De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Sarajevo | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 4 | +7 | 2.4 | 2.2 | 0.8 | 1.4 |
| 2 | FK Borac Banja-Luka | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | +4 | 2.2 | 1.6 | 0.8 | 0.8 |
| 3 | HSK Zrinjski Mostar | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 3 | +5 | 2 | 1.6 | 0.6 | 1 |
| 4 | FK Velez Mostar | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 3 | +4 | 1.8 | 1.4 | 0.6 | 0.8 |
| 5 | FK Zeljeznicar Sarajevo | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 3 | +2 | 1.6 | 1 | 0.6 | 0.4 |
| 6 | FK Rudar Prijedor | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 1.2 | 1.2 | 1.6 | -0.4 |
| 7 | FK Radnik Bijeljina | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 5 | -2 | 0.8 | 0.6 | 1 | -0.4 |
| 8 | HSK Posusje | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 7 | -2 | 0.6 | 1 | 1.4 | -0.4 |
| 9 | NK Siroki Brijeg | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 0.6 | 0.4 | 1.6 | -1.2 |
| 10 | FK Sloga Doboj | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 13 | -10 | 0.6 | 0.6 | 2.6 | -2 |
FK Borac Banja-Luka (1) - FK Zeljeznicar Sarajevo (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 14 (93 %) | 24 (77 %) |
| Gelijkspel | 1 (7 %) | 4 (13 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (10 %) |
| Doelpunten voor | 48 | 72 |
| Gemiddelde doelpunt | 3.2 | 2.32 |
| Doelpunten tegen | 10 | 19 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.67 | 0.61 |
| Serie voor de competitie | GGGGGGNG | GGGNNGGG |
| Serie (*) | GGGGGGNG | GGGNNGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.57
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 6 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 5 (31 %) | 9 (29 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 10 (32 %) |
| Verloren | 8 (50 %) | 12 (39 %) |
| Doelpunten voor | 13 | 29 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.81 | 0.94 |
| Doelpunten tegen | 16 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.06 |
| Serie voor de competitie | PPPGNGGP | NNGNGNPG |
| Serie (*) | PPPGNGGP | NNGNGNPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.11
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.11
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.71
| 09/05/2026 | NK Siroki Bri. (5) | 0-1 | FK Borac Banj. (1) |
| 02/05/2026 | FC Sarajevo (3) | 0-1 | FK Borac Banj. (1) |
| 25/04/2026 | FK Borac Banj. (1) | 3-1 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 22/04/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 1-1 | FK Borac Banj. (1) |
| 18/04/2026 | FK Borac Banj. (1) | 2-2 | FK Velez Most. (4) |
| 11/04/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 0-2 | FK Borac Banj. (1) |
| 04/04/2026 | HSK Posusje (7) | 0-3 | FK Borac Banj. (1) |
| 21/03/2026 | FK Borac Banj. (1) | 1-0 | FK Radnik Bij. (8) |
| 09/05/2026 | FK Zeljeznica. (6) | 3-0 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 02/05/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 2-0 | FK Zeljeznica. (6) |
| 25/04/2026 | FK Zeljeznica. (6) | 0-0 | FK Velez Most. (4) |
| 21/04/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 0-1 | FK Zeljeznica. (6) |
| 18/04/2026 | FK Zeljeznica. (6) | 1-1 | HSK Posusje (7) |
| 11/04/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 0-3 | FK Zeljeznica. (6) |
| 04/04/2026 | FK Zeljeznica. (6) | 0-0 | FC Sarajevo (3) |
| 21/03/2026 | NK Siroki Bri. (5) | 1-1 | FK Zeljeznica. (6) |
| 25/04/2026 | FK Borac Banj. (1) | 3-1 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 18/04/2026 | FK Borac Banj. (1) | 2-2 | FK Velez Most. (4) |
| 21/03/2026 | FK Borac Banj. (1) | 1-0 | FK Radnik Bij. (8) |
| 07/03/2026 | FK Borac Banj. (1) | 5-1 | NK Siroki Bri. (5) |
| 28/02/2026 | FK Borac Banj. (1) | 2-0 | FC Sarajevo (3) |
| 02/05/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 2-0 | FK Zeljeznica. (6) |
| 21/04/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 0-1 | FK Zeljeznica. (6) |
| 11/04/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 0-3 | FK Zeljeznica. (6) |
| 21/03/2026 | NK Siroki Bri. (5) | 1-1 | FK Zeljeznica. (6) |
| 07/03/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 0-3 | FK Zeljeznica. (6) |
| 14/03/2026 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 25 | FK Zeljeznicar Sarajevo (6) | 0 - 1 | FK Borac Banja-Luka (1) |
| 29/11/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 16 | FK Borac Banja-Luka (1) | 2 - 1 | FK Zeljeznicar Sarajevo (6) |
| 15/09/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 7 | FK Zeljeznicar Sarajevo (6) | 3 - 2 | FK Borac Banja-Luka (1) |
| 23/04/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 27 | FK Zeljeznicar Sarajevo (6) | 2 - 1 | FK Borac Banja-Luka (1) |
| 09/03/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 21 | FK Zeljeznicar Sarajevo (6) | 1 - 1 | FK Borac Banja-Luka (1) |
| 20/10/2024 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 10 | FK Borac Banja-Luka (1) | 1 - 0 | FK Zeljeznicar Sarajevo (6) |
| 26/05/2024 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 33 | FK Zeljeznicar Sarajevo (6) | 2 - 1 | FK Borac Banja-Luka (1) |
| 12/11/2023 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 14 | FK Borac Banja-Luka (1) | 3 - 2 | FK Zeljeznicar Sarajevo (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen FK Borac Banja-Luka (1) en FK Zeljeznicar Sarajevo (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 37 gespeelde wedstrijden : 17 zeges Doelpunten voor 15 nederlagen van FK Borac Banja-Luka (1) 5 gelijke spelen
FC Sarajevo (3) - NK Siroki Brijeg (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 3 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 11 (69 %) | 17 (52 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 7 (21 %) |
| Verloren | 1 (6 %) | 9 (27 %) |
| Doelpunten voor | 30 | 48 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.88 | 1.45 |
| Doelpunten tegen | 10 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.63 | 1 |
| Serie voor de competitie | GGGNGGGP | GNGGGGPG |
| Serie (*) | GGGNGGGP | GNGGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.13
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 5 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 10 (31 %) |
| Gelijkspel | 7 (44 %) | 10 (31 %) |
| Verloren | 7 (43 %) | 12 (38 %) |
| Doelpunten voor | 12 | 29 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.75 | 0.91 |
| Doelpunten tegen | 27 | 43 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.69 | 1.34 |
| Serie voor de competitie | NGNPPPPP | NPPPPGPP |
| Serie (*) | NGNPPPPP | NPPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.63
| 09/05/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 2-4 | FC Sarajevo (3) |
| 02/05/2026 | FC Sarajevo (3) | 0-1 | FK Borac Banj. (1) |
| 25/04/2026 | HSK Posusje (7) | 0-1 | FC Sarajevo (3) |
| 22/04/2026 | FC Sarajevo (3) | 4-0 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 18/04/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 1-2 | FC Sarajevo (3) |
| 11/04/2026 | FC Sarajevo (3) | 2-1 | HSK Zrinjski . (2) |
| 04/04/2026 | FK Zeljeznica. (6) | 0-0 | FC Sarajevo (3) |
| 21/03/2026 | FC Sarajevo (3) | 1-0 | FK Velez Most. (4) |
| 09/05/2026 | NK Siroki Bri. (5) | 0-1 | FK Borac Banj. (1) |
| 02/05/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 2-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 25/04/2026 | NK Siroki Bri. (5) | 2-1 | HSK Zrinjski . (2) |
| 21/04/2026 | FK Velez Most. (4) | 3-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 18/04/2026 | NK Siroki Bri. (5) | 0-1 | FK Rudar Prij. (9) |
| 11/04/2026 | HSK Posusje (7) | 2-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 04/04/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 2-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 21/03/2026 | NK Siroki Bri. (5) | 1-1 | FK Zeljeznica. (6) |
| 02/05/2026 | FC Sarajevo (3) | 0-1 | FK Borac Banj. (1) |
| 22/04/2026 | FC Sarajevo (3) | 4-0 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 11/04/2026 | FC Sarajevo (3) | 2-1 | HSK Zrinjski . (2) |
| 21/03/2026 | FC Sarajevo (3) | 1-0 | FK Velez Most. (4) |
| 07/03/2026 | FC Sarajevo (3) | 2-2 | FK Rudar Prij. (9) |
| 02/05/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 2-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 21/04/2026 | FK Velez Most. (4) | 3-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 11/04/2026 | HSK Posusje (7) | 2-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 04/04/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 2-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 07/03/2026 | FK Borac Banj. (1) | 5-1 | NK Siroki Bri. (5) |
| 14/03/2026 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 25 | NK Siroki Brijeg (5) | 1 - 0 | FC Sarajevo (3) |
| 29/11/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 16 | FC Sarajevo (3) | 0 - 0 | NK Siroki Brijeg (5) |
| 14/09/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 7 | NK Siroki Brijeg (5) | 2 - 1 | FC Sarajevo (3) |
| 10/05/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 30 | FC Sarajevo (3) | 0 - 1 | NK Siroki Brijeg (5) |
| 02/03/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 20 | FC Sarajevo (3) | 0 - 0 | NK Siroki Brijeg (5) |
| 30/09/2024 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 9 | NK Siroki Brijeg (5) | 3 - 3 | FC Sarajevo (3) |
| 26/05/2024 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 33 | NK Siroki Brijeg (5) | 2 - 2 | FC Sarajevo (3) |
| 18/02/2024 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 19 | FC Sarajevo (3) | 1 - 3 | NK Siroki Brijeg (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Sarajevo (3) en NK Siroki Brijeg (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 48 gespeelde wedstrijden : 15 zeges Doelpunten voor 23 nederlagen van FC Sarajevo (3) 10 gelijke spelen
FK Sloga Doboj (10) - FK Radnik Bijeljina (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 10 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 6 (38 %) | 6 (19 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 8 (26 %) |
| Verloren | 7 (43 %) | 17 (55 %) |
| Doelpunten voor | 13 | 19 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.81 | 0.61 |
| Doelpunten tegen | 19 | 43 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.19 | 1.39 |
| Serie voor de competitie | NPPPPGPG | GPNPPPGP |
| Serie (*) | NPPPPGPG | GPNPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.57
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 8 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 1 (6 %) | 8 (24 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 9 (27 %) |
| Verloren | 10 (63 %) | 16 (49 %) |
| Doelpunten voor | 12 | 27 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.75 | 0.82 |
| Doelpunten tegen | 28 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.75 | 1.24 |
| Serie voor de competitie | GNPNPPNP | PGPPNGPP |
| Serie (*) | GNPNPPNP | PGPPNGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.6
| 09/05/2026 | FK Zeljeznica. (6) | 3-0 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 02/05/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 2-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 25/04/2026 | FK Borac Banj. (1) | 3-1 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 22/04/2026 | FC Sarajevo (3) | 4-0 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 18/04/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 0-3 | HSK Zrinjski . (2) |
| 11/04/2026 | FK Velez Most. (4) | 0-0 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 04/04/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 3-1 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 21/03/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 1-0 | HSK Posusje (7) |
| 09/05/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 0-1 | HSK Zrinjski . (2) |
| 02/05/2026 | FK Velez Most. (4) | 1-0 | FK Radnik Bij. (8) |
| 25/04/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 1-0 | FK Rudar Prij. (9) |
| 22/04/2026 | HSK Posusje (7) | 1-1 | FK Radnik Bij. (8) |
| 18/04/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 1-2 | FC Sarajevo (3) |
| 11/04/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 0-3 | FK Zeljeznica. (6) |
| 04/04/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 2-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 21/03/2026 | FK Borac Banj. (1) | 1-0 | FK Radnik Bij. (8) |
| 02/05/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 2-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 18/04/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 0-3 | HSK Zrinjski . (2) |
| 21/03/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 1-0 | HSK Posusje (7) |
| 07/03/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 0-3 | FK Zeljeznica. (6) |
| 20/02/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 0-4 | FK Borac Banj. (1) |
| 02/05/2026 | FK Velez Most. (4) | 1-0 | FK Radnik Bij. (8) |
| 22/04/2026 | HSK Posusje (7) | 1-1 | FK Radnik Bij. (8) |
| 21/03/2026 | FK Borac Banj. (1) | 1-0 | FK Radnik Bij. (8) |
| 08/03/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 2-1 | FK Radnik Bij. (8) |
| 21/02/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 0-0 | FK Radnik Bij. (8) |
| 14/03/2026 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 25 | FK Radnik Bijeljina (8) | 0 - 0 | FK Sloga Doboj (10) |
| 28/11/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 16 | FK Sloga Doboj (10) | 2 - 1 | FK Radnik Bijeljina (8) |
| 12/09/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 7 | FK Radnik Bijeljina (8) | 0 - 0 | FK Sloga Doboj (10) |
| 29/03/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 23 | FK Sloga Doboj (10) | 2 - 1 | FK Radnik Bijeljina (8) |
| 09/03/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 21 | FK Sloga Doboj (10) | 1 - 0 | FK Radnik Bijeljina (8) |
| 20/10/2024 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 10 | FK Radnik Bijeljina (8) | 2 - 1 | FK Sloga Doboj (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen FK Sloga Doboj (10) en FK Radnik Bijeljina (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2024/2025, 6 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van FK Sloga Doboj (10) 2 gelijke spelen
FK Velez Mostar (4) - FK Rudar Prijedor (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 4 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 8 (50 %) | 13 (39 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 9 (27 %) |
| Verloren | 4 (25 %) | 11 (34 %) |
| Doelpunten voor | 13 | 30 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.81 | 0.91 |
| Doelpunten tegen | 7 | 27 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.44 | 0.82 |
| Serie voor de competitie | NNGGPNGG | PPNNGNGN |
| Serie (*) | NNGGPNGG | PPNNGNGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.3
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.57
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 9 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 7 (21 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 8 (24 %) |
| Verloren | 9 (56 %) | 18 (55 %) |
| Doelpunten voor | 9 | 27 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.56 | 0.82 |
| Doelpunten tegen | 21 | 48 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.31 | 1.45 |
| Serie voor de competitie | NPGPNPGP | PGPGPPGP |
| Serie (*) | NPGPNPGP | PGPGPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.64
| 09/05/2026 | HSK Posusje (7) | 1-1 | FK Velez Most. (4) |
| 02/05/2026 | FK Velez Most. (4) | 1-0 | FK Radnik Bij. (8) |
| 25/04/2026 | FK Zeljeznica. (6) | 0-0 | FK Velez Most. (4) |
| 21/04/2026 | FK Velez Most. (4) | 3-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 18/04/2026 | FK Borac Banj. (1) | 2-2 | FK Velez Most. (4) |
| 11/04/2026 | FK Velez Most. (4) | 0-0 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 04/04/2026 | FK Velez Most. (4) | 0-1 | HSK Zrinjski . (2) |
| 21/03/2026 | FC Sarajevo (3) | 1-0 | FK Velez Most. (4) |
| 09/05/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 2-4 | FC Sarajevo (3) |
| 02/05/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 3-2 | HSK Posusje (7) |
| 25/04/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 1-0 | FK Rudar Prij. (9) |
| 21/04/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 0-1 | FK Zeljeznica. (6) |
| 18/04/2026 | NK Siroki Bri. (5) | 0-1 | FK Rudar Prij. (9) |
| 11/04/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 0-2 | FK Borac Banj. (1) |
| 04/04/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 3-1 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 21/03/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 1-0 | FK Rudar Prij. (9) |
| 02/05/2026 | FK Velez Most. (4) | 1-0 | FK Radnik Bij. (8) |
| 21/04/2026 | FK Velez Most. (4) | 3-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 11/04/2026 | FK Velez Most. (4) | 0-0 | FK Sloga Dobo. (10) |
| 04/04/2026 | FK Velez Most. (4) | 0-1 | HSK Zrinjski . (2) |
| 06/03/2026 | FK Velez Most. (4) | 1-0 | HSK Posusje (7) |
| 25/04/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 1-0 | FK Rudar Prij. (9) |
| 18/04/2026 | NK Siroki Bri. (5) | 0-1 | FK Rudar Prij. (9) |
| 21/03/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 1-0 | FK Rudar Prij. (9) |
| 07/03/2026 | FC Sarajevo (3) | 2-2 | FK Rudar Prij. (9) |
| 28/02/2026 | HSK Posusje (7) | 1-0 | FK Rudar Prij. (9) |
| 14/03/2026 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 25 | FK Rudar Prijedor (9) | 1 - 2 | FK Velez Mostar (4) |
| 29/11/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 16 | FK Velez Mostar (4) | 1 - 0 | FK Rudar Prijedor (9) |
| 13/09/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 7 | FK Rudar Prijedor (9) | 1 - 3 | FK Velez Mostar (4) |
| 06/05/2022 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 29 | FK Velez Mostar (4) | 1 - 0 | FK Rudar Prijedor (9) |
| 23/10/2021 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 14 | FK Rudar Prijedor (9) | 2 - 2 | FK Velez Mostar (4) |
| 02/08/2021 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 3 | FK Velez Mostar (4) | 0 - 2 | FK Rudar Prijedor (9) |
| 15/05/2016 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 30 | FK Rudar Prijedor (9) | 4 - 0 | FK Velez Mostar (4) |
| 07/11/2015 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 15 | FK Velez Mostar (4) | 0 - 0 | FK Rudar Prijedor (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen FK Velez Mostar (4) en FK Rudar Prijedor (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 18 gespeelde wedstrijden : 8 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van FK Velez Mostar (4) 2 gelijke spelen
HSK Zrinjski Mostar (2) - HSK Posusje (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 2 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 9 (56 %) | 19 (59 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 6 (19 %) |
| Verloren | 2 (13 %) | 7 (22 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 42 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.25 | 1.31 |
| Doelpunten tegen | 9 | 23 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.56 | 0.72 |
| Serie voor de competitie | NPGNGGNG | GGPGNPGG |
| Serie (*) | NGNNGGNG | GGPGNPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.11
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 7 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 3 (19 %) | 8 (24 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 9 (27 %) |
| Verloren | 10 (62 %) | 16 (49 %) |
| Doelpunten voor | 11 | 25 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.69 | 0.76 |
| Doelpunten tegen | 22 | 38 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.38 | 1.15 |
| Serie voor de competitie | PNGPPPNP | PPGNNPPN |
| Serie (*) | PNGPPPNP | PPGNNPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.78
| 09/05/2026 | FK Radnik Bij. (8) | 0-1 | HSK Zrinjski . (2) |
| 02/05/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 2-0 | FK Zeljeznica. (6) |
| 25/04/2026 | NK Siroki Bri. (5) | 2-1 | HSK Zrinjski . (2) |
| 22/04/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 1-1 | FK Borac Banj. (1) |
| 18/04/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 0-3 | HSK Zrinjski . (2) |
| 11/04/2026 | FC Sarajevo (3) | 2-1 | HSK Zrinjski . (2) |
| 04/04/2026 | FK Velez Most. (4) | 0-1 | HSK Zrinjski . (2) |
| 21/03/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 1-0 | FK Rudar Prij. (9) |
| 09/05/2026 | HSK Posusje (7) | 1-1 | FK Velez Most. (4) |
| 02/05/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 3-2 | HSK Posusje (7) |
| 25/04/2026 | HSK Posusje (7) | 0-1 | FC Sarajevo (3) |
| 22/04/2026 | HSK Posusje (7) | 1-1 | FK Radnik Bij. (8) |
| 18/04/2026 | FK Zeljeznica. (6) | 1-1 | HSK Posusje (7) |
| 11/04/2026 | HSK Posusje (7) | 2-0 | NK Siroki Bri. (5) |
| 04/04/2026 | HSK Posusje (7) | 0-3 | FK Borac Banj. (1) |
| 21/03/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 1-0 | HSK Posusje (7) |
| 02/05/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 2-0 | FK Zeljeznica. (6) |
| 22/04/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 1-1 | FK Borac Banj. (1) |
| 21/03/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 1-0 | FK Rudar Prij. (9) |
| 08/03/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 2-1 | FK Radnik Bij. (8) |
| 22/02/2026 | HSK Zrinjski . (2) | 1-1 | NK Siroki Bri. (5) |
| 02/05/2026 | FK Rudar Prij. (9) | 3-2 | HSK Posusje (7) |
| 18/04/2026 | FK Zeljeznica. (6) | 1-1 | HSK Posusje (7) |
| 21/03/2026 | FK Sloga Dobo. (10) | 1-0 | HSK Posusje (7) |
| 06/03/2026 | FK Velez Most. (4) | 1-0 | HSK Posusje (7) |
| 21/02/2026 | FC Sarajevo (3) | 3-0 | HSK Posusje (7) |
| 14/03/2026 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 25 | HSK Posusje (7) | 1 - 0 | HSK Zrinjski Mostar (2) |
| 30/11/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 16 | HSK Zrinjski Mostar (2) | 0 - 2 | HSK Posusje (7) |
| 14/09/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 7 | HSK Posusje (7) | 0 - 1 | HSK Zrinjski Mostar (2) |
| 17/05/2025 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 31 | HSK Posusje (7) | 1 - 2 | HSK Zrinjski Mostar (2) |
| 03/12/2024 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 16 | HSK Posusje (7) | 1 - 2 | HSK Zrinjski Mostar (2) |
| 03/09/2024 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 5 | HSK Zrinjski Mostar (2) | 1 - 0 | HSK Posusje (7) |
| 28/04/2024 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 29 | HSK Posusje (7) | 0 - 1 | HSK Zrinjski Mostar (2) |
| 29/10/2023 - Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 12 | HSK Posusje (7) | 2 - 2 | HSK Zrinjski Mostar (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen HSK Zrinjski Mostar (2) en HSK Posusje (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 16 gespeelde wedstrijden : 9 zeges Doelpunten voor 4 nederlagen van HSK Zrinjski Mostar (2) 3 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities