De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Roemenië - 8 Oktober 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 6 Nederlagen
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ye-Xin Ma | 7-5 6-2 | |
Antalya - 125 van 26 Maart tot 31 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nastasja Mariana Schunk | 7-6 2-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Leyre Romero Gormaz | 6-4 6-7 6-3 | |
La Bisbal d'Empordà - 125 van 2 April tot 7 April 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Victoria Jimenez Kasintseva | 6-0 7-5 | |
Paris - Trophée Lagardère van 13 Mei tot 19 Mei 2024 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Elsa Jacquemot | 7-5 6-3 | |
Roland Garros Dames van 20 Mei tot 9 Juni 2024 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Aliona Falei | 6-4 5-7 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Katie Volynets | 6-0 7-5 | |
Valencia van 10 Juni tot 16 Juni 2024 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Oksana Selekhmeteva | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 9 Nederlagen
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ekaterina Makarova | 1-6 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kayla Day | 6-4 6-1 | |
Makarska van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Veronika Erjavec | 6-2 4-6 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Chloé Paquet | 6-3 4-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Diane Parry | 6-2 4-6 6-3 | |
Iasi van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Laura Pigossi | 5-7 6-0 6-1 | |
Hamburg van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lena Papadakis-Rüffer | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Emiliana Arango | 7-6 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Julia Grabher | 6-4 6-4 | |
Rogers Cup van 5 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Katie Boulter | 6-3 6-3 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ankita Raina | 6-3 7-5 | |
Cluj-Napoca van 15 Oktober tot 22 Oktober 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ipek Oz | 7-5 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Rebeka Masarova | 3-6 7-6 6-0 | |
Colina van 13 November tot 19 November 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Polona Hercog | 6-4 4-6 6-2 | |
Florianopolis van 20 November tot 26 November 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Laura Pigossi | 6-7 7-6 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Solana Sierra | 1-6 6-2 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ajla Tomljanovic | 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Iasi van 1 Augustus tot 7 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jing-Jing Lu | 7-6 5-7 7-5 | |
Boekarest van 10 September tot 18 September 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mayar Sherif | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Boedapest van 10 Juli tot 18 Juli 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Katharina Gerlach | 6-3 4-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Olga Danilovic | 6-3 3-6 6-3 | |
Cluj-Napoca van 2 Augustus tot 8 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daniela Seguel | 1-6 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Aleksandra Krunic | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Boekarest van 13 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Raluca Georgiana Serban | 6-7 7-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tereza Mrdeza | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Bucarest van 16 Juli tot 22 Juli 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Yafan Wang | 6-1 6-3 |