De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gladiators Trier | 10 | 5 | 5 | 0 | 490 | 408 | +82 | 2 | 98 | 81.6 | 16.4 |
| 2 | FC Bayern München BB | 8 | 5 | 4 | 1 | 471 | 355 | +116 | 1.6 | 94.2 | 71 | 23.2 |
| 3 | Mitteldeutschen BC | 8 | 5 | 4 | 1 | 458 | 410 | +48 | 1.6 | 91.6 | 82 | 9.6 |
| 4 | Skyliners Frankfurt | 8 | 5 | 4 | 1 | 451 | 423 | +28 | 1.6 | 90.2 | 84.6 | 5.6 |
| 5 | Würzburg Baskets | 8 | 5 | 4 | 1 | 429 | 404 | +25 | 1.6 | 85.8 | 80.8 | 5 |
| 6 | Rostock Seawolves | 6 | 5 | 3 | 2 | 441 | 399 | +42 | 1.2 | 88.2 | 79.8 | 8.4 |
| 7 | Telekom Baskets Bonn | 6 | 5 | 3 | 2 | 431 | 395 | +36 | 1.2 | 86.2 | 79 | 7.2 |
| 8 | Brose Bamberg | 6 | 5 | 3 | 2 | 436 | 419 | +17 | 1.2 | 87.2 | 83.8 | 3.4 |
| 9 | MHP Riesen Ludwigsburg | 6 | 5 | 3 | 2 | 452 | 450 | +2 | 1.2 | 90.4 | 90 | 0.4 |
| 10 | SC Rasta Vechta | 4 | 5 | 2 | 3 | 443 | 435 | +8 | 0.8 | 88.6 | 87 | 1.6 |
| 11 | Alba Berlin | 4 | 5 | 2 | 3 | 446 | 442 | +4 | 0.8 | 89.2 | 88.4 | 0.8 |
| 12 | BV Niners Chemnitz 99 | 4 | 5 | 2 | 3 | 435 | 438 | -3 | 0.8 | 87 | 87.6 | -0.6 |
| 13 | Phoenix Hagen | 4 | 5 | 2 | 3 | 409 | 446 | -37 | 0.8 | 81.8 | 89.2 | -7.4 |
| 14 | Science City Jena | 4 | 5 | 2 | 3 | 389 | 443 | -54 | 0.8 | 77.8 | 88.6 | -10.8 |
| 15 | Ratiopharm Ulm | 2 | 5 | 1 | 4 | 394 | 439 | -45 | 0.4 | 78.8 | 87.8 | -9 |
| 16 | Braunschweig | 2 | 5 | 1 | 4 | 402 | 486 | -84 | 0.4 | 80.4 | 97.2 | -16.8 |
| 17 | EWE Oldenburg | 2 | 5 | 1 | 4 | 348 | 435 | -87 | 0.4 | 69.6 | 87 | -17.4 |
| 18 | Hamburg Towers | 0 | 5 | 0 | 5 | 402 | 460 | -58 | 0 | 80.4 | 92 | -11.6 |
SC Rasta Vechta (17) - BV Niners Chemnitz 99 (16)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 17 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 5 (83 %) |
| Doelpunten voor | 242 | 494 |
| Gemiddelde doelpunt | 80.67 | 82.33 |
| Doelpunten tegen | 298 | 544 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 99.33 | 90.67 |
| Serie voor de competitie | PPGP | PPPPGPG |
| Serie (*) | PGGPPPGP | PPPPGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 16 |
| Wedstrijden | 3 | 5 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (20 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 4 (80 %) |
| Doelpunten voor | 246 | 423 |
| Gemiddelde doelpunt | 82 | 84.6 |
| Doelpunten tegen | 269 | 434 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 89.67 | 86.8 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PPGPPPG |
| Serie (*) | PGPPPPGP | PPGPPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 30/10/2026 | Phoenix Hagen (14) | 74-100 | SC Rasta Vech. (17) |
| 24/10/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 88-97 | Gladiators Tr. (2) |
| 18/10/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 72-75 | SC Rasta Vech. (17) |
| 10/10/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 97-92 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 05/10/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 87-93 | Braunschweig (13) |
| 01/10/2026 | Science City . (15) | 79-71 | SC Rasta Vech. (17) |
| 26/09/2026 | Skyliners Fra. (8) | 93-81 | SC Rasta Vech. (17) |
| 24/09/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 67-108 | Brose Bamberg (5) |
| 31/10/2026 | BV Niners Che. (16) | 94-78 | MHP Riesen Lu. (9) |
| 26/10/2026 | Würzburg Bas. (6) | 98-88 | BV Niners Che. (16) |
| 18/10/2026 | Braunschweig (13) | 75-102 | BV Niners Che. (16) |
| 10/10/2026 | BV Niners Che. (16) | 83-87 | FC Bayern Mü. (1) |
| 04/10/2026 | Science City . (15) | 82-76 | BV Niners Che. (16) |
| 27/09/2026 | BV Niners Che. (16) | 94-93 | Phoenix Hagen (14) |
| 25/09/2026 | Hamburg Tower. (18) | 94-90 | BV Niners Che. (16) |
| 18/09/2026 | Alba Berlin (11) | 89-82 | BV Niners Che. (16) |
| 24/10/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 88-97 | Gladiators Tr. (2) |
| 10/10/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 97-92 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 05/10/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 87-93 | Braunschweig (13) |
| 24/09/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 67-108 | Brose Bamberg (5) |
| 24/05/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 79-85 | Alba Berlin (11) |
| 26/10/2026 | Würzburg Bas. (6) | 98-88 | BV Niners Che. (16) |
| 18/10/2026 | Braunschweig (13) | 75-102 | BV Niners Che. (16) |
| 04/10/2026 | Science City . (15) | 82-76 | BV Niners Che. (16) |
| 25/09/2026 | Hamburg Tower. (18) | 94-90 | BV Niners Che. (16) |
| 18/09/2026 | Alba Berlin (11) | 89-82 | BV Niners Che. (16) |
| 21/03/2026 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | SC Rasta Vechta (17) | 80 - 78 | BV Niners Chemnitz 99 (16) |
| 04/01/2026 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | BV Niners Chemnitz 99 (16) | 90 - 96 | SC Rasta Vechta (17) |
| 19/10/2025 - Duitsland Beker - Achtste finales | SC Rasta Vechta (17) | 89 - 86 | BV Niners Chemnitz 99 (16) |
| 24/01/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | SC Rasta Vechta (17) | 89 - 66 | BV Niners Chemnitz 99 (16) |
| 06/10/2024 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | BV Niners Chemnitz 99 (16) | 88 - 77 | SC Rasta Vechta (17) |
| 23/05/2024 - Duitsland - BBL - Playoffs - Kwartfinales | SC Rasta Vechta (17) | 67 - 84 | BV Niners Chemnitz 99 (16) |
| 21/05/2024 - Duitsland - BBL - Playoffs - Kwartfinales | SC Rasta Vechta (17) | 76 - 84 | BV Niners Chemnitz 99 (16) |
| 19/05/2024 - Duitsland - BBL - Playoffs - Kwartfinales | BV Niners Chemnitz 99 (16) | 87 - 96 | SC Rasta Vechta (17) |
Statistieken onderlinge duels tussen SC Rasta Vechta (17) en BV Niners Chemnitz 99 (16) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2020/2021, 13 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van SC Rasta Vechta (17)
Rostock Seawolves (7) - Ratiopharm Ulm (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 7 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 203 | 552 |
| Gemiddelde doelpunt | 101.5 | 92 |
| Doelpunten tegen | 154 | 505 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 77 | 84.17 |
| Serie voor de competitie | GGG | GPPGGPG |
| Serie (*) | PGPGGGGG | GGPPGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 247 | 481 |
| Gemiddelde doelpunt | 82.33 | 80.17 |
| Doelpunten tegen | 265 | 497 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 88.33 | 82.83 |
| Serie voor de competitie | GPPP | GGPPPPG |
| Serie (*) | PGPPGPPP | GGPPPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 01/11/2026 | Rostock Seawo. (7) | 69-67 | FC Bayern Mü. (1) |
| 24/10/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 103-98 | Rostock Seawo. (7) |
| 10/10/2026 | Rostock Seawo. (7) | 101-62 | Würzburg Bas. (6) |
| 03/10/2026 | Hamburg Tower. (18) | 84-91 | Rostock Seawo. (7) |
| 27/09/2026 | Braunschweig (13) | 83-82 | Rostock Seawo. (7) |
| 24/09/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 81-78 | Rostock Seawo. (7) |
| 19/09/2026 | Rostock Seawo. (7) | 102-92 | Phoenix Hagen (14) |
| 10/05/2026 | Rostock Seawo. (7) | 103-71 | Hamburg Tower. (18) |
| 31/10/2026 | Ratiopharm Ul. (10) | 81-65 | EWE Oldenburg (12) |
| 25/10/2026 | Alba Berlin (11) | 98-82 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 17/10/2026 | Ratiopharm Ul. (10) | 98-107 | Phoenix Hagen (14) |
| 10/10/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 97-92 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 03/10/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 89-72 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 27/09/2026 | Ratiopharm Ul. (10) | 67-90 | Würzburg Bas. (6) |
| 25/09/2026 | Phoenix Hagen (14) | 78-93 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 20/09/2026 | Ratiopharm Ul. (10) | 86-77 | MHP Riesen Lu. (9) |
| 01/11/2026 | Rostock Seawo. (7) | 69-67 | FC Bayern Mü. (1) |
| 10/10/2026 | Rostock Seawo. (7) | 101-62 | Würzburg Bas. (6) |
| 19/09/2026 | Rostock Seawo. (7) | 102-92 | Phoenix Hagen (14) |
| 10/05/2026 | Rostock Seawo. (7) | 103-71 | Hamburg Tower. (18) |
| 02/05/2026 | Rostock Seawo. (7) | 89-79 | Science City . (15) |
| 25/10/2026 | Alba Berlin (11) | 98-82 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 10/10/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 97-92 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 03/10/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 89-72 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 25/09/2026 | Phoenix Hagen (14) | 78-93 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 18/05/2026 | Brose Bamberg (5) | 90-87 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 19/04/2026 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Rostock Seawolves (7) | 68 - 75 | Ratiopharm Ulm (10) |
| 04/10/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Ratiopharm Ulm (10) | 87 - 80 | Rostock Seawolves (7) |
| 29/03/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Rostock Seawolves (7) | 85 - 67 | Ratiopharm Ulm (10) |
| 11/01/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Ratiopharm Ulm (10) | 82 - 72 | Rostock Seawolves (7) |
| 14/04/2024 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 28 | Rostock Seawolves (7) | 71 - 96 | Ratiopharm Ulm (10) |
| 03/12/2023 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | Ratiopharm Ulm (10) | 89 - 107 | Rostock Seawolves (7) |
| 05/05/2023 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 33 | Ratiopharm Ulm (10) | 116 - 86 | Rostock Seawolves (7) |
| 09/10/2022 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Rostock Seawolves (7) | 85 - 80 | Ratiopharm Ulm (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Rostock Seawolves (7) en Ratiopharm Ulm (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 8 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van Rostock Seawolves (7)
Gladiators Trier (2) - Brose Bamberg (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 2 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 5 (83 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Doelpunten voor | 299 | 597 |
| Gemiddelde doelpunt | 99.67 | 99.5 |
| Doelpunten tegen | 240 | 524 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 80 | 87.33 |
| Serie voor de competitie | GGG | PGGGGG |
| Serie (*) | GPPGPGGG | PPGGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 5 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 358 | 616 |
| Gemiddelde doelpunt | 89.5 | 88 |
| Doelpunten tegen | 328 | 594 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 82 | 84.86 |
| Serie voor de competitie | PGGG | PGPGPGG |
| Serie (*) | GPPPGGPG | PGPGPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 24/10/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 88-97 | Gladiators Tr. (2) |
| 18/10/2026 | Skyliners Fra. (8) | 78-65 | Gladiators Tr. (2) |
| 10/10/2026 | Gladiators Tr. (2) | 95-75 | Alba Berlin (11) |
| 04/10/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 80-94 | Gladiators Tr. (2) |
| 27/09/2026 | Gladiators Tr. (2) | 98-85 | Science City . (15) |
| 25/09/2026 | Gladiators Tr. (2) | 106-80 | Telekom Baske. (4) |
| 19/09/2026 | Braunschweig (13) | 116-107 | Gladiators Tr. (2) |
| 23/05/2026 | Gladiators Tr. (2) | 62-99 | FC Bayern Mü. (1) |
| 01/11/2026 | Brose Bamberg (5) | 88-78 | Science City . (15) |
| 23/10/2026 | EWE Oldenburg (12) | 70-80 | Brose Bamberg (5) |
| 19/10/2026 | Alba Berlin (11) | 83-71 | Brose Bamberg (5) |
| 10/10/2026 | Brose Bamberg (5) | 74-85 | Mitteldeutsch. (3) |
| 03/10/2026 | Alba Berlin (11) | 83-98 | Brose Bamberg (5) |
| 26/09/2026 | Brose Bamberg (5) | 96-103 | MHP Riesen Lu. (9) |
| 24/09/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 67-108 | Brose Bamberg (5) |
| 20/09/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 108-72 | Brose Bamberg (5) |
| 10/10/2026 | Gladiators Tr. (2) | 95-75 | Alba Berlin (11) |
| 27/09/2026 | Gladiators Tr. (2) | 98-85 | Science City . (15) |
| 25/09/2026 | Gladiators Tr. (2) | 106-80 | Telekom Baske. (4) |
| 23/05/2026 | Gladiators Tr. (2) | 62-99 | FC Bayern Mü. (1) |
| 10/05/2026 | Gladiators Tr. (2) | 85-78 | Mitteldeutsch. (3) |
| 23/10/2026 | EWE Oldenburg (12) | 70-80 | Brose Bamberg (5) |
| 19/10/2026 | Alba Berlin (11) | 83-71 | Brose Bamberg (5) |
| 03/10/2026 | Alba Berlin (11) | 83-98 | Brose Bamberg (5) |
| 24/09/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 67-108 | Brose Bamberg (5) |
| 20/09/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 108-72 | Brose Bamberg (5) |
| 29/03/2026 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Brose Bamberg (5) | 98 - 79 | Gladiators Trier (2) |
| 05/10/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Gladiators Trier (2) | 92 - 87 | Brose Bamberg (5) |
| 15/02/2015 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Brose Bamberg (5) | 84 - 44 | Gladiators Trier (2) |
| 18/10/2014 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Gladiators Trier (2) | 61 - 74 | Brose Bamberg (5) |
| 17/04/2014 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Gladiators Trier (2) | 63 - 69 | Brose Bamberg (5) |
| 25/11/2013 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | Brose Bamberg (5) | 94 - 88 | Gladiators Trier (2) |
| 17/02/2013 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | Gladiators Trier (2) | 84 - 96 | Brose Bamberg (5) |
| 19/12/2012 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Brose Bamberg (5) | 85 - 74 | Gladiators Trier (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Gladiators Trier (2) en Brose Bamberg (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2004/2005, 24 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 23 nederlagen van Gladiators Trier (2)
Telekom Baskets Bonn (4) - Braunschweig (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 4 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 383 | 607 |
| Gemiddelde doelpunt | 95.75 | 86.71 |
| Doelpunten tegen | 300 | 573 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 75 | 81.86 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GPGPGPG |
| Serie (*) | PGGPGGGG | GPGPGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 13 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 232 | 503 |
| Gemiddelde doelpunt | 77.33 | 83.83 |
| Doelpunten tegen | 283 | 568 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 94.33 | 94.67 |
| Serie voor de competitie | GPP | GGGPPPP |
| Serie (*) | PPGPPGPP | GGGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 01/11/2026 | Telekom Baske. (4) | 95-88 | Alba Berlin (11) |
| 24/10/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 84-68 | Telekom Baske. (4) |
| 16/10/2026 | EWE Oldenburg (12) | 61-75 | Telekom Baske. (4) |
| 09/10/2026 | Telekom Baske. (4) | 115-68 | Science City . (15) |
| 02/10/2026 | Würzburg Bas. (6) | 83-76 | Telekom Baske. (4) |
| 27/09/2026 | Telekom Baske. (4) | 77-72 | Mitteldeutsch. (3) |
| 25/09/2026 | Gladiators Tr. (2) | 106-80 | Telekom Baske. (4) |
| 19/09/2026 | Telekom Baske. (4) | 96-72 | Hamburg Tower. (18) |
| 03/11/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 108-66 | Braunschweig (13) |
| 31/10/2026 | Braunschweig (13) | 72-96 | Würzburg Bas. (6) |
| 25/10/2026 | Phoenix Hagen (14) | 88-73 | Braunschweig (13) |
| 18/10/2026 | Braunschweig (13) | 75-102 | BV Niners Che. (16) |
| 11/10/2026 | Braunschweig (13) | 98-107 | MHP Riesen Lu. (9) |
| 05/10/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 87-93 | Braunschweig (13) |
| 27/09/2026 | Braunschweig (13) | 83-82 | Rostock Seawo. (7) |
| 19/09/2026 | Braunschweig (13) | 116-107 | Gladiators Tr. (2) |
| 01/11/2026 | Telekom Baske. (4) | 95-88 | Alba Berlin (11) |
| 09/10/2026 | Telekom Baske. (4) | 115-68 | Science City . (15) |
| 27/09/2026 | Telekom Baske. (4) | 77-72 | Mitteldeutsch. (3) |
| 19/09/2026 | Telekom Baske. (4) | 96-72 | Hamburg Tower. (18) |
| 04/06/2026 | Telekom Baske. (4) | 57-77 | FC Bayern Mü. (1) |
| 03/11/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 108-66 | Braunschweig (13) |
| 25/10/2026 | Phoenix Hagen (14) | 88-73 | Braunschweig (13) |
| 05/10/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 87-93 | Braunschweig (13) |
| 08/05/2026 | EWE Oldenburg (12) | 93-84 | Braunschweig (13) |
| 26/04/2026 | SC Rasta Vech. (17) | 83-52 | Braunschweig (13) |
| 12/04/2026 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 29 | Telekom Baskets Bonn (4) | 96 - 85 | Braunschweig (13) |
| 22/11/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Braunschweig (13) | 89 - 80 | Telekom Baskets Bonn (4) |
| 30/04/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 31 | Telekom Baskets Bonn (4) | 85 - 81 | Braunschweig (13) |
| 05/01/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Braunschweig (13) | 74 - 94 | Telekom Baskets Bonn (4) |
| 03/12/2023 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | Braunschweig (13) | 94 - 102 | Telekom Baskets Bonn (4) |
| 29/04/2023 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 32 | Telekom Baskets Bonn (4) | 89 - 78 | Braunschweig (13) |
| 22/10/2022 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Braunschweig (13) | 72 - 79 | Telekom Baskets Bonn (4) |
| 13/02/2022 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | Braunschweig (13) | 77 - 95 | Telekom Baskets Bonn (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen Telekom Baskets Bonn (4) en Braunschweig (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2004/2005, 45 gespeelde wedstrijden : 29 zeges Doelpunten voor 16 nederlagen van Telekom Baskets Bonn (4)
Mitteldeutschen BC (3) - Skyliners Frankfurt (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 269 | 616 |
| Gemiddelde doelpunt | 89.67 | 88 |
| Doelpunten tegen | 232 | 568 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 77.33 | 81.14 |
| Serie voor de competitie | GGG | PGPGGGG |
| Serie (*) | GGGGPGGG | PGPGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 8 |
| Wedstrijden | 2 | 4 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 3 (75 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 1 (25 %) |
| Doelpunten voor | 176 | 358 |
| Gemiddelde doelpunt | 88 | 89.5 |
| Doelpunten tegen | 182 | 341 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 91 | 85.25 |
| Serie voor de competitie | PGG | PGGGG |
| Serie (*) | PGPPPPGG | PPPGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 01/11/2026 | Hamburg Tower. (18) | 89-109 | Mitteldeutsch. (3) |
| 24/10/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 103-98 | Rostock Seawo. (7) |
| 18/10/2026 | Würzburg Bas. (6) | 93-83 | Mitteldeutsch. (3) |
| 10/10/2026 | Brose Bamberg (5) | 74-85 | Mitteldeutsch. (3) |
| 03/10/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 89-72 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 27/09/2026 | Telekom Baske. (4) | 77-72 | Mitteldeutsch. (3) |
| 25/09/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 77-62 | Science City . (15) |
| 20/09/2026 | EWE Oldenburg (12) | 96-81 | Mitteldeutsch. (3) |
| 30/10/2026 | Science City . (15) | 82-93 | Skyliners Fra. (8) |
| 18/10/2026 | Skyliners Fra. (8) | 78-65 | Gladiators Tr. (2) |
| 11/10/2026 | Skyliners Fra. (8) | 89-78 | Hamburg Tower. (18) |
| 04/10/2026 | Phoenix Hagen (14) | 88-93 | Skyliners Fra. (8) |
| 26/09/2026 | Skyliners Fra. (8) | 93-81 | SC Rasta Vech. (17) |
| 24/09/2026 | Alba Berlin (11) | 94-83 | Skyliners Fra. (8) |
| 10/05/2026 | Skyliners Fra. (8) | 64-103 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 07/05/2026 | BV Niners Che. (16) | 86-82 | Skyliners Fra. (8) |
| 24/10/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 103-98 | Rostock Seawo. (7) |
| 03/10/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 89-72 | Ratiopharm Ul. (10) |
| 25/09/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 77-62 | Science City . (15) |
| 08/05/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 82-99 | Brose Bamberg (5) |
| 10/04/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 99-94 | Hamburg Tower. (18) |
| 30/10/2026 | Science City . (15) | 82-93 | Skyliners Fra. (8) |
| 04/10/2026 | Phoenix Hagen (14) | 88-93 | Skyliners Fra. (8) |
| 24/09/2026 | Alba Berlin (11) | 94-83 | Skyliners Fra. (8) |
| 07/05/2026 | BV Niners Che. (16) | 86-82 | Skyliners Fra. (8) |
| 17/04/2026 | Würzburg Bas. (6) | 80-66 | Skyliners Fra. (8) |
| 06/03/2026 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Mitteldeutschen BC (3) | 83 - 96 | Skyliners Frankfurt (8) |
| 26/10/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Skyliners Frankfurt (8) | 93 - 97 verlengingen | Mitteldeutschen BC (3) |
| 04/04/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 27 | Mitteldeutschen BC (3) | 85 - 72 | Skyliners Frankfurt (8) |
| 06/10/2024 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Skyliners Frankfurt (8) | 69 - 79 | Mitteldeutschen BC (3) |
| 16/04/2023 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 28 | Skyliners Frankfurt (8) | 71 - 65 | Mitteldeutschen BC (3) |
| 22/10/2022 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Mitteldeutschen BC (3) | 77 - 79 | Skyliners Frankfurt (8) |
| 13/03/2022 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Mitteldeutschen BC (3) | 81 - 75 | Skyliners Frankfurt (8) |
| 19/12/2021 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Skyliners Frankfurt (8) | 68 - 89 | Mitteldeutschen BC (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Mitteldeutschen BC (3) en Skyliners Frankfurt (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 27 gespeelde wedstrijden : 10 zeges Doelpunten voor 17 nederlagen van Mitteldeutschen BC (3)
MHP Riesen Ludwigsburg (9) - EWE Oldenburg (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 9 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 245 | 503 |
| Gemiddelde doelpunt | 81.67 | 83.83 |
| Doelpunten tegen | 240 | 516 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 80 | 86 |
| Serie voor de competitie | GPG | PGGPGGP |
| Serie (*) | GPGPGPPG | PGGPGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 12 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 202 | 521 |
| Gemiddelde doelpunt | 67.33 | 74.43 |
| Doelpunten tegen | 262 | 584 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 87.33 | 83.43 |
| Serie voor de competitie | GPP | GGGPPPP |
| Serie (*) | PGPGPGPP | GGGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 31/10/2026 | BV Niners Che. (16) | 94-78 | MHP Riesen Lu. (9) |
| 24/10/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 84-68 | Telekom Baske. (4) |
| 18/10/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 72-75 | SC Rasta Vech. (17) |
| 11/10/2026 | Braunschweig (13) | 98-107 | MHP Riesen Lu. (9) |
| 04/10/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 80-94 | Gladiators Tr. (2) |
| 26/09/2026 | Brose Bamberg (5) | 96-103 | MHP Riesen Lu. (9) |
| 24/09/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 81-78 | Rostock Seawo. (7) |
| 20/09/2026 | Ratiopharm Ul. (10) | 86-77 | MHP Riesen Lu. (9) |
| 31/10/2026 | Ratiopharm Ul. (10) | 81-65 | EWE Oldenburg (12) |
| 23/10/2026 | EWE Oldenburg (12) | 70-80 | Brose Bamberg (5) |
| 16/10/2026 | EWE Oldenburg (12) | 61-75 | Telekom Baske. (4) |
| 10/10/2026 | EWE Oldenburg (12) | 78-87 | Phoenix Hagen (14) |
| 04/10/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 113-60 | EWE Oldenburg (12) |
| 27/09/2026 | EWE Oldenburg (12) | 75-74 | Hamburg Tower. (18) |
| 25/09/2026 | Würzburg Bas. (6) | 68-77 | EWE Oldenburg (12) |
| 20/09/2026 | EWE Oldenburg (12) | 96-81 | Mitteldeutsch. (3) |
| 24/10/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 84-68 | Telekom Baske. (4) |
| 18/10/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 72-75 | SC Rasta Vech. (17) |
| 04/10/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 80-94 | Gladiators Tr. (2) |
| 24/09/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 81-78 | Rostock Seawo. (7) |
| 07/05/2026 | MHP Riesen Lu. (9) | 78-86 | FC Bayern Mü. (1) |
| 31/10/2026 | Ratiopharm Ul. (10) | 81-65 | EWE Oldenburg (12) |
| 04/10/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 113-60 | EWE Oldenburg (12) |
| 25/09/2026 | Würzburg Bas. (6) | 68-77 | EWE Oldenburg (12) |
| 10/05/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 77-67 | EWE Oldenburg (12) |
| 02/05/2026 | Gladiators Tr. (2) | 95-98 | EWE Oldenburg (12) |
| 14/02/2026 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | EWE Oldenburg (12) | 102 - 88 | MHP Riesen Ludwigsburg (9) |
| 08/11/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | MHP Riesen Ludwigsburg (9) | 65 - 59 | EWE Oldenburg (12) |
| 22/03/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | MHP Riesen Ludwigsburg (9) | 66 - 79 | EWE Oldenburg (12) |
| 05/01/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | EWE Oldenburg (12) | 70 - 64 | MHP Riesen Ludwigsburg (9) |
| 27/01/2024 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | EWE Oldenburg (12) | 91 - 85 | MHP Riesen Ludwigsburg (9) |
| 27/12/2023 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | MHP Riesen Ludwigsburg (9) | 104 - 80 | EWE Oldenburg (12) |
| 21/05/2023 - Duitsland - BBL - Playoffs - Kwartfinales | MHP Riesen Ludwigsburg (9) | 86 - 72 | EWE Oldenburg (12) |
| 18/05/2023 - Duitsland - BBL - Playoffs - Kwartfinales | EWE Oldenburg (12) | 72 - 73 | MHP Riesen Ludwigsburg (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen MHP Riesen Ludwigsburg (9) en EWE Oldenburg (12) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2004/2005, 49 gespeelde wedstrijden : 18 zeges Doelpunten voor 31 nederlagen van MHP Riesen Ludwigsburg (9)
Würzburg Baskets (6) - FC Bayern München BB (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 6 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (67 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 249 | 497 |
| Gemiddelde doelpunt | 83 | 82.83 |
| Doelpunten tegen | 241 | 481 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 80.33 | 80.17 |
| Serie voor de competitie | PGG | PGGPGG |
| Serie (*) | GGPGPGGG | PPGGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 1 |
| Wedstrijden | 1 | 6 |
| Gewonnen | 1 (100 %) | 6 (100 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 87 | 607 |
| Gemiddelde doelpunt | 87 | 101.17 |
| Doelpunten tegen | 83 | 419 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 83 | 69.83 |
| Serie voor de competitie | GP | GGGGGPG |
| Serie (*) | PGGPGPPG | GPGPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | Braunschweig (13) | 72-96 | Würzburg Bas. (6) |
| 26/10/2026 | Würzburg Bas. (6) | 98-88 | BV Niners Che. (16) |
| 18/10/2026 | Würzburg Bas. (6) | 93-83 | Mitteldeutsch. (3) |
| 10/10/2026 | Rostock Seawo. (7) | 101-62 | Würzburg Bas. (6) |
| 02/10/2026 | Würzburg Bas. (6) | 83-76 | Telekom Baske. (4) |
| 27/09/2026 | Ratiopharm Ul. (10) | 67-90 | Würzburg Bas. (6) |
| 25/09/2026 | Würzburg Bas. (6) | 68-77 | EWE Oldenburg (12) |
| 27/05/2026 | Telekom Baske. (4) | 66-63 | Würzburg Bas. (6) |
| 05/11/2026 | ASVEL Lyon-Vi. | 95-99 | FC Bayern Mü. (1) |
| 03/11/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 108-66 | Braunschweig (13) |
| 01/11/2026 | Rostock Seawo. (7) | 69-67 | FC Bayern Mü. (1) |
| 29/10/2026 | Rote Ster Bel. | 103-73 | FC Bayern Mü. (1) |
| 27/10/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 84-88 | FC Barcelona |
| 25/10/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 96-77 | Hamburg Tower. (18) |
| 22/10/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 91-107 | Dubai BC |
| 18/10/2026 | Hamburg Tower. (18) | 63-85 | FC Bayern Mü. (1) |
| 26/10/2026 | Würzburg Bas. (6) | 98-88 | BV Niners Che. (16) |
| 18/10/2026 | Würzburg Bas. (6) | 93-83 | Mitteldeutsch. (3) |
| 02/10/2026 | Würzburg Bas. (6) | 83-76 | Telekom Baske. (4) |
| 25/09/2026 | Würzburg Bas. (6) | 68-77 | EWE Oldenburg (12) |
| 24/05/2026 | Würzburg Bas. (6) | 82-70 | Telekom Baske. (4) |
| 05/11/2026 | ASVEL Lyon-Vi. | 95-99 | FC Bayern Mü. (1) |
| 01/11/2026 | Rostock Seawo. (7) | 69-67 | FC Bayern Mü. (1) |
| 29/10/2026 | Rote Ster Bel. | 103-73 | FC Bayern Mü. (1) |
| 18/10/2026 | Hamburg Tower. (18) | 63-85 | FC Bayern Mü. (1) |
| 16/10/2026 | Besiktas Ista. | 95-87 | FC Bayern Mü. (1) |
| 23/04/2026 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Würzburg Baskets (6) | 81 - 90 | FC Bayern München BB (1) |
| 25/01/2026 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | FC Bayern München BB (1) | 98 - 79 | Würzburg Baskets (6) |
| 29/03/2025 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Würzburg Baskets (6) | 75 - 81 | FC Bayern München BB (1) |
| 27/10/2024 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | FC Bayern München BB (1) | 70 - 69 | Würzburg Baskets (6) |
| 02/06/2024 - Duitsland - BBL - Playoffs - Halve Finale | Würzburg Baskets (6) | 61 - 75 | FC Bayern München BB (1) |
| 31/05/2024 - Duitsland - BBL - Playoffs - Halve Finale | FC Bayern München BB (1) | 99 - 75 | Würzburg Baskets (6) |
| 29/05/2024 - Duitsland - BBL - Playoffs - Halve Finale | FC Bayern München BB (1) | 91 - 76 | Würzburg Baskets (6) |
| 14/04/2024 - Duitsland - BBL - Regulier Seizoen - Speeldag 28 | Würzburg Baskets (6) | 82 - 90 | FC Bayern München BB (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen Würzburg Baskets (6) en FC Bayern München BB (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2011/2012, 32 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 27 nederlagen van Würzburg Baskets (6)
Science City Jena (15) - Hamburg Towers (18)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 15 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 161 | 454 |
| Gemiddelde doelpunt | 80.5 | 75.67 |
| Doelpunten tegen | 147 | 525 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 73.5 | 87.5 |
| Serie voor de competitie | GGP | PPGGPPP |
| Serie (*) | PPPGGGGP | PPPGGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 18 |
| Wedstrijden | 4 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 6 (100 %) |
| Doelpunten voor | 301 | 474 |
| Gemiddelde doelpunt | 75.25 | 79 |
| Doelpunten tegen | 356 | 556 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 89 | 92.67 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PGPPPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PGPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| 01/11/2026 | Brose Bamberg (5) | 88-78 | Science City . (15) |
| 30/10/2026 | Science City . (15) | 82-93 | Skyliners Fra. (8) |
| 09/10/2026 | Telekom Baske. (4) | 115-68 | Science City . (15) |
| 04/10/2026 | Science City . (15) | 82-76 | BV Niners Che. (16) |
| 01/10/2026 | Science City . (15) | 79-71 | SC Rasta Vech. (17) |
| 27/09/2026 | Gladiators Tr. (2) | 98-85 | Science City . (15) |
| 25/09/2026 | Mitteldeutsch. (3) | 77-62 | Science City . (15) |
| 10/05/2026 | Alba Berlin (11) | 83-65 | Science City . (15) |
| 01/11/2026 | Hamburg Tower. (18) | 89-109 | Mitteldeutsch. (3) |
| 25/10/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 96-77 | Hamburg Tower. (18) |
| 18/10/2026 | Hamburg Tower. (18) | 63-85 | FC Bayern Mü. (1) |
| 11/10/2026 | Skyliners Fra. (8) | 89-78 | Hamburg Tower. (18) |
| 03/10/2026 | Hamburg Tower. (18) | 84-91 | Rostock Seawo. (7) |
| 27/09/2026 | EWE Oldenburg (12) | 75-74 | Hamburg Tower. (18) |
| 25/09/2026 | Hamburg Tower. (18) | 94-90 | BV Niners Che. (16) |
| 19/09/2026 | Telekom Baske. (4) | 96-72 | Hamburg Tower. (18) |
| 30/10/2026 | Science City . (15) | 82-93 | Skyliners Fra. (8) |
| 04/10/2026 | Science City . (15) | 82-76 | BV Niners Che. (16) |
| 01/10/2026 | Science City . (15) | 79-71 | SC Rasta Vech. (17) |
| 07/05/2026 | Science City . (15) | 81-79 | USC Heidelber. |
| 25/04/2026 | Science City . (15) | 102-94 | Gladiators Tr. (2) |
| 25/10/2026 | FC Bayern Mü. (1) | 96-77 | Hamburg Tower. (18) |
| 11/10/2026 | Skyliners Fra. (8) | 89-78 | Hamburg Tower. (18) |
| 27/09/2026 | EWE Oldenburg (12) | 75-74 | Hamburg Tower. (18) |
| 19/09/2026 | Telekom Baske. (4) | 96-72 | Hamburg Tower. (18) |
| 10/05/2026 | Rostock Seawo. (7) | 103-71 | Hamburg Tower. (18) |
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities