De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Route Adélie de Vitré - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

Route Adélie de Vitré 2018

FrankrijkFrankrijk - 30 Maart 2018


Route Adélie de Vitré - 30 Maart 2018


1SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale4:42:05
2FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - FDJzt
3FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept0:02
4FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Oscaro0:03
5FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energie0:05
6PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon0:05
7FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale1:28
8FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis1:28
9FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 931:28
10FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Oscaro1:28
11FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Oscaro1:28
12GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus1:28
13DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Holowesko - Citadel Racing Team1:28
14NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - FDJ1:28
15BELRoy Jans (BEL)Cibel - Cebon1:28
16ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:28
17FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale1:28
18FRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 931:28
19FRAJulien Simon (FRA)Cofidis1:28
20SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic1:28
21FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:28
22USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxis1:28
23FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept1:28
24FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 931:28
25BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille1:28
26COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon1:28
27RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - RusVelo1:28
28FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:28
29FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:28
30FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 931:28
31COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon1:28
32RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - RusVelo1:28
33BELGianni Marchand (BEL)Cibel - Cebon1:28
34CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxis1:37
35FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:37
36COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy1:37
37ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:37
38RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - RusVelo1:39
39NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy1:39
40FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - FDJ1:42
41ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:42
42COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon1:44
43FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie1:44
44ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:44
45FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 931:44
46FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale1:44
47ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:44
48USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Team1:44
49FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille1:44
50USAJohn Murphy (USA)Holowesko - Citadel Racing Team1:44
51FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale1:44
52ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM1:44
53COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon1:44
54FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale1:44
55BELBrecht Ruyters (BEL)Cibel - Cebon1:44
56FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Oscaro1:44
57FRABryan Nauleau (FRA)Direct Energie1:44
58SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Team1:50
59FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - FDJ1:50
60FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept1:50
61FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie1:50
62ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 931:50
63FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - FDJ1:50
64FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale1:57
65FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Oscaro1:57
66ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:23
67FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie5:35
68LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM6:14
69FRAPierre Gouault (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille6:15
70FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille6:17
71BELDieter Bouvry (BEL)Cibel - Cebon6:17
72COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon10:09
73FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM10:09
74COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon10:12
75GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus10:18
76ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:18
77FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept10:21

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden