De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour des Fjords - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour des Fjords - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2018

Tour des Fjords 2018

NoorwegenNoorwegen - 22 Mei 2018 - 24 Mei 2018


Algemeen klassement - 24 Mei 2018


1SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott13:32:01
2BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal0:06
3NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:10
4NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data0:12
5AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo0:14
6NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:15
7NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo0:19
8DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:19
9NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:19
10PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo0:19
11NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy0:19
12NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sport0:19
13NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:19
14POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:19
15USALawrence Warbasse (USA)Aqua Blue Sport0:19
16BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:25
17ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:25
18NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:26
19GERJonas Koch (GER)CCC - Sprandi - Polkowice0:28
20ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:28
21ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:28
22NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors0:32
23BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:34
24LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM0:38
25POLMichal Golas (POL)Sky Professional Cycling Team0:40
26POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:42
27DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtu0:42
28BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:42
29IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team0:42
30GERSimon Geschke (GER)Sunweb0:54
31AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac0:54
32BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:59
33ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data1:02
34GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team1:02
35NEDRobert De Greef (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:11
36CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:11
37GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors1:14
38DENAlexander Kamp Egested (DEN)Virtu1:19
39NORKrister Hagen (NOR)Coop1:54
40SWEGustav Höög (SWE)Coop2:07
41AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott2:37
42ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:14
43NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy3:54
44ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott4:24
45FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM4:26
46GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal4:26
47NORAndreas Vangstad (NOR)Joker - Icopal4:30
48NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:48
49NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo5:20
50ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini6:17
51CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice6:24
52BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal6:25
53AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott6:29
54AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott6:41
55BELMaxime Farazijn (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise6:46
56AUSCalvin Watson (AUS)Aqua Blue Sport6:50
57ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data7:14
58AUSMichael Storer (AUS)Sunweb7:34
59NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal8:10
60BELEdward Theuns (BEL)Sunweb8:52
61NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen9:30
62GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team9:56
63NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo10:00
64SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapac10:21
65NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Virtu10:22
66AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy10:47
67NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Team10:49
68COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga10:53
69ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floors10:53
70NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo11:27
71USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredo11:32
72NEDFloris Gerts (NED)Roompot - Nederlandse Loterij11:53
73DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Virtu12:20
74DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Virtu12:20
75BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal13:19
76NORHerman Dahl (NOR)Joker - Icopal13:36
77CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy14:05
78FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM14:24
79NORAksel Fischer Aasheim (NOR)Joker - Icopal14:41
80NORFridtjof Røinås (NOR)Joker - Icopal14:46
81BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floors14:56
82RSANick Dougall (RSA)Dimension Data14:57
83AUTStefan Denifl (AUT)Aqua Blue Sport15:20
84NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors15:32
85RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data16:58
86NORTrond Trondsen (NOR)Coop18:32
87LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM19:09
88NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen19:09
89AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac20:00
90BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise21:29
91BULNikolai Mihailov (BUL)Delko - Marseille Provence KTM23:33

Etappe 1 - Lindesnes - Grimstad - 191 km - 22 Mei 2018Sprint


1NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors4:22:32
2NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudalzt
3NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
4NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbozt
5NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
6ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
7COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
8NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
9SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scottzt
10BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
11BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
12DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
13SWEGustav Höög (SWE)Coopzt
14BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
15BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudalzt
16PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredozt
17ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
18NEDFloris Gerts (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
19ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
20BELMaxime Farazijn (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
21NORKrister Hagen (NOR)Coopzt
22NORErlend Blikra (NOR)Coopzt
23NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
24GERJonas Koch (GER)CCC - Sprandi - Polkowicezt
25GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
26DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtuzt
27BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
28NORHerman Dahl (NOR)Joker - Icopalzt
29ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
30BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudalzt
31USALawrence Warbasse (USA)Aqua Blue Sportzt
32NEDRobert De Greef (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
33DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Virtuzt
34NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academyzt
35NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
36NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
37ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
38LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
39NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbozt
40NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sportzt
41NORFridtjof Røinås (NOR)Joker - Icopalzt
42NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogenzt
43CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
44BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
45POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
46BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
47AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
48NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
49ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
50CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
51BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
52ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
53POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
54AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
55JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredozt
56GERPhil Bauhaus (GER)Sunwebzt
57NORJon-Anders Bekken (NOR)Coopzt
58SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapaczt
59FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
60LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTMzt
61DENAlexander Kamp Egested (DEN)Virtuzt
62NORAndreas Vangstad (NOR)Joker - Icopalzt
63GERSimon Geschke (GER)Sunwebzt
64NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floorszt
65NORAnton Tunset (NOR)Coopzt
66AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
67GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudalzt
68FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
69NORHenrik Evensen (NOR)Joker - Icopalzt
70AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
71AUSCalvin Watson (AUS)Aqua Blue Sportzt
72NORAksel Fischer Aasheim (NOR)Joker - Icopalzt
73AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapaczt
74FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
75AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
76AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
77GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floorszt
78ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
79USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredozt
80AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scottzt
81NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Virtuzt
82NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
83DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Virtuzt
84DENAndreas Jeppesen (DEN)Virtuzt
85NOROle Forfang (NOR)Joker - Icopalzt
86ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scottzt
87NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
88DENMatti Breschel (DEN)EF Education First - Drapaczt
89ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
90NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogenzt
91GBRDaniel Pearson (GBR)Aqua Blue Sportzt
92ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floorszt
93AUSMichael Storer (AUS)Sunwebzt
94BULNikolai Mihailov (BUL)Delko - Marseille Provence KTMzt
95NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbozt
96USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rgazt
97COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapaczt
98AUTStefan Denifl (AUT)Aqua Blue Sportzt
99NZLShane Archbold (NZL)Aqua Blue Sportzt
100NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbozt
101RSANick Dougall (RSA)Dimension Data1:38
102RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data1:38
103NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
104NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy2:22
105NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academyzt
106NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Teamzt
107BELEdward Theuns (BEL)Sunwebzt
108AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac2:58
109BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapaczt
110NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen5:18
111GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team5:26
112BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floors5:26
113GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team5:26
114ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data5:26
115RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data5:27
116POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
117IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
118POLMichal Golas (POL)Sky Professional Cycling Teamzt
119CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy8:45
120NORTrond Trondsen (NOR)Coop14:41
121ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academy
122JAPMarino Kobayashi (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Risør - Kristiansand - 188 km - 23 Mei 2018Sprint


1SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott4:33:02
2NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
3NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Teamzt
4NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
5NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbozt
6NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
7NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floorszt
8ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floorszt
9NORHerman Dahl (NOR)Joker - Icopalzt
10DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
11POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
12NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academyzt
13POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
14AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
15BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
16NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
17GERJonas Koch (GER)CCC - Sprandi - Polkowicezt
18BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
19BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
20ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
21PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredozt
22LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
23BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudalzt
24NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sportzt
25NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
26NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academyzt
27CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
28NORTrond Trondsen (NOR)Coopzt
29AUSCalvin Watson (AUS)Aqua Blue Sportzt
30NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
31ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
32POLMichal Golas (POL)Sky Professional Cycling Teamzt
33ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
34IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
35COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
36NORAndreas Vangstad (NOR)Joker - Icopalzt
37ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
38FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
39NEDRobert De Greef (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
40GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
41ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
42SWEGustav Höög (SWE)Coopzt
43DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtuzt
44GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floorszt
45AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
46USALawrence Warbasse (USA)Aqua Blue Sportzt
47BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
48BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
49NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
50GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
51DENAlexander Kamp Egested (DEN)Virtuzt
52CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:12
53AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott0:12
54ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott0:12
55AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac0:12
56ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data0:12
57GERSimon Geschke (GER)Sunweb0:12
58AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:12
59ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data0:19
60DENMatti Breschel (DEN)EF Education First - Drapaczt
61CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy1:22
62NORKrister Hagen (NOR)Coop1:22
63NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo1:22
64NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal1:47
65ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:47
66ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:47
67BELMaxime Farazijn (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:26
68BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:26
69AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac3:26
70BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal3:31
71NEDFloris Gerts (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:31
72NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo3:31
73AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott3:31
74FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM3:31
75SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapac3:31
76RSANick Dougall (RSA)Dimension Data3:31
77USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredo3:31
78FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM3:31
79GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal3:31
80NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogen3:31
81AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy4:20
82NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy4:20
83NORJon-Anders Bekken (NOR)Coop4:20
84RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data5:04
85COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapac5:32
86NORAnton Tunset (NOR)Coop5:32
87NORHenrik Evensen (NOR)Joker - Icopal5:32
88NORErlend Blikra (NOR)Coop5:32
89NOROle Forfang (NOR)Joker - Icopal5:32
90ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini5:32
91JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo5:32
92AUSMichael Storer (AUS)Sunweb5:32
93DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Virtu5:32
94DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Virtu5:32
95USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga5:32
96BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floors5:32
97BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal5:32
98BELEdward Theuns (BEL)Sunweb5:32
99RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data5:32
100GBRDaniel Pearson (GBR)Aqua Blue Sport5:32
101AUTStefan Denifl (AUT)Aqua Blue Sport5:32
102NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo5:32
103NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen5:32
104NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Virtu5:43
105NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors5:44
106AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM8:16
107GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb8:16
108NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb8:16
109LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM8:16
110NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen8:16
111NZLShane Archbold (NZL)Aqua Blue Sport9:06
112NORAksel Fischer Aasheim (NOR)Joker - Icopal9:44
113NORFridtjof Røinås (NOR)Joker - Icopal9:44
114BULNikolai Mihailov (BUL)Delko - Marseille Provence KTM9:56
115GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team10:04
116DENAndreas Jeppesen (DEN)Virtu13:31
117BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapac
118NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen
119NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen
120POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Farsund - Egersund - 183 km - 24 Mei 2018Medium berg


1BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal4:36:43
2SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scottzt
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
4NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
5NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo0:03
6NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy0:03
7PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo0:03
8DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:03
9NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sport0:03
10NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:03
11NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:03
12AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo0:03
13USALawrence Warbasse (USA)Aqua Blue Sport0:03
14NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:03
15POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:03
16BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:09
17ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:09
18NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:10
19ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:12
20GERJonas Koch (GER)CCC - Sprandi - Polkowice0:12
21ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:12
22NORKrister Hagen (NOR)Coop0:16
23BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:18
24LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM0:22
25POLMichal Golas (POL)Sky Professional Cycling Team0:24
26BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:26
27AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac0:26
28DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtu0:26
29NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors0:26
30POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:26
31IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team0:26
32GERSimon Geschke (GER)Sunweb0:26
33ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data0:34
34GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal0:39
35FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:39
36BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:43
37CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:43
38GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team0:46
39NEDRobert De Greef (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:55
40GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors0:58
41DENAlexander Kamp Egested (DEN)Virtu1:03
42ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:11
43ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data1:13
44NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy1:16
45AUSMichael Storer (AUS)Sunweb1:46
46SWEGustav Höög (SWE)Coop1:51
47AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott2:09
48BELMaxime Farazijn (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:04
49BELEdward Theuns (BEL)Sunweb3:04
50NORTrond Trondsen (NOR)Coop3:35
51NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo3:42
52BELTim Declercq (BEL)Quick Step Floors3:42
53CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy3:42
54NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen3:42
55ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott3:56
56GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team4:14
57ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini4:14
58NORAndreas Vangstad (NOR)Joker - Icopal4:14
59NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Virtu4:23
60NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:32
61NORAksel Fischer Aasheim (NOR)Joker - Icopal4:46
62NORFridtjof Røinås (NOR)Joker - Icopal4:46
63NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo5:39
64NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo6:13
65AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott6:13
66AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy6:13
67AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott6:13
68BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal6:13
69NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal6:13
70CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice6:13
71DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Virtu6:32
72DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Virtu6:32
73SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapac6:34
74AUSCalvin Watson (AUS)Aqua Blue Sport6:34
75USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredo7:45
76NEDFloris Gerts (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:10
77BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal9:32
78RSANick Dougall (RSA)Dimension Data9:32
79RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data9:32
80NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors9:32
81AUTStefan Denifl (AUT)Aqua Blue Sport9:32
82FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM10:37
83LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM10:37
84COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga10:37
85ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floors10:37
86NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Team10:37
87NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen10:37
88NORHerman Dahl (NOR)Joker - Icopal13:20
89AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac13:20
90BULNikolai Mihailov (BUL)Delko - Marseille Provence KTM13:21
91BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise17:47
92RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data
93GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb
94NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb
95GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team
96JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo
97FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo
98BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal
99AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott
100DENMatti Breschel (DEN)EF Education First - Drapac
101COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapac
102ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
103ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
104USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga
105NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy
106NZLShane Archbold (NZL)Aqua Blue Sport
107GBRDaniel Pearson (GBR)Aqua Blue Sport
108AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM
109ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
110NORErlend Blikra (NOR)Coop
111NORJon-Anders Bekken (NOR)Coop
112NORAnton Tunset (NOR)Coop
113NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogen
114NORHenrik Evensen (NOR)Joker - Icopal
115NOROle Forfang (NOR)Joker - Icopal
116DENAndreas Jeppesen (DEN)Virtu

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden