De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Arno Wallaard Memorial - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2018

Arno Wallaard Memorial 2018

NederlandNederland - 21 April 2018


Arno Wallaard Memorial - 21 April 2018


1GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus3:50:09
2NEDCees Bol (NED)SEG Racing Academyzt
3NEDDion Beukeboom (NED)Vlasmanzt
4NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Parkhotel Valkenburgzt
5BELMichiel Dieleman (BEL)Cibel - Cebonzt
6PORRui Oliveira (POR)0:15
7NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town0:15
8NEDMaarten Van Trijp (NED)Destil - Parkhotel Valkenburg0:19
9NEDAndré Looij (NED)Monkey Town0:19
10ESTAksel Nõmmela (EST)Beat Cycling Club0:19
11BELJasper Philipsen (BEL)Hagens Berman - Axeon0:19
12NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH0:19
13BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:19
14BELRoy Jans (BEL)Cibel - Cebon0:19
15NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development0:19
16BELStijn De Bock (BEL)Cibel - Cebon0:19
17GERAaron Grosser (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners0:19
18NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town0:19
19NEDPatrick Van Der Duin (NED)Alecto0:19
20USAZeke Mostov (USA)Hagens Berman - Axeon0:19
21BELTimothy Stevens (BEL)Cibel - Cebon0:19
22NEDTom Vermeer (NED)Differdange - Lösch0:19
23GERChristopher Heider (GER)Dauner D&DQ - Akkon0:19
24GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus0:19
25NEDJoost Van der Burg (NED)Vlasman0:19
26NEDAntonie Van Noppen (NED)0:19
27NEDLuuc Bugter (NED)Delta Rotterdam0:19
28NEDMarco Doets (NED)Alecto0:19
29BELDaan Hoeyberghs (BEL)0:19
30BELJordi Meeus (BEL)SEG Racing Academy0:19
31GBRRoss Lamb (GBR)T.Palm - Pole Continental Wallon0:19
32BELJelle Donders (BEL)Differdange - Lösch0:19
33GERSven Thurau (GER)Dauner D&DQ - Akkon0:19
34GERFabian Schormaier (GER)Lotto - Kern Haus0:19
35NEDVincent Hoppezak (NED)Delta Rotterdam0:19
36NEDWim Wittenberg (NED)0:19
37BELWesley Van Dyck (BEL)Beat Cycling Club0:19
38NEDJari Stravers (NED)0:19
39GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus0:19
40GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Tarteletto - Isorex0:19
41BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cycling0:19
42SUIMario Spengler (SUI)Leopard Pro Cycling0:19
43RUSPavel Chursin (RUS)Destil - Parkhotel Valkenburg0:19
44GERJasper Frahm (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:19
45GBRAlexander Colman (GBR)Lotto - Soudal Espoirs0:19
46BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:19
47NEDAlex Mengoulas (NED)Beat Cycling Club0:19
48BELAaron Van Poucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:19
49NEDJens Van Den Dool (NED)Delta Rotterdam0:19
50NEDMarten Kooistra (NED)SEG Racing Academy0:19
51USAJonathan Brown (USA)Hagens Berman - Axeon0:19
52GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:19
53GERMarc Clauss (GER)Dauner D&DQ - Akkon0:19
54GERRobert Retschke (GER)Lotto - Kern Haus0:19
55BELDieter Bouvry (BEL)Cibel - Cebon0:19
56GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development0:19
57NEDArno Kleinjan (NED)0:19
58NEDKelvin Van Den Dool (NED)Vlasman0:19
59NEDJan Maas (NED)SEG Racing Academy0:19
60GERSven Reutter (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:19
61ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex0:29
62BELKevin Verwaest (BEL)Differdange - Lösch0:29
63GERJohannes Hodapp (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners0:29
64NEDPiotr Havik (NED)Beat Cycling Club0:29
65NEDMats Boeve (NED)0:29
66NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH0:29
67NEDJaap Kooijman (NED)Vlasman0:29
68GERJan Tschernoster (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:29
69NEDRens Tulner (NED)Delta Rotterdam0:29
70USAEamon Lucas Franck (USA)Delta Rotterdam0:29
71NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:29
72NEDThymen Arensman (NED)SEG Racing Academy0:29
73NEDGert-Jan Bosman (NED)0:33
74NEDRick Ottema (NED)Alecto0:33
75NEDMaikel Zijlaard (NED)Hagens Berman - Axeon0:37
76LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling0:37
77NEDBryan Bouwmans (NED)0:37
78NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town0:41
79NEDRobin Blummel (NED)Destil - Parkhotel Valkenburg0:43
80NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH0:43
81NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH0:43
82NEDBeau Duvigneau (NED)Vlasman0:56
83NEDAdriaan Janssen (NED)Delta Rotterdam1:09
84NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH1:09
85GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus1:14
86GERRichard Weinzheimer (GER)Lotto - Kern Haus1:14
87NEDRené Hooghiemster (NED)Alecto1:22
88NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH2:03
89NEDChiel Breukelman (NED)2:34
90BELArthur Pagnaer (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon3:17
91BELArne Marit (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:17
92NEDMichaël De Jong (NED)3:17
93NEDThomas Ruijgrok (NED)3:17
94GERJohn Mandrysch (GER)Dauner D&DQ - Akkon3:17
95AUSPaterson Aden (AUS)3:17
96GERPer Münstermann (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners3:17
97GERMichel Giesselmann (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners3:17
98NEDStijn Daemen (NED)Lotto - Soudal Espoirs3:17
99NEDMelvin Van Zijl (NED)Vlasman3:17
100NEDTim Naberman (NED)3:17
101POLKajetan Albanowski (POL)3:17
102BELJens Vanoverberghe (BEL)Sunweb Development3:17
103ERINahom Desale Kalei (ERI)Beat Cycling Club3:17
104GERJon Knolle (GER)3:17
105GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.de3:17
106GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de3:17
107RUSStepan Grigoryan (RUS)Destil - Parkhotel Valkenburg3:17
108NEDWietse Kamp (NED)3:17
109NEDJeroen Van Krimpen (NED)3:17
110DENMikkel Bjerg (DEN)Hagens Berman - Axeon3:17
111NEDJeen De Jong (NED)3:17
112NEDRochéz Harbers (NED)3:17
113BELBryan Boussaer (BEL)Tarteletto - Isorex3:17
114GBRCharlie Quarterman (GBR)Leopard Pro Cycling3:17
115NEDBas Tietema (NED)Beat Cycling Club3:17
116CANEdward Walsh (CAN)T.Palm - Pole Continental Wallon3:17
117NEDBas Ottevanger (NED)Vlasman3:17
118GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de3:17
119GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development3:17
120GERTobias Nolde (GER)Heizomat - Rad-Net.de3:17
121NEDBas Van Der Kooij (NED)Alecto3:17
122GERDominik Bauer (GER)Dauner D&DQ - Akkon3:17
123BELTimo De Jong (BEL)Destil - Parkhotel Valkenburg3:17
124GERLouis Leinau (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners3:17
125GERAlexander Küsters (GER)Dauner D&DQ - Akkon3:17
126NEDLars Horring (NED)3:17
127NEDMartin Kelderman (NED)3:17
128BELJelle Cant (BEL)Tarteletto - Isorex3:28
129BELGuillaume Haag (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon3:28
130GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&DQ - Akkon3:29
131TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)Sunweb Development3:56
132NEDHenk Wildeman (NED)3:56
133NEDAbe Celi (NED)Alecto3:59
134BELArne De Groote (BEL)Tarteletto - Isorex4:09
135NEDSjors Dekker (NED)4:20
136LUXRaphaël Kockelmann (LUX)Differdange - Lösch4:20
137ITAClaudio Catania (ITA)Differdange - Lösch4:20
138NEDHermen Bode (NED)5:22

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden