De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SC Magdeburg | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 174 | 136 | +38 | 2 | 34.8 | 27.2 | 7.6 |
| 2 | SG Flensburg Handewitt | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 184 | 157 | +27 | 2 | 36.8 | 31.4 | 5.4 |
| 3 | Füchse Berlin | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 169 | 148 | +21 | 1.6 | 33.8 | 29.6 | 4.2 |
| 4 | VfL Gummersbach | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 150 | 134 | +16 | 1.4 | 30 | 26.8 | 3.2 |
| 5 | Frisch Auf Göppingen | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 149 | 145 | +4 | 1.4 | 29.8 | 29 | 0.8 |
| 6 | MT Melsungen | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 148 | 158 | -10 | 1.2 | 29.6 | 31.6 | -2 |
| 7 | TSV Hannover-Burgdorf | 5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 163 | 154 | +9 | 1 | 32.6 | 30.8 | 1.8 |
| 8 | HSG Wetzlar | 5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 151 | 148 | +3 | 1 | 30.2 | 29.6 | 0.6 |
| 9 | Rhein-Neckar Löwen | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 152 | 145 | +7 | 0.8 | 30.4 | 29 | 1.4 |
| 10 | ThSV Eisenach | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 153 | 160 | -7 | 0.8 | 30.6 | 32 | -1.4 |
| 11 | THW Kiel | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 145 | 153 | -8 | 0.8 | 29 | 30.6 | -1.6 |
| 12 | Bergischer HC Solingen | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 142 | 154 | -12 | 0.8 | 28.4 | 30.8 | -2.4 |
| 13 | HSV Hamburg | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 145 | 165 | -20 | 0.8 | 29 | 33 | -4 |
| 14 | TSV GWD Minden | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 146 | 152 | -6 | 0.6 | 29.2 | 30.4 | -1.2 |
| 15 | DHfK Leipzig SC | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 151 | 164 | -13 | 0.6 | 30.2 | 32.8 | -2.6 |
| 16 | Erlangen HC | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 134 | 149 | -15 | 0.4 | 26.8 | 29.8 | -3 |
| - | TVB 1898 Stuttgart | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 134 | 149 | -15 | 0.4 | 26.8 | 29.8 | -3 |
| 18 | TBV Lemgo Lippe | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 147 | 161 | -14 | 0.2 | 29.4 | 32.2 | -2.8 |
Füchse Berlin (3) - TSV Hannover-Burgdorf (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 15 | 30 |
| Gewonnen | 12 (80 %) | 24 (80 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (20 %) | 6 (20 %) |
| Doelpunten voor | 541 | 1067 |
| Gemiddelde doelpunt | 36.07 | 35.57 |
| Doelpunten tegen | 440 | 896 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29.33 | 29.87 |
| Serie voor de competitie | PGGGGGGG | GGGPGGGG |
| Serie (*) | GPGGGGGG | GGGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 11 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 5 (33 %) | 11 (35 %) |
| Gelijkspel | 3 (20 %) | 5 (16 %) |
| Verloren | 7 (47 %) | 15 (49 %) |
| Doelpunten voor | 456 | 926 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.4 | 29.87 |
| Doelpunten tegen | 459 | 936 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.6 | 30.19 |
| Serie voor de competitie | GNGPPPGP | PPPPGNPG |
| Serie (*) | PGPPPGNP | PPGNNPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.22
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.14
| 10/05/2026 | THW Kiel (5) | 28-35 | Füchse Berli. (3) |
| 06/05/2026 | Füchse Berli. (3) | 35-33 | Veszprem HC |
| 30/04/2026 | Veszprem HC | 35-34 | Füchse Berli. (3) |
| 23/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 28-26 | VfL Gummersba. (4) |
| 19/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 42-33 | Bergischer HC. (15) |
| 18/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 39-36 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 12/04/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 33-34 | Füchse Berli. (3) |
| 05/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 39-26 | DHfK Leipzig . (18) |
| 08/05/2026 | TSV Hannover-. (11) | 36-33 | DHfK Leipzig . (18) |
| 05/05/2026 | TSV Hannover-. (11) | 35-43 | SG Flensburg . (2) |
| 02/05/2026 | Bergischer HC. (15) | 30-29 | TSV Hannover-. (11) |
| 29/04/2026 | SG Flensburg . (2) | 39-39 | TSV Hannover-. (11) |
| 26/04/2026 | TSV Hannover-. (11) | 30-30 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 10/04/2026 | ThSV Eisenach (13) | 26-35 | TSV Hannover-. (11) |
| 04/04/2026 | TSV Hannover-. (11) | 33-35 | SG Flensburg . (2) |
| 28/03/2026 | VfL Gummersba. (4) | 33-27 | TSV Hannover-. (11) |
| 06/05/2026 | Füchse Berli. (3) | 35-33 | Veszprem HC |
| 23/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 28-26 | VfL Gummersba. (4) |
| 19/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 42-33 | Bergischer HC. (15) |
| 18/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 39-36 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 05/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 39-26 | DHfK Leipzig . (18) |
| 02/05/2026 | Bergischer HC. (15) | 30-29 | TSV Hannover-. (11) |
| 29/04/2026 | SG Flensburg . (2) | 39-39 | TSV Hannover-. (11) |
| 10/04/2026 | ThSV Eisenach (13) | 26-35 | TSV Hannover-. (11) |
| 28/03/2026 | VfL Gummersba. (4) | 33-27 | TSV Hannover-. (11) |
| 10/03/2026 | RK Nexe Nasic. | 26-23 | TSV Hannover-. (11) |
| 07/12/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 15 | TSV Hannover-Burgdorf (11) | 28 - 32 | Füchse Berlin (3) |
| 20/04/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 26 | Füchse Berlin (3) | 37 - 33 | TSV Hannover-Burgdorf (11) |
| 22/09/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 3 | TSV Hannover-Burgdorf (11) | 38 - 35 | Füchse Berlin (3) |
| 18/05/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 32 | TSV Hannover-Burgdorf (11) | 25 - 28 | Füchse Berlin (3) |
| 17/09/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 5 | Füchse Berlin (3) | 34 - 33 | TSV Hannover-Burgdorf (11) |
| 06/04/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 26 | TSV Hannover-Burgdorf (11) | 32 - 33 | Füchse Berlin (3) |
| 10/11/2022 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 11 | Füchse Berlin (3) | 32 - 30 | TSV Hannover-Burgdorf (11) |
| 10/04/2022 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 27 | Füchse Berlin (3) | 32 - 32 | TSV Hannover-Burgdorf (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen Füchse Berlin (3) en TSV Hannover-Burgdorf (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 34 gespeelde wedstrijden : 24 zeges Doelpunten voor 7 nederlagen van Füchse Berlin (3) 3 gelijke spelen
DHfK Leipzig SC (18) - MT Melsungen (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 18 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 3 (10 %) |
| Gelijkspel | 3 (20 %) | 7 (23 %) |
| Verloren | 10 (67 %) | 21 (67 %) |
| Doelpunten voor | 418 | 861 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.87 | 27.77 |
| Doelpunten tegen | 489 | 992 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 32.6 | 32 |
| Serie voor de competitie | GPPNNPPG | NNPPPNGP |
| Serie (*) | PPPNNPPG | NNPPPNGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.63
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 6 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 6 (40 %) | 16 (52 %) |
| Gelijkspel | 3 (20 %) | 5 (16 %) |
| Verloren | 6 (40 %) | 10 (32 %) |
| Doelpunten voor | 419 | 909 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.93 | 29.32 |
| Doelpunten tegen | 434 | 901 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.93 | 29.06 |
| Serie voor de competitie | PNGPGGPP | GPGGGPPG |
| Serie (*) | PPGPGPPP | GGGPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.78
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| 08/05/2026 | TSV Hannover-. (11) | 36-33 | DHfK Leipzig . (18) |
| 30/04/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 30-29 | Erlangen HC (14) |
| 25/04/2026 | THW Kiel (5) | 28-28 | DHfK Leipzig . (18) |
| 16/04/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 31-37 | VfL Gummersba. (4) |
| 09/04/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 29-34 | (9) |
| 05/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 39-26 | DHfK Leipzig . (18) |
| 29/03/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 29-29 | ThSV Eisenach (13) |
| 15/03/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 29-29 | TVB 1898 Stut. (12) |
| 09/05/2026 | MT Melsungen (6) | 37-34 | ThSV Eisenach (13) |
| 05/05/2026 | FC Porto | 23-19 | MT Melsungen (6) |
| 01/05/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 30-22 | MT Melsungen (6) |
| 28/04/2026 | MT Melsungen (6) | 28-23 | FC Porto |
| 24/04/2026 | SG Flensburg . (2) | 40-30 | MT Melsungen (6) |
| 10/04/2026 | MT Melsungen (6) | 32-28 | TSV GWD Minde. (17) |
| 07/04/2026 | MT Melsungen (6) | 35-26 | Fredericia HK |
| 04/04/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 26-27 | MT Melsungen (6) |
| 30/04/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 30-29 | Erlangen HC (14) |
| 16/04/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 31-37 | VfL Gummersba. (4) |
| 09/04/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 29-34 | (9) |
| 29/03/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 29-29 | ThSV Eisenach (13) |
| 15/03/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 29-29 | TVB 1898 Stut. (12) |
| 05/05/2026 | FC Porto | 23-19 | MT Melsungen (6) |
| 01/05/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 30-22 | MT Melsungen (6) |
| 24/04/2026 | SG Flensburg . (2) | 40-30 | MT Melsungen (6) |
| 04/04/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 26-27 | MT Melsungen (6) |
| 31/03/2026 | Fredericia HK | 35-29 | MT Melsungen (6) |
| 10/10/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 8 | MT Melsungen (6) | 34 - 25 | DHfK Leipzig SC (18) |
| 07/03/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 22 | MT Melsungen (6) | 34 - 25 | DHfK Leipzig SC (18) |
| 24/10/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 8 | DHfK Leipzig SC (18) | 27 - 28 | MT Melsungen (6) |
| 03/03/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 20 | DHfK Leipzig SC (18) | 32 - 27 | MT Melsungen (6) |
| 12/12/2023 - Duitse DHB-Pokal - Achtste finales | DHfK Leipzig SC (18) | 21 - 27 | MT Melsungen (6) |
| 02/09/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 2 | MT Melsungen (6) | 28 - 27 | DHfK Leipzig SC (18) |
| 16/02/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 20 | MT Melsungen (6) | 28 - 29 | DHfK Leipzig SC (18) |
| 24/11/2022 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 14 | DHfK Leipzig SC (18) | 40 - 33 | MT Melsungen (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen DHfK Leipzig SC (18) en MT Melsungen (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 23 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 15 nederlagen van DHfK Leipzig SC (18) en 1 gelijk spel
ThSV Eisenach (13) - TBV Lemgo Lippe (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 13 |
| Wedstrijden | 14 | 30 |
| Gewonnen | 7 (50 %) | 8 (27 %) |
| Gelijkspel | 3 (21 %) | 5 (17 %) |
| Verloren | 4 (29 %) | 17 (56 %) |
| Doelpunten voor | 408 | 849 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.14 | 28.3 |
| Doelpunten tegen | 407 | 903 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29.07 | 30.1 |
| Serie voor de competitie | GNGPGNNP | NPNNNPGP |
| Serie (*) | GNGPGNNP | NPNNNPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.55
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 7 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 7 (47 %) | 16 (52 %) |
| Gelijkspel | 3 (20 %) | 4 (13 %) |
| Verloren | 5 (33 %) | 11 (35 %) |
| Doelpunten voor | 452 | 919 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.13 | 29.65 |
| Doelpunten tegen | 443 | 884 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29.53 | 28.52 |
| Serie voor de competitie | GGPPPNNP | PPNPPNPP |
| Serie (*) | GPPPNPNP | NPPPGNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.57
| 09/05/2026 | MT Melsungen (6) | 37-34 | ThSV Eisenach (13) |
| 24/04/2026 | TSV GWD Minde. (17) | 29-34 | ThSV Eisenach (13) |
| 10/04/2026 | ThSV Eisenach (13) | 26-35 | TSV Hannover-. (11) |
| 04/04/2026 | THW Kiel (5) | 30-30 | ThSV Eisenach (13) |
| 29/03/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 29-29 | ThSV Eisenach (13) |
| 13/03/2026 | ThSV Eisenach (13) | 29-29 | Rhein-Neckar . (8) |
| 09/03/2026 | (9) | 26-23 | ThSV Eisenach (13) |
| 26/02/2026 | ThSV Eisenach (13) | 25-25 | Erlangen HC (14) |
| 09/05/2026 | SG Flensburg . (2) | 38-30 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 01/05/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 28-32 | TSV GWD Minde. (17) |
| 26/04/2026 | TSV Hannover-. (11) | 30-30 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 19/04/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 35-31 | SC Magdeburg (1) |
| 18/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 39-36 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 12/04/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 33-34 | Füchse Berli. (3) |
| 04/04/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 26-27 | MT Melsungen (6) |
| 29/03/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 32-32 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 10/04/2026 | ThSV Eisenach (13) | 26-35 | TSV Hannover-. (11) |
| 13/03/2026 | ThSV Eisenach (13) | 29-29 | Rhein-Neckar . (8) |
| 26/02/2026 | ThSV Eisenach (13) | 25-25 | Erlangen HC (14) |
| 16/02/2026 | ThSV Eisenach (13) | 33-31 | Bergischer HC. (15) |
| 27/12/2025 | ThSV Eisenach (13) | 25-30 | SC Magdeburg (1) |
| 09/05/2026 | SG Flensburg . (2) | 38-30 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 26/04/2026 | TSV Hannover-. (11) | 30-30 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 18/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 39-36 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 29/03/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 32-32 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 05/03/2026 | VfL Gummersba. (4) | 28-27 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 21/11/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 13 | TBV Lemgo Lippe (7) | 28 - 19 | ThSV Eisenach (13) |
| 10/02/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 18 | ThSV Eisenach (13) | 34 - 31 | TBV Lemgo Lippe (7) |
| 16/11/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 10 | TBV Lemgo Lippe (7) | 31 - 28 | ThSV Eisenach (13) |
| 26/04/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 30 | ThSV Eisenach (13) | 25 - 30 | TBV Lemgo Lippe (7) |
| 30/11/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 15 | TBV Lemgo Lippe (7) | 26 - 24 | ThSV Eisenach (13) |
| 13/02/2016 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 21 | ThSV Eisenach (13) | 22 - 28 | TBV Lemgo Lippe (7) |
| 21/11/2015 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 14 | TBV Lemgo Lippe (7) | 35 - 30 | ThSV Eisenach (13) |
| 26/12/2013 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 20 | TBV Lemgo Lippe (7) | 40 - 22 | ThSV Eisenach (13) |
Statistieken onderlinge duels tussen ThSV Eisenach (13) en TBV Lemgo Lippe (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1997/1998, 23 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 16 nederlagen van ThSV Eisenach (13) 4 gelijke spelen
VfL Gummersbach (4) - TSV GWD Minden (17)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 4 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 10 (67 %) | 20 (65 %) |
| Gelijkspel | 4 (27 %) | 5 (16 %) |
| Verloren | 1 (6 %) | 6 (19 %) |
| Doelpunten voor | 470 | 971 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.33 | 31.32 |
| Doelpunten tegen | 405 | 855 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27 | 27.58 |
| Serie voor de competitie | PGGGGGGN | GGGGGPNG |
| Serie (*) | PGGGGGGN | GGGGGPNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 17 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 5 (16 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 5 (16 %) |
| Verloren | 11 (74 %) | 21 (68 %) |
| Doelpunten voor | 411 | 861 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.4 | 27.77 |
| Doelpunten tegen | 488 | 1002 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 32.53 | 32.32 |
| Serie voor de competitie | PNNPPPPG | PPPPPPGN |
| Serie (*) | PNNPPPPG | PPPPPPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| 10/05/2026 | Erlangen HC (14) | 22-26 | VfL Gummersba. (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 30/04/2026 | VfL Gummersba. (4) | 29-29 | (9) | |
| 23/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 28-26 | VfL Gummersba. (4) | |
| 16/04/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 31-37 | VfL Gummersba. (4) | |
| 11/04/2026 | VfL Gummersba. (4) | 32-24 | HSG Wetzlar (16) | |
| 02/04/2026 | Bergischer HC. (15) | 30-39 | VfL Gummersba. (4) | |
| 28/03/2026 | VfL Gummersba. (4) | 33-27 | TSV Hannover-. (11) | |
| 13/03/2026 | MT Melsungen (6) | 24-31 | VfL Gummersba. (4) |
| 08/05/2026 | TSV GWD Minde. (17) | 28-28 | Bergischer HC. (15) | |
| 01/05/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 28-32 | TSV GWD Minde. (17) | |
| 24/04/2026 | TSV GWD Minde. (17) | 29-34 | ThSV Eisenach (13) | |
| 10/04/2026 | MT Melsungen (6) | 32-28 | TSV GWD Minde. (17) | |
| 05/04/2026 | TSV GWD Minde. (17) | 29-30 | HSV Hamburg (10) | |
| 27/03/2026 | SG Flensburg . (2) | 35-31 | TSV GWD Minde. (17) | |
| 14/03/2026 | TSV GWD Minde. (17) | 31-33 | HSG Wetzlar (16) | |
| 08/03/2026 | Erlangen HC (14) | 36-31 | TSV GWD Minde. (17) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 30/04/2026 | VfL Gummersba. (4) | 29-29 | (9) |
| 11/04/2026 | VfL Gummersba. (4) | 32-24 | HSG Wetzlar (16) |
| 28/03/2026 | VfL Gummersba. (4) | 33-27 | TSV Hannover-. (11) |
| 05/03/2026 | VfL Gummersba. (4) | 28-27 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 19/02/2026 | VfL Gummersba. (4) | 35-27 | ThSV Eisenach (13) |
| 01/05/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 28-32 | TSV GWD Minde. (17) | |
| 10/04/2026 | MT Melsungen (6) | 32-28 | TSV GWD Minde. (17) | |
| 27/03/2026 | SG Flensburg . (2) | 35-31 | TSV GWD Minde. (17) | |
| 08/03/2026 | Erlangen HC (14) | 36-31 | TSV GWD Minde. (17) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 22/02/2026 | SC Magdeburg (1) | 38-21 | TSV GWD Minde. (17) |
| 19/09/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 5 | TSV GWD Minden (17) | 23 - 31 | VfL Gummersbach (4) |
| 11/06/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 34 | TSV GWD Minden (17) | 38 - 38 | VfL Gummersbach (4) |
| 27/10/2022 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 9 | VfL Gummersbach (4) | 26 - 22 | TSV GWD Minden (17) |
| 17/03/2019 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 24 | VfL Gummersbach (4) | 20 - 25 | TSV GWD Minden (17) |
| 02/12/2018 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 15 | TSV GWD Minden (17) | 40 - 28 | VfL Gummersbach (4) |
| 10/08/2018 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 10 Augustus 2018 | TSV GWD Minden (17) | 29 - 27 | VfL Gummersbach (4) |
| 26/04/2018 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 30 | VfL Gummersbach (4) | 22 - 24 | TSV GWD Minden (17) |
| 02/11/2017 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 11 | TSV GWD Minden (17) | 29 - 24 | VfL Gummersbach (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen VfL Gummersbach (4) en TSV GWD Minden (17) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1995/1996, 46 gespeelde wedstrijden : 24 zeges Doelpunten voor 15 nederlagen van VfL Gummersbach (4) 7 gelijke spelen
HSG Wetzlar (16) - Erlangen HC (14)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 16 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 4 (27 %) | 6 (19 %) |
| Gelijkspel | 3 (20 %) | 3 (10 %) |
| Verloren | 8 (53 %) | 22 (71 %) |
| Doelpunten voor | 439 | 878 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.27 | 28.32 |
| Doelpunten tegen | 466 | 980 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.07 | 31.61 |
| Serie voor de competitie | PGPNPNGG | PGPNPGGP |
| Serie (*) | PGPNPNGG | PGPNPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.75
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 14 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 7 (23 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 5 (16 %) |
| Verloren | 11 (74 %) | 19 (61 %) |
| Doelpunten voor | 415 | 867 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.67 | 27.97 |
| Doelpunten tegen | 472 | 930 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.47 | 30 |
| Serie voor de competitie | PPPNPPPP | GPPGPPPP |
| Serie (*) | PPPNPPPP | GPPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.11
| 07/05/2026 | (9) | 31-30 | HSG Wetzlar (16) |
| 02/05/2026 | HSG Wetzlar (16) | 33-25 | THW Kiel (5) |
| 26/04/2026 | HSG Wetzlar (16) | 33-29 | Bergischer HC. (15) |
| 11/04/2026 | VfL Gummersba. (4) | 32-24 | HSG Wetzlar (16) |
| 02/04/2026 | HSG Wetzlar (16) | 31-31 | TVB 1898 Stut. (12) |
| 28/03/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 41-27 | HSG Wetzlar (16) |
| 14/03/2026 | TSV GWD Minde. (17) | 31-33 | HSG Wetzlar (16) |
| 08/03/2026 | HSG Wetzlar (16) | 32-38 | MT Melsungen (6) |
| 10/05/2026 | Erlangen HC (14) | 22-26 | VfL Gummersba. (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 30/04/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 30-29 | Erlangen HC (14) | |
| 25/04/2026 | Erlangen HC (14) | 23-31 | HSV Hamburg (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 12/04/2026 | SC Magdeburg (1) | 35-31 | Erlangen HC (14) | |
| 05/04/2026 | Erlangen HC (14) | 29-27 | Rhein-Neckar . (8) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 29/03/2026 | (9) | 27-24 | Erlangen HC (14) | |
| 15/03/2026 | Füchse Berli. (3) | 45-29 | Erlangen HC (14) | |
| 08/03/2026 | Erlangen HC (14) | 36-31 | TSV GWD Minde. (17) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 02/05/2026 | HSG Wetzlar (16) | 33-25 | THW Kiel (5) |
| 26/04/2026 | HSG Wetzlar (16) | 33-29 | Bergischer HC. (15) |
| 02/04/2026 | HSG Wetzlar (16) | 31-31 | TVB 1898 Stut. (12) |
| 08/03/2026 | HSG Wetzlar (16) | 32-38 | MT Melsungen (6) |
| 20/02/2026 | HSG Wetzlar (16) | 26-26 | DHfK Leipzig . (18) |
| 30/04/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 30-29 | Erlangen HC (14) |
| 12/04/2026 | SC Magdeburg (1) | 35-31 | Erlangen HC (14) |
| 29/03/2026 | (9) | 27-24 | Erlangen HC (14) |
| 15/03/2026 | Füchse Berli. (3) | 45-29 | Erlangen HC (14) |
| 26/02/2026 | ThSV Eisenach (13) | 25-25 | Erlangen HC (14) |
| 18/10/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 9 | Erlangen HC (14) | 33 - 26 | HSG Wetzlar (16) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 08/06/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 34 | HSG Wetzlar (16) | 21 - 25 | Erlangen HC (14) | |
| 17/11/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 10 | Erlangen HC (14) | 22 - 25 | HSG Wetzlar (16) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/02/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 23 | Erlangen HC (14) | 26 - 27 | HSG Wetzlar (16) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/10/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 11 | HSG Wetzlar (16) | 26 - 31 | Erlangen HC (14) | |
| 23/02/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 21 | HSG Wetzlar (16) | 28 - 35 | Erlangen HC (14) | |
| 01/09/2022 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 1 | Erlangen HC (14) | 31 - 27 | HSG Wetzlar (16) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 12/05/2022 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 30 | HSG Wetzlar (16) | 26 - 30 | Erlangen HC (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen HSG Wetzlar (16) en Erlangen HC (14) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2014/2015, 22 gespeelde wedstrijden : 9 zeges Doelpunten voor 11 nederlagen van HSG Wetzlar (16) 2 gelijke spelen
Bergischer HC Solingen (15) - THW Kiel (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 15 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 5 (33 %) | 7 (23 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 4 (13 %) |
| Verloren | 8 (54 %) | 20 (64 %) |
| Doelpunten voor | 431 | 896 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.73 | 28.9 |
| Doelpunten tegen | 459 | 985 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.6 | 31.77 |
| Serie voor de competitie | GPPPPPNG | PPGPNPGN |
| Serie (*) | PPPPPNGG | GPNGPPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 5 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 6 (40 %) | 16 (52 %) |
| Gelijkspel | 4 (27 %) | 8 (26 %) |
| Verloren | 5 (33 %) | 7 (22 %) |
| Doelpunten voor | 447 | 950 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.8 | 30.65 |
| Doelpunten tegen | 439 | 919 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29.27 | 29.65 |
| Serie voor de competitie | NNGGPPGP | PGPNGNPP |
| Serie (*) | GGGPPGPP | PNGNPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| 08/05/2026 | TSV GWD Minde. (17) | 28-28 | Bergischer HC. (15) |
| 02/05/2026 | Bergischer HC. (15) | 30-29 | TSV Hannover-. (11) |
| 26/04/2026 | HSG Wetzlar (16) | 33-29 | Bergischer HC. (15) |
| 19/04/2026 | Füchse Berli. (3) | 42-33 | Bergischer HC. (15) |
| 18/04/2026 | Bergischer HC. (15) | 31-30 | SC Magdeburg (1) |
| 12/04/2026 | Bergischer HC. (15) | 25-25 | TVB 1898 Stut. (12) |
| 02/04/2026 | Bergischer HC. (15) | 30-39 | VfL Gummersba. (4) |
| 26/03/2026 | HSV Hamburg (10) | 34-35 | Bergischer HC. (15) |
| 10/05/2026 | THW Kiel (5) | 28-35 | Füchse Berli. (3) |
| 05/05/2026 | THW Kiel (5) | 34-29 | RK Nexe Nasic. |
| 02/05/2026 | HSG Wetzlar (16) | 33-25 | THW Kiel (5) |
| 28/04/2026 | RK Nexe Nasic. | 33-30 | THW Kiel (5) |
| 25/04/2026 | THW Kiel (5) | 28-28 | DHfK Leipzig . (18) |
| 12/04/2026 | HSV Hamburg (10) | 27-34 | THW Kiel (5) |
| 04/04/2026 | THW Kiel (5) | 30-30 | ThSV Eisenach (13) |
| 27/03/2026 | MT Melsungen (6) | 30-29 | THW Kiel (5) |
| 02/05/2026 | Bergischer HC. (15) | 30-29 | TSV Hannover-. (11) |
| 18/04/2026 | Bergischer HC. (15) | 31-30 | SC Magdeburg (1) |
| 12/04/2026 | Bergischer HC. (15) | 25-25 | TVB 1898 Stut. (12) |
| 02/04/2026 | Bergischer HC. (15) | 30-39 | VfL Gummersba. (4) |
| 15/03/2026 | Bergischer HC. (15) | 25-27 | SC Magdeburg (1) |
| 02/05/2026 | HSG Wetzlar (16) | 33-25 | THW Kiel (5) |
| 28/04/2026 | RK Nexe Nasic. | 33-30 | THW Kiel (5) |
| 12/04/2026 | HSV Hamburg (10) | 27-34 | THW Kiel (5) |
| 27/03/2026 | MT Melsungen (6) | 30-29 | THW Kiel (5) |
| 05/03/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 32-27 | THW Kiel (5) |
| 09/11/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 11 | THW Kiel (5) | 43 - 35 | Bergischer HC Solingen (15) |
| 11/02/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 21 | Bergischer HC Solingen (15) | 25 - 29 | THW Kiel (5) |
| 03/12/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 15 | THW Kiel (5) | 39 - 30 | Bergischer HC Solingen (15) |
| 04/06/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 32 | Bergischer HC Solingen (15) | 25 - 29 | THW Kiel (5) |
| 11/09/2022 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 3 | THW Kiel (5) | 35 - 29 | Bergischer HC Solingen (15) |
| 13/02/2022 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 20 | Bergischer HC Solingen (15) | 24 - 26 | THW Kiel (5) |
| 11/11/2021 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 10 | THW Kiel (5) | 24 - 23 | Bergischer HC Solingen (15) |
| 15/04/2021 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 26 | THW Kiel (5) | 33 - 30 | Bergischer HC Solingen (15) |
Statistieken onderlinge duels tussen Bergischer HC Solingen (15) en THW Kiel (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2011/2012, 22 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 22 nederlagen van Bergischer HC Solingen (15)
Rhein-Neckar Löwen (8) - SC Magdeburg (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 8 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 10 (67 %) | 15 (48 %) |
| Gelijkspel | 1 (7 %) | 3 (10 %) |
| Verloren | 4 (26 %) | 13 (42 %) |
| Doelpunten voor | 479 | 935 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.93 | 30.16 |
| Doelpunten tegen | 433 | 896 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.87 | 28.9 |
| Serie voor de competitie | GPPGGGPG | GNGPPPGG |
| Serie (*) | GPPGGGPG | GNGPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.63
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 15 | 30 |
| Gewonnen | 13 (87 %) | 27 (90 %) |
| Gelijkspel | 1 (7 %) | 2 (7 %) |
| Verloren | 1 (6 %) | 1 (3 %) |
| Doelpunten voor | 473 | 982 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.53 | 32.73 |
| Doelpunten tegen | 401 | 808 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.73 | 26.93 |
| Serie voor de competitie | GGGPGGGG | GGGGGGGG |
| Serie (*) | GPGGPPGG | GGPPGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 6.75
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 07/05/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 26-32 | Rhein-Neckar . (8) | |
| 01/05/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 30-22 | MT Melsungen (6) | |
| 23/04/2026 | (9) | 32-30 | Rhein-Neckar . (8) | |
| 11/04/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 33-36 | SG Flensburg . (2) | |
| 05/04/2026 | Erlangen HC (14) | 29-27 | Rhein-Neckar . (8) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 28/03/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 41-27 | HSG Wetzlar (16) | |
| 13/03/2026 | ThSV Eisenach (13) | 29-29 | Rhein-Neckar . (8) | |
| 08/03/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 28-25 | Bergischer HC. (15) |
| 10/05/2026 | SC Magdeburg (1) | 41-28 | HSV Hamburg (10) |
| 10/05/2026 | SC Magdeburg (1) | 41-28 | HSV Hamburg (10) |
| 07/05/2026 | SC Magdeburg (1) | 45-37 | Pick Szeged |
| 29/04/2026 | Pick Szeged | 28-35 | SC Magdeburg (1) |
| 26/04/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 26-30 | SC Magdeburg (1) |
| 19/04/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 35-31 | SC Magdeburg (1) |
| 18/04/2026 | Bergischer HC. (15) | 31-30 | SC Magdeburg (1) |
| 12/04/2026 | SC Magdeburg (1) | 35-31 | Erlangen HC (14) |
| 01/05/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 30-22 | MT Melsungen (6) |
| 11/04/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 33-36 | SG Flensburg . (2) |
| 28/03/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 41-27 | HSG Wetzlar (16) |
| 08/03/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 28-25 | Bergischer HC. (15) |
| 20/02/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 32-30 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 29/04/2026 | Pick Szeged | 28-35 | SC Magdeburg (1) |
| 26/04/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 26-30 | SC Magdeburg (1) |
| 19/04/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 35-31 | SC Magdeburg (1) |
| 18/04/2026 | Bergischer HC. (15) | 31-30 | SC Magdeburg (1) |
| 05/04/2026 | (9) | 23-27 | SC Magdeburg (1) |
| 09/11/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 11 | SC Magdeburg (1) | 28 - 24 | Rhein-Neckar Löwen (8) |
| 19/04/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 26 | SC Magdeburg (1) | 30 - 27 | Rhein-Neckar Löwen (8) |
| 15/12/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 15 | Rhein-Neckar Löwen (8) | 25 - 36 | SC Magdeburg (1) |
| 30/05/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 33 | Rhein-Neckar Löwen (8) | 21 - 34 | SC Magdeburg (1) |
| 04/02/2024 - Duitse DHB-Pokal - Kwartfinales | SC Magdeburg (1) | 34 - 24 | Rhein-Neckar Löwen (8) |
| 16/12/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 17 | SC Magdeburg (1) | 38 - 24 | Rhein-Neckar Löwen (8) |
| 14/05/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 30 | Rhein-Neckar Löwen (8) | 35 - 37 | SC Magdeburg (1) |
| 16/04/2023 - Duitse DHB-Pokal - Finale | Rhein-Neckar Löwen (8) | 36 - 34 verlengingen | SC Magdeburg (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen Rhein-Neckar Löwen (8) en SC Magdeburg (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2003/2004, 53 gespeelde wedstrijden : 32 zeges Doelpunten voor 18 nederlagen van Rhein-Neckar Löwen (8) 3 gelijke spelen
TVB 1898 Stuttgart (12) - SG Flensburg Handewitt (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 12 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 7 (47 %) | 7 (23 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 8 (26 %) |
| Verloren | 6 (40 %) | 16 (51 %) |
| Doelpunten voor | 459 | 906 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.6 | 29.23 |
| Doelpunten tegen | 458 | 953 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.53 | 30.74 |
| Serie voor de competitie | GPGGGNPP | GNNNNPPP |
| Serie (*) | GPGGGNPP | GNNNNPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.6
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 2 |
| Wedstrijden | 14 | 30 |
| Gewonnen | 10 (71 %) | 23 (77 %) |
| Gelijkspel | 1 (7 %) | 3 (10 %) |
| Verloren | 3 (22 %) | 4 (13 %) |
| Doelpunten voor | 499 | 1063 |
| Gemiddelde doelpunt | 35.64 | 35.43 |
| Doelpunten tegen | 447 | 943 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.93 | 31.43 |
| Serie voor de competitie | PGPGGPGG | GGPGGGGG |
| Serie (*) | GPPPGGGG | GGNGGNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4.6
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 07/05/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 26-32 | Rhein-Neckar . (8) |
| 03/05/2026 | HSV Hamburg (10) | 31-26 | TVB 1898 Stut. (12) |
| 26/04/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 26-30 | SC Magdeburg (1) |
| 12/04/2026 | Bergischer HC. (15) | 25-25 | TVB 1898 Stut. (12) |
| 02/04/2026 | HSG Wetzlar (16) | 31-31 | TVB 1898 Stut. (12) |
| 29/03/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 32-32 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 15/03/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 29-29 | TVB 1898 Stut. (12) |
| 05/03/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 32-27 | THW Kiel (5) |
| 09/05/2026 | SG Flensburg . (2) | 38-30 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 05/05/2026 | TSV Hannover-. (11) | 35-43 | SG Flensburg . (2) |
| 29/04/2026 | SG Flensburg . (2) | 39-39 | TSV Hannover-. (11) |
| 24/04/2026 | SG Flensburg . (2) | 40-30 | MT Melsungen (6) |
| 11/04/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 33-36 | SG Flensburg . (2) |
| 07/04/2026 | SG Flensburg . (2) | 33-33 | SAH Aarhus |
| 04/04/2026 | TSV Hannover-. (11) | 33-35 | SG Flensburg . (2) |
| 31/03/2026 | SAH Aarhus | 32-38 | SG Flensburg . (2) |
| 07/05/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 26-32 | Rhein-Neckar . (8) |
| 26/04/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 26-30 | SC Magdeburg (1) |
| 29/03/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 32-32 | TBV Lemgo Lip. (7) |
| 05/03/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 32-27 | THW Kiel (5) |
| 22/02/2026 | TVB 1898 Stut. (12) | 35-34 | TSV Hannover-. (11) |
| 05/05/2026 | TSV Hannover-. (11) | 35-43 | SG Flensburg . (2) |
| 11/04/2026 | Rhein-Neckar . (8) | 33-36 | SG Flensburg . (2) |
| 04/04/2026 | TSV Hannover-. (11) | 33-35 | SG Flensburg . (2) |
| 31/03/2026 | SAH Aarhus | 32-38 | SG Flensburg . (2) |
| 14/03/2026 | THW Kiel (5) | 37-33 | SG Flensburg . (2) |
| 05/11/2025 - Duitse DHB-Pokal - Achtste finales | TVB 1898 Stuttgart (12) | 29 - 36 | SG Flensburg Handewitt (2) |
| 04/09/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 2 | SG Flensburg Handewitt (2) | 29 - 29 | TVB 1898 Stuttgart (12) |
| 26/04/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 27 | SG Flensburg Handewitt (2) | 32 - 27 | TVB 1898 Stuttgart (12) |
| 15/09/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 2 | TVB 1898 Stuttgart (12) | 25 - 39 | SG Flensburg Handewitt (2) |
| 04/05/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 31 | SG Flensburg Handewitt (2) | 39 - 31 | TVB 1898 Stuttgart (12) |
| 08/10/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 8 | TVB 1898 Stuttgart (12) | 34 - 31 | SG Flensburg Handewitt (2) |
| 12/02/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 19 | TVB 1898 Stuttgart (12) | 30 - 32 | SG Flensburg Handewitt (2) |
| 27/11/2022 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 14 | SG Flensburg Handewitt (2) | 29 - 25 | TVB 1898 Stuttgart (12) |
Statistieken onderlinge duels tussen TVB 1898 Stuttgart (12) en SG Flensburg Handewitt (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 21 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 18 nederlagen van TVB 1898 Stuttgart (12) 2 gelijke spelen
HSV Hamburg (10) - Frisch Auf Göppingen (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 10 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 7 (47 %) | 14 (45 %) |
| Gelijkspel | 1 (7 %) | 1 (3 %) |
| Verloren | 7 (46 %) | 16 (52 %) |
| Doelpunten voor | 469 | 968 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.27 | 31.23 |
| Doelpunten tegen | 466 | 984 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.07 | 31.74 |
| Serie voor de competitie | GPPPGPPG | PGPGPGGP |
| Serie (*) | GPPPGPPG | PGPGPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.45
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 9 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 5 (33 %) | 12 (39 %) |
| Gelijkspel | 4 (27 %) | 7 (23 %) |
| Verloren | 6 (40 %) | 12 (38 %) |
| Doelpunten voor | 425 | 864 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.33 | 27.87 |
| Doelpunten tegen | 454 | 905 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.27 | 29.19 |
| Serie voor de competitie | PPPPGGGN | GGGPGGNG |
| Serie (*) | PPPPGGGN | GGGPGGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.71
| 10/05/2026 | SC Magdeburg (1) | 41-28 | HSV Hamburg (10) | |
| 10/05/2026 | SC Magdeburg (1) | 41-28 | HSV Hamburg (10) | |
| 03/05/2026 | HSV Hamburg (10) | 31-26 | TVB 1898 Stut. (12) | |
| 25/04/2026 | Erlangen HC (14) | 23-31 | HSV Hamburg (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 12/04/2026 | HSV Hamburg (10) | 27-34 | THW Kiel (5) | |
| 05/04/2026 | TSV GWD Minde. (17) | 29-30 | HSV Hamburg (10) | |
| 26/03/2026 | HSV Hamburg (10) | 34-35 | Bergischer HC. (15) | |
| 13/03/2026 | TSV Hannover-. (11) | 35-37 | HSV Hamburg (10) |
| 07/05/2026 | (9) | 31-30 | HSG Wetzlar (16) |
| 30/04/2026 | VfL Gummersba. (4) | 29-29 | (9) |
| 23/04/2026 | (9) | 32-30 | Rhein-Neckar . (8) |
| 09/04/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 29-34 | (9) |
| 05/04/2026 | (9) | 23-27 | SC Magdeburg (1) |
| 29/03/2026 | (9) | 27-24 | Erlangen HC (14) |
| 15/03/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 27-30 | (9) |
| 09/03/2026 | (9) | 26-23 | ThSV Eisenach (13) |
| 03/05/2026 | HSV Hamburg (10) | 31-26 | TVB 1898 Stut. (12) |
| 12/04/2026 | HSV Hamburg (10) | 27-34 | THW Kiel (5) |
| 26/03/2026 | HSV Hamburg (10) | 34-35 | Bergischer HC. (15) |
| 22/02/2026 | HSV Hamburg (10) | 25-23 | MT Melsungen (6) |
| 15/02/2026 | HSV Hamburg (10) | 35-38 | SG Flensburg . (2) |
| 30/04/2026 | VfL Gummersba. (4) | 29-29 | (9) |
| 09/04/2026 | DHfK Leipzig . (18) | 29-34 | (9) |
| 15/03/2026 | TBV Lemgo Lip. (7) | 27-30 | (9) |
| 01/03/2026 | TSV Hannover-. (11) | 22-28 | (9) |
| 14/02/2026 | MT Melsungen (6) | 31-23 | (9) |
| 13/11/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 12 | Frisch Auf Göppingen (9) | 34 - 30 | HSV Hamburg (10) |
| 27/04/2025 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 27 | HSV Hamburg (10) | 31 - 30 | Frisch Auf Göppingen (9) |
| 06/09/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 1 | Frisch Auf Göppingen (9) | 25 - 25 | HSV Hamburg (10) |
| 25/02/2024 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 23 | HSV Hamburg (10) | 33 - 31 | Frisch Auf Göppingen (9) |
| 21/09/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 6 | Frisch Auf Göppingen (9) | 27 - 32 | HSV Hamburg (10) |
| 20/04/2023 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 27 | HSV Hamburg (10) | 31 - 28 | Frisch Auf Göppingen (9) |
| 01/12/2022 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 15 | Frisch Auf Göppingen (9) | 26 - 26 | HSV Hamburg (10) |
| 12/05/2022 - Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 30 | Frisch Auf Göppingen (9) | 24 - 28 | HSV Hamburg (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen HSV Hamburg (10) en Frisch Auf Göppingen (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2002/2003, 39 gespeelde wedstrijden : 25 zeges Doelpunten voor 10 nederlagen van HSV Hamburg (10) 4 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities