De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FCBA Charleville-Mézières | 9 | 5 | 4 | 1 | 365 | 299 | +66 | 1.8 | 73 | 59.8 | 13.2 |
| 2 | Basket Landes | 9 | 5 | 4 | 1 | 341 | 287 | +54 | 1.8 | 68.2 | 57.4 | 10.8 |
| 3 | Basket Lattes Montpellier Agglo | 9 | 5 | 4 | 1 | 342 | 343 | -1 | 1.8 | 68.4 | 68.6 | -0.2 |
| 4 | Charnay Bourgogne Sud | 8 | 5 | 3 | 2 | 375 | 331 | +44 | 1.6 | 75 | 66.2 | 8.8 |
| 5 | ESB Villeneuve D'Ascq | 8 | 5 | 3 | 2 | 364 | 341 | +23 | 1.6 | 72.8 | 68.2 | 4.6 |
| 6 | Landerneau Bretagne Basket | 8 | 5 | 3 | 2 | 331 | 349 | -18 | 1.6 | 66.2 | 69.8 | -3.6 |
| 7 | Tango Bourges Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 361 | 352 | +9 | 1.4 | 72.2 | 70.4 | 1.8 |
| 8 | Lyon ASVEL féminin | 7 | 5 | 2 | 3 | 332 | 337 | -5 | 1.4 | 66.4 | 67.4 | -1 |
| 9 | Angers UFB 49 | 7 | 5 | 2 | 3 | 343 | 353 | -10 | 1.4 | 68.6 | 70.6 | -2 |
| 10 | La Tronche Meylan Basket | 6 | 5 | 1 | 4 | 335 | 378 | -43 | 1.2 | 67 | 75.6 | -8.6 |
| 11 | Chartres Métropole Basket | 6 | 5 | 1 | 4 | 324 | 377 | -53 | 1.2 | 64.8 | 75.4 | -10.6 |
| 12 | Toulouse Métropole Basket SAS | 6 | 5 | 1 | 4 | 290 | 363 | -73 | 1.2 | 58 | 72.6 | -14.6 |
Angers UFB 49 (9) - FCBA Charleville-Mézières (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 9 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 207 | 419 |
| Gemiddelde doelpunt | 69 | 69.83 |
| Doelpunten tegen | 229 | 434 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 76.33 | 72.33 |
| Serie voor de competitie | PPP | PGPPGP |
| Serie (*) | PPPPGPPP | GPGPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 230 | 510 |
| Gemiddelde doelpunt | 76.67 | 72.86 |
| Doelpunten tegen | 178 | 431 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 59.33 | 61.57 |
| Serie voor de competitie | GGG | PGPGGGG |
| Serie (*) | GGGPGGGG | GPGPGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 01/11/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 78-71 | Angers UFB 49 (9) |
| 27/10/2026 | Champagne Bas. | 62-80 | Angers UFB 49 (9) |
| 24/10/2026 | Toulouse Mét. (11) | 70-75 | Angers UFB 49 (9) |
| 17/10/2026 | Angers UFB 49 (9) | 63-69 | (6) |
| 07/10/2026 | Angers UFB 49 (9) | 68-79 | Basket Lattes. (2) |
| 03/10/2026 | Landerneau Br. (7) | 57-66 | Angers UFB 49 (9) |
| 27/09/2026 | Angers UFB 49 (9) | 76-81 | Basket Landes (1) |
| 12/05/2026 | Angers UFB 49 (9) | 88-67 | La Roche-sur-. |
| 31/10/2026 | FCBA Charlevi. (3) | 67-55 | Tango Bourges. (8) |
| 25/10/2026 | Chartres Mét. (12) | 63-72 | FCBA Charlevi. (3) |
| 18/10/2026 | FCBA Charlevi. (3) | 82-51 | Basket Lattes. (2) |
| 10/10/2026 | Landerneau Br. (7) | 61-83 | FCBA Charlevi. (3) |
| 07/10/2026 | FCBA Charlevi. (3) | 61-69 | Basket Landes (1) |
| 03/10/2026 | Toulouse Mét. (11) | 54-75 | FCBA Charlevi. (3) |
| 26/09/2026 | FCBA Charlevi. (3) | 70-78 | (6) |
| 02/05/2026 | Tango Bourges. (8) | 61-69 | FCBA Charlevi. (3) |
| 17/10/2026 | Angers UFB 49 (9) | 63-69 | (6) |
| 07/10/2026 | Angers UFB 49 (9) | 68-79 | Basket Lattes. (2) |
| 27/09/2026 | Angers UFB 49 (9) | 76-81 | Basket Landes (1) |
| 12/05/2026 | Angers UFB 49 (9) | 88-67 | La Roche-sur-. |
| 02/05/2026 | Angers UFB 49 (9) | 58-73 | (6) |
| 25/10/2026 | Chartres Mét. (12) | 63-72 | FCBA Charlevi. (3) |
| 10/10/2026 | Landerneau Br. (7) | 61-83 | FCBA Charlevi. (3) |
| 03/10/2026 | Toulouse Mét. (11) | 54-75 | FCBA Charlevi. (3) |
| 02/05/2026 | Tango Bourges. (8) | 61-69 | FCBA Charlevi. (3) |
| 05/04/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 82-56 | FCBA Charlevi. (3) |
| 31/01/2026 - Damescompetitie - La Boulangère Wonderligue - Speeldag 16 | Angers UFB 49 (9) | 46 - 74 | FCBA Charleville-Mézières (3) |
| 25/10/2025 - Damescompetitie - La Boulangère Wonderligue - Speeldag 5 | FCBA Charleville-Mézières (3) | 78 - 47 | Angers UFB 49 (9) |
| 30/03/2025 - La Boulangère Wonderligue - Eerste Ronde - Speeldag 21 | FCBA Charleville-Mézières (3) | 65 - 59 | Angers UFB 49 (9) |
| 14/12/2024 - La Boulangère Wonderligue - Eerste Ronde - Speeldag 10 | Angers UFB 49 (9) | 74 - 84 | FCBA Charleville-Mézières (3) |
| 30/03/2024 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 21 | FCBA Charleville-Mézières (3) | 78 - 69 | Angers UFB 49 (9) |
| 09/12/2023 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 10 | Angers UFB 49 (9) | 99 - 61 | FCBA Charleville-Mézières (3) |
| 19/04/2023 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 21 | FCBA Charleville-Mézières (3) | 72 - 92 | Angers UFB 49 (9) |
| 21/01/2023 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 10 | Angers UFB 49 (9) | 63 - 73 | FCBA Charleville-Mézières (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Angers UFB 49 (9) en FCBA Charleville-Mézières (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2013/2014, 20 gespeelde wedstrijden : 8 zeges Doelpunten voor 12 nederlagen van Angers UFB 49 (9)
Basket Landes (1) - Lyon ASVEL féminin (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 1 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 6 (86 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Doelpunten voor | 215 | 479 |
| Gemiddelde doelpunt | 71.67 | 68.43 |
| Doelpunten tegen | 159 | 407 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 53 | 58.14 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGGGGP |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GGGGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 6
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 6 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 216 | 483 |
| Gemiddelde doelpunt | 72 | 69 |
| Doelpunten tegen | 207 | 463 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 69 | 66.14 |
| Serie voor de competitie | GPG | GGPPGPG |
| Serie (*) | PGGGGPGG | GGPPGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 31/10/2026 | Toulouse Mét. (11) | 61-60 | Basket Landes (1) |
| 25/10/2026 | Basket Landes (1) | 67-64 | Tango Bourges. (8) |
| 17/10/2026 | Charnay Bourg. (4) | 50-54 | Basket Landes (1) |
| 10/10/2026 | Basket Landes (1) | 91-51 | La Tronche Me. (10) |
| 07/10/2026 | FCBA Charlevi. (3) | 61-69 | Basket Landes (1) |
| 03/10/2026 | Basket Landes (1) | 57-44 | ESB Villeneuv. (5) |
| 27/09/2026 | Angers UFB 49 (9) | 76-81 | Basket Landes (1) |
| 17/05/2026 | Basket Landes (1) | 53-50 | Tango Bourges. (8) |
| 01/11/2026 | (6) | 58-42 | Landerneau Br. (7) | |
| 28/10/2026 | Monaco | 71-81 | (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 23/10/2026 | (6) | 77-86 | ESB Villeneuv. (5) | |
| 17/10/2026 | Angers UFB 49 (9) | 63-69 | (6) | |
| 11/10/2026 | (6) | 59-72 | Tango Bourges. (8) | |
| 07/10/2026 | Charnay Bourg. (4) | 74-69 | (6) | |
| 03/10/2026 | (6) | 73-56 | La Tronche Me. (10) | |
| 26/09/2026 | FCBA Charlevi. (3) | 70-78 | (6) |
| 25/10/2026 | Basket Landes (1) | 67-64 | Tango Bourges. (8) |
| 10/10/2026 | Basket Landes (1) | 91-51 | La Tronche Me. (10) |
| 03/10/2026 | Basket Landes (1) | 57-44 | ESB Villeneuv. (5) |
| 17/05/2026 | Basket Landes (1) | 53-50 | Tango Bourges. (8) |
| 15/05/2026 | Basket Landes (1) | 59-54 | Tango Bourges. (8) |
| 28/10/2026 | Monaco | 71-81 | (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 17/10/2026 | Angers UFB 49 (9) | 63-69 | (6) | |
| 07/10/2026 | Charnay Bourg. (4) | 74-69 | (6) | |
| 26/09/2026 | FCBA Charlevi. (3) | 70-78 | (6) | |
| 12/05/2026 | Toulouse Mét. (11) | 68-75 | (6) |
| 28/03/2026 - Damescompetitie - La Boulangère Wonderligue - Speeldag 22 | Lyon ASVEL féminin (6) | 63 - 67 | Basket Landes (1) |
| 21/12/2025 - Damescompetitie - La Boulangère Wonderligue - Speeldag 11 | Basket Landes (1) | 64 - 61 | Lyon ASVEL féminin (6) |
| 23/04/2025 - La Boulangère Wonderligue - Playoffs - Kwartfinales | Basket Landes (1) | 69 - 61 | Lyon ASVEL féminin (6) |
| 18/04/2025 - La Boulangère Wonderligue - Playoffs - Kwartfinales | Lyon ASVEL féminin (6) | 68 - 69 | Basket Landes (1) |
| 16/02/2025 - La Boulangère Wonderligue - Eerste Ronde - Speeldag 16 | Basket Landes (1) | 79 - 74 | Lyon ASVEL féminin (6) |
| 18/01/2025 - Franse Beker Dames - Kwartfinales | Lyon ASVEL féminin (6) | 72 - 74 | Basket Landes (1) |
| 02/11/2024 - La Boulangère Wonderligue - Eerste Ronde - Speeldag 5 | Lyon ASVEL féminin (6) | 89 - 85 verlengingen | Basket Landes (1) |
| 22/04/2024 - Damescompetitie - Playoffs - Kwartfinales | Basket Landes (1) | 79 - 60 | Lyon ASVEL féminin (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Basket Landes (1) en Lyon ASVEL féminin (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2011/2012, 43 gespeelde wedstrijden : 27 zeges Doelpunten voor 16 nederlagen van Basket Landes (1)
Tango Bourges Basket (8) - La Tronche Meylan Basket (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 8 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 168 | 442 |
| Gemiddelde doelpunt | 84 | 73.67 |
| Doelpunten tegen | 136 | 419 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 68 | 69.83 |
| Serie voor de competitie | GG | GPGGPP |
| Serie (*) | PGGGPGGG | PPGPGGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 6 (86 %) |
| Doelpunten voor | 181 | 458 |
| Gemiddelde doelpunt | 60.33 | 65.43 |
| Doelpunten tegen | 244 | 525 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 81.33 | 75 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPGPPPP |
| Serie (*) | GGGGPPPP | PPPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| 31/10/2026 | FCBA Charlevi. (3) | 67-55 | Tango Bourges. (8) |
| 25/10/2026 | Basket Landes (1) | 67-64 | Tango Bourges. (8) |
| 17/10/2026 | Tango Bourges. (8) | 87-69 | Toulouse Mét. (11) |
| 11/10/2026 | (6) | 59-72 | Tango Bourges. (8) |
| 03/10/2026 | Basket Lattes. (2) | 90-83 | Tango Bourges. (8) |
| 26/09/2026 | Tango Bourges. (8) | 81-67 | Landerneau Br. (7) |
| 17/05/2026 | Basket Landes (1) | 53-50 | Tango Bourges. (8) |
| 15/05/2026 | Basket Landes (1) | 59-54 | Tango Bourges. (8) |
| 31/10/2026 | La Tronche Me. (10) | 84-87 | Charnay Bourg. (4) | |
| 25/10/2026 | Basket Lattes. (2) | 80-74 | La Tronche Me. (10) | |
| 18/10/2026 | La Tronche Me. (10) | 64-67 | Landerneau Br. (7) | |
| 10/10/2026 | Basket Landes (1) | 91-51 | La Tronche Me. (10) | |
| 07/10/2026 | La Tronche Me. (10) | 62-53 | Toulouse Mét. (11) | |
| 03/10/2026 | (6) | 73-56 | La Tronche Me. (10) | |
| 27/09/2026 | La Tronche Me. (10) | 67-74 | Chartres Mét. (12) | |
| 17/09/2026 | Monaco | 77-50 | La Tronche Me. (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 17/10/2026 | Tango Bourges. (8) | 87-69 | Toulouse Mét. (11) |
| 26/09/2026 | Tango Bourges. (8) | 81-67 | Landerneau Br. (7) |
| 09/05/2026 | Tango Bourges. (8) | 67-49 | Basket Landes (1) |
| 02/05/2026 | Tango Bourges. (8) | 61-69 | FCBA Charlevi. (3) |
| 12/04/2026 | Tango Bourges. (8) | 93-62 | Charnay Bourg. (4) |
| 25/10/2026 | Basket Lattes. (2) | 80-74 | La Tronche Me. (10) | |
| 10/10/2026 | Basket Landes (1) | 91-51 | La Tronche Me. (10) | |
| 03/10/2026 | (6) | 73-56 | La Tronche Me. (10) | |
| 17/09/2026 | Monaco | 77-50 | La Tronche Me. (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 16/05/2026 | 64-77 | La Tronche Me. (10) |
Charnay Bourgogne Sud (4) - ESB Villeneuve D'Ascq (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 4 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 201 | 540 |
| Gemiddelde doelpunt | 67 | 77.14 |
| Doelpunten tegen | 206 | 486 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 68.67 | 69.43 |
| Serie voor de competitie | PGP | PGGGPPG |
| Serie (*) | PGGPPPGP | PPGGGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 5 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 191 | 478 |
| Gemiddelde doelpunt | 63.67 | 68.29 |
| Doelpunten tegen | 196 | 453 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 65.33 | 64.71 |
| Serie voor de competitie | PPG | GPPPGGG |
| Serie (*) | PGPPPPPG | PGPPPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| 31/10/2026 | La Tronche Me. (10) | 84-87 | Charnay Bourg. (4) |
| 25/10/2026 | Landerneau Br. (7) | 87-85 | Charnay Bourg. (4) |
| 17/10/2026 | Charnay Bourg. (4) | 50-54 | Basket Landes (1) |
| 10/10/2026 | Toulouse Mét. (11) | 37-79 | Charnay Bourg. (4) |
| 07/10/2026 | Charnay Bourg. (4) | 74-69 | (6) |
| 04/10/2026 | Chartres Mét. (12) | 72-88 | Charnay Bourg. (4) |
| 26/09/2026 | Charnay Bourg. (4) | 77-83 | Basket Lattes. (2) |
| 12/04/2026 | Tango Bourges. (8) | 93-62 | Charnay Bourg. (4) |
| 01/11/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 78-71 | Angers UFB 49 (9) |
| 23/10/2026 | (6) | 77-86 | ESB Villeneuv. (5) |
| 18/10/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 80-57 | Chartres Mét. (12) |
| 10/10/2026 | Basket Lattes. (2) | 62-61 | ESB Villeneuv. (5) |
| 07/10/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 59-74 | Landerneau Br. (7) |
| 03/10/2026 | Basket Landes (1) | 57-44 | ESB Villeneuv. (5) |
| 26/09/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 70-55 | Toulouse Mét. (11) |
| 25/04/2026 | Basket Landes (1) | 77-65 | ESB Villeneuv. (5) |
| 17/10/2026 | Charnay Bourg. (4) | 50-54 | Basket Landes (1) |
| 07/10/2026 | Charnay Bourg. (4) | 74-69 | (6) |
| 26/09/2026 | Charnay Bourg. (4) | 77-83 | Basket Lattes. (2) |
| 05/04/2026 | Charnay Bourg. (4) | 79-81 | Tango Bourges. (8) |
| 28/03/2026 | Charnay Bourg. (4) | 67-69 | Landerneau Br. (7) |
| 23/10/2026 | (6) | 77-86 | ESB Villeneuv. (5) |
| 10/10/2026 | Basket Lattes. (2) | 62-61 | ESB Villeneuv. (5) |
| 03/10/2026 | Basket Landes (1) | 57-44 | ESB Villeneuv. (5) |
| 25/04/2026 | Basket Landes (1) | 77-65 | ESB Villeneuv. (5) |
| 12/04/2026 | FCBA Charlevi. (3) | 104-77 | ESB Villeneuv. (5) |
| 31/01/2026 - Damescompetitie - La Boulangère Wonderligue - Speeldag 16 | Charnay Bourgogne Sud (4) | 67 - 79 | ESB Villeneuve D'Ascq (5) |
| 26/10/2025 - Damescompetitie - La Boulangère Wonderligue - Speeldag 5 | ESB Villeneuve D'Ascq (5) | 85 - 70 | Charnay Bourgogne Sud (4) |
| 23/02/2025 - La Boulangère Wonderligue - Eerste Ronde - Speeldag 17 | Charnay Bourgogne Sud (4) | 66 - 59 | ESB Villeneuve D'Ascq (5) |
| 17/11/2024 - La Boulangère Wonderligue - Eerste Ronde - Speeldag 6 | ESB Villeneuve D'Ascq (5) | 64 - 67 | Charnay Bourgogne Sud (4) |
| 02/03/2024 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 18 | ESB Villeneuve D'Ascq (5) | 69 - 64 | Charnay Bourgogne Sud (4) |
| 19/11/2023 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 7 | Charnay Bourgogne Sud (4) | 78 - 87 verlengingen | ESB Villeneuve D'Ascq (5) |
| 16/01/2022 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 12 | ESB Villeneuve D'Ascq (5) | 72 - 62 | Charnay Bourgogne Sud (4) |
| 02/10/2021 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 1 | Charnay Bourgogne Sud (4) | 48 - 90 | ESB Villeneuve D'Ascq (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Charnay Bourgogne Sud (4) en ESB Villeneuve D'Ascq (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2019/2020, 11 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van Charnay Bourgogne Sud (4)
Landerneau Bretagne Basket (7) - Chartres Métropole Basket (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 205 | 455 |
| Gemiddelde doelpunt | 68.33 | 65 |
| Doelpunten tegen | 234 | 496 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 78 | 70.86 |
| Serie voor de competitie | PPG | PPGPGGP |
| Serie (*) | GGPGGPPG | GPPGPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 12 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 1 (20 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 4 (80 %) |
| Doelpunten voor | 131 | 324 |
| Gemiddelde doelpunt | 65.5 | 64.8 |
| Doelpunten tegen | 147 | 377 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 73.5 | 75.4 |
| Serie voor de competitie | GP | GPPPP |
| Serie (*) | GPPGGPGP | GPPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 01/11/2026 | (6) | 58-42 | Landerneau Br. (7) |
| 25/10/2026 | Landerneau Br. (7) | 87-85 | Charnay Bourg. (4) |
| 18/10/2026 | La Tronche Me. (10) | 64-67 | Landerneau Br. (7) |
| 10/10/2026 | Landerneau Br. (7) | 61-83 | FCBA Charlevi. (3) |
| 07/10/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 59-74 | Landerneau Br. (7) |
| 03/10/2026 | Landerneau Br. (7) | 57-66 | Angers UFB 49 (9) |
| 26/09/2026 | Tango Bourges. (8) | 81-67 | Landerneau Br. (7) |
| 11/04/2026 | Landerneau Br. (7) | 70-64 | Basket Lattes. (2) |
| 01/11/2026 | Chartres Mét. (12) | 58-70 | Basket Lattes. (2) |
| 25/10/2026 | Chartres Mét. (12) | 63-72 | FCBA Charlevi. (3) |
| 18/10/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 80-57 | Chartres Mét. (12) |
| 04/10/2026 | Chartres Mét. (12) | 72-88 | Charnay Bourg. (4) |
| 27/09/2026 | La Tronche Me. (10) | 67-74 | Chartres Mét. (12) |
| 11/04/2026 | Basket Landes (1) | 84-47 | Chartres Mét. (12) |
| 04/04/2026 | Chartres Mét. (12) | 82-97 | Basket Landes (1) |
| 28/03/2026 | La Roche-sur-. | 83-92 | Chartres Mét. (12) |
| 25/10/2026 | Landerneau Br. (7) | 87-85 | Charnay Bourg. (4) |
| 10/10/2026 | Landerneau Br. (7) | 61-83 | FCBA Charlevi. (3) |
| 03/10/2026 | Landerneau Br. (7) | 57-66 | Angers UFB 49 (9) |
| 11/04/2026 | Landerneau Br. (7) | 70-64 | Basket Lattes. (2) |
| 24/03/2026 | Landerneau Br. (7) | 72-63 | Toulouse Mét. (11) |
| 18/10/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 80-57 | Chartres Mét. (12) |
| 27/09/2026 | La Tronche Me. (10) | 67-74 | Chartres Mét. (12) |
| 11/04/2026 | Basket Landes (1) | 84-47 | Chartres Mét. (12) |
| 28/03/2026 | La Roche-sur-. | 83-92 | Chartres Mét. (12) |
| 07/03/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 62-70 | Chartres Mét. (12) |
| 07/02/2026 - Damescompetitie - La Boulangère Wonderligue - Speeldag 17 | Chartres Métropole Basket (12) | 60 - 78 | Landerneau Bretagne Basket (7) |
| 02/11/2025 - Damescompetitie - La Boulangère Wonderligue - Speeldag 6 | Landerneau Bretagne Basket (7) | 67 - 60 | Chartres Métropole Basket (12) |
| 13/05/2025 - La Boulangère Wonderligue - Challenge Round | Landerneau Bretagne Basket (7) | 54 - 77 | Chartres Métropole Basket (12) |
| 30/04/2025 - La Boulangère Wonderligue - Challenge Round | Chartres Métropole Basket (12) | 64 - 59 | Landerneau Bretagne Basket (7) |
| 25/01/2025 - La Boulangère Wonderligue - Eerste Ronde - Speeldag 14 | Chartres Métropole Basket (12) | 66 - 72 | Landerneau Bretagne Basket (7) |
| 12/10/2024 - La Boulangère Wonderligue - Eerste Ronde - Speeldag 3 | Landerneau Bretagne Basket (7) | 76 - 73 | Chartres Métropole Basket (12) |
| 24/10/2023 - Franse Beker Dames - 1/16de finales | Chartres Métropole Basket (12) | 72 - 70 | Landerneau Bretagne Basket (7) |
| 02/11/2018 - Franse Beker Dames - 1/16de finales | Chartres Métropole Basket (12) | 77 - 73 | Landerneau Bretagne Basket (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Landerneau Bretagne Basket (7) en Chartres Métropole Basket (12) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2013/2014, 20 gespeelde wedstrijden : 13 zeges Doelpunten voor 7 nederlagen van Landerneau Bretagne Basket (7)
Basket Lattes Montpellier Agglo (2) - Toulouse Métropole Basket SAS (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 2 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 6 (86 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Doelpunten voor | 232 | 515 |
| Gemiddelde doelpunt | 77.33 | 73.57 |
| Doelpunten tegen | 218 | 503 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 72.67 | 71.86 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGGPGG |
| Serie (*) | PPPGPGGG | PGGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 11 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 6 (86 %) |
| Doelpunten voor | 177 | 399 |
| Gemiddelde doelpunt | 59 | 57 |
| Doelpunten tegen | 219 | 508 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 73 | 72.57 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPPPPPG |
| Serie (*) | PGPGPPPG | PPPPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 6
| 01/11/2026 | Chartres Mét. (12) | 58-70 | Basket Lattes. (2) |
| 25/10/2026 | Basket Lattes. (2) | 80-74 | La Tronche Me. (10) |
| 18/10/2026 | FCBA Charlevi. (3) | 82-51 | Basket Lattes. (2) |
| 10/10/2026 | Basket Lattes. (2) | 62-61 | ESB Villeneuv. (5) |
| 07/10/2026 | Angers UFB 49 (9) | 68-79 | Basket Lattes. (2) |
| 03/10/2026 | Basket Lattes. (2) | 90-83 | Tango Bourges. (8) |
| 26/09/2026 | Charnay Bourg. (4) | 77-83 | Basket Lattes. (2) |
| 02/05/2026 | Basket Landes (1) | 81-80 | Basket Lattes. (2) |
| 31/10/2026 | Toulouse Mét. (11) | 61-60 | Basket Landes (1) |
| 28/10/2026 | Feytiat Baske. | 79-92 | Toulouse Mét. (11) |
| 24/10/2026 | Toulouse Mét. (11) | 70-75 | Angers UFB 49 (9) |
| 17/10/2026 | Tango Bourges. (8) | 87-69 | Toulouse Mét. (11) |
| 10/10/2026 | Toulouse Mét. (11) | 37-79 | Charnay Bourg. (4) |
| 07/10/2026 | La Tronche Me. (10) | 62-53 | Toulouse Mét. (11) |
| 03/10/2026 | Toulouse Mét. (11) | 54-75 | FCBA Charlevi. (3) |
| 26/09/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 70-55 | Toulouse Mét. (11) |
| 25/10/2026 | Basket Lattes. (2) | 80-74 | La Tronche Me. (10) |
| 10/10/2026 | Basket Lattes. (2) | 62-61 | ESB Villeneuv. (5) |
| 03/10/2026 | Basket Lattes. (2) | 90-83 | Tango Bourges. (8) |
| 29/04/2026 | Basket Lattes. (2) | 57-60 | Basket Landes (1) |
| 04/04/2026 | Basket Lattes. (2) | 73-66 | Landerneau Br. (7) |
| 28/10/2026 | Feytiat Baske. | 79-92 | Toulouse Mét. (11) |
| 17/10/2026 | Tango Bourges. (8) | 87-69 | Toulouse Mét. (11) |
| 07/10/2026 | La Tronche Me. (10) | 62-53 | Toulouse Mét. (11) |
| 26/09/2026 | ESB Villeneuv. (5) | 70-55 | Toulouse Mét. (11) |
| 02/05/2026 | La Roche-sur-. | 62-77 | Toulouse Mét. (11) |
| 28/03/2026 - Damescompetitie - La Boulangère Wonderligue - Speeldag 22 | Toulouse Métropole Basket SAS (11) | 66 - 80 | Basket Lattes Montpellier Agglo (2) |
| 21/12/2025 - Damescompetitie - La Boulangère Wonderligue - Speeldag 11 | Basket Lattes Montpellier Agglo (2) | 75 - 66 | Toulouse Métropole Basket SAS (11) |
| 24/02/2023 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 14 | Basket Lattes Montpellier Agglo (2) | 63 - 52 | Toulouse Métropole Basket SAS (11) |
| 13/11/2022 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 3 | Toulouse Métropole Basket SAS (11) | 66 - 68 | Basket Lattes Montpellier Agglo (2) |
| 30/03/2016 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 21 | Basket Lattes Montpellier Agglo (2) | 100 - 61 | Toulouse Métropole Basket SAS (11) |
| 29/11/2015 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 8 | Toulouse Métropole Basket SAS (11) | 33 - 73 | Basket Lattes Montpellier Agglo (2) |
| 21/02/2015 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 19 | Basket Lattes Montpellier Agglo (2) | 64 - 58 | Toulouse Métropole Basket SAS (11) |
| 15/11/2014 - Damescompetitie - Eerste Ronde - Speeldag 7 | Toulouse Métropole Basket SAS (11) | 62 - 89 | Basket Lattes Montpellier Agglo (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Basket Lattes Montpellier Agglo (2) en Toulouse Métropole Basket SAS (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 16 gespeelde wedstrijden : 16 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Basket Lattes Montpellier Agglo (2)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities