De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro della Regione Friuli Venezia Giulia - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro della Regione Friuli Venezia Giulia - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2018

Giro della Regione Friuli Venezia Giulia 2018

ItaliëItalië - 6 September 2018 - 9 September 2018


Algemeen klassement - 7 September 2018


1SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum7:36:37
2RUSDmitry Sokolov (RUS)0:25
3ITAAndrea Di Renzo (ITA)1:44
4COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)3:27
5ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera Gavardo3:27
6ITADavide Botta (ITA)Team Colpack3:47
7ITAAndrea Garosio (ITA)3:47
8ITAAldo Caiati (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior3:50
9ITAAlberto Amici (ITA)Biesse Carrera Gavardo4:03
10AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol4:07
11ITASimone Zandomeneghi (ITA)4:17
12ITADavide Casarotto (ITA)4:21
13ITAJalel Duranti (ITA)Petroli Firenze - Maserati4:22
14ETHHafetab Weldegebreal Weldu (ETH)Dimension Data - Qhubeka4:23
15ITAAndrea Cacciotti (ITA)Petroli Firenze - Maserati4:34
16AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels4:34
17SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer4:38
18ITANicola Breda (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior4:38
19GBRJosh Teasdale (GBR)Differdange - Lösch4:45
20LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer4:45
21DENRasmus Byriel Iversen (DEN)4:51
22ITAFlavio Tasca (ITA)5:13
23ITARiccardo Lucca (ITA)Team Colpack6:11
24ITAGiacomo Ballabio (ITA)Iam - Excelsior6:29
25RSAKent Main (RSA)Dimension Data - Qhubeka6:31
26SUIAnthony Rappo (SUI)Iam - Excelsior6:51
27BELTuur Deprez (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek7:01
28ITAIvan Martinelli (ITA)7:16
29BELStan Van Tricht (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek7:20
30LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch7:28
31RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx7:31
32BELJeroen Pattyn (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek8:01
33ITAEnrico Salvador (ITA)8:05
34SUILorenzo Delco (SUI)Biesse Carrera Gavardo8:05
35SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsior8:18
36ITAAlessandro Iacchi (ITA)Petroli Firenze - Maserati8:36
37ITAChristian Scerbo (ITA)8:36
38ITAEmanuele Barison (ITA)8:36
39ITASamuele Zoccarato (ITA)8:45
40BELNico Houtteman (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek8:45
41BELOlivier Pardini (BEL)Differdange - Lösch9:01
42ITAAndrea Cervellera (ITA)9:30
43BELMeindert Weulink (BEL)9:39
44ITAFilippo Tagliani (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed10:13
45RWASamuel Mugisha (RWA)Dimension Data - Qhubeka10:51
46ITANicola Genuin (ITA)10:53
47RUSArseny Nikiforov (RUS)11:21
48ITAFrancesco Baldi (ITA)11:33
49BELAlessandro Vandromme (BEL)12:33
50ITAAndrea Calabrese (ITA)12:40
51SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum12:44
52ITAYuri Colonna (ITA)Petroli Firenze - Maserati12:51
53ITAFabio Di Guglielmo (ITA)13:37
54ITAFabrizio Capodicasa (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed14:25
55SLOUros Repse (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan14:26
56ITADavide Bauce (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed15:07
57ITAGabriele Lancia (ITA)15:32
58ITAAndrea Calza (ITA)16:01
59ITAGianluca Miliani (ITA)16:21
60ITAMarco Landi (ITA)Petroli Firenze - Maserati16:21
61ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord16:23
62NEDYentl Ruijmgaard (NED)16:31
63ITAAndrea Scalvinoni (ITA)17:00
64ITAMattia Baldo (ITA)17:03
65AUTMario Gamper (AUT)Tirol17:22
66ITAKevin Colleoni (ITA)Biesse Carrera Gavardo17:44
67ITAMarco Borgo (ITA)18:25
68GERBenjamin Hill (GER)Ljubljana - Gusto Xuarum18:51
69ITANicholas Cianetti (ITA)Petroli Firenze - Maserati19:18
70ITAAlberto Dainese (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior19:51
71ITADavide Bais (ITA)20:02
72POLCezary Grodzicki (POL)20:21
73ITADavide Leone (ITA)20:52
74ITAManuel Pesci (ITA)21:03
75ITAGiacomo Venturini (ITA)21:35
76ITAGiovanni Lonardi (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior21:46
77MAREl Mehdi Chokri (MAR)Dimension Data - Qhubeka21:46
78GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol21:46
79SUIJoel Suter (SUI)Akros - Renfer22:20
80ITANicola Venchiarutti (ITA)22:23
81LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch22:23
82ITAStefano Ippolito (ITA)22:23
83ITAEmanuele Pizzo (ITA)22:23
84ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)22:46
85ITALuca Cibrario (ITA)22:54
86ITAMichael Delle Foglie (ITA)23:09
87AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol23:11
88SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum23:11
89ITASamuele Zambelli (ITA)23:21
90ITAMatteo Natali (ITA)Petroli Firenze - Maserati23:39
91SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer23:47
92RSALouis Visser (RSA)Dimension Data - Qhubeka24:09
93ITAFrancesco Di Felice (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed24:16
94ITACristian Rocchetta (ITA)24:16
95VENLuis Antonio Gomez Urosa (VEN)24:16
96ITAAlberto Zanoni (ITA)24:16
97ITANicolas Coppolino (ITA)24:16
98SUIAntoine Debons (SUI)Iam - Excelsior24:16
99ITAGiacomo Zilio (ITA)24:16
100CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum24:19
101ITAAlessandro Susco (ITA)24:27
102ESPJorge Ferrer Bueno (ESP)24:33
103ITAManuel Vecchiato (ITA)24:58
104GERJonas Döring (GER)Akros - Renfer25:16
105ITAAndrea Toniatti (ITA)Team Colpack25:29
106SUINico Selenati (SUI)Akros - Renfer25:54
107ITALuca Maritano (ITA)26:20
108ITAMatteo Baseggio (ITA)27:28
109NEDKoos Jeroen Kers (NED)27:57
110ITAMatteo Bellia (ITA)Iam - Excelsior28:28
111RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx28:33
112BELNicolas Verougstraete (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek28:54
113SLOTim Roskar (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan29:06
114ITALucio Pierantozzi (ITA)Team Colpack29:11
115ITAGabriele Maria Denaro (ITA)29:45
116ITASimone Germanà (ITA)30:01
117ITALuca Coati (ITA)30:19
118NZLOllie Jones (NZL)Dimension Data - Qhubeka30:27
119ITAFrancesco Laterza (ITA)31:40
120ITAAlberto Giuriato (ITA)31:59
121RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx32:26
122NEDFriso van Diemen (NED)32:27
123ITAFederico Sartor (ITA)Team Colpack32:39
124ITAFrancesco Pirro (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed32:49
125ITAAlex Zanetti (ITA)33:14
126ITAJacopo Cavicchioli (ITA)33:30
127ITAGregorio Ferri (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior33:43
128ITASimone Casule (ITA)33:48
129ITAEnrico Zanoncello (ITA)Team Colpack33:52
130ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnord33:58
131MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed33:59
132SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum33:59
133ITACristian Spagni (ITA)34:23
134ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnord34:40
135ITAStefano Corti (ITA)34:42
136ITAEdoardo Sali (ITA)Petroli Firenze - Maserati34:48
137SLORobert Jenko (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan34:49
138ITAAmico Luigi D\' (ITA)35:19
139ITAFilippo Sanvito (ITA)36:02
140ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project36:16
141LUXTiago Da Silva (LUX)Differdange - Lösch36:16
142NEDNils Wolfenbuttel (NED)37:20
143SLOJernej Furlan (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan37:47
144ITAFrancesco Bettini (ITA)d'Amico - Utensilnord38:00
145SLOSimon Cibej (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan38:14
146ITAMattia Soprana (ITA)38:45
147SLOJan Ostervuh (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan39:05
148ESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project39:33

Etappe 1 - Fagagna - Spilimbergo - 166,2 kM - 6 September 2018Ontsnapping


1ITAAlberto Dainese (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior3:28:55
2ITAJalel Duranti (ITA)Petroli Firenze - Maseratizt
3ITAYuri Colonna (ITA)Petroli Firenze - Maseratizt
4DENRasmus Byriel Iversen (DEN)zt
5RUSDmitry Sokolov (RUS)zt
6SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer0:03
7ITAFlavio Tasca (ITA)0:03
8SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:03
9ITANicola Breda (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:03
10ITAAndrea Di Renzo (ITA)0:03
11ITAFabrizio Capodicasa (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed0:03
12ITADavide Leone (ITA)0:13
13SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsior0:15
14GERBenjamin Hill (GER)Ljubljana - Gusto Xuarum0:03
15ITAFrancesco Di Felice (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed3:30
16ITACristian Rocchetta (ITA)3:30
17ITAGianluca Miliani (ITA)3:30
18ITAGiovanni Lonardi (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior3:30
19MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed3:30
20MAREl Mehdi Chokri (MAR)Dimension Data - Qhubeka3:30
21ITAAlessandro Iacchi (ITA)Petroli Firenze - Maserati3:30
22AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol3:30
23ITANicola Venchiarutti (ITA)3:30
24ITASamuele Zambelli (ITA)3:30
25ITAEnrico Salvador (ITA)3:30
26SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:30
27SUINico Selenati (SUI)Akros - Renfer3:30
28BELJeroen Pattyn (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek3:30
29BELStan Van Tricht (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek3:30
30COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)3:30
31RSAKent Main (RSA)Dimension Data - Qhubeka3:30
32LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch3:30
33ITAFilippo Tagliani (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed3:30
34ITAAlessandro Susco (ITA)3:30
35ITAMarco Landi (ITA)Petroli Firenze - Maserati3:30
36NEDKoos Jeroen Kers (NED)3:30
37RSALouis Visser (RSA)Dimension Data - Qhubeka3:30
38ITADavide Botta (ITA)Team Colpack3:30
39ITAFabio Di Guglielmo (ITA)3:30
40RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx3:30
41SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:30
42VENLuis Antonio Gomez Urosa (VEN)3:30
43SLORobert Jenko (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan3:30
44ITADavide Bauce (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed3:30
45ITADavide Casarotto (ITA)3:30
46CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:30
47NEDNiels Boele (NED)3:30
48AUTMario Gamper (AUT)Tirol3:30
49ITANicola Genuin (ITA)3:30
50ITAAndrea Cervellera (ITA)3:30
51ITASimone Zandomeneghi (ITA)3:30
52ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera Gavardo3:30
53GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol3:30
54ITAChristian Scerbo (ITA)3:30
55ITAMatteo Baseggio (ITA)3:30
56SUIAnthony Rappo (SUI)Iam - Excelsior3:30
57ITAStefano Ippolito (ITA)3:30
58ITAAldo Caiati (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior3:30
59ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnord3:30
60NEDYentl Ruijmgaard (NED)3:30
61ITAIvan Martinelli (ITA)3:30
62BELMeindert Weulink (BEL)3:30
63ITAAlberto Amici (ITA)Biesse Carrera Gavardo3:30
64SLOUros Repse (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan3:30
65ITANicholas Cianetti (ITA)Petroli Firenze - Maserati3:30
66BELOlivier Pardini (BEL)Differdange - Lösch3:30
67ITAEmanuele Pizzo (ITA)3:30
68ITAAndrea Garosio (ITA)3:30
69SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:30
70GBRJosh Teasdale (GBR)Differdange - Lösch3:30
71ESPJorge Ferrer Bueno (ESP)3:30
72ETHHafetab Weldegebreal Weldu (ETH)Dimension Data - Qhubeka3:30
73RWASamuel Mugisha (RWA)Dimension Data - Qhubeka3:30
74LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch3:30
75ITAAndrea Scalvinoni (ITA)3:30
76ITAFrancesco Pirro (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed3:30
77ITAAndrea Calabrese (ITA)3:30
78RUSArseny Nikiforov (RUS)3:30
79ITAAlberto Giuriato (ITA)3:30
80LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer3:30
81ITAMichael Delle Foglie (ITA)3:30
82ITAAlberto Zanoni (ITA)3:30
83ITAGregorio Ferri (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior3:30
84NZLOllie Jones (NZL)Dimension Data - Qhubeka3:30
85AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol3:30
86ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)3:30
87ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord3:30
88ITALuca Cibrario (ITA)3:30
89ITAFrancesco Baldi (ITA)3:30
90ITADavide Bais (ITA)3:30
91ITALuca Coati (ITA)3:30
92ITAGabriele Lancia (ITA)3:30
93BELTuur Deprez (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek3:30
94GERJonas Döring (GER)Akros - Renfer3:30
95SUIAntoine Debons (SUI)Iam - Excelsior3:30
96ITAAndrea Cacciotti (ITA)Petroli Firenze - Maserati3:30
97ITASamuele Zoccarato (ITA)3:30
98BELAlessandro Vandromme (BEL)3:30
99ITAEmanuele Barison (ITA)3:30
100ITANicolas Coppolino (ITA)3:30
101ITAGabriele Maria Denaro (ITA)3:30
102ITAGiacomo Venturini (ITA)3:30
103SLOTim Roskar (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan3:30
104ITAJacopo Cavicchioli (ITA)3:30
105ITARiccardo Lucca (ITA)Team Colpack3:30
106ITAAndrea Calza (ITA)3:30
107ITAMatteo Bellia (ITA)Iam - Excelsior3:30
108BELNico Houtteman (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek3:30
109ITASimone Germanà (ITA)3:30
110NEDFriso van Diemen (NED)3:30
111ITAGiacomo Ballabio (ITA)Iam - Excelsior3:30
112ITAKevin Colleoni (ITA)Biesse Carrera Gavardo3:30
113BELNicolas Verougstraete (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek3:30
114SUILorenzo Delco (SUI)Biesse Carrera Gavardo3:30
115ITAStefano Moro (ITA)Biesse Carrera Gavardo3:30
116AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:30
117ITALuigi d'Amico (ITA)3:30
118ITAMatteo Natali (ITA)Petroli Firenze - Maserati3:58
119ITAEdoardo Sali (ITA)Petroli Firenze - Maserati3:58
120ITAFrancesco Laterza (ITA)4:01
121SUIJoel Suter (SUI)Akros - Renfer4:01
122ITAFilippo Sanvito (ITA)4:01
123ITALuca Maritano (ITA)4:01
124ITAEnrico Zanoncello (ITA)Team Colpack4:05
125ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnord4:05
126ITAMarco Borgo (ITA)4:07
127ITAMatteo Fantoni (ITA)4:10
128ITAFederico Sartor (ITA)Team Colpack4:10
129ITAAlex Zanetti (ITA)4:12
130ITAManuel Vecchiato (ITA)4:12
131ITAMattia Baldo (ITA)4:12
132ITACristian Spagni (ITA)4:15
133POLCezary Grodzicki (POL)4:29
134ITAStefano Corti (ITA)4:29
135ITALucio Pierantozzi (ITA)Team Colpack4:39
136ITAAndrea Toniatti (ITA)Team Colpack4:40
137RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx3:30
138RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx4:43
139ITAGiacomo Zilio (ITA)3:30
140ITAMatteo Donegà (ITA)4:44
141SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer3:30
142ITASimone Casule (ITA)4:51
143ITAManuel Pesci (ITA)5:16
144NEDNils Wolfenbuttel (NED)6:23
145SLOJernej Furlan (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan6:23
146LUXTiago Da Silva (LUX)Differdange - Lösch6:23
147SLOSimon Cibej (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan7:19
148SLOJan Ostervuh (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan7:19
149ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project7:19
150NEDSven Burger (NED)7:50
151ITAMattia Soprana (ITA)8:09
152ITAFrancesco Bettini (ITA)d'Amico - Utensilnord8:09
153ESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project8:09
154ITATiziano Lanzano (ITA)10:42
155ESPHilari Redondo Corbera (ESP)
156ESPLucas Casas Gutiérrez (ESP)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Filetto Umberto - Rif, Pelizzo Matajur - 152,2 kM - 7 September 2018Berg


1COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)4:07:39
2SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
3ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera Gavardozt
4ITADavide Botta (ITA)Team Colpack0:20
5ITAAndrea Garosio (ITA)0:20
6ITAAldo Caiati (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:23
7RUSDmitry Sokolov (RUS)0:28
8ITAAlberto Amici (ITA)Biesse Carrera Gavardo0:36
9AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:40
10ITASimone Zandomeneghi (ITA)0:50
11ITADavide Casarotto (ITA)0:54
12ETHHafetab Weldegebreal Weldu (ETH)Dimension Data - Qhubeka0:56
13AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:07
14ITAAndrea Cacciotti (ITA)Petroli Firenze - Maserati1:07
15GBRJosh Teasdale (GBR)Differdange - Lösch1:18
16LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer1:18
17ITAAndrea Di Renzo (ITA)1:44
18ITARiccardo Lucca (ITA)Team Colpack2:44
19ITAGiacomo Ballabio (ITA)Iam - Excelsior3:02
20RSAKent Main (RSA)Dimension Data - Qhubeka3:04
21SUIAnthony Rappo (SUI)Iam - Excelsior3:24
22BELTuur Deprez (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek3:34
23ITAIvan Martinelli (ITA)3:49
24BELStan Van Tricht (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek3:53
25LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch4:01
26RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx4:04
27ITAJalel Duranti (ITA)Petroli Firenze - Maserati4:25
28BELJeroen Pattyn (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek4:34
29SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renfer4:38
30ITANicola Breda (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior4:38
31ITAEnrico Salvador (ITA)4:38
32SUILorenzo Delco (SUI)Biesse Carrera Gavardo4:38
33DENRasmus Byriel Iversen (DEN)4:54
34ITAChristian Scerbo (ITA)5:09
35ITAAlessandro Iacchi (ITA)Petroli Firenze - Maserati5:09
36ITAEmanuele Barison (ITA)5:09
37ITAFlavio Tasca (ITA)5:13
38ITASamuele Zoccarato (ITA)5:18
39BELNico Houtteman (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek5:18
40BELOlivier Pardini (BEL)Differdange - Lösch5:34
41ITAAndrea Cervellera (ITA)6:03
42BELMeindert Weulink (BEL)6:12
43ITAFilippo Tagliani (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed6:46
44RWASamuel Mugisha (RWA)Dimension Data - Qhubeka7:24
45ITANicola Genuin (ITA)7:26
46RUSArseny Nikiforov (RUS)7:54
47ITAFrancesco Baldi (ITA)8:06
48SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsior8:06
49BELAlessandro Vandromme (BEL)9:06
50ITAAndrea Calabrese (ITA)9:13
51SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum9:17
52ITAFabio Di Guglielmo (ITA)10:10
53SLOUros Repse (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan10:59
54ITADavide Bauce (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed11:40
55ITAGabriele Lancia (ITA)12:05
56ITAAndrea Calza (ITA)12:34
57ITAYuri Colonna (ITA)Petroli Firenze - Maserati12:54
58ITAMarco Landi (ITA)Petroli Firenze - Maserati12:54
59ITAMattia Baldo (ITA)12:54
60ITAGianluca Miliani (ITA)12:54
61ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord12:56
62NEDYentl Ruijmgaard (NED)13:04
63ITAAndrea Scalvinoni (ITA)13:33
64AUTMario Gamper (AUT)Tirol13:55
65ITAKevin Colleoni (ITA)Biesse Carrera Gavardo14:17
66ITAMarco Borgo (ITA)14:21
67ITAFabrizio Capodicasa (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed14:25
68ITAManuel Pesci (ITA)15:50
69ITANicholas Cianetti (ITA)Petroli Firenze - Maserati15:51
70POLCezary Grodzicki (POL)15:55
71ITADavide Bais (ITA)16:35
72ITAGiacomo Venturini (ITA)18:08
73GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol18:19
74ITAGiovanni Lonardi (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior18:19
75MAREl Mehdi Chokri (MAR)Dimension Data - Qhubeka18:19
76SUIJoel Suter (SUI)Akros - Renfer18:22
77GERBenjamin Hill (GER)Ljubljana - Gusto Xuarum18:51
78ITAStefano Ippolito (ITA)18:56
79LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch18:56
80ITANicola Venchiarutti (ITA)18:56
81ITAEmanuele Pizzo (ITA)18:56
82ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)19:19
83ITALuca Cibrario (ITA)19:27
84ITAMichael Delle Foglie (ITA)19:42
85ITAMatteo Natali (ITA)Petroli Firenze - Maserati19:44
86AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol19:44
87SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum19:44
88ITASamuele Zambelli (ITA)19:54
89ITAAlberto Dainese (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior19:54
90SUIStefan Bissegger (SUI)Akros - Renfer20:20
91ITADavide Leone (ITA)20:42
92RSALouis Visser (RSA)Dimension Data - Qhubeka20:42
93ITANicolas Coppolino (ITA)20:49
94VENLuis Antonio Gomez Urosa (VEN)20:49
95ITAManuel Vecchiato (ITA)20:49
96ITAFrancesco Di Felice (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed20:49
97ITACristian Rocchetta (ITA)20:49
98ITAGiacomo Zilio (ITA)20:49
99SUIAntoine Debons (SUI)Iam - Excelsior20:49
100ITAAlberto Zanoni (ITA)20:49
101ITAAndrea Toniatti (ITA)Team Colpack20:52
102CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum20:52
103ITAAlessandro Susco (ITA)21:00
104ESPJorge Ferrer Bueno (ESP)21:06
105GERJonas Döring (GER)Akros - Renfer21:49
106ITALuca Maritano (ITA)22:22
107SUINico Selenati (SUI)Akros - Renfer22:27
108ITAMatteo Baseggio (ITA)24:01
109NEDKoos Jeroen Kers (NED)24:30
110ITALucio Pierantozzi (ITA)Team Colpack24:35
111ITAMatteo Bellia (ITA)Iam - Excelsior25:01
112RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx25:06
113BELNicolas Verougstraete (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek25:27
114SLOTim Roskar (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan25:39
115ITAGabriele Maria Denaro (ITA)26:18
116ITASimone Germanà (ITA)26:34
117ITALuca Coati (ITA)26:52
118NZLOllie Jones (NZL)Dimension Data - Qhubeka27:00
119ITAFrancesco Laterza (ITA)27:42
120RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx27:46
121ITAAlberto Giuriato (ITA)28:32
122ITAFederico Sartor (ITA)Team Colpack28:32
123ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project29:00
124NEDFriso van Diemen (NED)29:00
125ITASimone Casule (ITA)29:00
126ITAAlex Zanetti (ITA)29:05
127ITAFrancesco Pirro (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed29:22
128ITAEnrico Zanoncello (ITA)Team Colpack29:50
129ITAFrancesco Bettini (ITA)d'Amico - Utensilnord29:54
130ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnord29:56
131LUXTiago Da Silva (LUX)Differdange - Lösch29:56
132ITAJacopo Cavicchioli (ITA)30:03
133ITACristian Spagni (ITA)30:11
134ITAGregorio Ferri (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior30:16
135ITAStefano Corti (ITA)30:16
136MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed30:32
137SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum30:32
138ITAMattia Soprana (ITA)30:39
139ITAEdoardo Sali (ITA)Petroli Firenze - Maserati30:53
140SLOSimon Cibej (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan30:58
141NEDNils Wolfenbuttel (NED)31:00
142ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnord31:13
143SLORobert Jenko (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan31:22
144SLOJernej Furlan (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan31:27
145ESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Massi - Kuwait Cycling Project31:27
146SLOJan Ostervuh (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan31:49
147ITAAmico Luigi D\' (ITA)31:52
148ITAFilippo Sanvito (ITA)32:04
149ITAStefano Moro (ITA)Biesse Carrera Gavardo
150ITATiziano Lanzano (ITA)
151ITAMatteo Fantoni (ITA)
152NEDNiels Boele (NED)
153ITAMatteo Donegà (ITA)
154NEDSven Burger (NED)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Lignano Sabbiadoro - Gorizia - 157,5 kM - 8 September 2018Sprint


1GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol3:43:10
2SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsiorzt
3ITAAlberto Dainese (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fiorzt
4LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renferzt
5ITAJalel Duranti (ITA)Petroli Firenze - Maseratizt
6ITAFrancesco Di Felice (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeedzt
7ITAFrancesco Baldi (ITA)zt
8ITAYuri Colonna (ITA)Petroli Firenze - Maseratizt
9AUTFlorian Gamper (AUT)Tirolzt
10ITAGiacomo Ballabio (ITA)Iam - Excelsiorzt
11ITAAndrea Toniatti (ITA)Team Colpackzt
12ITAGiovanni Lonardi (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fiorzt
13ITANicola Venchiarutti (ITA)zt
14BELStan Van Tricht (BEL)VL Technics - Experza - Abutriekzt
15BELOlivier Pardini (BEL)Differdange - Löschzt
16SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
17SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Renferzt
18COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)zt
19ITAMarco Landi (ITA)Petroli Firenze - Maseratizt
20RUSDmitry Sokolov (RUS)zt
21ITAEnrico Salvador (ITA)zt
22ITAMattia Baldo (ITA)zt
23ITAAlessandro Iacchi (ITA)Petroli Firenze - Maseratizt
24ITAFilippo Tagliani (ITA)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeedzt
25SUIAnthony Rappo (SUI)Iam - Excelsiorzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden