De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Scheldeprijs - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Scheldeprijs - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2018

Scheldeprijs 2018

BelgiëBelgië - 4 April 2018


Scheldeprijs - 4 April 2018


1NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors4:23:51
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
3GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
4BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudalzt
5FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Conceptzt
6GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
7BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
8BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
9NEDBram Welten (NED)Fortuneo - Oscarozt
10AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
11NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
12BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
13GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
14NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbozt
15ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohezt
16BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbozt
17NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
18GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sportzt
19USATaylor Phinney (USA)EF Education First - Drapaczt
20ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
21RSANick Dougall (RSA)Dimension Datazt
22NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
23NEDMike Teunissen (NED)Sunwebzt
24KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
25DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floorszt
26BELSean De Bie (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
27RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Datazt
28GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohezt
29GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudalzt
30BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:08
31BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:13
32GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:15
33POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team0:16
34BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:16
35CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors0:16
36DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:16
37BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:16
38NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:16
39BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:25
40SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe0:36
41GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team0:45
42DENMatti Breschel (DEN)EF Education First - Drapac0:45
43NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo1:07
44DENKasper Asgreen (DEN)Virtu1:27
45KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana1:28
46COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors1:44
47BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal1:44
48GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin1:50
49FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept2:41
50DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin3:11
51CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj3:11
52NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal3:11
53GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin3:11
54GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team3:34
55AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First - Drapac3:34
56CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxis4:39
57BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin5:11
58GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe5:14

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden