De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Beitostolen - 2014/2015

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen Dames

Beitostolen - Uitslagen Dames 2014/2015

NoorwegenNoorwegen - 28 November 2014 - 30 November 2014


Sprint Dames - 29 November 2014


1POLWeronika Nowakowska-Ziemniak (POL)21:36.8
2NORBente Landheim (NOR)21:46.9
3JAPFuyuko Suzuki (JAP)22:02.5
4BLRHanna Sola (BLR)22:09.6
5GERLuise Kummer (GER)22:12.6
6NEDChardine Sloof (NED)22:13.2
6FRAJustine Braisaz-Bouchet (FRA)22:13.2
8RUSAnna Nikulina (RUS)22:13.9
9GERTina Bachmann (GER)22:14.2
10CZEBarbora Tomesova (CZE)22:14.3
11BLRIryna Kryuko (BLR)22:17.1
12RUSEvgenia Seledtsova (RUS)22:17.4
13NORKaia Wøien Nicolaisen (NOR)22:19.0
14BLRDarya Yurkevich (BLR)22:19.7
15NORJori Moerkve (NOR)22:19.9
16CANMegan Heinicke (CAN)22:26.6
17POLAnna Maka (POL)22:28.9
18POLKinga Mitoraj (POL)22:30.0
19SUIFlurina Volken (SUI)22:30.5
20ITALisa Vittozzi (ITA)22:30.6
21GERKarolin Horchler (GER)22:38.7
22FRAChloé Chevalier (FRA)22:39.2
23GERMarie Heinrich (GER)22:41.8
24FINEevamari Rauhamaeki (FIN)22:45.0
25NORRikke Andersen (NOR)22:45.5
26CZEKristyna Cerna (CZE)22:47.8
27RUSAnna Shcherbinina (RUS)22:48.4
28SWEIngela Andersson (SWE)22:48.7
29BLRAla Talkach (BLR)22:50.7
30GERAnnika Knoll (GER)22:50.8
31AUTChristina Rieder (AUT)22:52.4
32CZELea Johanidesova (CZE)22:55.7
33SUILena Häcki (SUI)22:59.1
34NORAne Skrove Nossum (NOR)23:00.7
35RUSOlga Iakushova (RUS)23:02.3
36RUSOlga Shesterikova (RUS)23:07.8
37KAZOlga Poltoranina (KAZ)23:08.6
38ESTDaria Yurlova (EST)23:10.3
39KORJi-hee Mun (KOR)23:17.3
40FRAJulia Simon (FRA)23:17.4
41ITAFederica Sanfilippo (ITA)23:18.3
42NORMarion Rønning Huber (NOR)23:22.1
43ROUEva Tofalvi (ROU)23:25.4
44POLMonika Hojnisz-Starega (POL)23:25.6
45SLOUrska Poje (SLO)23:26.0
46LTUNatalija Paulauskaite (LTU)23:27.0
47SWELinn Persson (SWE)23:35.9
48LTUMarija Kaznacenko (LTU)23:38.7
49ITAAlexia Runggaldier (ITA)23:40.9
50GERNadine Horchler (GER)23:43.2
51SUIIrene Cadurisch (SUI)23:43.6
52SVKMartina Chrapanova (SVK)23:44.2
53FINAuli Kiskola (FIN)23:47.3
54JAPYurie Tanaka (JAP)23:54.2
55KAZAlexandra Sassina (KAZ)23:55.8
56SUILadina Meier-Ruge (SUI)23:55.9
57SVKLucia Simova (SVK)23:59.6
58HUNEmoeke Szoecs (HUN)24:01.1
59KAZAnna Kistanova (KAZ)24:04.3
60SVKAlzbeta Majdisova (SVK)24:05.4
61ESTKristel Viigipuu (EST)24:07.6
62FINAnnukka Siltakorpi (FIN)24:08.8
63BULDafinka Koeva (BUL)24:17.2
64AUTFabienne Hartweger (AUT)24:18.6
65KAZAlina Raikova (KAZ)24:25.0
66BLRDzinara Alimbekava (BLR)24:25.1
67AUTSusanne Hoffmann (AUT)24:28.4
68RUSYana Babushkina (RUS)24:31.1
69BULDaniela Kadeva (BUL)24:38.1
70FRAJuliette Lazzarotto (FRA)24:45.0
71LTUGaudvile Nalivaikaite (LTU)24:45.1
72JAPMiki Kobayashi (JAP)24:47.2
73LATBaiba Bendika (LAT)24:50.4
74CZELudmila Horka (CZE)24:58.2
75KORSeon-Su Kim (KOR)25:00.9
76ROUDiana Marian Salman (ROU)25:01.6
77BIHTanja Karisik (BIH)25:02.6
78CZEVeronika Zvaricova (CZE)25:06.9
79ESTJohanna Talihaerm (EST)25:09.4
80SWEAnna Magnusson (SWE)25:09.8
81ROUDorottya Buzas (ROU)25:11.8
82KORKyungnam Kim (KOR)25:11.9
83LATInga Paskovska (LAT)25:12.5
84BULStefani Popova (BUL)25:19.7
85SWECaroline Olsson (SWE)25:19.9
86LATZanna Juskane (LAT)25:29.3
87KORJi-ae Park (KOR)25:46.5
88SVKAndrea Horcikova (SVK)25:47.6
89JAPKatsura Sato (JAP)26:04.4
90BULRayna Koyuva (BUL)26:30.3
91TURBuesra Guenes (TUR)28:00.1
92BIHDejana Kosarac (BIH)29:39.4
93BIHSnezana Borovcanin (BIH)31:34.4
94MACRosana Kiroska (MAC)32:09.1

Sprint Dames - 30 November 2014


1RUSEvgenia Seledtsova (RUS)21:25.3
2FRAJustine Braisaz-Bouchet (FRA)21:27.8
3BLRIryna Kryuko (BLR)21:31.4
4RUSUliana Kaisheva (RUS)21:44.0
5CZEBarbora Tomesova (CZE)21:48.3
6RUSAnna Nikulina (RUS)21:51.4
7GERLuise Kummer (GER)21:56.7
8GERKarolin Horchler (GER)21:59.9
9GERNadine Horchler (GER)22:02.6
10SWEIngela Andersson (SWE)22:05.8
11SUIIrene Cadurisch (SUI)22:11.9
12CZELea Johanidesova (CZE)22:12.4
13POLWeronika Nowakowska-Ziemniak (POL)22:17.3
14ITALisa Vittozzi (ITA)22:21.3
15NORBente Landheim (NOR)22:25.7
16NORJori Moerkve (NOR)22:28.7
17POLMonika Hojnisz-Starega (POL)22:30.6
18GERTina Bachmann (GER)22:31.4
19FRAJulia Simon (FRA)22:32.7
20NORAne Skrove Nossum (NOR)22:35.1
21AUTChristina Rieder (AUT)22:41.1
22RUSOlga Shesterikova (RUS)22:47.8
23RUSAnna Shcherbinina (RUS)22:53.2
24BLRDarya Yurkevich (BLR)23:00.8
25SWEAnna Magnusson (SWE)23:01.9
26FRAChloé Chevalier (FRA)23:03.1
27AUTSusanne Hoffmann (AUT)23:06.8
28SVKLucia Simova (SVK)23:07.6
29ITAAlexia Runggaldier (ITA)23:08.1
30ITAFederica Sanfilippo (ITA)23:12.3
31CZEKristyna Cerna (CZE)23:14.4
32GERAnnika Knoll (GER)23:15.1
33POLAnna Maka (POL)23:16.3
34SVKNatalia Prekopova (SVK)23:18.9
35BLRAla Talkach (BLR)23:19.6
36SWELinn Persson (SWE)23:22.7
37SUILena Häcki (SUI)23:23.9
38CZEVeronika Zvaricova (CZE)23:25.4
39FRAJuliette Lazzarotto (FRA)23:29.8
40LATBaiba Bendika (LAT)23:32.9
41SLOUrska Poje (SLO)23:33.5
42AUTFabienne Hartweger (AUT)23:34.0
43NORKaia Wøien Nicolaisen (NOR)23:36.0
44RUSYana Babushkina (RUS)23:36.9
45FINAnnukka Siltakorpi (FIN)23:37.2
46JAPMiki Kobayashi (JAP)23:40.3
47FINEevamari Rauhamaeki (FIN)23:40.7
48CANMegan Heinicke (CAN)23:45.4
49GERMarie Heinrich (GER)23:52.3
50POLKarolina Batozynska (POL)23:54.5
51NORMarion Rønning Huber (NOR)23:59.4
52NORRikke Andersen (NOR)24:00.1
53ESTDaria Yurlova (EST)24:04.8
54ESTJohanna Talihaerm (EST)24:07.7
55KAZAnna Kistanova (KAZ)24:08.9
56KAZAlina Raikova (KAZ)24:13.1
57ROUDiana Marian Salman (ROU)24:13.8
58SWECaroline Olsson (SWE)24:15.7
59SUISusanna Katharina Meinen (SUI)24:18.1
60JAPYurie Tanaka (JAP)24:24.8
61BIHTanja Karisik (BIH)24:25.8
62KAZAlexandra Sassina (KAZ)24:26.9
63KORJi-ae Park (KOR)24:28.6
64KORSeon-Su Kim (KOR)24:31.7
65SUILadina Meier-Ruge (SUI)24:33.0
66CZELudmila Horka (CZE)24:34.8
67BULDafinka Koeva (BUL)24:37.1
68BULStefani Popova (BUL)24:48.7
69BULDaniela Kadeva (BUL)24:49.9
70SVKAlzbeta Majdisova (SVK)24:52.2
71FINAuli Kiskola (FIN)24:52.3
72SVKAndrea Horcikova (SVK)24:57.6
73LTUGaudvile Nalivaikaite (LTU)25:10.3
74JAPKatsura Sato (JAP)25:11.3
75LTUNatalija Paulauskaite (LTU)25:11.5
76ESTKristel Viigipuu (EST)25:13.0
77KORIn-Hee Jo (KOR)25:29.3
78HUNEmoeke Szoecs (HUN)25:31.0
79LATInga Paskovska (LAT)25:33.3
80KORKyungnam Kim (KOR)25:36.4
81BULRayna Koyuva (BUL)25:49.2
82ROUDorottya Buzas (ROU)26:32.6
83TURBuesra Guenes (TUR)26:55.1
84BIHSnezana Borovcanin (BIH)29:16.0
85BIHDejana Kosarac (BIH)29:26.3
86MACRosana Kiroska (MAC)32:53.1

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden