De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Noorwegen - BLNO - 2018/2019 - Home

Basketbal - Noorwegen - BLNO - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Noorwegen
  • Ammerud Basket
  • Asker Aliens BC
  • Baerum Basket
  • BK Kongsberg Miners
  • Centrum Tigers Oslo
  • Frøya Basket
  • Fyllingen BBK
  • Gimle BBK Bergen
  • Nidaros Jets
  • Tromsø Storm

Home

Noorwegen - BLNO - Home

NoorwegenNoorwegen

WinnaarBK Kongsberg Miners : BK Kongsberg Miners

 
 

Regulier Seizoen (Noorwegen - 22/09/2018 - 03/03/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1BK Kongsberg Miners482724325542108+446
2Gimle BBK Bergen442722524511986+465
3Baerum Basket422721623772064+313
4Frøya Basket3427171023752209+166
5Fyllingen BBK2627131424202446-26
6Tromsø Storm2427121522732416-143
7Ammerud Basket182791820642419-355
8Centrum Tigers Oslo162781921412381-240
9Nidaros Jets122762122062472-266
10Asker Aliens BC62732420582418-360
2 Maart 2019
15h00Nidaros JetsNidaros Jets111 - 89Asker Aliens BCAsker Aliens BC
17h00BK Kongsberg MinersBK Kongsberg Miners118 - 100Fyllingen BBKFyllingen BBK
3 Maart 2019
16h00Tromsø StormTromsø Storm58 - 100Gimle BBK BergenGimle BBK Bergen
16h00Centrum Tigers OsloCentrum Tigers Oslo78 - 102Fyllingen BBKFyllingen BBK
17h00Ammerud BasketAmmerud Basket83 - 78Asker Aliens BCAsker Aliens BC

Detail van de uitslagen


Playoffs (Noorwegen - 09/03/2019 - 11/04/2019)


Kwartfinales (17/03/2019)
9 Maart 2019
15h00Gimle BBK BergenGimle BBK Bergen117 - 63Ammerud BasketAmmerud Basket
10 Maart 2019
18h00Baerum BasketBaerum Basket85 - 76Tromsø StormTromsø Storm
18h00Frøya BasketFrøya Basket94 - 78Fyllingen BBKFyllingen BBK
18h00BK Kongsberg MinersBK Kongsberg Miners103 - 79Centrum Tigers OsloCentrum Tigers Oslo
13 Maart 2019
18h00Tromsø StormTromsø Storm82 - 70Baerum BasketBaerum Basket
19h00Fyllingen BBKFyllingen BBK97 - 89Frøya BasketFrøya Basket
20h00Centrum Tigers OsloCentrum Tigers Oslo80 - 93BK Kongsberg MinersBK Kongsberg Miners
14 Maart 2019
19h00Ammerud BasketAmmerud Basket65 - 85Gimle BBK BergenGimle BBK Bergen
16 Maart 2019
14h00Baerum BasketBaerum Basket85 - 74Tromsø StormTromsø Storm
17 Maart 2019
18h00Frøya BasketFrøya Basket106 - 104Fyllingen BBKFyllingen BBK

Halve Finale (28/03/2019)
23 Maart 2019
17h00BK Kongsberg MinersBK Kongsberg Miners94 - 86Frøya BasketFrøya Basket
24 Maart 2019
17h00Gimle BBK BergenGimle BBK Bergen78 - 64Baerum BasketBaerum Basket
27 Maart 2019
18h30Baerum BasketBaerum Basket75 - 88Gimle BBK BergenGimle BBK Bergen
28 Maart 2019
18h00Frøya BasketFrøya Basket94 - 98BK Kongsberg MinersBK Kongsberg Miners

Finale (11/04/2019)
4 April 2019
19h00BK Kongsberg MinersBK Kongsberg Miners83 - 86Gimle BBK BergenGimle BBK Bergen
8 April 2019
18h00Gimle BBK BergenGimle BBK Bergen76 - 81BK Kongsberg MinersBK Kongsberg Miners
11 April 2019
19h00BK Kongsberg MinersBK Kongsberg Miners72 - 68 verlengingenGimle BBK BergenGimle BBK Bergen

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden