De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern Munchen | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 8 | +9 | 2.6 | 3.4 | 1.6 | 1.8 |
| 2 | RB Leipzig | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | +3 | 2.4 | 2 | 1.4 | 0.6 |
| 3 | FC Augsburg | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | +5 | 2.2 | 2.2 | 1.2 | 1 |
| 4 | TSG 1899 Hoffenheim | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 7 | +3 | 2.2 | 2 | 1.4 | 0.6 |
| 5 | FC Heidenheim 1846 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 7 | +5 | 2 | 2.4 | 1.4 | 1 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | +2 | 1.8 | 1.8 | 1.4 | 0.4 |
| 7 | VfB Stuttgart | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | 9 | +4 | 1.6 | 2.6 | 1.8 | 0.8 |
| 8 | SC Freiburg | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 1.4 | 1.2 | 1.8 | -0.6 |
| 9 | BV Borussia 09 Dortmund | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 6 | +2 | 1.2 | 1.6 | 1.2 | 0.4 |
| 10 | Hamburger SV | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 12 | -5 | 1.2 | 1.4 | 2.4 | -1 |
| 11 | FC Köln | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 1 | 1.6 | 1.8 | -0.2 |
| 12 | VfL Wolfsburg | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1 | 0.8 | 1 | -0.2 |
| 13 | Borussia Mönchengladbach | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1 | 0.6 | 1 | -0.4 |
| 14 | FC Union Berlin | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 11 | -3 | 0.8 | 1.6 | 2.2 | -0.6 |
| 15 | Eintracht Frankfurt | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 0.8 | 1.4 | 2 | -0.6 |
| - | FSV Mainz 05 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 0.8 | 1.4 | 2 | -0.6 |
| 17 | SV Werder Bremen | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 0.8 | 1.2 | 1.8 | -0.6 |
| 18 | FC St Pauli | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 12 | -9 | 0.2 | 0.6 | 2.4 | -1.8 |
Bayer 04 Leverkusen (6) - Hamburger SV (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 6 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 9 (56 %) | 17 (52 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 7 (21 %) |
| Verloren | 4 (25 %) | 9 (27 %) |
| Doelpunten voor | 37 | 67 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.31 | 2.03 |
| Doelpunten tegen | 18 | 46 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.13 | 1.39 |
| Serie voor de competitie | PGGNNGPG | NNGGPGGP |
| Serie (*) | NNNNGPPG | NGGPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.89
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.29
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 11 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 3 (19 %) | 9 (27 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 10 (30 %) |
| Verloren | 9 (56 %) | 14 (43 %) |
| Doelpunten voor | 14 | 39 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.88 | 1.18 |
| Doelpunten tegen | 31 | 53 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.94 | 1.61 |
| Serie voor de competitie | NGNGPPPG | NPNPPPGG |
| Serie (*) | NGNGPPPG | NPNPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.75
| 09/05/2026 | VfB Stuttgart (4) | 3-1 | Bayer 04 Leve. (6) |
| 02/05/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 4-1 | RB Leipzig (3) |
| 25/04/2026 | FC Köln (14) | 1-2 | Bayer 04 Leve. (6) |
| 22/04/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 0-2 | FC Bayern Mun. (1) |
| 18/04/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 1-2 | FC Augsburg (9) |
| 11/04/2026 | BV Borussia 0. (2) | 0-1 | Bayer 04 Leve. (6) |
| 04/04/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 6-3 | VfL Wolfsburg (16) |
| 21/03/2026 | FC Heidenheim. (17) | 3-3 | Bayer 04 Leve. (6) |
| 10/05/2026 | Hamburger SV (11) | 3-2 | SC Freiburg (7) |
| 02/05/2026 | Eintracht Fra. (8) | 1-2 | Hamburger SV (11) |
| 25/04/2026 | Hamburger SV (11) | 1-2 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 18/04/2026 | SV Werder Bre. (15) | 3-1 | Hamburger SV (11) |
| 12/04/2026 | VfB Stuttgart (4) | 4-0 | Hamburger SV (11) |
| 04/04/2026 | Hamburger SV (11) | 1-1 | FC Augsburg (9) |
| 21/03/2026 | BV Borussia 0. (2) | 3-2 | Hamburger SV (11) |
| 14/03/2026 | Hamburger SV (11) | 1-1 | FC Köln (14) |
| 02/05/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 4-1 | RB Leipzig (3) |
| 22/04/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 0-2 | FC Bayern Mun. (1) |
| 18/04/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 1-2 | FC Augsburg (9) |
| 04/04/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 6-3 | VfL Wolfsburg (16) |
| 14/03/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 1-1 | FC Bayern Mun. (1) |
| 02/05/2026 | Eintracht Fra. (8) | 1-2 | Hamburger SV (11) |
| 18/04/2026 | SV Werder Bre. (15) | 3-1 | Hamburger SV (11) |
| 12/04/2026 | VfB Stuttgart (4) | 4-0 | Hamburger SV (11) |
| 21/03/2026 | BV Borussia 0. (2) | 3-2 | Hamburger SV (11) |
| 07/03/2026 | VfL Wolfsburg (16) | 1-2 | Hamburger SV (11) |
| 04/03/2026 - Duitse Bundesliga - Speeldag 17 | Hamburger SV (11) | 0 - 1 | Bayer 04 Leverkusen (6) |
| 17/02/2018 - Duitse Bundesliga - Speeldag 23 | Hamburger SV (11) | 1 - 2 | Bayer 04 Leverkusen (6) |
| 24/09/2017 - Duitse Bundesliga - Speeldag 6 | Bayer 04 Leverkusen (6) | 3 - 0 | Hamburger SV (11) |
| 03/02/2017 - Duitse Bundesliga - Speeldag 19 | Hamburger SV (11) | 1 - 0 | Bayer 04 Leverkusen (6) |
| 10/09/2016 - Duitse Bundesliga - Speeldag 2 | Bayer 04 Leverkusen (6) | 3 - 1 | Hamburger SV (11) |
| 13/03/2016 - Duitse Bundesliga - Speeldag 26 | Bayer 04 Leverkusen (6) | 1 - 0 | Hamburger SV (11) |
| 17/10/2015 - Duitse Bundesliga - Speeldag 9 | Hamburger SV (11) | 0 - 0 | Bayer 04 Leverkusen (6) |
| 04/04/2015 - Duitse Bundesliga - Speeldag 27 | Bayer 04 Leverkusen (6) | 4 - 0 | Hamburger SV (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen Bayer 04 Leverkusen (6) en Hamburger SV (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1979/1980, 82 gespeelde wedstrijden : 32 zeges Doelpunten voor 30 nederlagen van Bayer 04 Leverkusen (6) 20 gelijke spelen
FC Bayern Munchen (1) - FC Köln (14)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 13 (81 %) | 26 (79 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 5 (15 %) |
| Verloren | 1 (6 %) | 2 (6 %) |
| Doelpunten voor | 63 | 115 |
| Gemiddelde doelpunt | 3.94 | 3.48 |
| Doelpunten tegen | 18 | 35 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.13 | 1.06 |
| Serie voor de competitie | GPGGGGGN | NGPGGGNG |
| Serie (*) | GGGGGGNN | GGGGPNNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.71
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 14 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 7 (21 %) |
| Gelijkspel | 7 (44 %) | 11 (33 %) |
| Verloren | 7 (43 %) | 15 (46 %) |
| Doelpunten voor | 18 | 48 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.13 | 1.45 |
| Doelpunten tegen | 28 | 58 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.75 | 1.76 |
| Serie voor de competitie | NPPPNNNN | NNNGNPNP |
| Serie (*) | NPPPNNNN | NNNGNPNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.38
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 09/05/2026 | VfL Wolfsburg (16) | 0-1 | FC Bayern Mun. (1) |
| 06/05/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 1-1 | Paris SG |
| 02/05/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 3-3 | FC Heidenheim. (17) |
| 28/04/2026 | Paris SG | 5-4 | FC Bayern Mun. (1) |
| 25/04/2026 | FSV Mainz 05 (10) | 3-4 | FC Bayern Mun. (1) |
| 22/04/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 0-2 | FC Bayern Mun. (1) |
| 19/04/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 4-2 | VfB Stuttgart (4) |
| 15/04/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 4-3 | Real Madrid |
| 10/05/2026 | FC Köln (14) | 1-3 | FC Heidenheim. (17) |
| 02/05/2026 | FC Union Berl. (13) | 2-2 | FC Köln (14) |
| 25/04/2026 | FC Köln (14) | 1-2 | Bayer 04 Leve. (6) |
| 17/04/2026 | FC St Pauli (18) | 1-1 | FC Köln (14) |
| 12/04/2026 | FC Köln (14) | 3-1 | SV Werder Bre. (15) |
| 05/04/2026 | Eintracht Fra. (8) | 2-2 | FC Köln (14) |
| 21/03/2026 | FC Köln (14) | 3-3 | Borussia Mön. (12) |
| 14/03/2026 | Hamburger SV (11) | 1-1 | FC Köln (14) |
| 06/05/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 1-1 | Paris SG |
| 02/05/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 3-3 | FC Heidenheim. (17) |
| 19/04/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 4-2 | VfB Stuttgart (4) |
| 15/04/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 4-3 | Real Madrid |
| 21/03/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 4-0 | FC Union Berl. (13) |
| 02/05/2026 | FC Union Berl. (13) | 2-2 | FC Köln (14) |
| 17/04/2026 | FC St Pauli (18) | 1-1 | FC Köln (14) |
| 05/04/2026 | Eintracht Fra. (8) | 2-2 | FC Köln (14) |
| 14/03/2026 | Hamburger SV (11) | 1-1 | FC Köln (14) |
| 27/02/2026 | FC Augsburg (9) | 2-0 | FC Köln (14) |
| 14/01/2026 - Duitse Bundesliga - Speeldag 17 | FC Köln (14) | 1 - 3 | FC Bayern Munchen (1) |
| 29/10/2025 - Duitse DFB-Pokal - 1/16de finales | FC Köln (14) | 1 - 4 | FC Bayern Munchen (1) |
| 13/04/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 29 | FC Bayern Munchen (1) | 2 - 0 | FC Köln (14) |
| 24/11/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 12 | FC Köln (14) | 0 - 1 | FC Bayern Munchen (1) |
| 27/05/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 34 | FC Köln (14) | 1 - 2 | FC Bayern Munchen (1) |
| 24/01/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 17 | FC Bayern Munchen (1) | 1 - 1 | FC Köln (14) |
| 15/01/2022 - Duitse Bundesliga - Speeldag 19 | FC Köln (14) | 0 - 4 | FC Bayern Munchen (1) |
| 22/08/2021 - Duitse Bundesliga - Speeldag 2 | FC Bayern Munchen (1) | 3 - 2 | FC Köln (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Bayern Munchen (1) en FC Köln (14) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1965/1966, 106 gespeelde wedstrijden : 56 zeges Doelpunten voor 25 nederlagen van FC Bayern Munchen (1) 25 gelijke spelen
Borussia Mönchengladbach (12) - TSG 1899 Hoffenheim (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 12 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 5 (31 %) | 8 (24 %) |
| Gelijkspel | 6 (38 %) | 11 (33 %) |
| Verloren | 5 (31 %) | 14 (43 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 38 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.25 | 1.15 |
| Doelpunten tegen | 24 | 53 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.5 | 1.61 |
| Serie voor de competitie | GPNGGNNG | GNNPNNGP |
| Serie (*) | GPNGGNNG | GNNPNNGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.38
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 5 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 8 (50 %) | 18 (55 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 7 (21 %) |
| Verloren | 3 (19 %) | 8 (24 %) |
| Doelpunten voor | 30 | 65 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.88 | 1.97 |
| Doelpunten tegen | 27 | 48 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.69 | 1.45 |
| Serie voor de competitie | GGPNGPNG | NPPNGGNG |
| Serie (*) | GGPNGPNG | NPPNGGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.8
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.14
| 09/05/2026 | FC Augsburg (9) | 3-1 | Borussia Mön. (12) |
| 03/05/2026 | Borussia Mön. (12) | 1-0 | BV Borussia 0. (2) |
| 25/04/2026 | VfL Wolfsburg (16) | 0-0 | Borussia Mön. (12) |
| 19/04/2026 | Borussia Mön. (12) | 1-1 | FSV Mainz 05 (10) |
| 11/04/2026 | RB Leipzig (3) | 1-0 | Borussia Mön. (12) |
| 04/04/2026 | Borussia Mön. (12) | 2-2 | FC Heidenheim. (17) |
| 21/03/2026 | FC Köln (14) | 3-3 | Borussia Mön. (12) |
| 13/03/2026 | Borussia Mön. (12) | 2-0 | FC St Pauli (18) |
| 09/05/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 1-0 | SV Werder Bre. (15) |
| 02/05/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 3-3 | VfB Stuttgart (4) |
| 25/04/2026 | Hamburger SV (11) | 1-2 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 18/04/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 2-1 | BV Borussia 0. (2) |
| 10/04/2026 | FC Augsburg (9) | 2-2 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 04/04/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 1-2 | FSV Mainz 05 (10) |
| 20/03/2026 | RB Leipzig (3) | 5-0 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 14/03/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 1-1 | VfL Wolfsburg (16) |
| 03/05/2026 | Borussia Mön. (12) | 1-0 | BV Borussia 0. (2) |
| 19/04/2026 | Borussia Mön. (12) | 1-1 | FSV Mainz 05 (10) |
| 04/04/2026 | Borussia Mön. (12) | 2-2 | FC Heidenheim. (17) |
| 13/03/2026 | Borussia Mön. (12) | 2-0 | FC St Pauli (18) |
| 28/02/2026 | Borussia Mön. (12) | 1-0 | FC Union Berl. (13) |
| 25/04/2026 | Hamburger SV (11) | 1-2 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 10/04/2026 | FC Augsburg (9) | 2-2 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 20/03/2026 | RB Leipzig (3) | 5-0 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 07/03/2026 | FC Heidenheim. (17) | 2-4 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 21/02/2026 | FC Köln (14) | 2-2 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 14/01/2026 - Duitse Bundesliga - Speeldag 17 | TSG 1899 Hoffenheim (5) | 5 - 1 | Borussia Mönchengladbach (12) |
| 03/05/2025 - Duitse Bundesliga - Speeldag 32 | Borussia Mönchengladbach (12) | 4 - 4 | TSG 1899 Hoffenheim (5) |
| 21/12/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 15 | TSG 1899 Hoffenheim (5) | 1 - 2 | Borussia Mönchengladbach (12) |
| 20/04/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 30 | TSG 1899 Hoffenheim (5) | 4 - 3 | Borussia Mönchengladbach (12) |
| 02/12/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 13 | Borussia Mönchengladbach (12) | 2 - 1 | TSG 1899 Hoffenheim (5) |
| 28/01/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 18 | TSG 1899 Hoffenheim (5) | 1 - 4 | Borussia Mönchengladbach (12) |
| 06/08/2022 - Duitse Bundesliga - Speeldag 1 | Borussia Mönchengladbach (12) | 3 - 1 | TSG 1899 Hoffenheim (5) |
| 14/05/2022 - Duitse Bundesliga - Speeldag 34 | Borussia Mönchengladbach (12) | 5 - 1 | TSG 1899 Hoffenheim (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Borussia Mönchengladbach (12) en TSG 1899 Hoffenheim (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2007/2008, 38 gespeelde wedstrijden : 12 zeges Doelpunten voor 13 nederlagen van Borussia Mönchengladbach (12) 13 gelijke spelen
Eintracht Frankfurt (8) - VfB Stuttgart (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 8 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 7 (44 %) | 11 (33 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 10 (30 %) |
| Verloren | 6 (37 %) | 12 (37 %) |
| Doelpunten voor | 27 | 59 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.69 | 1.79 |
| Doelpunten tegen | 25 | 63 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.56 | 1.91 |
| Serie voor de competitie | PPGGGNPP | GPNGPNPP |
| Serie (*) | PPGGGNPP | GPNGPNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.22
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.11
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 4 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 6 (38 %) | 18 (55 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 7 (21 %) |
| Verloren | 6 (37 %) | 8 (24 %) |
| Doelpunten voor | 39 | 69 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.44 | 2.09 |
| Doelpunten tegen | 31 | 47 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.94 | 1.42 |
| Serie voor de competitie | GGPNNGPN | GGPGPNNG |
| Serie (*) | PGNNPGPN | GPGPGNNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.64
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.14
| 08/05/2026 | BV Borussia 0. (2) | 3-2 | Eintracht Fra. (8) |
| 02/05/2026 | Eintracht Fra. (8) | 1-2 | Hamburger SV (11) |
| 25/04/2026 | FC Augsburg (9) | 1-1 | Eintracht Fra. (8) |
| 18/04/2026 | Eintracht Fra. (8) | 1-3 | RB Leipzig (3) |
| 11/04/2026 | VfL Wolfsburg (16) | 1-2 | Eintracht Fra. (8) |
| 05/04/2026 | Eintracht Fra. (8) | 2-2 | FC Köln (14) |
| 22/03/2026 | FSV Mainz 05 (10) | 2-1 | Eintracht Fra. (8) |
| 14/03/2026 | Eintracht Fra. (8) | 1-0 | FC Heidenheim. (17) |
| 09/05/2026 | VfB Stuttgart (4) | 3-1 | Bayer 04 Leve. (6) |
| 02/05/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 3-3 | VfB Stuttgart (4) |
| 26/04/2026 | VfB Stuttgart (4) | 1-1 | SV Werder Bre. (15) |
| 23/04/2026 | VfB Stuttgart (4) | 2-1 | SC Freiburg (7) |
| 19/04/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 4-2 | VfB Stuttgart (4) |
| 12/04/2026 | VfB Stuttgart (4) | 4-0 | Hamburger SV (11) |
| 04/04/2026 | VfB Stuttgart (4) | 0-2 | BV Borussia 0. (2) |
| 22/03/2026 | FC Augsburg (9) | 2-5 | VfB Stuttgart (4) |
| 02/05/2026 | Eintracht Fra. (8) | 1-2 | Hamburger SV (11) |
| 18/04/2026 | Eintracht Fra. (8) | 1-3 | RB Leipzig (3) |
| 05/04/2026 | Eintracht Fra. (8) | 2-2 | FC Köln (14) |
| 14/03/2026 | Eintracht Fra. (8) | 1-0 | FC Heidenheim. (17) |
| 01/03/2026 | Eintracht Fra. (8) | 2-0 | SC Freiburg (7) |
| 02/05/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 3-3 | VfB Stuttgart (4) |
| 19/04/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 4-2 | VfB Stuttgart (4) |
| 22/03/2026 | FC Augsburg (9) | 2-5 | VfB Stuttgart (4) |
| 19/03/2026 | FC Porto | 2-0 | VfB Stuttgart (4) |
| 07/03/2026 | FSV Mainz 05 (10) | 2-2 | VfB Stuttgart (4) |
| 13/01/2026 - Duitse Bundesliga - Speeldag 17 | VfB Stuttgart (4) | 3 - 2 | Eintracht Frankfurt (8) |
| 29/03/2025 - Duitse Bundesliga - Speeldag 27 | Eintracht Frankfurt (8) | 1 - 0 | VfB Stuttgart (4) |
| 10/11/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 10 | VfB Stuttgart (4) | 2 - 3 | Eintracht Frankfurt (8) |
| 13/04/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 29 | VfB Stuttgart (4) | 3 - 0 | Eintracht Frankfurt (8) |
| 25/11/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 12 | Eintracht Frankfurt (8) | 1 - 2 | VfB Stuttgart (4) |
| 03/05/2023 - Duitse DFB-Pokal - Halve Finale | VfB Stuttgart (4) | 2 - 3 | Eintracht Frankfurt (8) |
| 11/03/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 24 | Eintracht Frankfurt (8) | 1 - 1 | VfB Stuttgart (4) |
| 17/09/2022 - Duitse Bundesliga - Speeldag 7 | VfB Stuttgart (4) | 1 - 3 | Eintracht Frankfurt (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Eintracht Frankfurt (8) en VfB Stuttgart (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1963/1964, 106 gespeelde wedstrijden : 38 zeges Doelpunten voor 45 nederlagen van Eintracht Frankfurt (8) 23 gelijke spelen
FC Heidenheim 1846 (17) - FSV Mainz 05 (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 17 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 4 (25 %) | 6 (18 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 8 (24 %) |
| Verloren | 7 (44 %) | 19 (58 %) |
| Doelpunten voor | 23 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.44 | 1.24 |
| Doelpunten tegen | 35 | 70 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.19 | 2.12 |
| Serie voor de competitie | NPPNPNGG | PNNGPGNG |
| Serie (*) | NPPNPNGG | PNNGPGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.11
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 10 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 5 (31 %) | 9 (28 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 10 (31 %) |
| Verloren | 6 (38 %) | 13 (41 %) |
| Doelpunten voor | 21 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.31 | 1.28 |
| Doelpunten tegen | 28 | 50 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.75 | 1.56 |
| Serie voor de competitie | PGPNGGNG | GGGPNPGP |
| Serie (*) | PNNGGPNG | GGPPNPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.8
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| 10/05/2026 | FC Köln (14) | 1-3 | FC Heidenheim. (17) |
| 02/05/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 3-3 | FC Heidenheim. (17) |
| 25/04/2026 | FC Heidenheim. (17) | 2-0 | FC St Pauli (18) |
| 19/04/2026 | SC Freiburg (7) | 2-1 | FC Heidenheim. (17) |
| 11/04/2026 | FC Heidenheim. (17) | 3-1 | FC Union Berl. (13) |
| 04/04/2026 | Borussia Mön. (12) | 2-2 | FC Heidenheim. (17) |
| 21/03/2026 | FC Heidenheim. (17) | 3-3 | Bayer 04 Leve. (6) |
| 14/03/2026 | Eintracht Fra. (8) | 1-0 | FC Heidenheim. (17) |
| 10/05/2026 | FSV Mainz 05 (10) | 1-3 | FC Union Berl. (13) |
| 03/05/2026 | FC St Pauli (18) | 1-2 | FSV Mainz 05 (10) |
| 25/04/2026 | FSV Mainz 05 (10) | 3-4 | FC Bayern Mun. (1) |
| 19/04/2026 | Borussia Mön. (12) | 1-1 | FSV Mainz 05 (10) |
| 16/04/2026 | RC Strasbourg. | 4-0 | FSV Mainz 05 (10) |
| 12/04/2026 | FSV Mainz 05 (10) | 0-1 | SC Freiburg (7) |
| 09/04/2026 | FSV Mainz 05 (10) | 2-0 | RC Strasbourg. |
| 04/04/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 1-2 | FSV Mainz 05 (10) |
| 25/04/2026 | FC Heidenheim. (17) | 2-0 | FC St Pauli (18) |
| 11/04/2026 | FC Heidenheim. (17) | 3-1 | FC Union Berl. (13) |
| 21/03/2026 | FC Heidenheim. (17) | 3-3 | Bayer 04 Leve. (6) |
| 07/03/2026 | FC Heidenheim. (17) | 2-4 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 22/02/2026 | FC Heidenheim. (17) | 3-3 | VfB Stuttgart (4) |
| 03/05/2026 | FC St Pauli (18) | 1-2 | FSV Mainz 05 (10) |
| 19/04/2026 | Borussia Mön. (12) | 1-1 | FSV Mainz 05 (10) |
| 16/04/2026 | RC Strasbourg. | 4-0 | FSV Mainz 05 (10) |
| 04/04/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 1-2 | FSV Mainz 05 (10) |
| 15/03/2026 | SV Werder Bre. (15) | 0-2 | FSV Mainz 05 (10) |
| 13/01/2026 - Duitse Bundesliga - Speeldag 17 | FSV Mainz 05 (10) | 2 - 1 | FC Heidenheim 1846 (17) |
| 16/02/2025 - Duitse Bundesliga - Speeldag 22 | FC Heidenheim 1846 (17) | 0 - 2 | FSV Mainz 05 (10) |
| 28/09/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 5 | FSV Mainz 05 (10) | 0 - 2 | FC Heidenheim 1846 (17) |
| 05/05/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 32 | FC Heidenheim 1846 (17) | 1 - 1 | FSV Mainz 05 (10) |
| 16/12/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 15 | FSV Mainz 05 (10) | 0 - 1 | FC Heidenheim 1846 (17) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Heidenheim 1846 (17) en FSV Mainz 05 (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 5 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van FC Heidenheim 1846 (17) en 1 gelijk spel
FC St Pauli (18) - VfL Wolfsburg (16)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 18 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 4 (25 %) | 6 (18 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 8 (24 %) |
| Verloren | 7 (44 %) | 19 (58 %) |
| Doelpunten voor | 16 | 28 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 0.85 |
| Doelpunten tegen | 28 | 57 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.75 | 1.73 |
| Serie voor de competitie | NGGNPPNP | PPNPNPPP |
| Serie (*) | NGGNPPNP | PPNPNPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.71
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 16 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 4 (25 %) | 6 (18 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 8 (24 %) |
| Verloren | 8 (50 %) | 19 (58 %) |
| Doelpunten voor | 21 | 42 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.31 | 1.27 |
| Doelpunten tegen | 36 | 68 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.25 | 2.06 |
| Serie voor de competitie | PPNPNPGN | NPPPGNNP |
| Serie (*) | PPNPNPGN | NPPPGNNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.71
| 09/05/2026 | RB Leipzig (3) | 2-1 | FC St Pauli (18) |
| 03/05/2026 | FC St Pauli (18) | 1-2 | FSV Mainz 05 (10) |
| 25/04/2026 | FC Heidenheim. (17) | 2-0 | FC St Pauli (18) |
| 17/04/2026 | FC St Pauli (18) | 1-1 | FC Köln (14) |
| 11/04/2026 | FC St Pauli (18) | 0-5 | FC Bayern Mun. (1) |
| 05/04/2026 | FC Union Berl. (13) | 1-1 | FC St Pauli (18) |
| 22/03/2026 | FC St Pauli (18) | 1-2 | SC Freiburg (7) |
| 13/03/2026 | Borussia Mön. (12) | 2-0 | FC St Pauli (18) |
| 09/05/2026 | VfL Wolfsburg (16) | 0-1 | FC Bayern Mun. (1) |
| 03/05/2026 | SC Freiburg (7) | 1-1 | VfL Wolfsburg (16) |
| 25/04/2026 | VfL Wolfsburg (16) | 0-0 | Borussia Mön. (12) |
| 18/04/2026 | FC Union Berl. (13) | 1-2 | VfL Wolfsburg (16) |
| 11/04/2026 | VfL Wolfsburg (16) | 1-2 | Eintracht Fra. (8) |
| 04/04/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 6-3 | VfL Wolfsburg (16) |
| 21/03/2026 | VfL Wolfsburg (16) | 0-1 | SV Werder Bre. (15) |
| 14/03/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 1-1 | VfL Wolfsburg (16) |
| 03/05/2026 | FC St Pauli (18) | 1-2 | FSV Mainz 05 (10) |
| 17/04/2026 | FC St Pauli (18) | 1-1 | FC Köln (14) |
| 11/04/2026 | FC St Pauli (18) | 0-5 | FC Bayern Mun. (1) |
| 22/03/2026 | FC St Pauli (18) | 1-2 | SC Freiburg (7) |
| 08/03/2026 | FC St Pauli (18) | 0-0 | Eintracht Fra. (8) |
| 03/05/2026 | SC Freiburg (7) | 1-1 | VfL Wolfsburg (16) |
| 18/04/2026 | FC Union Berl. (13) | 1-2 | VfL Wolfsburg (16) |
| 04/04/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 6-3 | VfL Wolfsburg (16) |
| 14/03/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 1-1 | VfL Wolfsburg (16) |
| 01/03/2026 | VfB Stuttgart (4) | 4-0 | VfL Wolfsburg (16) |
| 14/01/2026 - Duitse Bundesliga - Speeldag 17 | VfL Wolfsburg (16) | 2 - 1 | FC St Pauli (18) |
| 08/03/2025 - Duitse Bundesliga - Speeldag 25 | VfL Wolfsburg (16) | 1 - 1 | FC St Pauli (18) |
| 26/10/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 8 | FC St Pauli (18) | 0 - 0 | VfL Wolfsburg (16) |
| 05/01/2018 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 5 Januari 2018 | VfL Wolfsburg (16) | 3 - 1 | FC St Pauli (18) |
| 10/07/2012 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 10 Juli 2012 | VfL Wolfsburg (16) | 1 - 3 | FC St Pauli (18) |
| 16/04/2011 - Duitse Bundesliga - Speeldag 30 | VfL Wolfsburg (16) | 2 - 2 | FC St Pauli (18) |
| 21/11/2010 - Duitse Bundesliga - Speeldag 13 | FC St Pauli (18) | 1 - 1 | VfL Wolfsburg (16) |
| 24/01/2009 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - Januari 2009 | FC St Pauli (18) | 0 - 3 | VfL Wolfsburg (16) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC St Pauli (18) en VfL Wolfsburg (16) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 10 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 3 nederlagen van FC St Pauli (18) 5 gelijke spelen
SC Freiburg (7) - RB Leipzig (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 7 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 9 (56 %) | 13 (39 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 8 (24 %) |
| Verloren | 2 (13 %) | 12 (37 %) |
| Doelpunten voor | 29 | 47 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.81 | 1.42 |
| Doelpunten tegen | 19 | 54 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.19 | 1.64 |
| Serie voor de competitie | GGGNPGGN | PGGGGPNP |
| Serie (*) | NPGGGGNG | GGPPPNGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.63
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.09
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 3 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 8 (50 %) | 20 (61 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 5 (15 %) |
| Verloren | 5 (31 %) | 8 (24 %) |
| Doelpunten voor | 25 | 65 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.56 | 1.97 |
| Doelpunten tegen | 23 | 43 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.44 | 1.3 |
| Serie voor de competitie | GNGGPGGP | PGGGGGPG |
| Serie (*) | NGPGPGGP | PGGGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.14
| 10/05/2026 | Hamburger SV (11) | 3-2 | SC Freiburg (7) |
| 07/05/2026 | SC Freiburg (7) | 3-1 | Sporting Brag. |
| 03/05/2026 | SC Freiburg (7) | 1-1 | VfL Wolfsburg (16) |
| 30/04/2026 | Sporting Brag. | 2-1 | SC Freiburg (7) |
| 26/04/2026 | BV Borussia 0. (2) | 4-0 | SC Freiburg (7) |
| 23/04/2026 | VfB Stuttgart (4) | 2-1 | SC Freiburg (7) |
| 19/04/2026 | SC Freiburg (7) | 2-1 | FC Heidenheim. (17) |
| 16/04/2026 | Celta Vigo | 1-3 | SC Freiburg (7) |
| 09/05/2026 | RB Leipzig (3) | 2-1 | FC St Pauli (18) |
| 02/05/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 4-1 | RB Leipzig (3) |
| 24/04/2026 | RB Leipzig (3) | 3-1 | FC Union Berl. (13) |
| 18/04/2026 | Eintracht Fra. (8) | 1-3 | RB Leipzig (3) |
| 11/04/2026 | RB Leipzig (3) | 1-0 | Borussia Mön. (12) |
| 04/04/2026 | SV Werder Bre. (15) | 1-2 | RB Leipzig (3) |
| 20/03/2026 | RB Leipzig (3) | 5-0 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 15/03/2026 | VfB Stuttgart (4) | 1-0 | RB Leipzig (3) |
| 07/05/2026 | SC Freiburg (7) | 3-1 | Sporting Brag. |
| 03/05/2026 | SC Freiburg (7) | 1-1 | VfL Wolfsburg (16) |
| 19/04/2026 | SC Freiburg (7) | 2-1 | FC Heidenheim. (17) |
| 09/04/2026 | SC Freiburg (7) | 3-0 | Celta Vigo |
| 04/04/2026 | SC Freiburg (7) | 2-1 | FC Bayern Mun. (1) |
| 02/05/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 4-1 | RB Leipzig (3) |
| 18/04/2026 | Eintracht Fra. (8) | 1-3 | RB Leipzig (3) |
| 04/04/2026 | SV Werder Bre. (15) | 1-2 | RB Leipzig (3) |
| 15/03/2026 | VfB Stuttgart (4) | 1-0 | RB Leipzig (3) |
| 01/03/2026 | Hamburger SV (11) | 1-2 | RB Leipzig (3) |
| 14/01/2026 - Duitse Bundesliga - Speeldag 17 | RB Leipzig (3) | 2 - 0 | SC Freiburg (7) |
| 08/03/2025 - Duitse Bundesliga - Speeldag 25 | SC Freiburg (7) | 0 - 0 | RB Leipzig (3) |
| 26/10/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 8 | RB Leipzig (3) | 3 - 1 | SC Freiburg (7) |
| 06/04/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 28 | SC Freiburg (7) | 1 - 4 | RB Leipzig (3) |
| 12/11/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 11 | RB Leipzig (3) | 3 - 1 | SC Freiburg (7) |
| 06/05/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 31 | SC Freiburg (7) | 0 - 1 | RB Leipzig (3) |
| 02/05/2023 - Duitse DFB-Pokal - Halve Finale | SC Freiburg (7) | 1 - 5 | RB Leipzig (3) |
| 09/11/2022 - Duitse Bundesliga - Speeldag 14 | RB Leipzig (3) | 3 - 1 | SC Freiburg (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen SC Freiburg (7) en RB Leipzig (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 23 gespeelde wedstrijden : 4 zeges Doelpunten voor 14 nederlagen van SC Freiburg (7) 5 gelijke spelen
FC Union Berlin (13) - FC Augsburg (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 13 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 4 (25 %) | 8 (25 %) |
| Gelijkspel | 7 (44 %) | 9 (28 %) |
| Verloren | 5 (31 %) | 15 (47 %) |
| Doelpunten voor | 22 | 37 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.38 | 1.16 |
| Doelpunten tegen | 26 | 57 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.63 | 1.78 |
| Serie voor de competitie | NPNGPNPN | GPNPPPNG |
| Serie (*) | NPNGPNPN | GPNPPPNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 9 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 5 (31 %) | 12 (36 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 7 (21 %) |
| Verloren | 9 (56 %) | 14 (43 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 45 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.25 | 1.36 |
| Doelpunten tegen | 29 | 57 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.81 | 1.73 |
| Serie voor de competitie | GPGPPNGG | PPNNGNGG |
| Serie (*) | GPGPPNGG | PPNNGNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 10/05/2026 | FSV Mainz 05 (10) | 1-3 | FC Union Berl. (13) |
| 02/05/2026 | FC Union Berl. (13) | 2-2 | FC Köln (14) |
| 24/04/2026 | RB Leipzig (3) | 3-1 | FC Union Berl. (13) |
| 18/04/2026 | FC Union Berl. (13) | 1-2 | VfL Wolfsburg (16) |
| 11/04/2026 | FC Heidenheim. (17) | 3-1 | FC Union Berl. (13) |
| 05/04/2026 | FC Union Berl. (13) | 1-1 | FC St Pauli (18) |
| 21/03/2026 | FC Bayern Mun. (1) | 4-0 | FC Union Berl. (13) |
| 15/03/2026 | SC Freiburg (7) | 0-1 | FC Union Berl. (13) |
| 09/05/2026 | FC Augsburg (9) | 3-1 | Borussia Mön. (12) |
| 02/05/2026 | SV Werder Bre. (15) | 1-3 | FC Augsburg (9) |
| 25/04/2026 | FC Augsburg (9) | 1-1 | Eintracht Fra. (8) |
| 18/04/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 1-2 | FC Augsburg (9) |
| 10/04/2026 | FC Augsburg (9) | 2-2 | TSG 1899 Hoff. (5) |
| 04/04/2026 | Hamburger SV (11) | 1-1 | FC Augsburg (9) |
| 22/03/2026 | FC Augsburg (9) | 2-5 | VfB Stuttgart (4) |
| 14/03/2026 | BV Borussia 0. (2) | 2-0 | FC Augsburg (9) |
| 02/05/2026 | FC Union Berl. (13) | 2-2 | FC Köln (14) |
| 18/04/2026 | FC Union Berl. (13) | 1-2 | VfL Wolfsburg (16) |
| 05/04/2026 | FC Union Berl. (13) | 1-1 | FC St Pauli (18) |
| 08/03/2026 | FC Union Berl. (13) | 1-4 | SV Werder Bre. (15) |
| 21/02/2026 | FC Union Berl. (13) | 1-0 | Bayer 04 Leve. (6) |
| 02/05/2026 | SV Werder Bre. (15) | 1-3 | FC Augsburg (9) |
| 18/04/2026 | Bayer 04 Leve. (6) | 1-2 | FC Augsburg (9) |
| 04/04/2026 | Hamburger SV (11) | 1-1 | FC Augsburg (9) |
| 14/03/2026 | BV Borussia 0. (2) | 2-0 | FC Augsburg (9) |
| 07/03/2026 | RB Leipzig (3) | 2-1 | FC Augsburg (9) |
| 15/01/2026 - Duitse Bundesliga - Speeldag 17 | FC Augsburg (9) | 1 - 1 | FC Union Berlin (13) |
| 17/05/2025 - Duitse Bundesliga - Speeldag 34 | FC Augsburg (9) | 1 - 2 | FC Union Berlin (13) |
| 15/01/2025 - Duitse Bundesliga - Speeldag 17 | FC Union Berlin (13) | 0 - 2 | FC Augsburg (9) |
| 12/04/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 29 | FC Augsburg (9) | 2 - 0 | FC Union Berlin (13) |
| 25/11/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 12 | FC Union Berlin (13) | 1 - 1 | FC Augsburg (9) |
| 06/05/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 31 | FC Augsburg (9) | 1 - 0 | FC Union Berlin (13) |
| 09/11/2022 - Duitse Bundesliga - Speeldag 14 | FC Union Berlin (13) | 2 - 2 | FC Augsburg (9) |
| 05/02/2022 - Duitse Bundesliga - Speeldag 21 | FC Augsburg (9) | 2 - 0 | FC Union Berlin (13) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Union Berlin (13) en FC Augsburg (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 17 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 7 nederlagen van FC Union Berlin (13) 8 gelijke spelen
SV Werder Bremen (15) - BV Borussia 09 Dortmund (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 15 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 5 (31 %) | 8 (24 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 8 (24 %) |
| Verloren | 7 (44 %) | 17 (52 %) |
| Doelpunten voor | 19 | 37 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.19 | 1.12 |
| Doelpunten tegen | 29 | 58 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.81 | 1.76 |
| Serie voor de competitie | PNPGPPGP | PGPPGNPP |
| Serie (*) | PNPGPPGP | PGPPGNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.7
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 8 (50 %) | 21 (64 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 7 (21 %) |
| Verloren | 3 (19 %) | 5 (15 %) |
| Doelpunten voor | 28 | 68 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.75 | 2.06 |
| Doelpunten tegen | 18 | 34 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.13 | 1.03 |
| Serie voor de competitie | NGGNGGPP | GGGPPGPG |
| Serie (*) | GGNPGGPP | GGGPPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.63
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| 09/05/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 1-0 | SV Werder Bre. (15) |
| 02/05/2026 | SV Werder Bre. (15) | 1-3 | FC Augsburg (9) |
| 26/04/2026 | VfB Stuttgart (4) | 1-1 | SV Werder Bre. (15) |
| 18/04/2026 | SV Werder Bre. (15) | 3-1 | Hamburger SV (11) |
| 12/04/2026 | FC Köln (14) | 3-1 | SV Werder Bre. (15) |
| 04/04/2026 | SV Werder Bre. (15) | 1-2 | RB Leipzig (3) |
| 21/03/2026 | VfL Wolfsburg (16) | 0-1 | SV Werder Bre. (15) |
| 15/03/2026 | SV Werder Bre. (15) | 0-2 | FSV Mainz 05 (10) |
| 08/05/2026 | BV Borussia 0. (2) | 3-2 | Eintracht Fra. (8) |
| 03/05/2026 | Borussia Mön. (12) | 1-0 | BV Borussia 0. (2) |
| 26/04/2026 | BV Borussia 0. (2) | 4-0 | SC Freiburg (7) |
| 18/04/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 2-1 | BV Borussia 0. (2) |
| 11/04/2026 | BV Borussia 0. (2) | 0-1 | Bayer 04 Leve. (6) |
| 04/04/2026 | VfB Stuttgart (4) | 0-2 | BV Borussia 0. (2) |
| 21/03/2026 | BV Borussia 0. (2) | 3-2 | Hamburger SV (11) |
| 14/03/2026 | BV Borussia 0. (2) | 2-0 | FC Augsburg (9) |
| 02/05/2026 | SV Werder Bre. (15) | 1-3 | FC Augsburg (9) |
| 18/04/2026 | SV Werder Bre. (15) | 3-1 | Hamburger SV (11) |
| 04/04/2026 | SV Werder Bre. (15) | 1-2 | RB Leipzig (3) |
| 15/03/2026 | SV Werder Bre. (15) | 0-2 | FSV Mainz 05 (10) |
| 28/02/2026 | SV Werder Bre. (15) | 2-0 | FC Heidenheim. (17) |
| 03/05/2026 | Borussia Mön. (12) | 1-0 | BV Borussia 0. (2) |
| 18/04/2026 | TSG 1899 Hoff. (5) | 2-1 | BV Borussia 0. (2) |
| 04/04/2026 | VfB Stuttgart (4) | 0-2 | BV Borussia 0. (2) |
| 07/03/2026 | FC Köln (14) | 1-2 | BV Borussia 0. (2) |
| 25/02/2026 | Atalanta Berg. | 4-1 | BV Borussia 0. (2) |
| 13/01/2026 - Duitse Bundesliga - Speeldag 17 | BV Borussia 09 Dortmund (2) | 3 - 0 | SV Werder Bremen (15) |
| 25/01/2025 - Duitse Bundesliga - Speeldag 19 | BV Borussia 09 Dortmund (2) | 2 - 2 | SV Werder Bremen (15) |
| 31/08/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 2 | SV Werder Bremen (15) | 0 - 0 | BV Borussia 09 Dortmund (2) |
| 09/03/2024 - Duitse Bundesliga - Speeldag 25 | SV Werder Bremen (15) | 1 - 2 | BV Borussia 09 Dortmund (2) |
| 20/10/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 8 | BV Borussia 09 Dortmund (2) | 1 - 0 | SV Werder Bremen (15) |
| 11/02/2023 - Duitse Bundesliga - Speeldag 20 | SV Werder Bremen (15) | 0 - 2 | BV Borussia 09 Dortmund (2) |
| 20/08/2022 - Duitse Bundesliga - Speeldag 3 | BV Borussia 09 Dortmund (2) | 2 - 3 | SV Werder Bremen (15) |
| 18/04/2021 - Duitse Bundesliga - Speeldag 29 | BV Borussia 09 Dortmund (2) | 4 - 1 | SV Werder Bremen (15) |
Statistieken onderlinge duels tussen SV Werder Bremen (15) en BV Borussia 09 Dortmund (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1963/1964, 118 gespeelde wedstrijden : 45 zeges Doelpunten voor 52 nederlagen van SV Werder Bremen (15) 21 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities