De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Volta ao Alentejo - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Volta ao Alentejo - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Uitslagen 2018

Volta ao Alentejo 2018

PortugalPortugal - 14 Maart 2018 - 18 Maart 2018


Algemeen klassement - 18 Maart 2018


1PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Aviludo - Louletano - Uli18:25:49
2PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:08
3IRLMark Downey (IRL)Wiggins0:13
4URUMauricio José Moreira Guarino (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:16
5BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:26
6GBRMark Donovan (GBR)Wiggins0:30
7ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:38
8FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassic1:57
9ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano - Uli2:18
10ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira2:40
11GBRGabriel Cullaigh (GBR)Wiggins3:39
12ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal4:11
13NZLJames Fouche (NZL)Wiggins4:30
14BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic4:31
15PORDaniel Alexandre Freitas (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal6:29
16ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:44
17PORSamuel Jose Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal8:55
18RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira10:35
19ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)10:42
20RUSDmitriy Strakhov (RUS)10:53
21POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Vito Feirense - Blackjack11:23
22ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11:24
23ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:51
24PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel13:06
25RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx13:15
26ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH14:05
27RUSDmitry Sokolov (RUS)14:16
28ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira15:28
29PORFederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira15:34
30ESPMarc Buades Ferriol (ESP)Fundación Euskadi15:46
31ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Rádio Popular - Boavista15:47
32PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Rádio Popular - Boavista15:59
33MARSoufiane Haddi (MAR)Vito Feirense - Blackjack16:01
34ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi16:38
35PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Miranda - Mortagua16:51
36ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano - Uli16:57
37PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga17:41
38RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx18:02
39IRLMatthew Teggart (IRL)Wiggins18:25
40ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga18:44
41RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx19:03
42GBRDylan Kerfoot-Robson (GBR)Wiggins19:10
43PORRafael Silva (POR)Efapel19:18
44GBRRobert Scott (GBR)Wiggins20:00
45PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano - Uli20:27
46ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias20:42
47ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Murias21:30
48PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Efapel21:55
49ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira23:55
50BELAntoine Warnier (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic24:02
51ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)24:50
52PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)Miranda - Mortagua25:04
53PORLuis Gomes (POR)25:08
54PORNuno Almeida (POR)26:58
55PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)Vito Feirense - Blackjack26:59
56PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista27:03
57PORJosé Fernandes (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal27:11
58PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Liberty Seguros - Carglass28:28
59PORJorge Magalhães (POR)Miranda - Mortagua28:47
60ESPSebastián Mora Vedri (ESP)28:57
61ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH29:59
62PORMarvin Scheulen (POR)29:59
63BELThomas Deruette (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic30:09
64PORJoão Matias (POR)Vito Feirense - Blackjack30:32
65USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga31:00
66ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal31:09
67PORAndré Ramalho (POR)31:42
68PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass31:56
69ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH31:59
70RUSYury Trofimov (RUS)Rádio Popular - Boavista33:11
71PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Liberty Seguros - Carglass34:03
72BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH34:07
73RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx34:18
74PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Liberty Seguros - Carglass34:25
75ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Aviludo - Louletano - Uli35:51
76ESPPedro José López Gil (ESP)36:53
77PORGonçalo Rafael Leaça (POR)LA Aluminios36:55
78ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Fundación Euskadi37:04
79ESPJavier Valero Amat (ESP)37:10
80PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)Liberty Seguros - Carglass37:49
81GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy38:10
82RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx38:35
83ESPMikel Alonso Flores (ESP)Fundación Euskadi38:38
84ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira38:46
85RUSEgor Silin (RUS)Rádio Popular - Boavista39:16
86PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira39:57
87PORDavid Ribeiro (POR)LA Aluminios41:50
88ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundación Euskadi44:47
89BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic45:07
90PORLeonel Sousa Coutinho (POR)Vito Feirense - Blackjack45:21
91ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga45:29
92ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias46:06
93ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Efapel46:24
94PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)47:42
95PORFábio Costa (POR)Liberty Seguros - Carglass54:48
96FRAGuillaume De Almeida (FRA)59:39
97PORCarlos Salgueiro (POR)1:01:56
98BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:01:58
99ESPAlvaro Orengo Lopez (ESP)1:02:33
100ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)1:03:36
101ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)1:03:36
102PORNuno Meireles (POR)1:03:41
103PORHugo Matos Sancho (POR)Vito Feirense - Blackjack1:03:54
104PORJosé Sousa (POR)1:04:27
105FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga1:04:37
106PORJoão Paulo Dos Santos Rodrigues (POR)1:05:41
107PORPaulo Renato Pereira Silva (POR)LA Aluminios1:08:10
108PORJúlio Gonçalves (POR)LA Aluminios1:12:40
109PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)Aviludo - Louletano - Uli1:14:36
110PORSandro Branco (POR)1:15:40
111PORJorge Marques (POR)1:19:04
112PORBernardo Gonçalves (POR)1:23:25
113POREmanuel Duarte (POR)1:24:09
114PORAndré Piedade Evangelista (POR)Aviludo - Louletano - Uli1:26:26
115PORDiogo Lopes (POR)1:39:45

Etappe 1 - Vendas Novas - Serpa - 173,5 km - 14 Maart 2018Sprint


1GBRGabriel Cullaigh (GBR)Wiggins4:18:33
2FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
3IRLMark Downey (IRL)Wiggins0:01
4BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:01
5PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Aviludo - Louletano - Uli0:01
6ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira0:01
7PORSamuel Jose Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:01
8ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH0:01
9ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal0:01
10BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:01
11ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:01
12ESPAngel Rebollido Sànchez (ESP)0:01
13NZLJames Fouche (NZL)Wiggins0:01
14URUMauricio José Moreira Guarino (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:01
15PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:01
16ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano - Uli0:01
17GBRMark Donovan (GBR)Wiggins0:08
18BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:14
19ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:21
20ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal1:36
21PORDaniel Alexandre Freitas (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal1:36
22RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira9:46
23ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)9:46
24IRLMatthew Teggart (IRL)Wiggins9:46
25ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga9:46
26ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros Rga9:51
27ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias9:51
28RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx9:51
29GBRRobert Scott (GBR)Wiggins11:00
30GBRDylan Kerfoot-Robson (GBR)Wiggins11:00
31ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH11:00
32PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Miranda - Mortagua11:00
33ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)11:00
34ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano - Uli11:00
35PORRafael Silva (POR)Efapel11:00
36ESPMarc Buades Ferriol (ESP)Fundación Euskadi11:00
37ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira11:00
38POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Vito Feirense - Blackjack11:00
39PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel11:00
40ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias11:00
41BELAntoine Warnier (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic11:00
42MARSoufiane Haddi (MAR)Vito Feirense - Blackjack11:00
43PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano - Uli11:00
44PORFederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira11:00
45ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi11:00
46RUSDmitriy Strakhov (RUS)11:00
47PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga11:00
48ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Rádio Popular - Boavista11:00
49RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx11:00
50RUSDmitry Sokolov (RUS)11:00
51PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Rádio Popular - Boavista11:00
52ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Efapel11:00
53RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx11:14
54RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx20:17
55ESPPedro José López Gil (ESP)20:17
56ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Aviludo - Louletano - Uli20:17
57BELThomas Deruette (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic20:17
58RUSYury Trofimov (RUS)Rádio Popular - Boavista20:17
59FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga20:17
60PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Liberty Seguros - Carglass20:17
61PORJosé Sousa (POR)20:17
62PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Efapel20:17
63PORLuis Gomes (POR)20:17
64PORJoão Matias (POR)Vito Feirense - Blackjack20:17
65ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Murias20:17
66PORJorge Magalhães (POR)Miranda - Mortagua20:17
67PORCarlos Salgueiro (POR)20:17
68PORJosé Fernandes (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal20:17
69BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic20:17
70PORMarvin Scheulen (POR)20:17
71ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Fundación Euskadi20:17
72PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)Liberty Seguros - Carglass20:17
73PORJoão Paulo Dos Santos Rodrigues (POR)20:17
74ESPMikel Alonso Flores (ESP)Fundación Euskadi20:17
75ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira20:17
76ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira20:17
77USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga20:17
78PORAndré Ramalho (POR)20:17
79PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)Miranda - Mortagua20:17
80ESPOscar Fabregat Villanueva (ESP)24:31
81POREmanuel Duarte (POR)24:31
82PORDiogo Lopes (POR)24:31
83GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy24:31
84PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)Vito Feirense - Blackjack24:31
85PORJúlio Gonçalves (POR)LA Aluminios24:31
86PORJorge Marques (POR)24:31
87PORFrancisco Duarte (POR)24:31
88ESPAlvaro Orengo Lopez (ESP)24:31
89GERSilvio Herklotz (GER)Burgos - BH24:31
90PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista24:31
91PORTiago Leal (POR)Miranda - Mortagua24:31
92PORAndré Piedade Evangelista (POR)Aviludo - Louletano - Uli24:31
93PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)LA Aluminios24:31
94BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH24:31
95PORSandro Branco (POR)24:31
96PORBernardo Gonçalves (POR)24:31
97PORDavid Ribeiro (POR)LA Aluminios24:31
98PORLeonel Sousa Coutinho (POR)Vito Feirense - Blackjack24:31
99ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)24:31
100PORRafael Apolinario (POR)LA Aluminios24:31
101PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)24:31
102PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)24:31
103PORNuno Meireles (POR)24:31
104PORIsaac Pereira (POR)24:31
105PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass24:31
106PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Liberty Seguros - Carglass24:31
107PORNuno Almeida (POR)24:31
108PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)Aviludo - Louletano - Uli24:31
109PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira24:31
110PORPaulo Renato Pereira Silva (POR)LA Aluminios24:31
111PORFábio Costa (POR)Liberty Seguros - Carglass24:31
112PORNelson Pereira (POR)24:31
113ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH24:31
114PORHugo Matos Sancho (POR)Vito Feirense - Blackjack24:31
115ESPJavier Valero Amat (ESP)24:31
116PORGonçalo Rafael Leaça (POR)LA Aluminios24:31
117PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista24:31
118PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)24:31
119PORCláudio Sousa (POR)24:31
120RUSEgor Silin (RUS)Rádio Popular - Boavista24:31
121PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel24:31
122ESPSebastián Mora Vedri (ESP)24:31
123ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundación Euskadi24:41
124ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)24:41
125RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx24:41
126FRAGuillaume De Almeida (FRA)24:41
127ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH24:41
128ESPFrancisco José Castello Dobón (ESP)24:41
129ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias24:41
130ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga24:41
131PORAntonio Monteiro (POR)24:41
132PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Liberty Seguros - Carglass24:41
133PORFabio Mansilhas (POR)LA Aluminios
134ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Efapel
135PORFábio Resende (POR)
136PORDiogo Luis Ribeiro Tavares (POR)
137PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)Miranda - Mortagua
138PORAndré Cunha (POR)
139PORFrancisco Ramalho (POR)
140PORPaul Ferreira (POR)
141PORIúri Leitão (POR)
142PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)
143PORDiogo Maia Pereira Fernan Duarte (POR)
144PORMarcelo Salvador (POR)
145PORFrancisco Morais (POR)
146ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Fundación Euskadi

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Beja - Sines - 205,2 km - 15 Maart 2018Ontsnapping


1RUSDmitriy Strakhov (RUS)5:01:30
2IRLMark Downey (IRL)Wigginszt
3ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano - Ulizt
4RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira0:02
5FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassic0:02
6ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:04
7ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:04
8POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Vito Feirense - Blackjack0:04
9PORSamuel Jose Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:04
10ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH0:04
11GBRGabriel Cullaigh (GBR)Wiggins0:04
12PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Liberty Seguros - Carglass0:04
13PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Aviludo - Louletano - Uli0:04
14ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira0:04
15RUSDmitry Sokolov (RUS)0:04
16PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Efapel0:04
17ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Rádio Popular - Boavista0:04
18PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)Miranda - Mortagua0:04
19PORJoão Matias (POR)Vito Feirense - Blackjack0:04
20GBRRobert Scott (GBR)Wiggins0:04
21BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:04
22PORRafael Silva (POR)Efapel0:04
23PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass0:04
24PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:04
25GBRDylan Kerfoot-Robson (GBR)Wiggins0:04
26GBRMark Donovan (GBR)Wiggins0:04
27ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:04
28PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:04
29BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:04
30PORNuno Almeida (POR)0:04
31PORDaniel Alexandre Freitas (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:04
32ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH0:04
33ESPPedro José López Gil (ESP)0:04
34PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista0:04
35RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx0:04
36ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:04
37ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:04
38ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:04
39URUMauricio José Moreira Guarino (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:04
40PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)LA Aluminios0:04
41ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH0:04
42ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira0:04
43RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx0:04
44PORLeonel Sousa Coutinho (POR)Vito Feirense - Blackjack0:04
45PORMarvin Scheulen (POR)0:04
46RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:04
47PORAndré Ramalho (POR)0:04
48NZLJames Fouche (NZL)Wiggins2:44
49MARSoufiane Haddi (MAR)Vito Feirense - Blackjack2:50
50PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista0:04
51ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:04
52PORFederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:04
53IRLMatthew Teggart (IRL)Wiggins4:07
54PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)Vito Feirense - Blackjack0:04
55PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel0:04
56RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx4:12
57GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy4:12
58GERSilvio Herklotz (GER)Burgos - BH4:12
59BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH4:12
60BELThomas Deruette (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic4:12
61ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira4:12
62PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Liberty Seguros - Carglass4:12
63ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal4:12
64RUSYury Trofimov (RUS)Rádio Popular - Boavista4:12
65PORDavid Ribeiro (POR)LA Aluminios4:12
66PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Rádio Popular - Boavista4:12
67BELAntoine Warnier (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic4:12
68RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx4:12
69PORGonçalo Rafael Leaça (POR)LA Aluminios4:12
70PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira4:12
71ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Aviludo - Louletano - Uli0:04
72ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Fundación Euskadi4:12
73RUSEgor Silin (RUS)Rádio Popular - Boavista4:12
74USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga0:04
75PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Liberty Seguros - Carglass4:12
76PORJosé Fernandes (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal4:27
77ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano - Uli0:04
78PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano - Uli4:27
79ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:04
80ESPMarc Buades Ferriol (ESP)Fundación Euskadi0:04
81ESPSebastián Mora Vedri (ESP)0:04
82ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)4:52
83ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira4:52
84PORFábio Costa (POR)Liberty Seguros - Carglass5:45
85ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:04
86ESPJavier Valero Amat (ESP)7:10
87PORLuis Gomes (POR)0:04
88PORJorge Magalhães (POR)Miranda - Mortagua0:04
89PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)Liberty Seguros - Carglass0:04
90PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Miranda - Mortagua0:04
91ESPMikel Alonso Flores (ESP)Fundación Euskadi0:04
92ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi0:04
93PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)9:55
94ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga15:21
95ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias15:21
96ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundación Euskadi15:21
97ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal15:21
98ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Efapel15:21
99PORJoão Paulo Dos Santos Rodrigues (POR)19:56
100PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel19:56
101ESPAngel Rebollido Sànchez (ESP)20:11
102ESPAlvaro Orengo Lopez (ESP)24:47
103ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)24:47
104PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)Aviludo - Louletano - Uli24:47
105PORAntonio Monteiro (POR)24:47
106ESPFrancisco José Castello Dobón (ESP)24:47
107PORHugo Matos Sancho (POR)Vito Feirense - Blackjack24:47
108PORTiago Leal (POR)Miranda - Mortagua24:47
109PORJosé Sousa (POR)24:47
110PORNelson Pereira (POR)24:47
111ESPOscar Fabregat Villanueva (ESP)24:47
112FRAGuillaume De Almeida (FRA)24:47
113PORSandro Branco (POR)33:34
114PORNuno Meireles (POR)33:34
115PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)33:34
116PORDiogo Lopes (POR)33:34
117PORCarlos Salgueiro (POR)33:34
118PORJorge Marques (POR)33:34
119PORAndré Piedade Evangelista (POR)Aviludo - Louletano - Uli33:34
120PORPaulo Renato Pereira Silva (POR)LA Aluminios33:34
121BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic33:34
122PORCláudio Sousa (POR)33:34
123POREmanuel Duarte (POR)33:34
124PORJúlio Gonçalves (POR)LA Aluminios33:34
125FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga33:34
126BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic33:34
127ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)33:34
128PORBernardo Gonçalves (POR)33:34
129PORRafael Apolinario (POR)LA Aluminios
130PORIsaac Pereira (POR)
131PORFrancisco Duarte (POR)
132PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Grândola - Arraiolos - 149,3 km - 16 Maart 2018Sprint


1RUSDmitriy Strakhov (RUS)3:37:04
2GBRGabriel Cullaigh (GBR)Wigginszt
3FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
4ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
5IRLMark Downey (IRL)Wigginszt
6PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Liberty Seguros - Carglasszt
7PORJoão Matias (POR)Vito Feirense - Blackjackzt
8PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Rádio Popular - Boavistazt
9IRLMatthew Teggart (IRL)Wigginszt
10PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)Miranda - Mortaguazt
11POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Vito Feirense - Blackjackzt
12PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Efapelzt
13PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Aviludo - Louletano - Ulizt
14BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
15ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Rádio Popular - Boavistazt
16ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano - Ulizt
17ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BHzt
18PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
19GBRMark Donovan (GBR)Wigginszt
20ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
21URUMauricio José Moreira Guarino (URU)Caja Rural - Seguros Rgazt
22PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)Vito Feirense - Blackjackzt
23PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto - Porto Canalzt
24ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal0:07
25BELThomas Deruette (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:07
26GBRDylan Kerfoot-Robson (GBR)Wiggins0:07
27ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:07
28ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira0:07
29ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH0:07
30ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundación Euskadi0:07
31ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:07
32ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)0:07
33PORNuno Almeida (POR)0:07
34NZLJames Fouche (NZL)Wiggins0:07
35PORRafael Silva (POR)Efapel0:07
36BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:07
37MARSoufiane Haddi (MAR)Vito Feirense - Blackjack0:07
38ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:07
39ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi0:07
40GBRRobert Scott (GBR)Wiggins0:07
41RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx0:07
42PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista0:07
43PORSamuel Jose Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:07
44RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira0:07
45ESPJavier Valero Amat (ESP)0:07
46ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:07
47PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel0:07
48PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano - Uli0:07
49PORDaniel Alexandre Freitas (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:07
50PORGonçalo Rafael Leaça (POR)LA Aluminios0:07
51PORMarvin Scheulen (POR)0:07
52PORFederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:07
53RUSYury Trofimov (RUS)Rádio Popular - Boavista0:07
54RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:07
55ESPMarc Buades Ferriol (ESP)Fundación Euskadi0:07
56ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:07
57PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Miranda - Mortagua0:07
58RUSDmitry Sokolov (RUS)0:07
59PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass0:07
60ESPSebastián Mora Vedri (ESP)0:07
61PORAndré Ramalho (POR)0:07
62PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista0:07
63RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx0:07
64PORCarlos Salgueiro (POR)0:07
65PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Liberty Seguros - Carglass0:07
66PORNuno Meireles (POR)0:07
67PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)LA Aluminios0:23
68ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:26
69USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga0:30
70ESPPedro José López Gil (ESP)0:30
71PORJosé Fernandes (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:32
72PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Liberty Seguros - Carglass0:32
73BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH0:32
74ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:32
75ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)0:36
76BELAntoine Warnier (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:38
77PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira0:38
78BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:46
79PORHugo Matos Sancho (POR)Vito Feirense - Blackjack0:48
80ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano - Uli0:54
81ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira0:54
82GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy1:03
83PORPaulo Renato Pereira Silva (POR)LA Aluminios1:03
84PORSandro Branco (POR)1:03
85ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:03
86ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)1:07
87FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga1:07
88ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Aviludo - Louletano - Uli1:07
89RUSEgor Silin (RUS)Rádio Popular - Boavista1:07
90PORJorge Magalhães (POR)Miranda - Mortagua1:07
91BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:10
92ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH1:53
93POREmanuel Duarte (POR)2:04
94FRAGuillaume De Almeida (FRA)2:04
95PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)Liberty Seguros - Carglass2:04
96ESPAlvaro Orengo Lopez (ESP)2:07
97ESPOscar Fabregat Villanueva (ESP)2:07
98PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)Aviludo - Louletano - Uli2:22
99ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal2:30
100ESPFrancisco José Castello Dobón (ESP)2:30
101ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:30
102ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:30
103ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Fundación Euskadi2:33
104RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx2:35
105PORLeonel Sousa Coutinho (POR)Vito Feirense - Blackjack2:38
106PORDavid Ribeiro (POR)LA Aluminios2:43
107PORLuis Gomes (POR)2:43
108ESPMikel Alonso Flores (ESP)Fundación Euskadi4:09
109PORJosé Sousa (POR)4:34
110PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)4:45
111PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)4:45
112RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx5:36
113PORBernardo Gonçalves (POR)5:59
114PORJorge Marques (POR)5:59
115PORAndré Piedade Evangelista (POR)Aviludo - Louletano - Uli5:59
116PORJúlio Gonçalves (POR)LA Aluminios5:59
117ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira9:26
118PORTiago Leal (POR)Miranda - Mortagua9:26
119PORCláudio Sousa (POR)9:26
120PORNelson Pereira (POR)9:26
121ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Efapel9:26
122PORJoão Paulo Dos Santos Rodrigues (POR)9:26
123PORAntonio Monteiro (POR)9:31
124PORDiogo Lopes (POR)9:40
125PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel10:05
126PORFábio Costa (POR)Liberty Seguros - Carglass10:13
127GERSilvio Herklotz (GER)Burgos - BH

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Monforte - Portalegre - 64,2 km - 17 Maart 2018Medium berg


1POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Vito Feirense - Blackjack1:44:09
2PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Aviludo - Louletano - Uli0:06
3IRLMark Downey (IRL)Wiggins0:06
4RUSDmitriy Strakhov (RUS)0:06
5PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Rádio Popular - Boavista0:06
6ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:06
7PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:06
8ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:06
9BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:06
10ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:06
11URUMauricio José Moreira Guarino (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:18
12GBRMark Donovan (GBR)Wiggins0:22
13PORLuis Gomes (POR)0:22
14RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira0:22
15ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:22
16ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:34
17ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundación Euskadi0:50
18ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano - Uli0:55
19PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)Vito Feirense - Blackjack0:55
20PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Efapel0:55
21RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:55
22PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel1:03
23ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:03
24PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista1:03
25ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal0:06
26MARSoufiane Haddi (MAR)Vito Feirense - Blackjack1:17
27NZLJames Fouche (NZL)Wiggins1:17
28ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:17
29FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassic1:17
30ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira1:17
31ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira1:21
32ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:21
33PORJosé Fernandes (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal1:24
34ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH1:26
35PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Liberty Seguros - Carglass1:26
36RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx1:26
37PORNuno Almeida (POR)1:26
38RUSDmitry Sokolov (RUS)1:26
39ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira1:41
40GBRGabriel Cullaigh (GBR)Wiggins1:47
41RUSEgor Silin (RUS)Rádio Popular - Boavista2:47
42PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano - Uli3:12
43BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic3:16
44ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH3:24
45ESPMarc Buades Ferriol (ESP)Fundación Euskadi3:24
46ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH3:25
47IRLMatthew Teggart (IRL)Wiggins3:25
48ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi3:25
49PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Miranda - Mortagua3:25
50PORDaniel Alexandre Freitas (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal3:25
51BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH3:25
52PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass3:25
53ESPJavier Valero Amat (ESP)3:25
54PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)Miranda - Mortagua3:25
55ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)3:25
56ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Rádio Popular - Boavista3:25
57ESPSebastián Mora Vedri (ESP)3:25
58ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano - Uli3:25
59PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Liberty Seguros - Carglass3:30
60RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx3:30
61PORFederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira3:30
62BELThomas Deruette (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic3:43
63PORNuno Meireles (POR)3:43
64BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic4:58
65ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:58
66GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy6:44
67GBRDylan Kerfoot-Robson (GBR)Wiggins6:44
68PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista6:46
69PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga6:46
70PORJúlio Gonçalves (POR)LA Aluminios6:46
71PORRafael Silva (POR)Efapel6:46
72PORSamuel Jose Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal6:46
73PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)6:46
74PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)LA Aluminios6:46
75PORGonçalo Rafael Leaça (POR)LA Aluminios6:46
76PORPaulo Renato Pereira Silva (POR)LA Aluminios6:46
77ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)6:46
78PORCarlos Salgueiro (POR)6:46
79ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias6:46
80PORJorge Magalhães (POR)Miranda - Mortagua6:46
81BELAntoine Warnier (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic6:46
82ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:46
83PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira6:46
84RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx6:46
85RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx6:46
86RUSYury Trofimov (RUS)Rádio Popular - Boavista6:46
87FRAGuillaume De Almeida (FRA)6:46
88ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal6:46
89PORMarvin Scheulen (POR)7:36
90ESPAlvaro Orengo Lopez (ESP)7:51
91ESPFrancisco José Castello Dobón (ESP)8:17
92ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Efapel8:17
93ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Aviludo - Louletano - Uli8:17
94USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga8:17
95PORAndré Ramalho (POR)8:17
96BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic8:21
97GBRRobert Scott (GBR)Wiggins8:21
98FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga8:21
99ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Fundación Euskadi8:27
100ESPMikel Alonso Flores (ESP)Fundación Euskadi8:27
101PORJoão Matias (POR)Vito Feirense - Blackjack8:27
102PORDavid Ribeiro (POR)LA Aluminios8:32
103PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Liberty Seguros - Carglass8:32
104PORFábio Costa (POR)Liberty Seguros - Carglass9:59
105PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)10:51
106PORHugo Matos Sancho (POR)Vito Feirense - Blackjack11:04
107PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)Aviludo - Louletano - Uli11:06
108PORAndré Piedade Evangelista (POR)Aviludo - Louletano - Uli11:06
109ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)12:40
110ESPPedro José López Gil (ESP)12:55
111PORJorge Marques (POR)12:57
112PORLeonel Sousa Coutinho (POR)Vito Feirense - Blackjack13:06
113PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel13:06
114PORDiogo Lopes (POR)13:06
115POREmanuel Duarte (POR)13:06
116PORSandro Branco (POR)13:06
117PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)Liberty Seguros - Carglass13:06
118PORJosé Sousa (POR)13:06
119PORJoão Paulo Dos Santos Rodrigues (POR)13:06
120PORAntonio Monteiro (POR)13:23
121PORBernardo Gonçalves (POR)15:28
122PORNelson Pereira (POR)17:45
123PORCláudio Sousa (POR)17:58
124ESPOscar Fabregat Villanueva (ESP)21:58
125PORTiago Leal (POR)Miranda - Mortagua
126ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Castelo de Vide - Castelo de Vide - 8,4 km - 17 Maart 2018Individuele Tijdrit


1ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal13:29
2PORJosé Fernandes (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:08
3ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:08
4RUSDmitriy Strakhov (RUS)0:11
5PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Aviludo - Louletano - Uli0:13
6ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:13
7PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:15
8URUMauricio José Moreira Guarino (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:17
9GBRMark Donovan (GBR)Wiggins0:20
10RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira0:21
11PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:21
12NZLJames Fouche (NZL)Wiggins0:24
13ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:28
14IRLMark Downey (IRL)Wiggins0:30
15ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:33
16POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Vito Feirense - Blackjack0:34
17RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx0:36
18PORJorge Magalhães (POR)Miranda - Mortagua0:36
19ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundación Euskadi0:37
20GBRRobert Scott (GBR)Wiggins0:39
21BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:39
22ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:42
23PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Rádio Popular - Boavista0:44
24ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira0:46
25ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:47
26MARSoufiane Haddi (MAR)Vito Feirense - Blackjack0:50
27ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira0:51
28ESPSebastián Mora Vedri (ESP)0:53
29FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassic0:53
30PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Efapel0:54
31ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:54
32PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel0:55
33PORFederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:56
34ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:57
35FRAGuillaume De Almeida (FRA)0:57
36PORDaniel Alexandre Freitas (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal1:00
37PORNuno Almeida (POR)1:01
38PORLuis Gomes (POR)1:03
39ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:03
40RUSEgor Silin (RUS)Rádio Popular - Boavista1:06
41BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:06
42RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx1:06
43ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:08
44IRLMatthew Teggart (IRL)Wiggins1:10
45BELAntoine Warnier (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:10
46BELThomas Deruette (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:11
47ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:11
48RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx1:12
49ESPMarc Buades Ferriol (ESP)Fundación Euskadi1:14
50PORCarlos Salgueiro (POR)1:15
51PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)1:16
52USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga1:16
53ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)1:16
54PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista1:21
55PORJúlio Gonçalves (POR)LA Aluminios1:21
56BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:21
57PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Liberty Seguros - Carglass1:21
58PORGonçalo Rafael Leaça (POR)LA Aluminios1:22
59PORRafael Silva (POR)Efapel1:24
60PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano - Uli1:24
61ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira1:26
62PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Liberty Seguros - Carglass1:26
63PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)Miranda - Mortagua1:26
64PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)Liberty Seguros - Carglass1:28
65PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass1:28
66ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano - Uli1:30
67ESPJavier Valero Amat (ESP)1:30
68BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH1:30
69GBRDylan Kerfoot-Robson (GBR)Wiggins1:30
70ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH1:31
71ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Efapel1:32
72PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)Vito Feirense - Blackjack1:32
73PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Liberty Seguros - Carglass1:32
74ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Rádio Popular - Boavista1:33
75ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)1:33
76ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)1:36
77ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano - Uli1:37
78ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi1:38
79PORSamuel Jose Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal1:40
80RUSDmitry Sokolov (RUS)1:42
81FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga1:42
82GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy1:43
83PORJorge Marques (POR)1:44
84BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:44
85PORJosé Sousa (POR)1:46
86PORNuno Meireles (POR)1:49
87PORPaulo Renato Pereira Silva (POR)LA Aluminios1:49
88ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Fundación Euskadi1:50
89ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal1:52
90RUSYury Trofimov (RUS)Rádio Popular - Boavista1:52
91PORDavid Ribeiro (POR)LA Aluminios1:55
92ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH1:57
93PORLeonel Sousa Coutinho (POR)Vito Feirense - Blackjack1:58
94PORMarvin Scheulen (POR)1:58
95POREmanuel Duarte (POR)2:03
96PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel2:06
97PORFábio Costa (POR)Liberty Seguros - Carglass2:07
98PORJoão Matias (POR)Vito Feirense - Blackjack2:08
99ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH2:10
100ESPFrancisco José Castello Dobón (ESP)2:11
101PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira2:11
102GBRGabriel Cullaigh (GBR)Wiggins2:12
103PORHugo Matos Sancho (POR)Vito Feirense - Blackjack2:15
104PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)LA Aluminios2:17
105PORJoão Paulo Dos Santos Rodrigues (POR)2:17
106RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx2:18
107RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx2:20
108PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Miranda - Mortagua2:23
109PORBernardo Gonçalves (POR)2:23
110PORAndré Piedade Evangelista (POR)Aviludo - Louletano - Uli2:25
111ESPMikel Alonso Flores (ESP)Fundación Euskadi2:30
112ESPPedro José López Gil (ESP)2:47
113PORSandro Branco (POR)2:47
114ESPAlvaro Orengo Lopez (ESP)2:57
115PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)Aviludo - Louletano - Uli2:59
116PORAndré Ramalho (POR)3:00
117ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Aviludo - Louletano - Uli3:02
118PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)3:07
119PORAntonio Monteiro (POR)3:13
120PORDiogo Lopes (POR)3:34
121PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Castelo de Vide - Évora - 151,3 km - 18 Maart 2018Ontsnapping


1GBRGabriel Cullaigh (GBR)Wiggins3:30:40
2FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rgazt
3ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
4IRLMark Downey (IRL)Wigginszt
5RUSDmitriy Strakhov (RUS)zt
6ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
7PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Aviludo - Louletano - Ulizt
8PORJoão Matias (POR)Vito Feirense - Blackjackzt
9PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto - Porto Canalzt
10PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
11GBRMark Donovan (GBR)Wigginszt
12URUMauricio José Moreira Guarino (URU)Caja Rural - Seguros Rgazt
13BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
14PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Liberty Seguros - Carglasszt
15GBRDylan Kerfoot-Robson (GBR)Wiggins0:09
16ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal0:09
17ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Rádio Popular - Boavista0:09
18FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassic0:09
19ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Fundación Euskadi0:09
20ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira0:09
21ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)0:09
22POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Vito Feirense - Blackjack0:09
23PORNuno Almeida (POR)0:13
24GBRRobert Scott (GBR)Wiggins0:13
25ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)0:13
26PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)Miranda - Mortagua0:16
27ESPAdrián González Velasco (ESP)Burgos - BH0:16
28ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:16
29ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:16
30ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano - Uli0:16
31PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Miranda - Mortagua0:16
32ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:21
33RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira0:21
34PORCarlos Salgueiro (POR)0:21
35PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)Vito Feirense - Blackjack0:21
36PORFederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:21
37PORDaniel Alexandre Freitas (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:21
38PORSamuel Jose Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:21
39NZLJames Fouche (NZL)Wiggins0:21
40RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx0:21
41BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:21
42PORGonçalo Rafael Leaça (POR)LA Aluminios0:21
43GBRJames Mitri (GBR)Swiss Cycling Academy0:21
44PORRafael Silva (POR)Efapel0:21
45ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH0:21
46ESPMarc Buades Ferriol (ESP)Fundación Euskadi0:21
47PORJorge Magalhães (POR)Miranda - Mortagua0:21
48ESPSebastián Mora Vedri (ESP)0:21
49PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Liberty Seguros - Carglass0:21
50PORAndré Ramalho (POR)0:21
51PORMarvin Scheulen (POR)0:21
52IRLMatthew Teggart (IRL)Wiggins0:21
53ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano - Uli0:21
54RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx0:21
55RUSDmitry Sokolov (RUS)0:21
56RUSYury Trofimov (RUS)Rádio Popular - Boavista0:21
57MARSoufiane Haddi (MAR)Vito Feirense - Blackjack0:21
58PORDavid Ribeiro (POR)LA Aluminios0:21
59PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista0:21
60ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)0:21
61PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Rádio Popular - Boavista0:21
62ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:21
63PORNuno Meireles (POR)0:21
64ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:21
65PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel0:21
66ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:21
67BRANicolas Sessler (BRA)Burgos - BH0:21
68PORJosé Sousa (POR)0:21
69RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:21
70BELAntoine Warnier (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:40
71PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano - Uli0:41
72PORJorge Marques (POR)0:43
73ESPPedro José López Gil (ESP)0:44
74ESPAlvaro Orengo Lopez (ESP)0:44
75PORJosé Fernandes (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:47
76FRAGuillaume De Almeida (FRA)0:48
77ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi0:48
78ESPJavier Valero Amat (ESP)0:51
79PORPaulo Renato Pereira Silva (POR)LA Aluminios0:51
80BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:51
81PORJúlio Gonçalves (POR)LA Aluminios0:53
82PORHugo Matos Sancho (POR)Vito Feirense - Blackjack0:53
83PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)0:53
84ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira0:57
85USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga1:00
86BELThomas Deruette (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:03
87PORSandro Branco (POR)1:03
88PORJoão Paulo Dos Santos Rodrigues (POR)1:03
89PORLuis Gomes (POR)1:03
90BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:03
91PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Efapel0:09
92ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Efapel1:12
93PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)Liberty Seguros - Carglass1:14
94ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:17
95ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:17
96PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Liberty Seguros - Carglass1:24
97RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx1:32
98RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx1:32
99PORBernardo Gonçalves (POR)1:54
100ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira2:03
101PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira2:03
102ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:26
103PORFábio Costa (POR)Liberty Seguros - Carglass2:37
104PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass2:45
105ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:28
106ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Aviludo - Louletano - Uli3:28
107ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal3:28
108PORLeonel Sousa Coutinho (POR)Vito Feirense - Blackjack3:28
109ESPMikel Alonso Flores (ESP)Fundación Euskadi3:35
110ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundación Euskadi3:35
111RUSEgor Silin (RUS)Rádio Popular - Boavista5:57
112PORAndré Piedade Evangelista (POR)Aviludo - Louletano - Uli9:15
113POREmanuel Duarte (POR)9:15
114PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)Aviludo - Louletano - Uli9:15
115PORDiogo Lopes (POR)15:44
116PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)LA Aluminios
117PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel
118PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)
119PORAntonio Monteiro (POR)
120ESPFrancisco José Castello Dobón (ESP)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden