 | Pays Voironna. (2) |
| 26/09/2026 | Pays Voironna. (2) | 76-74 | Champagne Bas. (8) |
| 19/09/2026 | Pays Voironna. (2) | 66-55 | CJS Geispolsh. (10) |
| 31/10/2026 | USO Mondevill. (3) | 63-58 | Feytiat Baske. (11) | |
| 28/10/2026 | USO Mondevill. (3) | 64-65 | CO Trith Bask. (7) | |
| 23/10/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 71-74 | USO Mondevill. (3) | |
| 17/10/2026 | USO Mondevill. (3) | 67-45 | CO Trith Bask. (7) | |
| 10/10/2026 | Monaco (1) | 75-66 | USO Mondevill. (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 02/10/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 50-55 | USO Mondevill. (3) | |
| 26/09/2026 | USO Mondevill. (3) | 91-52 | CFBB Pôle Fr. (14) | |
| 19/09/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 62-68 | USO Mondevill. (3) |
| 24/10/2026 | Pays Voironna. (2) | 93-47 | Rouen Bihorel. (12) |
| 10/10/2026 | Pays Voironna. (2) | 98-49 | La Roche-sur-. (9) |
| 26/09/2026 | Pays Voironna. (2) | 76-74 | Champagne Bas. (8) |
| 19/09/2026 | Pays Voironna. (2) | 66-55 | CJS Geispolsh. (10) |
| 09/05/2026 | Pays Voironna. (2) | 75-70 | (5) |
| 23/10/2026 | AS Aulnoye-Ay. (6) | 71-74 | USO Mondevill. (3) | |
| 10/10/2026 | Monaco (1) | 75-66 | USO Mondevill. (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 02/10/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 50-55 | USO Mondevill. (3) | |
| 19/09/2026 | Rouen Bihorel. (12) | 62-68 | USO Mondevill. (3) | |
| 18/04/2026 | Pays Voironna. (2) | 76-45 | USO Mondevill. (3) |
| 18/04/2026 - Ligue Féminine 2 - Playoffs - Kwartfinales | Pays Voironnais Basket Club (2) | 76 - 45 | USO Mondeville Basket (3) |
| 11/04/2026 - Ligue Féminine 2 - Playoffs - Kwartfinales | USO Mondeville Basket (3) | 61 - 56 | Pays Voironnais Basket Club (2) |
| 28/02/2026 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | Pays Voironnais Basket Club (2) | 65 - 58 | USO Mondeville Basket (3) |
| 22/11/2025 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | USO Mondeville Basket (3) | 71 - 75 | Pays Voironnais Basket Club (2) |
| 25/01/2025 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Pays Voironnais Basket Club (2) | 57 - 51 | USO Mondeville Basket (3) |
| 12/10/2024 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | USO Mondeville Basket (3) | 80 - 67 | Pays Voironnais Basket Club (2) |
| 03/02/2024 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | USO Mondeville Basket (3) | 67 - 66 | Pays Voironnais Basket Club (2) |
| 28/10/2023 - Ligue Féminine 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Pays Voironnais Basket Club (2) | 65 - 61 | USO Mondeville Basket (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Pays Voironnais Basket Club (2) en USO Mondeville Basket (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 8 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 3 nederlagen van Pays Voironnais Basket Club (2)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities