De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - WorldTour Dames - Crescent Women World Cup Vårgårda - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - WorldTour Dames - Crescent Women World Cup Vårgårda - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2016

WorldTour Dames - Crescent Women World Cup Vårgårda 2016

ZwedenZweden - 21 Augustus 2016

Klassement WorldTour Dames 2016


Wegwedstrijd Dames - 21 Augustus 2016


1SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia3:35:31
2FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla0:00
3NEDChantal Van Den Broek-Blaak (NED)Boels - Dolmans0:00
4NEDAmy Pieters (NED)Wiggle - High50:00
5ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Lensworld - Zannata - Etixx0:00
6GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing0:00
7AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS0:00
8NEDJulia Soek (NED)Liv - Plantur0:00
9AUSShara Gillow (AUS)Rabobank - Liv/giant0:00
10NEDRoxane Knetemann (NED)Rabobank - Liv/giant0:13
11GBRDanielle Rowe-King (GBR)Wiggle - High50:13
12POLEugenia Bujak (POL)Btc - City Ljubljana0:48
13USACarmen Small McNellis (USA)Cervélo - Bigla0:48
14NEDAnouska Koster (NED)Rabobank - Liv/giant0:48
15ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Cylance Pro Cycling0:48
16GBRAlice Barnes (GBR)0:48
17BELKaat Van Der Meulen (BEL)Lensworld - Zannata - Etixx0:48
18SLOPolona Batagelj (SLO)Btc - City Ljubljana0:48
19AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - Sram Racing0:48
20DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)Bms - Birn0:48
21DENCamilla Møllebro Pedersen (DEN)Bms - Birn0:48
22CANLeah Kirchmann (CAN)Liv - Plantur0:48
23USAAlexis Ryan (USA)Canyon - Sram Racing0:48
24NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg0:48
25AUSSarah Roy (AUS)Orica - AIS0:48
26ITAAnna Trevisi (ITA)Ale Cipollini Galassia0:48
27GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team0:48
28NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg0:48
29SWESara Penton (SWE)0:48
30NEDRozanne Slik (NED)Liv - Plantur0:48
31BELAnnelies Dom (BEL)Lensworld - Zannata - Etixx0:48
32POLMalgorzata Jasinska (POL)Ale Cipollini Galassia0:48
33UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:48
34NEDEllen Van Dijk (NED)Boels - Dolmans0:48
35AUSLoren Rowney (AUS)Orica - AIS0:48
36ITAMarta Tagliaferro (ITA)Ale Cipollini Galassia0:48
37AUSChloe Hosking (AUS)Wiggle - High50:48
38DENJulie Leth (DEN)Hitec Products - Mistral Home0:48
39POLAnna Plichta (POL)Btc - City Ljubljana0:48
40AUSLauren Kitchen (AUS)Hitec Products - Mistral Home0:48
41DENMarie Schousboe Vilmann (DEN)Bms - Birn0:48
42NEDEsra Tromp (NED)Parkhotel Valkenburg0:48
43AUTMartina Ritter (AUT)Btc - City Ljubljana0:48
44AUSJessica Allen (AUS)0:48
45AUSAlexandra Manly (AUS)Orica - AIS0:48
46GERLisa Klein (GER)Cervélo - Bigla0:48
47NOREmilie Moberg (NOR)Hitec Products - Mistral Home0:48
48CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans0:48
49RUSOlga Zabelinskaya (RUS)0:48
50ITAIlaria Sanguineti (ITA)Bepink - Laclassica0:48
51FRAAudrey Cordon-Ragot (FRA)Wiggle - High50:48
52ITARossella Ratto (ITA)Cylance Pro Cycling0:48
53GERTrixi Worrack (GER)Canyon - Sram Racing1:03
54NEDAnna van der Breggen (NED)Rabobank - Liv/giant1:03
55ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - Sram Racing1:03
56ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High51:03
57USAAmber Neben (USA)Bepink - Laclassica1:03
58POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans1:03
59GERStephanie Gaumnitz (GER)Cervélo - Bigla1:03
60USATayler Wiles (USA)Orica - AIS1:03
61USAEvelyn Stevens (USA)Boels - Dolmans1:12
62GBRElizabeth Deignan-Armitstead (GBR)Boels - Dolmans1:12
63SWESara Mustonen-Lichan (SWE)Liv - Plantur1:12
64NORKatrine Aalerud (NOR)2:20
65NORIngrid Moe (NOR)2:20
66GBRHannah Payton (GBR)Drops Cycling Team2:20
67NEDNatalie Van Gogh (NED)Parkhotel Valkenburg2:20
68UKROlena Pavlukhina (UKR)Btc - City Ljubljana2:20
69NEDVera Koedooder (NED)Parkhotel Valkenburg2:20
70GERCorinna Lechner (GER)Btc - City Ljubljana2:20
71DENChristina Malling Siggaard (DEN)Bms - Birn2:20
72NORCeclie Gotaas Johnsen (NOR)Hitec Products - Mistral Home2:20
73SVKTereza Medvedová (SVK)Bepink - Laclassica2:20
74NEDRiejanne Markus (NED)Liv - Plantur2:20
75GBRAmy Roberts (GBR)Wiggle - High52:20
76SWEIda Erngren (SWE)2:20
77NORLine Marie Gulliksen (NOR)4:26
78SWEEmmy Thelberg (SWE)4:43
79SUIDoris Schweizer (SUI)Cylance Pro Cycling4:43
80ITAFrancesca Pattaro (ITA)Bepink - Laclassica4:43
81ITAMartina Alzini (ITA)Ale Cipollini Galassia6:58
82ITASilvia Valsecchi (ITA)Bepink - Laclassica6:58
83SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla6:58
84GERMieke Kröger (GER)Canyon - Sram Racing6:58
85NORThea Thorsen (NOR)Hitec Products - Mistral Home8:20
86NORJulie Meyer Solvang (NOR)8:20
87FINMinna-Maria Kangas (FIN)14:57
88NORTone Hatteland-Lima (NOR)Hitec Products - Mistral Home14:57
89NORTurid Hagelia Korshavn (NOR)15:47
90SWEMalin Berlin (SWE)18:47

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden