De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Coppa Agostoni - Giro delle Brianze - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Coppa Agostoni - Giro delle Brianze - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2018

Coppa Agostoni - Giro delle Brianze 2018

ItaliëItalië - 15 September 2018


Coppa Agostoni - Giro delle Brianze - 15 September 2018


1ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team4:49:33
2ESTRein Taaramäe (EST)Direct Energie0:01
3ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida0:23
4ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:24
5ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore e Vita - Prodir0:30
6ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santic0:30
7FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Oscaro0:32
8SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb Development0:34
9RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo0:54
10ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:54
11ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM0:54
12FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:55
13ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:55
14ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:55
15ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM1:40
16ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:24
17ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini4:24
18ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy4:24
19SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida4:24
20ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera Gavardo4:25
21ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:25
22ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini4:25
23ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:25
24FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro4:25
25FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie4:25
26ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM4:25
27ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:25
28ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini4:25
29ITAGiovanni Visconti (ITA)Bahrain - Merida4:25
30LIEGordian Banzer (LIE)Akros - Renfer4:25
31ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:25
32FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie4:26
33SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsior4:26
34ITAEdoardo Zardini (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia4:26
35FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro4:26
36ITADiego Rosa (ITA)Sky Professional Cycling Team4:27
37ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floors4:28
38SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Team4:28
39ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin4:33
40IRLEddie Dunbar (IRL)4:33
41FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale4:33
42ITASamuele Battistella (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior4:33
43CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy4:34
44COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy4:34

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden