De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - 75th Tour of Albania - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - 75th Tour of Albania - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Albanië

Uitslagen 2018

75th Tour of Albania 2018

AlbaniëAlbanië - 19 Mei 2018 - 23 Mei 2018


Algemeen klassement - 23 Mei 2018


1ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega19:56:36
2ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega1:01
3CROBruno Maltar (CRO)1:51
4ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega2:54
5ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen3:09
6ITAAntonio Di Sante (ITA)3:21
7FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote D`azur5:00
8SLOMatic Veber (SLO)5:07
9ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega5:07
10FRAJulien Amadori (FRA)Interpro - Stradelli5:20
11CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project5:32
12ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega5:45
13ROUDaniel Crista (ROU)5:50
14BELGlen Van Nuffelen (BEL)6:12
15CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen6:15
16AUSBrendan Cole (AUS)Nice - Cote D`azur6:59
17CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen7:12
18ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focus7:13
19SLOMatej Drinovec (SLO)10:13
20AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM15:54
21ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focus15:59
22SLOLuka Pajek (SLO)20:14
23BELLawrence Schotte (BEL)25:21
24ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focus26:28
25CRODeni Banicek (CRO)26:32
26ITAAntonino Pugliese (ITA)Meridiana - Kamen26:32
27SRBMarko Stankovic (SRB)26:32
28ITACharly Petelin (ITA)26:32
29ALBRidion Kopshti (ALB)27:02
30ITAAndrea Ruscetta (ITA)27:54
31FRAHugo Bouguet (FRA)30:27
32AUTAndreas Walzel (AUT)37:24
33ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focus37:31
34ROUValentin Plesea (ROU)38:12
35ALBIltjan Nika (ALB)Amore e Vita - Prodir39:33
36MNEGoran Cerovic (MNE)40:14
37ITARiccardo Caputo (ITA)40:47
38ALBKlidi Jaku (ALB)41:19
39ALBXhuliano Kamberaj (ALB)42:11
40ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focus44:14
41IRLMarc Heaney (IRL)44:58
42ALBBesmir Banushi (ALB)Amore e Vita - Prodir45:15
43ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focus45:36
44ALBMarolino Hoxha (ALB)46:47

Etappe 1 - Tirana - Korçë - 165,3 km - 19 Mei 2018Medium berg


1ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega3:58:10
2CROBruno Maltar (CRO)1:22
3ITAAntonio Di Sante (ITA)3:08
4ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega3:08
5ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen3:08
6ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega3:08
7ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega4:48
8ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focus4:48
9SLOMatic Veber (SLO)4:48
10ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focus4:48
11CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project4:48
12BELGlen Van Nuffelen (BEL)4:48
13CRODeni Banicek (CRO)4:48
14CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen4:48
15SLOGregor Matija Cerne (SLO)4:48
16SRBMarko Stankovic (SRB)4:48
17ITAAntonino Pugliese (ITA)Meridiana - Kamen4:48
18FRAJulien Amadori (FRA)Interpro - Stradelli4:48
19SLOMatej Drinovec (SLO)4:48
20ROUDaniel Crista (ROU)4:48
21ALBRidion Kopshti (ALB)4:48
22CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen4:48
23GREIoannis Kiriakidis (GRE)4:48
24BELLawrence Schotte (BEL)4:48
25FRAHugo Bouguet (FRA)4:48
26FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote D`azur4:48
27AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM4:48
28ITACharly Petelin (ITA)4:48
29ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega4:48
30FRAThomas Vaubourzeix (FRA)4:48
31AUSBrendan Cole (AUS)Nice - Cote D`azur4:48
32ITAAndrea Ruscetta (ITA)4:48
33SLOBorut Ramsak (SLO)13:41
34ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)14:48
35SLOLuka Pajek (SLO)14:48
36ALBKlidi Jaku (ALB)14:48
37ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focus14:48
38AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM14:48
39MNEGoran Cerovic (MNE)15:13
40ALBVelia Olsian (ALB)Amore e Vita - Prodir15:15
41ITALorenzo Allegretti (ITA)15:15
42IRLMarc Heaney (IRL)15:20
43BELDavid Fransen (BEL)15:20
44ROUValentin Plesea (ROU)15:20
45AUTAndreas Walzel (AUT)15:20
46ITARiccardo Caputo (ITA)15:20
47AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM15:20
48AUTJulian Steindler (AUT)Feldbinder Owayo KTM15:20
49ALBXhuliano Kamberaj (ALB)15:20
50ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focus15:20
51AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTM15:20
52ALBBesmir Banushi (ALB)Amore e Vita - Prodir15:20
53ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focus15:20
54SRBIvan Jovanovic (SRB)15:20
55ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focus15:20
56ALBIltjan Nika (ALB)Amore e Vita - Prodir15:20
57ALBMarolino Hoxha (ALB)15:20
58KOSSamir Hasani (KOS)23:40
59KOSGentrit Hajdari (KOS)23:40
60ALBKristi Sota (ALB)
61ITAMichele Floro (ITA)
62KOSEgzon Misini (KOS)
63ROUCristian-Andrei Bidilici (ROU)
64ROULeonard Barbu (ROU)
65ROURoland Horvat (ROU)
66KOSFerki Haxhiu (KOS)
67MNEMilos Vracar (MNE)
68MNEPavle Pejic (MNE)
69ITASalvatore Furnari (ITA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Korçë - Elbasan - 189,9 km - 20 Mei 2018Sprint


1ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focus4:35:39
2ALBXhuliano Kamberaj (ALB)zt
3ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
4ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
5CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
6AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTMzt
7ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
8SLOMatic Veber (SLO)zt
9CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
10CRODeni Banicek (CRO)zt
11ITAAntonino Pugliese (ITA)Meridiana - Kamenzt
12ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focuszt
13AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTMzt
14ROUDaniel Crista (ROU)zt
15GREIoannis Kiriakidis (GRE)zt
16ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamenzt
17ITAAntonio Di Sante (ITA)zt
18ALBIltjan Nika (ALB)Amore e Vita - Prodirzt
19SLOGregor Matija Cerne (SLO)zt
20ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
21FRAJulien Amadori (FRA)Interpro - Stradellizt
22AUTJulian Steindler (AUT)Feldbinder Owayo KTMzt
23SLOMatej Drinovec (SLO)zt
24ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)zt
25ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focuszt
26BELGlen Van Nuffelen (BEL)zt
27ALBVelia Olsian (ALB)Amore e Vita - Prodirzt
28ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
29CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
30ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focuszt
31SLOLuka Pajek (SLO)zt
32ALBRidion Kopshti (ALB)zt
33SLOBorut Ramsak (SLO)zt
34BELDavid Fransen (BEL)zt
35ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focuszt
36AUSBrendan Cole (AUS)Nice - Cote D`azurzt
37CROBruno Maltar (CRO)zt
38FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote D`azurzt
39IRLMarc Heaney (IRL)zt
40ITACharly Petelin (ITA)zt
41FRAHugo Bouguet (FRA)zt
42ITARiccardo Caputo (ITA)zt
43ITALorenzo Allegretti (ITA)zt
44ITAAndrea Ruscetta (ITA)zt
45AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTMzt
46AUTAndreas Walzel (AUT)zt
47ROUValentin Plesea (ROU)zt
48FRAThomas Vaubourzeix (FRA)zt
49ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focuszt
50MNEGoran Cerovic (MNE)zt
51SRBIvan Jovanovic (SRB)zt
52BELLawrence Schotte (BEL)3:31
53SRBMarko Stankovic (SRB)zt
54ALBKlidi Jaku (ALB)3:59
55ALBBesmir Banushi (ALB)Amore e Vita - Prodir3:59
56AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTM4:15
57ALBMarolino Hoxha (ALB)4:15
58KOSSamir Hasani (KOS)
59KOSGentrit Hajdari (KOS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Elbasan - Vlorë - 171,9 km - 21 Mei 2018Sprint


1ALBXhuliano Kamberaj (ALB)3:43:15
2ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
3ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focuszt
4ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
5CRODeni Banicek (CRO)zt
6SLOMatic Veber (SLO)zt
7ITAAntonio Di Sante (ITA)zt
8ALBIltjan Nika (ALB)Amore e Vita - Prodirzt
9SLOLuka Pajek (SLO)zt
10AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTMzt
11SRBMarko Stankovic (SRB)zt
12ALBVelia Olsian (ALB)Amore e Vita - Prodirzt
13ALBRidion Kopshti (ALB)zt
14ITAAntonino Pugliese (ITA)Meridiana - Kamenzt
15ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
16SLOMatej Drinovec (SLO)zt
17CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
18ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focuszt
19ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focuszt
20ROUDaniel Crista (ROU)zt
21IRLMarc Heaney (IRL)zt
22ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
23BELGlen Van Nuffelen (BEL)zt
24ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
25ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)zt
26CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
27AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTMzt
28GREIoannis Kiriakidis (GRE)zt
29ITACharly Petelin (ITA)zt
30AUTAndreas Walzel (AUT)zt
31SLOGregor Matija Cerne (SLO)zt
32FRAJulien Amadori (FRA)Interpro - Stradellizt
33AUTJulian Steindler (AUT)Feldbinder Owayo KTMzt
34ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamenzt
35SLOBorut Ramsak (SLO)zt
36ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focuszt
37ITALorenzo Allegretti (ITA)zt
38AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTMzt
39ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focuszt
40CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
41AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTMzt
42MNEGoran Cerovic (MNE)zt
43FRAHugo Bouguet (FRA)zt
44FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote D`azurzt
45BELLawrence Schotte (BEL)0:38
46AUSBrendan Cole (AUS)Nice - Cote D`azur0:38
47ALBBesmir Banushi (ALB)Amore e Vita - Prodir0:38
48CROBruno Maltar (CRO)zt
49ITAAndrea Ruscetta (ITA)0:38
50ROUValentin Plesea (ROU)0:38
51ALBKlidi Jaku (ALB)0:38
52ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focus0:59
53SRBIvan Jovanovic (SRB)zt
54ALBMarolino Hoxha (ALB)1:21
55FRAThomas Vaubourzeix (FRA)2:08
56BELDavid Fransen (BEL)2:48
57ITARiccardo Caputo (ITA)2:53

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Vlorë - Sarandë - 122,8 km - 22 Mei 2018Berg


1ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega3:32:46
2ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega1:59
3ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen2:02
4ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega2:07
5FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote D`azur2:09
6ITAAntonio Di Sante (ITA)2:14
7ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focus2:16
8SLOMatic Veber (SLO)2:17
9ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega2:18
10FRAJulien Amadori (FRA)Interpro - Stradelli2:29
11CROBruno Maltar (CRO)2:32
12CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project2:41
13ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega2:54
14ROUDaniel Crista (ROU)2:59
15AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM3:03
16AUSBrendan Cole (AUS)Nice - Cote D`azur3:12
17BELGlen Van Nuffelen (BEL)3:21
18CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen3:24
19CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen4:21
20ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focus4:22
21SLOMatej Drinovec (SLO)7:22
22SLOLuka Pajek (SLO)7:23
23SLOGregor Matija Cerne (SLO)17:43
24BELLawrence Schotte (BEL)17:44
25SLOBorut Ramsak (SLO)18:06
26SRBMarko Stankovic (SRB)23:41
27ITAAntonino Pugliese (ITA)Meridiana - Kamen23:41
28ALBRidion Kopshti (ALB)23:41
29CRODeni Banicek (CRO)23:41
30ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focus23:41
31ITACharly Petelin (ITA)23:41
32AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTM23:41
33AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM23:41
34AUTAndreas Walzel (AUT)23:41
35ITAAndrea Ruscetta (ITA)23:41
36GREIoannis Kiriakidis (GRE)23:41
37ALBKlidi Jaku (ALB)23:41
38ITARiccardo Caputo (ITA)23:41
39ROUValentin Plesea (ROU)23:41
40ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focus23:41
41ALBIltjan Nika (ALB)Amore e Vita - Prodir26:10
42ALBVelia Olsian (ALB)Amore e Vita - Prodir26:15
43FRAHugo Bouguet (FRA)26:28
44ALBBesmir Banushi (ALB)Amore e Vita - Prodir26:31
45MNEGoran Cerovic (MNE)26:58
46ALBMarolino Hoxha (ALB)27:04
47ALBXhuliano Kamberaj (ALB)29:10
48ITALorenzo Allegretti (ITA)29:45
49ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focus31:05
50ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focus31:05
51SRBIvan Jovanovic (SRB)31:25
52IRLMarc Heaney (IRL)31:25
53BELDavid Fransen (BEL)31:25
54ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)
55AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM
56FRAThomas Vaubourzeix (FRA)
57AUTJulian Steindler (AUT)Feldbinder Owayo KTM

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Sarandë - Fier - 159,9 km - 23 Mei 2018Sprint


1IRLMarc Heaney (IRL)4:04:49
2ALBXhuliano Kamberaj (ALB)zt
3ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focuszt
4ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focuszt
5ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
6ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focuszt
7ALBIltjan Nika (ALB)Amore e Vita - Prodirzt
8CRODeni Banicek (CRO)zt
9BELGlen Van Nuffelen (BEL)zt
10AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTMzt
11SLOMatic Veber (SLO)zt
12ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
13SLOLuka Pajek (SLO)zt
14SLOMatej Drinovec (SLO)zt
15ITAAntonio Di Sante (ITA)zt
16ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
17CROBruno Maltar (CRO)zt
18ROUDaniel Crista (ROU)zt
19ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focuszt
20CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
21MNEGoran Cerovic (MNE)zt
22ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focuszt
23SRBMarko Stankovic (SRB)zt
24ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
25ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
26ITAAntonino Pugliese (ITA)Meridiana - Kamenzt
27ITACharly Petelin (ITA)zt
28CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
29FRAJulien Amadori (FRA)Interpro - Stradellizt
30AUTAndreas Walzel (AUT)zt
31CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
32FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote D`azurzt
33ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamenzt
34ALBKlidi Jaku (ALB)0:10
35AUSBrendan Cole (AUS)Nice - Cote D`azur0:18
36ITARiccardo Caputo (ITA)0:30
37ALBRidion Kopshti (ALB)0:30
38ROUValentin Plesea (ROU)0:30
39BELLawrence Schotte (BEL)0:37
40ALBMarolino Hoxha (ALB)0:44
41ALBBesmir Banushi (ALB)Amore e Vita - Prodir0:44
42ITAAndrea Ruscetta (ITA)0:44
43FRAHugo Bouguet (FRA)1:08
44ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focus1:08
45GREIoannis Kiriakidis (GRE)
46BELDavid Fransen (BEL)
47ALBVelia Olsian (ALB)Amore e Vita - Prodir
48ITALorenzo Allegretti (ITA)
49AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM
50AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTM
51SLOBorut Ramsak (SLO)
52SLOGregor Matija Cerne (SLO)
53SRBIvan Jovanovic (SRB)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden